Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Medailleklassement NK Junioren 2007 - Atleten

Plaats Atleet Vereniging Goud Zilver Brons Totaal
1 Boudewijn Luijten Start '78 2 0 0 2
1 Brian Vriend Lycurgus 2 0 0 2
1 Dennis Spillekom Lycurgus 2 0 0 2
1 Gregor van Betuw Ciko '66 2 0 0 2
1 Kadene Pirigaye Phanos 2 0 0 2
1 Leonie Schilder AV Edam 2 0 0 2
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 2 0 0 2
1 Tijmen Meijer NEA Volharding 2 0 0 2
9 Roland van Zuilen AV Gouda 1 2 0 3
10 Jamile Samuel Phanos 1 1 0 2
10 Jarno Boutkam Hellas 1 1 0 2
10 Pascal van Balen Hellas 1 1 0 2
10 Susanne Dekkers AV '34 1 1 0 2
10 Thierry Kruithof KAV Holland 1 1 0 2
10 Vito Verbeek Hellas 1 1 0 2
16 Babs Egbers AV '34 1 0 1 2
16 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 1 0 1 2
16 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 1 0 1 2
19 Ellen van der Veer Hellas 1 0 0 1
19 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 1 0 0 1
19 Corinne Nugter NOP 1 0 0 1
19 Jurjen Polderman Clytoneus 1 0 0 1
19 Eva Lubbers AKU 1 0 0 1
19 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 1 0 0 1
19 Jessica Oosterloo AAC '61 1 0 0 1
19 Margriet van Kammen Impala 1 0 0 1
19 Patrick Geluk Passaat 1 0 0 1
19 Nicole Kroonenburg SAV 1 0 0 1
19 Pim Jehee AV Gouda 1 0 0 1
19 Bilal Anrar OSS-VOLO 1 0 0 1
19 Dion Kramer Hylas 1 0 0 1
19 Gilbert Wijntjens Caesar 1 0 0 1
19 Indah van Marrewijk AV '40 1 0 0 1
19 Jesse Schreurs Attila 1 0 0 1
19 Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 1 0 0 1
19 Maarten Cornelissen AAC 1 0 0 1
19 Machteld Mulder Hollandia 1 0 0 1
19 Manon Kruiver NOVA 1 0 0 1
19 Margriet Berkhout NOVA 1 0 0 1
19 Marit Dopheide TION 1 0 0 1
19 Marius Onos SAV 1 0 0 1
19 Marlies Manders Hellas 1 0 0 1
19 Mart ten Berge De Sperwers 1 0 0 1
19 Martijn van Calker PEC 1910 1 0 0 1
19 Niels van Dijk Clytoneus 1 0 0 1
19 Nikki Godschalk THOR 1 0 0 1
19 Nout Jansen Pallas '67 1 0 0 1
19 Rachel van Harlingen Passaat 1 0 0 1
19 Reinier Bouma AV '55 1 0 0 1
19 Rick Hartogs DAK 1 0 0 1
19 Ronald Droppert AV '40 1 0 0 1
19 Rosemarie Beukhof Daventria 1 0 0 1
19 Roy Hoornweg Passaat 1 0 0 1
19 Roy van Meel Ilion 1 0 0 1
19 Sharona Bakker Suomi 1 0 0 1
19 Thomas Schuwer Scopias 1 0 0 1
57 Stefan van Lieshout Achilles-Top 0 2 1 3
58 Loreanne Kuhurima AAC 0 2 0 2
58 Maureen Koster AV '47 0 2 0 2
58 Pamela Kiel Passaat 0 2 0 2
61 Martijn Hoogendam Clytoneus 0 1 1 2
61 Michael Anpong PSV 0 1 1 2
61 Remko Donga Ilion 0 1 1 2
61 Shimada Bajon Atverni 0 1 1 2
65 Patrick Cronie Passaat 0 1 0 1
65 Timo de Water Ilion 0 1 0 1
65 Annemiek Strijker AAC '61 0 1 0 1
65 Peter Tichelaar Isala '96 0 1 0 1
65 Wesley Pauel Almere '81 0 1 0 1
65 Jefrie Buckle Ciko '66 0 1 0 1
65 Esther Arts HAC 0 1 0 1
65 Remco Wennink PEC 1910 0 1 0 1
65 Gejanne Lussenburg Isala '96 0 1 0 1
65 Amanda Spiljard Attila 0 1 0 1
65 Angela de Winter Leiden Atletiek 0 1 0 1
65 Anniek Hylkema Atverni 0 1 0 1
65 Annika Tolsma AV '55 0 1 0 1
65 Arjan Bloem AAC '61 0 1 0 1
65 Bianca Reuver Hera 0 1 0 1
65 Denise Groot Unitas 0 1 0 1
65 Edwin van Gurp Sprint 0 1 0 1
65 Elmar Ruiter Lionitas 0 1 0 1
65 Els Hufen Leiden Atletiek 0 1 0 1
65 Erik Leeflang Zuidwal 0 1 0 1
65 Evelien Dekkers Achilles 0 1 0 1
65 Gemma de Schepper PAC 0 1 0 1
65 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 0 1 0 1
65 Jane Boddy Leiden Atletiek 0 1 0 1
65 JoŽl de Water Ilion 0 1 0 1
65 Joost Niekus Flevo Delta 0 1 0 1
65 Lindell Philip Lycurgus 0 1 0 1
65 Mark Jonker Isala '96 0 1 0 1
65 Nana Addea SV Continental Sport 0 1 0 1
65 Nedea Asin PAC 0 1 0 1
65 Nicole Jetten Seven Hills Running Team 0 1 0 1
65 Nikki May Woudstra Start '78 0 1 0 1
65 Nikki Rodenburg Hera 0 1 0 1
65 Patricia Harteveld Climax 0 1 0 1
65 Rick Vet GAC Hilversum 0 1 0 1
65 Roy Spijkerman Daventria 0 1 0 1
65 Ruben Zwiers AV '34 0 1 0 1
65 Sietske Noorman Generaal Michaelis 0 1 0 1
65 Stephanie Beuling Isala '96 0 1 0 1
65 Sven van der Vliet Almere '81 0 1 0 1
65 Thomas Poesiat Haag Atletiek 0 1 0 1
65 Tim ten Berge De Sperwers 0 1 0 1
65 Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 0 1 0 1
65 Valery Vollering Haag Atletiek 0 1 0 1
109 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 0 0 2 2
109 Robin Teunissen Venray Regio 0 0 2 2
109 Victor Besters Spado 0 0 2 2
109 Yael van Pelt Atletiek Maastricht 0 0 2 2
113 Cas Willems Caesar 0 0 1 1
113 Adrian Rijken NEA Volharding 0 0 1 1
113 Ivo Furda PEC 1910 0 0 1 1
113 Corinne van den Berg AV Castricum 0 0 1 1
113 Helga van Koppenhagen Zuidwal 0 0 1 1
113 Norbert Hoven AAC 0 0 1 1
113 Bart van Nes Rotterdam Atletiek 0 0 1 1
113 Bas Vos PEC 1910 0 0 1 1
113 Carola van Wagtendonk Hera 0 0 1 1
113 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 0 0 1 1
113 Robin Coops Hellas 0 0 1 1
113 Alex van den Boom AV '47 0 0 1 1
113 Annelies Laan Hollandia 0 0 1 1
113 Anouska van der Velden Ciko '66 0 0 1 1
113 Bakker Lieke Passaat 0 0 1 1
113 Bo Klaassen AV '56 0 0 1 1
113 Daan Cluistra Triathlon 0 0 1 1
113 Erwin Slokker Zuidwal 0 0 1 1
113 Harald-peter Bust Jahn II 0 0 1 1
113 Hilde van Zundert Atledo 0 0 1 1
113 Imme van Burg Unitas 0 0 1 1
113 Jan Berends Luten HAC '63 0 0 1 1
113 Jesse Caron Rotterdam Atletiek 0 0 1 1
113 Jorit van Malsen Hellas 0 0 1 1
113 Kaira Boddy KAV Holland 0 0 1 1
113 Kimba ten Kampe Daventria 0 0 1 1
113 Lianne van der Lugt Olympus '70 0 0 1 1
113 Lisanne Schol NEA Volharding 0 0 1 1
113 Manon Sillekens Sprint 0 0 1 1
113 Marieke van der Wal Groningen Atletiek 0 0 1 1
113 Marnic Arts Lopersgroep Deurne 0 0 1 1
113 Maryse de Boer Sparta 0 0 1 1
113 Mike Eelkema Sparta 0 0 1 1
113 Nadine Broersen Sprint 0 0 1 1
113 Naomi Driessen Unitas 0 0 1 1
113 Pascal Visser Haarlemmermeer 0 0 1 1
113 Reinier Bliek AV Gouda 0 0 1 1
113 Ricardo Geluk Ilion 0 0 1 1
113 Sander de Borst Parthenon 0 0 1 1
113 Sanne Eekel Zuidwal 0 0 1 1
113 Sophie Burgers Seven Hills Running Team 0 0 1 1
113 Stefan Nieuwland Climax 0 0 1 1
113 Steijn Pelle THOR 0 0 1 1
113 Tamara Middelburg Olympus '70 0 0 1 1
113 ThaÔsa Huis NEA Volharding 0 0 1 1
113 Thom Heijnen Unitas 0 0 1 1
113 Tom StultiŽns PSV 0 0 1 1
113 Yoeri Stieglis Phanos 0 0 1 1
113 Yuri Benders HAC 0 0 1 1
162 Nicole Berghouwer SAV 0 0 0 0
162 Jamie van Lieshout AVV 0 0 0 0
162 Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 0 0 0 0
162 EugŤne Susanna GVAC 0 0 0 0
162 Kay Olofsen SAV 0 0 0 0
162 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 0 0 0 0
162 Dafne Schippers Hellas 0 0 0 0
162 Eva Reinders Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Frank Futselaar Ciko '66 0 0 0 0
162 Ilse van Beek Atverni 0 0 0 0
162 Marco Oplanic Lycurgus 0 0 0 0
162 Nicky Lam Phanos 0 0 0 0
162 Annick Klein Isala '96 0 0 0 0
162 Astrid Verhage Hera 0 0 0 0
162 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 0 0 0 0
162 Joren Tromp Hera 0 0 0 0
162 Naomi Derks Nijmegen Atletiek 0 0 0 0
162 Patrick Overkamp Hercules 0 0 0 0
162 Paul Olofsen SAV 0 0 0 0
162 Wouter Brus Ciko '66 0 0 0 0
162 Nick Smit AAC 0 0 0 0
162 Annelies Fortuin PEC 1910 0 0 0 0
162 Anouk Kragtwijk De Spartaan 0 0 0 0
162 Camiel Kruiswijk BAV 0 0 0 0
162 Chris van Lierop AVV 0 0 0 0
162 Clement Lobela Sparta 0 0 0 0
162 Elgin Herfst PAC 0 0 0 0
162 Elmar Kal KAV Holland 0 0 0 0
162 Ester Claassen Attila 0 0 0 0
162 Femke Klop Unitas 0 0 0 0
162 Grace van den Berg Almere '81 0 0 0 0
162 Henk Bakker Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Hille Groendijk Pallas '67 0 0 0 0
162 Jacelyn Gruppen AAC '61 0 0 0 0
162 Jaleasa Comenentia AAC 0 0 0 0
162 Jasper de Lange AAV '36 0 0 0 0
162 Jeffrey de Brouwer RK HAV 0 0 0 0
162 Jip Baltissen Pallas '67 0 0 0 0
162 Joost van den Ende Seven Hills Running Team 0 0 0 0
162 Joost van Gemeren AV '47 0 0 0 0
162 Jord Buiting KAV Holland 0 0 0 0
162 Joyce Klijn Zuidwal 0 0 0 0
162 Judy Middelburg Olympus '70 0 0 0 0
162 Justin Cok AV '47 0 0 0 0
162 Laura Starre Voorschoten '97 0 0 0 0
162 Laura van Nes Rotterdam Atletiek 0 0 0 0
162 Maaike Daas Atverni 0 0 0 0
162 Manon Verlinden Spado 0 0 0 0
162 Marijke Valk Hercules 0 0 0 0
162 Mike Rumping DEM 0 0 0 0
162 Mitchell Vereijken Generaal Michaelis 0 0 0 0
162 Nicky van Leuveren Phanos 0 0 0 0
162 Patrick van der Gaag Almere '81 0 0 0 0
162 Sacha van der Donk Hellas 0 0 0 0
162 Sander Schutjes AVV 0 0 0 0
162 Sjoerd Dolsma Lycurgus 0 0 0 0
162 Stefan Schouten Athlos 0 0 0 0
162 Stijn Ram AV '34 0 0 0 0
162 Tara van Schie AV Haarlem 0 0 0 0
162 Tjendo Samuel Phanos 0 0 0 0
162 Vanessa Nakangu Namwanga Groot-BrittanniŽ 0 0 0 0
162 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 0 0 0 0
162 Wouter Spaans Haarlemmermeer 0 0 0 0
162 Adriaan Vugts Attila 0 0 0 0
162 Anita Karregat AV Edam 0 0 0 0
162 Anselma van Midden GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Bror van der Zijde Ilion 0 0 0 0
162 Edwin Boone Isala '96 0 0 0 0
162 Elina van der Linde Almere '81 0 0 0 0
162 Enrico van der List Attila 0 0 0 0
162 Ferdi Dokman Sparta 0 0 0 0
162 Gesela Ebbinge AAC '61 0 0 0 0
162 Ilona Verboom Triathlon 0 0 0 0
162 Jacky van Splunteren Zaanland 0 0 0 0
162 Jesper Arts Lopersgroep Deurne 0 0 0 0
162 Joshua Geerlings PAC 0 0 0 0
162 Lieke Bakker Passaat 0 0 0 0
162 Linda van de Lagemaat Pallas '67 0 0 0 0
162 Lisa te Molder Atletico '73 0 0 0 0
162 Liset Olijve Attila 0 0 0 0
162 Luuc Overeem GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Maarten Gouda Trias 0 0 0 0
162 Marianne Reitsma Lionitas 0 0 0 0
162 Marjolein van Geest AV Wijchen 0 0 0 0
162 Meruska M. Eduarda Rotterdam Atletiek 0 0 0 0
162 Nelleke Bosch ACO Van Elderen 0 0 0 0
162 Oscar van Wagtendonk Hera 0 0 0 0
162 Paul Groen GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Paul Robers Hanzesport 0 0 0 0
162 Robin Hengeveld Ciko '66 0 0 0 0
162 Robin Oenema PEC 1910 0 0 0 0
162 Ruud Boom Daventria 0 0 0 0
162 Sanne Harland Ilion 0 0 0 0
162 Stephan Tijssen Startbaan 0 0 0 0
162 Thomas Zaw Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Tim Verbeek AAC '61 0 0 0 0
162 Wilbert van Vliet Seven Hills Running Team 0 0 0 0
162 Wilfred van Holst De Gemzen 0 0 0 0
162 Wilmke Boersma Horror 0 0 0 0
162 Alma Vermeulen PAC 0 0 0 0
162 Bas Lok Lycurgus 0 0 0 0
162 Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 0 0 0 0
162 Bryan Bastiaanse Fortuna 0 0 0 0
162 Carolijn Damen Ciko '66 0 0 0 0
162 Daphne van Es DOKEV 0 0 0 0
162 Dave Clemens De Spartaan 0 0 0 0
162 Diana Spaargaren AV Castricum 0 0 0 0
162 Dide Evers Sprint 0 0 0 0
162 Ella van der Donk Hellas 0 0 0 0
162 Ellen Esselaar Unitas 0 0 0 0
162 Frank Dekker Hollandia 0 0 0 0
162 Glenn Dutrieux Spado 0 0 0 0
162 Jeroen van Calker PEC 1910 0 0 0 0
162 Joyce Huisman Phanos 0 0 0 0
162 Kaj Emanuel Fit 0 0 0 0
162 Kim Kolthof Nijmegen Atletiek 0 0 0 0
162 Laurens Schampers Groene Ster 0 0 0 0
162 Leandor Jonkers Sprint 0 0 0 0
162 Marije Dangremond TION 0 0 0 0
162 Mark Nouws Loopteam Ed Sligchers 0 0 0 0
162 Marlou Bijlsma Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Martijn Langen AAC '61 0 0 0 0
162 Milco Driessen Almere '81 0 0 0 0
162 Myrella Vlenterie NSAV 't Haasje 0 0 0 0
162 Navarone van Driesten Athlos 0 0 0 0
162 Niek Ter Horst Argo 0 0 0 0
162 Niels Verwer AV Castricum 0 0 0 0
162 Nikki Timmers PSV 0 0 0 0
162 Patrick van der Steen Parthenon 0 0 0 0
162 Renee Granzier Unitas 0 0 0 0
162 Rik Heijnen AV Helden 0 0 0 0
162 Rob van Genderen Caesar 0 0 0 0
162 Robi van Leersum Rotterdam Atletiek 0 0 0 0
162 Romy Kraaijeveld Phanos 0 0 0 0
162 Samantha Lernout RK HAV 0 0 0 0
162 Sten van den Thillart DAK 0 0 0 0
162 Steven Nuytinck AV '56 0 0 0 0
162 Stijn Peeters Sprint 0 0 0 0
162 Talisa van der Fluit Hera 0 0 0 0
162 Tessa Bos AAC 0 0 0 0
162 Timon Pieck NSAV 't Haasje 0 0 0 0
162 Vanessa Lutonto AAC 0 0 0 0
162 Aileen van Gemert OSS-VOLO 0 0 0 0
162 David Vonk Zuidwal 0 0 0 0
162 Eefje Frissen GVAC 0 0 0 0
162 Floor Rawee Triathlon 0 0 0 0
162 Gaitrie Lalta PAC 0 0 0 0
162 Gijs Lookman Ilion 0 0 0 0
162 Hans Verheijde AV '40 0 0 0 0
162 Jeroen Janssen Passaat 0 0 0 0
162 Jeroen Verboom Triathlon 0 0 0 0
162 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 0 0 0 0
162 Joram Knigge AV '23 0 0 0 0
162 Jorian Damen Ciko '66 0 0 0 0
162 Judith Bosker AAC '61 0 0 0 0
162 Julio Smid Cialfo 0 0 0 0
162 Kelly Schouten TAS '82 0 0 0 0
162 Lisa Driessen Olympus '70 0 0 0 0
162 Lisanne De Witte Trias 0 0 0 0
162 Louise Taatgen Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Mara Bloo BAV 0 0 0 0
162 Marco de Keijzer Rotterdam Atletiek 0 0 0 0
162 Marleen Ram GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Merel Franken Loopteam Ed Sligchers 0 0 0 0
162 Moniek Stijvers GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Nicolai Versloot Phanos 0 0 0 0
162 Nicole Schoute Lycurgus 0 0 0 0
162 Niels Bakker AV Gouda 0 0 0 0
162 Niels de Jong Tilburg Road Runners 0 0 0 0
162 Niko Zuidema Olympus '70 0 0 0 0
162 Olaf Mesman PAC 0 0 0 0
162 Oussama El Kharraz Alami Phanos 0 0 0 0
162 Pieter Braun Sprint 0 0 0 0
162 Ralph Uenk Climax 0 0 0 0
162 Revelinho Eind Jahn II 0 0 0 0
162 Rowan Smal NEA Volharding 0 0 0 0
162 Stefan van Prooijen Hercules 0 0 0 0
162 Suzanne van Wijck U-Track 0 0 0 0
162 Thomas Hartman Clytoneus 0 0 0 0
162 Tiffany Boersma AAC 0 0 0 0
162 Alex Zwolle AV '56 0 0 0 0
162 Bas Kok Argo 0 0 0 0
162 Berthe Makizodila Triathlon 0 0 0 0
162 BjŲrn Vennema AAC 0 0 0 0
162 Brechtje Kraan Seven Hills Running Team 0 0 0 0
162 Colin van Loon Ilion 0 0 0 0
162 Darren Kolf NEA Volharding 0 0 0 0
162 Denise Jol Sparta 0 0 0 0
162 Denise van Herp Daventria 0 0 0 0
162 Eline Visser Zuidwal 0 0 0 0
162 Erik Zonneveld Hellas 0 0 0 0
162 Ewald Koekkoek GAC Hilversum 0 0 0 0
162 Fokelien Vlietstra Lionitas 0 0 0 0
162 Frits Frederiks AV Edam 0 0 0 0
162 Jarno van Miltenburg Hellas 0 0 0 0
162 Jasper Bras AV Aalsmeer 0 0 0 0
162 Jasper van t Hoff Ilion 0 0 0 0
162 Jesse Heppener AAC 0 0 0 0
162 Karin Vintges Attila 0 0 0 0
162 Koen Buytendijk Hollandia 0 0 0 0
162 Lars Groot Trias 0 0 0 0
162 Liesbeth Koen Spirit Oud Beijerland 0 0 0 0
162 Loek Bellord Hylas 0 0 0 0
162 Lotte Spraakman Groningen Atletiek 0 0 0 0
162 Mandy Bouwmeester AAC 0 0 0 0
162 Marian Zandberg AV '55 0 0 0 0
162 Marieke van der Zee AV '55 0 0 0 0
162 Marjon van der Wansem LADB 0 0 0 0
162 Maxime Wang NEA Volharding 0 0 0 0
162 Paul Venner Unitas 0 0 0 0
162 Rianne Breedijk Lycurgus 0 0 0 0
162 Riet Addis SAV 0 0 0 0
162 Roxanne Lake Sparta 0 0 0 0
162 Sacha Popping Cialfo 0 0 0 0
162 Sanne van der Velden Flevo Delta 0 0 0 0
162 Sharon de Knegt Seven Hills Running Team 0 0 0 0
162 Stijn Hoogwout Voorschoten '97 0 0 0 0
162 Timothy Vergauwen Loopteam Ed Sligchers 0 0 0 0
162 Wendy de Bloois Olympus '70 0 0 0 0
162 Wim van Doorn Pallas '67 0 0 0 0
162 Wouter Dilling Seven Hills Running Team 0 0 0 0
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht