Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlandse Kampioenen Junioren 2000-2006

Hieronder staan de kampioenen van de NK's van de afgelopen jaren.
 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 

 
100 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Virgil Spier Sparta 10,73
2001 Uden: Jerry Joseph AAC 10,69
2002 Assen: Daniel Ward RK HAV 10,69
2003 Lisse: Churandy Martina (AHO) R' dam Atletiek 10,26
2004 Sittard: Leomar Davis Haag Atletiek 10,69
2005 Helmond: Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 11,21
2006 Bergen op Zoom: Jerrel Feller DEM 10,52

 
200 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Virgil Spier Sparta 21,85
2001 Uden: Robert Lathouwers PAC 21,48
2002 Assen: Daniel Ward RK HAV 21,55
2003 Lisse: Churandy Martina (AHO) R' dam Atletiek 21,03
2004 Sittard: Michael Mathew R' dam Atletiek 21,84
2005 Helmond: Jerrel Feller DEM 21,66
2006 Bergen op Zoom: Jerrel Feller DEM 21,15

 
400 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Arnoud Liefers AV '34 49,05
2001 Uden: Robert Lathouwers PAC 47,19
2002 Assen: Ron Kuper De Sperwers 49,05
2003 Lisse: Frido Verschoor Energie 48,49
2004 Sittard: Tom Uitslag SISU 49,33
2005 Helmond: Tom Uitslag KAV Holland 48,13
2006 Bergen op Zoom: Niels van Dijk Clytoneus 48,28

 
800 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Arnoud Okken Atletico '73 1.51,43
2001 Uden: Arnoud Okken Atletico '73 1.50,89
2002 Assen: Arno Hoevink AV '34 1.55,74
2003 Lisse: Lucien van Zandvoort AV Almere '81 1.59,78
2004 Sittard: Maarten van Baardwijk AAC '61 1.52,75
2005 Helmond: Victor Bouwman Groningen Atletiek 1.56,25
2006 Bergen op Zoom: Michel Kerkdijk Daventria 2.00,86

 
1500 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Stefan Beumer AV '34 3.52,04
2001 Uden: Geert-Jan Wassink R' dam Atletiek 4.01,85
2002 Assen: Marc van der Koelen AV Nijmegen 4.04,66
2003 Lisse: Dennis Licht AV '34 4.12,17
2004 Sittard: Marco Vermond Seven Hills RT 4.12,17
2005 Helmond: Roel van Opdorp Leiden Atletiek 4.03,97
2006 Bergen op Zoom: Luc Schout Attila 3.57,27

 
5000 meter Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Guus Janssen AV Nijmegen 15.21,48
2001 Uden: Mark Pacque Sparta 14.50,22
2002 Assen: Ronald SchrŲer Hera 15.28,89
2003 Lisse: Mark Kwakernaak Parthenon 15.02,80
2004 Sittard: Michel Butter Lycurgus 16.06,00
2005 Helmond: Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 15.16,07
2006 Bergen op Zoom: Luc Schout Attila 15.22,29

 
110 meter horden 100 cm Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Gregory Sedoc AAC 13,94
2001 Uden: Siert Jan Vos Fit 14,86
2002 Assen: Siert Jan Vos Attila 14,53
2003 Lisse: Ernst Moreels Atverni 14,42
2004 Sittard: Pelle Rietveld Ilion 14,02
2005 Helmond: Mike van Kruchten Phanos 14,17
2006 Bergen op Zoom: Mike van Kruchten Phanos 14,07

 
400 meter horden 91,4 cm Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Michiel Husslage Sprint 54,44
2001 Uden: Jelle Heisen Clytoneus 53,87
2002 Assen: Vincent Schniedewind De Spartaan 58,21
2003 Lisse: Eelco Veldhuyzen Clytoneus 53,71
2004 Sittard: Martin Oude Alink MPM 54,78
2005 Helmond: DaniŽl Franken AV '34 53,08
2006 Bergen op Zoom: Marius Kranendonk AAC 51,87

 
3000 meter steeple chase Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Remi de Olde SISU 10.00,00
2001 Uden: Joost Blokland AV Gouda 9.47,24
2002 Assen: Olfert Molenhuis AAC '61 9.55,47
2004 Sittard: Rene Janssen Prins Hendrik 10.02,93
2005 Helmond: Rens Huyben Attila 10.07,86

 
Verspringen Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Vincent Bergman Ilion 7,01
2001 Uden: Vincent Bergman Ilion 7,07
2002 Assen: Eldert Wijkstra AV '55 6,86
2003 Lisse: Niels van Vliet Athlos 7,03
2004 Sittard: Robbert Bal Haag Atletiek 7,05
2005 Helmond: David Blank GVAC 6,99
2006 Bergen op Zoom: Jasper van den Wittenboer De Keien 6,95

 
Hink-stap-sprong Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Johan van den Berg Ilion 13,82
2001 Uden: Matthijs Gerssen Noordkop 13,71
2002 Assen: Maarten Bouwman Phanos 14,02
2003 Lisse: Maarten Bouwman Phanos 14,53
2004 Sittard: Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 14,05
2005 Helmond: Remco Aubert PAC 13,77
2006 Bergen op Zoom: Gerben Klein THOR 13,97

 
Hoogspringen Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Joost van Bennekom AC TION 2,01
2001 Uden: Martijn Nuyens Noordkop 2,03
2002 Assen: Martijn Nuyens Noordkop 2,02
2003 Lisse: Rick van Ruiten De Spartaan 2,11
2004 Sittard: Rick van Ruiten De Spartaan 2,01
2005 Helmond: Tieme Klinkers De Sprinter 1,95
2006 Bergen op Zoom: Jordy van Bodegraven Achilles-EL 1,98

 
Polsstokhoogspringen Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Vincent Bergman Ilion 4,50
2001 Uden: Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,90
2002 Assen: Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,85
2003 Lisse: Pelle Rietveld Ilion 4,61
2004 Sittard: Robbert Bal Haag Atletiek 4,35
2006 Bergen op Zoom: Wout van Wengerden Unitas 5,01

 
Kogelstoten 6 kg Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Rutger Smith Argo '77 20,85
2001 Uden: Niels de Beer THOR 14,46
2002 Assen: Erik Cadťe Prins Hendrik 15,28
2003 Lisse: Erik Cadee Prins Hendrik 17,08
2004 Sittard: Tom Corstjens Achilles-Top 17,30
2005 Helmond: Vincent Onos SAV 14,71
2006 Bergen op Zoom: Maarten Persoon Phanos 16,65

 
Discuswerpen 1,75 kg Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Rutger Smith Argo '77 58,56
2001 Uden: Niels de Beer THOR 44,05
2002 Assen: Erik Cadťe Prins Hendrik 53,03
2003 Lisse: Erik Cadee Prins Hendrik 62,37
2004 Sittard: Tom Corstjens Achilles-Top 51,20
2005 Helmond: Ivo de Bruin Phanos 46,89
2006 Bergen op Zoom: Maarten Persoon Phanos 53,97

 
Speerwerpen 800 gram Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Ludo van der Plaat Ilion 61,08
2001 Uden: Ludo van der Plaat Ilion 63,02
2002 Assen: Ludo van der Plaat Ilion 65,88
2003 Lisse: Jeroen Blommerde Spado 61,31
2004 Sittard: Rick van Ruiten De Spartaan 62,68
2005 Helmond: Bjorn Blommerde Spado 66,35
2006 Bergen op Zoom: Bjorn Blommerde Spado 66,51

 
Kogelslingeren 6 kg Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Rutger Smith Argo '77 63,09
2001 Uden: Olav Klaver Hollandia 48,99
2003 Lisse: Erik Cadee Prins Hendrik 54,34
2004 Sittard: Vincent Onos SAV 62,79
2005 Helmond: Vincent Onos SAV 63,59
2006 Bergen op Zoom: Denis van der Schilt Groningen Atletiek 56,16

 
5000 meter snelwandelen Jongens Junioren A
2002 Assen: Jacques van Bremen RWV 26.44,71
2003 Lisse: Jacques van Bremen RWV 27.12,23

 
10.000 meter snelwandelen Jongens Junioren A
2000 Hengelo: Robert van Bremen RWV 55.30,68

 
100 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Rinske Daniels HAC 12,11
2001 Uden: Merel Gosens Hellas 12,32
2002 Assen: Christel Bertens Prins Hendrik 12,20
2003 Lisse: Joan van den Akker KAV Holland 11,66
2004 Sittard: Femke van der Meij Suomi 12,22
2005 Helmond: Jill Prins PAC 12,17
2006 Bergen op Zoom: Esther Akihary Unitas 12,01

 
200 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Rinske Daniels HAC 24,77
2001 Uden: Yvonne Wisse AAC 25,05
2002 Assen: Jolanda Slof AV Almere '81 25,07
2003 Lisse: Joan van den Akker KAV Holland 24,33
2004 Sittard: Henrieke Krommendijk Unitas 25,05
2005 Helmond: Mariska Slootweg Hellas 25,13
2006 Bergen op Zoom: Esther Akihary Unitas 24,60

 
400 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Marjolein de Jong Phanos 55,02
2001 Uden: Agnes Ottens De Sprinter 57,40
2002 Assen: Eva-Maria Dollart Ilion 57,43
2004 Sittard: Annemarie Schulte De Sperwers 55,94
2005 Helmond: Henrieke Krommendijk Unitas 54,63
2006 Bergen op Zoom: Rachel Boddy KAV Holland 56,69

 
800 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Lio Hogenbosch AV Nijmegen 2.12,95
2001 Uden: Corine van Beek Argo '77 2.12,10
2002 Assen: Brechje de Ruyck RK HAV 2.15,83
2003 Lisse: Najla Jaber Seven Hills RT 2.20,49
2004 Sittard: Yvonne Hak Hera 2.15,77
2005 Helmond: Yvonne Hak Hera 2.18,87
2006 Bergen op Zoom: Marieke van der Wal Groningen Atletiek 2.23,70

 
1500 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Lio Hogenbosch AV Nijmegen 4.49,53
2001 Uden: Corine van Beek Argo '77 4.39,75
2002 Assen: Adrienne Herzog Fit 4.34,19
2003 Lisse: Adrienne Herzog Fit 4.38,22
2004 Sittard: Susan Kuijken Seven Hills RT 5.00,64
2005 Helmond: Susan Kuijken Seven Hills RT 4.53,14
2006 Bergen op Zoom: Lotte van den Boom THOR 4.37,77

 
3000 meter Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Vanessa van Voskuilen Ilion 10.33,64
2001 Uden: Esther Schrijvers Seven Hills RT 10.13,90
2002 Assen: Adrienne Herzog Fit 9.27,13
2003 Lisse: Susan Kuijken Seven Hills RT 10.15,05
2004 Sittard: Adrienne Herzog Fit 10.13,69
2005 Helmond: Susan Kuijken Seven Hills RT 10.33,14
2006 Bergen op Zoom: Lotte Jacobs HAC 9.57,22

 
100 meter horden 84 cm Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Ruky Abdulai (Gha) Haag Atletiek 14,55
2001 Uden: Nicky van de Clundert Gen. MichaŽlis 14,32
2002 Assen: Laurien Hoos Hera 14,30
2003 Lisse: Femke van der Meij Suomi 14,30
2004 Sittard: Manon van der Heiden GAC-Hilversum 14,26
2005 Helmond: Laura Molenaar AV Gouda 14,58
2006 Bergen op Zoom: Marije Jansen R' dam Atletiek 14,63

 
400 meter horden 76,2 cm Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Marjolein de Jong Phanos 59,53
2001 Uden: Tamara Ruben VAV 62,74
2002 Assen: Marijke Vreugdenhil Argo '77 64,75
2003 Lisse: Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 63,01
2004 Sittard: Marcia de Korte De Keien 64,30
2005 Helmond: Roxanne Martin Seven Hills RT 64,62
2006 Bergen op Zoom: Susanne Dekkers AV '34 62,30

 
Verspringen Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Brechje Kaastra AV '55 5,81
2001 Uden: Yvonne Wisse AAC 6,03
2002 Assen: Lathoya Voorthuijsen Nea-Volharding 5,63
2003 Lisse: Lathoya Voorthuijsen AAC 5,70
2004 Sittard: Manon van der Heiden GAC-Hilversum 5,78
2005 Helmond: Brenda Baar GAC-Hilversum 5,68
2006 Bergen op Zoom: Brenda Baar GAC-Hilversum 5,69

 
Hink-stap-sprong Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Selma Veerman AV Edam 11,55
2001 Uden: Selma Veerman AV Edam 11,45
2002 Assen: Josť Becker De Sperwers 11,03
2003 Lisse: Marlon Dek AV '56 11,55
2004 Sittard: Marlon Dek AV '56 11,46
2005 Helmond: Marlon Dek AV '56 11,64
2006 Bergen op Zoom: Brenda Baar GAC-Hilversum 12,29

 
Hoogspringen Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Geraldine Gaastra De Gemzen 1,73
2001 Uden: Yvonne Wisse AAC 1,78
2002 Assen: Jacqueline Raaman Sparta 1,72
2003 Lisse: Remona Fransen De Spartaan 1,74
2004 Sittard: Nienke van IJken Altis 1,71
2005 Helmond: Marije Langen AAC '61 1,73
2006 Bergen op Zoom: Nikki Woudstra Start '78 1,65

 
Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Yvon Hendrix Unitas 3,50
2001 Uden: Yvette Caldenhove Spado 3,70
2002 Assen: Mirjam Sleumer AAC '61 3,30
2003 Lisse: Rianna Galiart Lycurgus 3,50
2004 Sittard: Rianna Galiart Lycurgus 3,55
2005 Helmond: Marlieke Husslage Sprint 3,12
2006 Bergen op Zoom: Yvonne Blok AAC 3,12

 
Kogelstoten 4 kg Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Loes Verlaak AV Weert 12,07
2002 Assen: Denise Kemkers Hera 14,34
2002 Assen: Laurien Hoos Hera 13,54
2003 Lisse: Denise Kemkers Hera 15,09
2004 Sittard: Denise Kemkers Hera 15,82
2005 Helmond: Ankie Timmers PSV 13,09
2006 Bergen op Zoom: Jannicke IJdens Groningen Atletiek 13,53

 
Discuswerpen 1 kg Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Suzanne de Vries Hera 43,80
2001 Uden: FabiŽnne Aardenburg DEM 43,16
2002 Assen: Denise Kemkers Hera 45,62
2002 Assen: FabiŽnne Aardenburg DEM 43,72
2003 Lisse: Denise Kemkers Hera 47,40
2004 Sittard: Denise Kemkers Hera 47,62
2005 Helmond: Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 42,67
2006 Bergen op Zoom: Evelien Dekkers Achilles-EL 46,71

 
Speerwerpen 600 gram Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Manon Post Argo '77 48,63
2001 Uden: Tine Veenstra SAV 46,95
2002 Assen: Laurien Hoos Hera 45,37
2003 Lisse: Jisca Docters Scheldesport 38,96
2004 Sittard: Bregje Crolla Unitas 48,00
2005 Helmond: Bregje Crolla Unitas 50,62
2006 Bergen op Zoom: Evelien Dekkers Achilles-EL 48,80

 
Kogelslingeren 4 kg Meisjes Junioren A
2000 Hengelo: Debby van der Schilt Argo '77 52,81
2001 Uden: Maaike Schetters PSV 47,67
2002 Assen: Maaike Schetters PSV 50,99
2003 Lisse: Tamara van der Bij AAC 46,61
2004 Sittard: Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 49,97
2005 Helmond: Yvonne Veenhuizen AV '34 49,14
2006 Bergen op Zoom: Natascha van der Linden HAC 41,45

 
100 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Daniel Ward RK HAV 10,73
2001 Uden: Niels de Ruyter AV '23 11,12
2002 Assen: Michael Mathew R' dam Atletiek 10,92
2003 Lisse: Jerrel Feller DEM 10,94
2004 Sittard: Jerrel Feller DEM 10,79
2005 Helmond: Michael-Pat Anpong PSV 11,12
2006 Bergen op Zoom: Dennis Spillekom DEM 11,01

 
200 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Daniel Ward RK HAV 21,56
2001 Uden: Jonathan Pengel AAV '36 22,48
2002 Assen: Michael Mathew R' dam Atletiek 22,38
2003 Lisse: Akwasi Frimpong Continental Sport 22,63
2004 Sittard: Jerrel Feller DEM 21,98
2005 Helmond: Michael-Pat Anpong PSV 22,13
2006 Bergen op Zoom: Adrian Rijken Nea-Volharding 22,49

 
400 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Robert Lathouwers PAC 48,55
2001 Uden: Pelle Rietveld AAV '36 50,44
2002 Assen: Pelle Rietveld Ilion 49,97
2003 Lisse: Tom Uitslag SISU 49,84
2004 Sittard: Marnix Hebly Altis 49,20
2005 Helmond: Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 49,67
2006 Bergen op Zoom: Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 48,52

 
800 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Wouter Verdurmen RK HAV 1.55,53
2001 Uden: Maarten van Baardwijk AAC '61 1.58,80
2002 Assen: Lucien van Zandvoort AV Almere '81 1.58,67
2003 Lisse: Victor Bouwman De Liemers 2.05,15
2004 Sittard: Martijn Bartelson Nea-Volharding 1.56,70
2005 Helmond: Ronald Droppert AV '40 2.00,08
2006 Bergen op Zoom: Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 2.00,55

 
1500 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Wijnand Rijkenberg Lycurgus 4.09,11
2001 Uden: Dennis Licht AV '34 4.08,62
2002 Assen: Herco van Beek Athlos 4.10,80
2003 Lisse: Michel Kerkdijk Atletics 4.07,57
2004 Sittard: Tom Wiggers Hylas 4.13,10
2005 Helmond: Sven van der Vliet AV Almere '81 4.06,32
2006 Bergen op Zoom: Quinten Hennekam Parthenon 4.12,48

 
3000 meter Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Michel Brons AV Almere '81 9.07,62
2001 Uden: Erik Sanders AV Nijmegen 8.57,67
2002 Assen: Herco van Beek Athlos 8.57,49
2003 Lisse: Luc Schout Gen. MichaŽlis 8.48,77
2004 Sittard: Tom Wiggers Hylas 8.49,26
2005 Helmond: Jorit van Malsen Atverni 8.59,87
2006 Bergen op Zoom: Roy Hoornweg Passaat 8.48,72

 
110 meter horden 91,4 cm Jongens Junioren B
2000 Hengelo: David Martha AV '34 14,32
2001 Uden: David Martha AV '34 14,26
2002 Assen: Pepijn van Hove Prins Hendrik 14,35
2003 Lisse: Bob Altena AV Weert 14,49
2004 Sittard: Mike van Kruchten Phanos 14,07
2005 Helmond: Reinier Bouma AV '55 14,53
2006 Bergen op Zoom: Tjendo Samuel Phanos 13,98

 
400 meter horden 84 cm Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Chris Misker De Sperwers 54,94
2001 Uden: Eelco Veldhuyzen Clytoneus 55,75
2002 Assen: Pelle Rietveld Ilion 56,50
2003 Lisse: Bart van der Gragt Hylas 56,91
2004 Sittard: Daniel Franken AV '34 54,31
2005 Helmond: Marius Kranendonk Typhoon 53,92
2006 Bergen op Zoom: Revelinho Eind Jahn II 56,27

 
2000 meter steeple chase Jongens Junioren B
2003 Lisse: Tjerk Conijn Lycurgus 6.33,39
2004 Sittard: Martijn Bartelson Nea-Volharding 6.23,79
2006 Bergen op Zoom: Roy Hoornweg Passaat 6.21,40

 
Verspringen Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Eldert Wijkstra AV '55 6,85
2001 Uden: Marc Lommert Atverni 6,86
2002 Assen: Rik Knipschild Caesar 6,99
2003 Lisse: Bob Altena AV Weert 6,60
2004 Sittard: Jasper van den Wittenboer De Keien 6,75
2005 Helmond: Tijmen Meijer Nea-Volharding 6,78
2006 Bergen op Zoom: Kevin Weltak PAC 6,54

 
Hink-stap-sprong Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Tim Geers AV '40 12,76
2001 Uden: Maarten Bouwman Phanos 13,74
2002 Assen: Leomar Albertoe Sparta 13,80
2003 Lisse: Gerben Klein THOR 12,74
2004 Sittard: Stefan van Lieshout LG Deurne 13,46
2005 Helmond: Patrick Cronie Passaat 13,43
2006 Bergen op Zoom: Patrick Cronie Passaat 13,64

 
Hoogspringen Jongens Junioren B
2001 Uden: Maarten Bouwman Phanos 1,89
2002 Assen: Thomas Lodewijk Impala 1,98
2003 Lisse: Ruud Hijnen PSV 2,00
2004 Sittard: Marco Caspers Swift 1,94
2005 Helmond: Jasper de Lange AAV '36 1,91
2006 Bergen op Zoom: Pim Stevens AV Venray Regio 1,93

 
Polsstokhoogspringen Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,40
2001 Uden: Sander de Rijke Ciko '66 3,80
2002 Assen: Sander de Rijke Ciko '66 4,30
2003 Lisse: Wout van Wengerden Nea-Volharding 4,60
2004 Sittard: Jouke Garretsen Unitas 4,25
2005 Helmond: Gilbert Wijntjens Caesar 4,63
2006 Bergen op Zoom: Ricardo Geluk Hercules 3,80

 
Kogelstoten 5 kg Jongens Junioren B
2001 Uden: Erik Cadee Prins Hendrik 17,45
2002 Assen: Renť van der Donk AV Marvel 15,29
2003 Lisse: Maarten Persoon AAV '36 15,54
2004 Sittard: Maarten Persoon AAV '36 15,58
2005 Helmond: Patrick Cronie Passaat 15,77
2006 Bergen op Zoom: Patrick Cronie Passaat 17,09

 
Discuswerpen 1,5 kg Jongens Junioren B
2001 Uden: Erik Cadee Prins Hendrik 57,71
2002 Assen: Ivo de Bruin Phanos 47,40
2003 Lisse: Ivo de Bruin Phanos 51,07
2004 Sittard: Maarten Persoon AAV '36 52,24
2005 Helmond: Patrick Cronie Passaat 47,10
2006 Bergen op Zoom: Patrick Cronie Passaat 49,03

 
Speerwerpen 700 gram Jongens Junioren B
2001 Uden: Michel Bernhard Phanos 57,04
2002 Assen: Bas Berveling Spark 57,05
2003 Lisse: Bjorn Blommerde Spado 62,70
2004 Sittard: Bjorn Blommerde Spado 64,82
2005 Helmond: Cas Willems Caesar 53,98
2006 Bergen op Zoom: Tim ten Berge De Sperwers 55,89

 
Kogelslingeren 5 kg Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Yuri Andonakis Argo '77 55,28
2001 Uden: Richard Engelaar AV Nijmegen 36,57
2002 Assen: Vincent Onos SAV 53,60
2003 Lisse: Vincent Onos SAV 60,83
2004 Sittard: Maarten Persoon AAV '36 59,04
2005 Helmond: Marius Onos SAV 54,11
2006 Bergen op Zoom: Rick Vet GAC-Hilversum 50,50

 
5000 meter snelwandelen Jongens Junioren B
2001 Uden: Vincent Onos SAV 25.58,89
2002 Assen: Vincent Onos SAV 26.14,95
2003 Lisse: Vincent Onos SAV 25.36,62

 
10.000 meter snelwandelen Jongens Junioren B
2000 Hengelo: Jacques van Bremen RWV 57.07,57

 
100 meter Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Joan van den Akker AV '40 12,19
2001 Uden: Joan van den Akker AV '40 12,07
2002 Assen: Romara van Noort De Spartaan 12,36
2003 Lisse: Romara van Noort De Spartaan 12,20
2004 Sittard: Marjorie Groenfelt Continental Sport 11,98
2005 Helmond: Tessa de Niet Haag Atletiek 12,41
2006 Bergen op Zoom: Loreanne Kuhurima AAC 12,09

 
200 meter Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 25,35
2001 Uden: Joan van den Akker AV '40 24,93
2002 Assen: Romara van Noort De Spartaan 25,14
2003 Lisse: Romara van Noort De Spartaan 24,75
2004 Sittard: Marjorie Groenfelt Continental Sport 25,09
2005 Helmond: Nicky van Leuveren AAC 25,11
2006 Bergen op Zoom: Barbara van der Loo PAC 24,72

 
400 meter Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Eva Maria Dollart R' dam Atletiek 59,40
2001 Uden: Annemarie Schulte De Sperwers 56,51
2002 Assen: Annemarie Schulte De Sperwers 57,11
2003 Lisse: Laurinda Haak PAC 56,14
2004 Sittard: Sjorske Wijnker Hera 55,77
2005 Helmond: Sjorske Wijnker Hera 55,72
2006 Bergen op Zoom: IsmaŽlle Stout AV '34 56,29

 
800 meter Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Brechje de Ruyck RK HAV 2.11,90
2001 Uden: Najla Jaber Seven Hills RT 2.16,66
2002 Assen: Charissa Czech Noordkop 2.18,61
2003 Lisse: Elsbeth Ciesluk Atletico '73 2.11,40
2004 Sittard: Machteld Mulder Hollandia 2.13,47
2005 Helmond: Machteld Mulder Hollandia 2.16,85
2006 Bergen op Zoom: Machteld Mulder Hollandia 2.12,08

 
1500 meter Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.41,90
2001 Uden: Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.41,02
2002 Assen: Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.44,18
2003 Lisse: Susan Kuijken Seven Hills RT 4.41,33
2004 Sittard: Fanny van Maanen R' dam Atletiek 4.41,57
2005 Helmond: Manon Kruiver Nova 4.35,09
2006 Bergen op Zoom: Jessie Fairley Loopgroep PK 4.34,83

 
100 meter horden 76,2 cm Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Laurien Hoos Hera 14,17
2001 Uden: Manon van der Heiden AV '34 14,55
2002 Assen: Delia Appelman DEM 14,32
2003 Lisse: Marije Jansen AV '56 14,52
2004 Sittard: Marije Jansen AV '56 14,26
2005 Helmond: Susanne Dekkers AV '34 14,11
2006 Bergen op Zoom: Sharona Bakker Suomi 14,08

 
400 meter horden 76,2 cm Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Najla Jaber Seven Hills RT 67,28
2001 Uden: Jolien Admiraal Atverni 61,87
2002 Assen: Rianne Galiart Lycurgus 65,69
2003 Lisse: Marije Jansen AV '56 64,40
2004 Sittard: Susanne Dekkers AV '34 63,73
2005 Helmond: Susanne Dekkers AV '34 62,51
2006 Bergen op Zoom: Leonie Schilder AV Edam 63,33

 
Verspringen Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Esmť Kamphuis PEC 1910 5,62
2001 Uden: Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 5,58
2002 Assen: Marije Langen AAC '61 5,55
2003 Lisse: Marije Langen AAC '61 5,60
2004 Sittard: Marije Jansen AV '56 5,59
2005 Helmond: Lianne van der Lugt Olympus '70 5,43
2006 Bergen op Zoom: Nedea Asin PAC 5,80

 
Hink-stap-sprong Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Francien Vierkant Zuidwal 11,38
2001 Uden: Lisanne van Brero De Liemers 11,11
2002 Assen: Jolien Lammers Atletics 11,35
2003 Lisse: Ilse Haak BAV 10,84
2004 Sittard: Brenda Baar GAC-Hilversum 11,49
2005 Helmond: Anetha van Meel R' dam Atletiek 11,41
2006 Bergen op Zoom: Sanne Korteland Passaat 11,35

 
Hoogspringen Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Inge Crijns Unitas 1,65
2001 Uden: Aila Snoeys THOR 1,72
2002 Assen: Marije Langen AAC '61 1,75
2003 Lisse: Marije Langen AAC '61 1,78
2004 Sittard: Nikki Woudstra Start '78 1,66
2005 Helmond: Nikki Woudstra Start '78 1,75
2006 Bergen op Zoom: Esther van de Lycke AV '23 1,75

 
Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Mirjam Sleumer AAC '61 3,60
2001 Uden: Lieke Ondersteijn Prins Hendrik 2,80
2002 Assen: Rianne Galiart Lycurgus 3,00
2003 Lisse: Joska le Contť Fit 3,10
2004 Sittard: Femke Klop Unitas 3,35
2005 Helmond: Denise Groot AV Edam 3,42
2006 Bergen op Zoom: Leonie Schilder AV Edam 3,51

 
Kogelstoten 3 kg Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Laurien Hoos Hera 15,36
2001 Uden: Denise Kemkers Hera 14,97
2002 Assen: Denise Kemkers Hera 17,15
2003 Lisse: Melissa Boekelman Achilles-EL 16,19
2004 Sittard: Melissa Boekelman Achilles-EL 17,45
2005 Helmond: Melissa Boekelman Achilles-EL 18,04
2006 Bergen op Zoom: Melissa Boekelman Prins Hendrik 19,12

 
Discuswerpen 1 kg Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: FabiŽnne Aardenburg DEM 40,62
2001 Uden: Denise Kemkers Hera 39,00
2002 Assen: Denise Kemkers Hera 43,19
2003 Lisse: Melissa Boekelman Achilles-EL 43,45
2004 Sittard: Melissa Boekelman Achilles-EL 45,35
2005 Helmond: Melissa Boekelman Achilles-EL 48,43
2006 Bergen op Zoom: Melissa Boekelman Prins Hendrik 48,14

 
Speerwerpen 600 gram Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Laurien Hoos Hera 45,16
2001 Uden: Fiere Janssen Caesar 39,92
2002 Assen: Bregje Crolla Unitas 43,71
2003 Lisse: Bregje Crolla Unitas 47,96
2004 Sittard: Melissa Boekelman Achilles-EL 45,20
2005 Helmond: Evelien Dekkers Achilles-EL 51,38
2006 Bergen op Zoom: Rachťl van Harlingen Passaat 40,85

 
Kogelslingeren 3 kg Meisjes Junioren B
2000 Hengelo: Maaike Schetters PSV 51,92
2001 Uden: Tamara van der Bij AAC 51,67
2002 Assen: Aafke Vogelzang GVAV 50,40
2003 Lisse: Yvonne Veenhuizen AV '34 45,10
2004 Sittard: Natascha van der Linden HAC 46,42
2005 Helmond: Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 54,95
2006 Bergen op Zoom: Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 56,95
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht