Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlands Kampioenen 2007

Jongens Junioren A
100 meter Gregor van Betuw Ciko '66 10.58
110 meter horden Reinier Bouma AV '55 14.15
1500 meter Nout Jansen Pallas '67 4:08.08
200 meter Gregor van Betuw Ciko '66 21.42
3000 meter steeple chase Rick Hartogs DAK 10:29.66
400 meter Niels van Dijk Clytoneus 48.07
400 meter horden Pim Jehee AV Gouda 56.10
5000 meter Roy Hoornweg Passaat 15:04.59
800 meter Ronald Droppert AV '40 1:54.00
Discuswerpen Boudewijn Luijten Start '78 51.05
Hinkstapspringen Tijmen Meijer NEA Volharding 14.34
Hoogspringen Martijn van Calker PEC 1910 1.98
Kogelslingeren Marius Onos SAV 52.30
Kogelstoten Boudewijn Luijten Start '78 17.69
Polsstokhoogspringen Gilbert Wijntjens Caesar 4.81
Speerwerpen Jesse Schreurs Attila 58.69
Verspringen Tijmen Meijer NEA Volharding 7.04
 

Meisjes Junioren A
100 meter Kadene Pirigaye Phanos 12.22
100 meter horden Nicole Kroonenburg SAV 14.25
1500 meter Manon Kruiver NOVA 4:38.12
200 meter Kadene Pirigaye Phanos 24.92
3000 meter Jessica Oosterloo AAC '61 10:45.18
3000 meter steeple chase Nikki Godschalk THOR 12:00.12
400 meter Machteld Mulder Hollandia 55.97
400 meter horden Susanne Dekkers AV '34 60.94
800 meter Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 2:16.01
Discuswerpen Melissa Boekelman Prins Hendrik 50.03
Hinkstapspringen Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 11.09
Hoogspringen Margriet van Kammen Impala 1.70
Kogelstoten Melissa Boekelman Prins Hendrik 16.60
Speerwerpen Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 43.35
Verspringen Babs Egbers AV '34 5.67
 

Jongens Junioren B
100 meter Dennis Spillekom Lycurgus 10.85
110 meter horden Brian Vriend Lycurgus 14.50
1500 meter Jurjen Polderman Clytoneus 4:06.88
200 meter Dennis Spillekom Lycurgus 21.66
2000 meter steeple chase Dion Kramer Hylas 6:20.09
3000 meter Vito Verbeek Hellas 9:06.99
400 meter Thomas Schuwer Scopias 49.56
400 meter horden Jarno Boutkam Hellas 54.50
800 meter Bilal Anrar OSS-VOLO 1:58.94
Discuswerpen Roland van Zuilen AV Gouda 47.35
Hinkstapspringen Pascal van Balen Hellas 13.92
Hoogspringen Roy van Meel Ilion 2.06
Kogelslingeren Maarten Cornelissen AAC 52.29
Kogelstoten Thierry Kruithof KAV Holland 15.70
Polsstokhoogspringen Patrick Geluk Passaat 4.30
Speerwerpen Mart ten Berge De Sperwers 63.44
Verspringen Brian Vriend Lycurgus 6.73
 

Meisjes Junioren B
100 meter Jamile Samuel Phanos 11.83
100 meter horden Sharona Bakker Suomi 13.87
1500 meter Margriet Berkhout NOVA 4:36.99
200 meter Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 24.58
400 meter Marit Dopheide TION 55.74
400 meter horden Leonie Schilder AV Edam 61.34
800 meter Marlies Manders Hellas 2:11.22
Discuswerpen Corinne Nugter NOP 40.90
Hinkstapspringen Indah van Marrewijk AV '40 11.10
Hoogspringen Eva Lubbers AKU 1.72
Kogelslingeren Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 53.72
Kogelstoten Ellen van der Veer Hellas 15.04
Polsstokhoogspringen Leonie Schilder AV Edam 3.91
Speerwerpen Rachel van Harlingen Passaat 39.87
Verspringen Rosemarie Beukhof Daventria 5.78
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht