Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlandse Kampioenschapen Junioren 2000-2006 - Top 8 uitslagen Meisjes Junioren B

Hieronder staan de top 8 uitslagen van de NK's van de afgelopen jaren.
 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 

 
100 meter
 
2000 Hengelo
1 Joan van den Akker AV '40 12,19
2 Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 12,29
3 Gitane Dumernit Unitas 12,38
4 Kristel Bottinga AV '55 12,42
5 Christel Bertens Prins Hendrik 12,42
6 Cheyenne Nelson R' dam Atletiek 12,56
7 Nathalie Deronchi Suomi 12,67
8 Tine Veenstra SAV 12,83
 
2001 Uden
1 Joan van den Akker AV '40 12,07
2 Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 12,52
3 Anita Vedder AAC '61 12,58
4 Aretha Pam Anpong PSV 12,68
5 Eugenie Kool Atverni 12,71
6 Marcia de Korte AV Nijmegen 12,82
7 Dorien Dek AV '56 12,82
8 Amy Burger Hylas 12,88
 
2002 Assen
1 Romara van Noort De Spartaan 12,36
2 Marina Schoenmakers Leiden Atletiek 12,48
3 Delia Appelman DEM 12,69
4 Marjorie Groenfelt Continental Sport 12,72
5 Marijn Hoijtink Trias 12,89
6 Amy Burger Hylas 12,91
7 Marcia de Korte AV Nijmegen 12,92
 
2003 Lisse
1 Romara van Noort De Spartaan 12,20
2 Jill Prins Energie 12,22
3 Marjorie Groenfelt Continental Sport 12,50
4 Mariska Slootweg Triathlon 12,53
5 Laurinda Haak PAC 13,98
6 Marijn Hoijtink Trias DNF
 
2004 Sittard
1 Marjorie Groenfelt Continental Sport 11,98
2 Jill Prins PAC 11,99
3 Nikki Timmers PSV 12,34
4 Nikki van Leeuwen PAC 12,50
5 YaŽl van Pelt STB 12,52
6 Evita Breeman PAC 12,59
7 Esther Akihary Arena 12,61
8 Simone Verheij Ciko '66 12,61
 
2005 Helmond
1 Tessa de Niet Haag Atletiek 12,41
2 Nikki van Leeuwen PAC 12,46
3 YaŽl van Pelt Atletiek Maastricht 12,50
4 Carola van Wagtendonk Hera 12,54
5 Loreanne Kuhurima AAC 12,61
6 Claudia van Offeren VAV 12,65
7 Nikki Timmers PSV 12,71
8 Tamara Klomp R' dam Atletiek 12,86
 
2006 Bergen op Zoom
1 Loreanne Kuhurima AAC 12,09
2 YaŽl van Pelt Atletiek Maastricht 12,17
3 Carola van Wagtendonk Hera 12,22
4 Tamara Klomp R' dam Atletiek 12,33
5 Jamile Samuel Phanos 12,39
6 Jacine Babel Continental Sport 12,46
7 Myrte Goor AAC '61 12,49
8 Natalie Bruggert Hanzesport 12,67

 
200 meter
 
2000 Hengelo
1 Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 25,35
2 Joan van den Akker AV '40 25,42
3 Laurien Hoos Hera 25,44
4 Jolanda Slof AV Almere '81 26,32
5 Immi Lammers AV Almere '81 26,81
 
2001 Uden
1 Joan van den Akker AV '40 24,93
2 Jolien Admiraal Atverni 25,10
3 Jolanda Slof AV Almere '81 26,05
4 Dorien Dek AV '56 26,58
5 Manon van der Heiden AV '34 27,12
 
2002 Assen
1 Romara van Noort De Spartaan 25,14
2 Marina Schoenmakers Leiden Atletiek 26,13
3 Marijn Hoijtink Trias 26,50
4 Esther Akihary VAV 26,58
5 Linda Swart AV '55 26,77
6 Marcia de Korte AV Nijmegen 26,80
7 Mariska Slootweg Triathlon 26,86
8 Eva van der Poel De Spartaan 27,29
 
2003 Lisse
1 Romara van Noort De Spartaan 24,75
2 Mariska Slootweg Triathlon 25,45
3 Boudine Bouma Nea-Volharding 25,76
4 Pien Stams Scheldesport 26,48
5 Tamara Klomp Energie 26,59
6 Eline van Beek Atverni 26,69
 
2004 Sittard
1 Marjorie Groenfelt Continental Sport 25,09
2 Tamara Klomp R' dam Atletiek 25,62
3 Nikki van Leeuwen PAC 25,69
4 Esther Akihary Arena 26,01
5 Dianthe Huis Nea-Volharding 26,38
6 Shimada Bajon Atverni 26,50
7 Eline van Beek Atverni 26,69
8 Linda Boerma De Sperwers 26,75
 
2005 Helmond
1 Nicky van Leuveren AAC 25,11
2 Kaira Boddy KAV Holland 25,13
3 Tessa de Niet Haag Atletiek 25,17
4 Nikki van Leeuwen PAC 25,28
5 Ilse van Beek Atverni 25,78
6 Denise Jol Sparta 25,92
 
2006 Bergen op Zoom
1 Barbara van der Loo PAC 24,72
2 Marit Dopheide AC TION 24,76
3 Tamara Klomp R' dam Atletiek 24,76
4 Nicky van Leuveren Phanos 24,98
5 YaŽl van Pelt Atletiek Maastricht 25,06
6 IsmaŽlle Stout AV '34 25,39

 
400 meter
 
2000 Hengelo
1 Eva Maria Dollart R' dam Atletiek 59,40
2 Marijke Vreugdenhil AAC '61 59,81
3 Marijke Vreugdenhil AAC '61 60,02
4 Natasja Brusik AV Nijmegen 60,57
5 Susan van der Hurk AV Oss '78 61,97
6 Josť Becker De Sperwers 62,28
 
2001 Uden
1 Annemarie Schulte De Sperwers 56,51
2 Esmay Vos Typhoon 57,54
3 Simone Roerig AV '34 58,42
4 Evelien Ruijters Achilles-Top 58,47
5 Geertje de Man PSV 59,04
6 Muriel Stolk PAC 60,05
 
2002 Assen
1 Annemarie Schulte De Sperwers 57,11
2 Laurinda Haak PAC 58,66
3 Suzanne Thierry DEM 59,57
4 Esmay Vos Typhoon 62,10
5 Maud de Vries DEM 62,74
6 Dorike van Balen SAV 64,48
7 Ellen Bakker Caesar 64,85
8 Mirjam Revet AV Gouda 65,72
 
2003 Lisse
1 Laurinda Haak PAC 56,14
2 Henrieke Krommendijk Atletics 56,80
3 Marieke Riemens AV '56 57,84
4 Joyce Vrijenhoek Clytoneus 57,98
5 Esther Akihary VAV 58,29
6 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 59,52
 
2004 Sittard
1 Sjorske Wijnker Hera 55,77
2 Kaira Boddy KAV Holland 57,93
3 Esther VermuŽ AV '56 58,48
4 Romy Kraaijeveld Phanos 58,92
5 Lonneke Derriks De Spartaan 59,57
6 Li Anne van Rhee Hellas 60,65
7 Roxanne Martin Seven Hills RT 61,23
8 Hanneke Hofman Lionitas 61,77
 
2005 Helmond
1 Sjorske Wijnker Hera 55,72
2 Rachel Boddy KAV Holland 56,79
3 Romy Kraaijeveld Phanos 57,10
4 Esther VermuŽ AV '56 58,82
5 Nicole Jetten Seven Hills RT 59,39
6 Maartje Schonewille Caesar 60,86
 
2006 Bergen op Zoom
1 IsmaŽlle Stout AV '34 56,29
2 Amanda Spiljard Attila 57,18
3 Naomi Driessen Unitas 57,43
4 Nicole Jetten Seven Hills RT 58,15
5 Helen de Loor Nea-Volharding 58,88
6 Karin Vintges Attila 60,56

 
800 meter
 
2000 Hengelo
1 Brechje de Ruyck RK HAV 2.11,90
2 Lindy Burgman PEC 1910 2.15,13
3 Eva Thomas Seven Hills RT 2.16,82
4 Stephanie van de Leemkolk AV '34 2.18,49
5 Marije te Raa AV Goor '75 2.21,73
6 Najla Jaber Seven Hills RT 2.22,76
7 Charissa Czech Noordkop 2.23,50
8 Kirsten de Vries SAV 2.26,52
 
2001 Uden
1 Najla Jaber Seven Hills RT 2.16,66
2 Brechje de Ruyck RK HAV 2.17,99
3 Pheline van Amersfoort Unitas 2.19,77
4 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 2.21,58
5 Charissa Czech Noordkop 2.23,71
6 Lorraine Ravenstein Olympus '70 2.24,87
7 Sonja van Oers THOR 2.25,04
8 Yvonne Groenen AV Valkenswaard 2.25,14
 
2002 Assen
1 Charissa Czech Noordkop 2.18,61
2 Evelien Ruijters Achilles-Top 2.18,78
3 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 2.21,09
4 Raika Lenaarts Hylas 2.21,93
5 Joyce Vrijenhoek SC Reeuwijk 2.22,90
6 Lorraine Ravestein Olympus '70 2.24,51
7 Jolien in t Veld Ilion 2.24,85
 
2003 Lisse
1 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 2.11,40
2 Yvonne Hak Hylas 2.14,67
3 Machteld Mulder Hollandia 2.14,67
4 Rachel Boddy Typhoon 2.15,96
5 Laura van den Hout Attila 2.19,87
6 Corelien Kloek AV NOP 2.22,63
7 Mandy van Es Dokev 2.24,37
8 Ilona Schra De Sprinter 2.30,61
 
2004 Sittard
1 Machteld Mulder Hollandia 2.13,47
2 Nicole Jetten Seven Hills RT 2.14,54
3 Rachel Boddy KAV Holland 2.14,84
4 Marieke van der Wal AAC '61 2.16,09
5 Corelien Kloek AV NOP 2.19,87
6 Richelle Vlenterie Scopias 2.20,00
7 Mandy van Es Dokev 2.23,14
8 Karin Nieuwenhuizen Hellas 2.25,60
 
2005 Helmond
1 Machteld Mulder Hollandia 2.16,85
2 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 2.18,13
3 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 2.18,86
4 Jane Boddy KAV Holland 2.21,07
5 Brechje Kraan Seven Hills RT 2.21,75
6 Esther Ruijters Achilles-Top 2.21,82
7 Sietske van der Weijden Leiden Atletiek 2.27,19
8 Gaitrie Lalta PAC 2.27,55
 
2006 Bergen op Zoom
1 Machteld Mulder Hollandia 2.12,08
2 Manon Sillekens Sprint 2.13,84
3 Jamie van Lieshout AV Valkenswaard 2.15,67
4 Marlies Manders Hellas 2.15,95
5 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 2.19,48
6 Maureen Koster AV '47 2.20,49
7 Wilmke Boersma Horror 2.20,78
8 Alissa Jalink Atverni 2.22,31

 
1500 meter
 
2000 Hengelo
1 Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.41,90
2 Karin Wezeman Argo '77 4.44,19
3 Ingrid Kuijpers Seven Hills RT 4.46,04
4 Susan Kuijken Seven Hills RT 4.47,03
5 Maaike Donker AV '34 4.54,54
6 Kim Fairley AV Nijmegen 4.56,99
7 Wendy van Raak TRR 4.57,69
8 Carianne van der Zee Triathlon 4.58,22
 
2001 Uden
1 Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.41,02
2 Lesley van Miert Sprint 4.41,39
3 Marije te Raa AV '34 4.41,76
4 Margret Hink Nova 4.43,10
5 Adrienne Herzog Fit 4.44,28
6 Susan Kuijken Seven Hills RT 4.49,02
7 Marjolijn Rutgers Clytoneus 4.56,30
8 Andrea Deelstra DOS-Dw 5.00,85
 
2002 Assen
1 Esther Schrijvers Seven Hills RT 4.44,18
2 Susan Kuijken Seven Hills RT 4.47,31
3 Lesley van Miert Sprint 4.50,46
4 Nikki Fairley AV Nijmegen 4.53,64
5 Andrea Deelstra DOS-Dw 4.55,06
6 Femke Sintnicolaas AV '34 4.56,63
7 Ashley van de Leemkolk AV '34 4.56,96
8 Marjolijn Rutgers Clytoneus 4.57,28
 
2003 Lisse
1 Susan Kuijken Seven Hills RT 4.41,33
2 Raika Lenaarts Hylas 4.42,71
3 Fanny van Maanen PAC 4.43,62
4 Nikki Fairley AV Nijmegen 4.44,43
5 Marieke van der Wal AAC '61 4.52,71
6 Ashley van de Leemkolk AV '34 4.55,24
7 Lotte Jacobs HAC 4.57,73
8 Wendy Mullink AV Argo 4.59,79
 
2004 Sittard
1 Fanny van Maanen R' dam Atletiek 4.41,57
2 Raika Lenaarts Hera 4.46,45
3 Nikki Fairley Seven Hills RT 4.48,12
4 Manon Kruiver Nova 4.55,71
5 Sharon de Knegt AV Oss '78 4.56,58
6 Marieke Falkmann De Sperwers 4.57,09
7 Lotte Jacobs HAC 4.58,42
8 Stefanie Pooye Sprint 4.59,39
 
2005 Helmond
1 Manon Kruiver Nova 4.35,09
2 Sharon de Knegt AV Oss '78 4.40,76
3 Raika Lenaarts Hera 4.43,40
4 Jessie Fairley Loopgroep PK 4.45,18
5 Margriet Berkhout Nova 4.45,77
6 Lotte Jacobs HAC 4.50,21
7 Wilmke Boersma Horror 4.56,03
8 Jessica Oosterloo LSV Invictus 4.56,47
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jessie Fairley Loopgroep PK 4.34,83
2 Margriet Berkhout NOVA 4.37,78
3 Aniek Aper RK HAV 4.44,08
4 Judy Middelburg Olympus '70 4.44,95
5 Marjon van der Wansem LADB 4.48,54
6 Marlou Bijlsma ATC '75 4.53,95
7 Jessica Oosterloo AAC '61 5.00,12
8 Esther Arts LG Deurne 5.02,85

 
100 meter horden 76,2 cm
 
2000 Hengelo
1 Laurien Hoos Hera 14,17
2 Kristel Bottinga AV '55 14,48
3 Manon van der Heiden AV '34 14,73
4 Esmť Kamphuis PEC 1910 14,91
5 Anita Vedder AAC '61 15,42
6 Monique Kwakman AC TION 15,82
7 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 15,97
 
2001 Uden
1 Manon van der Heiden AV '34 14,55
2 Femke van der Meij Suomi 14,73
3 Jolien Admiraal Atverni 14,84
4 Delia Appelman DEM 14,88
5 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 15,20
6 Anais Haldorsen Olympus '70 15,56
7 Jolien Lammers Atletics 15,58
 
2002 Assen
1 Delia Appelman DEM 14,32
2 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 14,50
3 Femke van der Meij Suomi 14,73
4 Remona Fransen De Spartaan 15,27
5 Jolanda Keizer AAC 15,34
6 Rianne Weltak PAC 15,44
7 Ayla Snoeys THOR 15,90
8 Anais Haldorsen Olympus '70 17,49
 
2003 Lisse
1 Marije Jansen AV '56 14,52
2 Moniek Riemersma De Keien 14,97
3 Bregje Crolla Unitas 15,10
4 Rianne Weltak PAC 15,17
5 Marije Langen AAC '61 15,30
6 Kirsty Mann Hylas DNF
 
2004 Sittard
1 Marije Jansen AV '56 14,26
2 Susanne Dekkers AV '34 14,47
3 Babs Egbers AV '34 14,56
4 Boudine Bouma Nea-Volharding 14,56
5 Suzan van Dijck AV Venray Regio 14,81
6 Sharona Bakker Suomi 14,88
7 Jasmijn Wierema AV '40 15,34
8 Leonie Nijstad AAC '61 15,42
 
2005 Helmond
1 Susanne Dekkers AV '34 14,11
2 Sharona Bakker Suomi 14,21
3 Nicole Kroonenburg SAV 14,64
4 Babs Egbers AV '34 14,83
5 Elize Kerseboom AV '34 15,11
6 Corinne van den Berg AV Castricum 15,18
7 Elisa Blom AV Oss '78 15,33
8 Margriet van Kammen Impala 15,80
 
2006 Bergen op Zoom
1 Sharona Bakker Suomi 14,08
2 Thaisa Huis Nea-Volharding 14,29
3 Nicole Kroonenburg SAV 14,48
4 Annemiek Strijker AAC '61 14,62
5 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 14,82
6 Jamile Samuel Phanos 14,90
7 Elisa Blom Prins Hendrik 15,17
8 Nadine Broersen Atledo 16,95

 
400 meter horden 76,2 cm
 
2000 Hengelo
1 Najla Jaber Seven Hills RT 67,28
2 Arlette van der Wal Seven Hills RT 68,44
3 Linda Hermans PSV 69,52
4 Maaike Schakenbos Hylas 71,82
5 Mieke van Westing AV Gouda 72,53
6 Margriet de Jong Hylas 74,28
 
2001 Uden
1 Jolien Admiraal Atverni 61,87
2 Pheline van Amersfoort Unitas 66,52
3 Linda Hermans PSV 67,76
4 Karin van Vliet Clytoneus 68,15
5 Anne-Marie Reijnaers THOR 71,36
6 Kim van Loon AV Gouda 72,36
 
2002 Assen
1 Rianne Galiart Lycurgus 65,69
2 Esmay Vos Typhoon 66,17
3 Ramona Thoen Olympus '70 66,26
4 Kim van Loon AV Gouda 71,98
5 Mirjam Revet AV Gouda 72,89
 
2003 Lisse
1 Marije Jansen AV '56 64,40
2 Rimke de Groot Haag Atletiek 66,65
3 Janneke Berkhof R' dam Atletiek 66,80
4 Brenda Baar GAC-Hilversum 67,01
5 Roxanne Martin Seven Hills RT 70,69
6 Damiet de Wit Pallas '67 75,17
 
2004 Sittard
1 Susanne Dekkers AV '34 63,73
2 Roxanne Martin Seven Hills RT 66,05
3 Brenda Baar GAC-Hilversum 66,81
4 Jirina van Kesteren AV Haarlem 68,82
5 Sophie Burgers Seven Hills RT 69,05
6 Marieke Akkermans Sprint 70,35
7 Joni Stolk Olympus '70 70,40
8 Ilse Boudewijn Groningen Atletiek 71,94
 
2005 Helmond
1 Susanne Dekkers AV '34 62,51
2 Linda van de Lagemaat Pallas '67 65,80
3 GraciŽlla Wouterse AV Almere '81 65,99
4 Sophie Burgers Seven Hills RT 67,89
5 Nelleke Bosch ACO 70,82
6 Moniek Maarse AV Aalsmeer 72,07
 
2006 Bergen op Zoom
1 Leonie Schilder AV Edam 63,33
2 Marit Dopheide AC TION 64,74
3 Gemma de Schepper PAC 66,38
4 Linda van de Lagemaat Pallas '67 67,53
5 Laura Starre AV Voorschoten '97 67,63
6 Moniek Maarse AV Aalsmeer 70,50

 
Verspringen
 
2000 Hengelo
1 Esmť Kamphuis PEC 1910 5,62
2 Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 5,39
3 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 5,28
4 Joan van den Akker AV '40 5,25
 
2001 Uden
1 Lathoya Voorthuizen Nea-Volharding 5,58
2 Manon van der Heiden AV '34 5,53
3 Jolien Lammers Atletics 5,43
4 Geertje de Man PSV 5,33
5 Rianne Galiart Lycurgus 5,32
6 Marijn Hoytink Trias 5,31
7 Nenna de Boer AV '55 5,16
8 Anne van Ommeren Typhoon 5,14
 
2002 Assen
1 Marije Langen AAC '61 5,55
2 Remona Fransen De Spartaan 5,52
3 Florien Troost R' dam Atletiek 5,41
4 Michelle Lunghi PAC 5,37
5 Jolien Lammers Atletics 5,29
5 Jisca Docters Scheldesport 5,29
7 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5,28
8 Esther Rosmolen Spirit-OB 5,20
 
2003 Lisse
1 Marije Langen AAC '61 5,60
2 Lonneke Derriks De Spartaan 5,32
3 Marije Jansen AV '56 5,31
4 Marijn Hoijtink Trias 5,24
5 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5,16
6 Fiere Janssen Unitas 5,11
7 Janneke Berkhof R' dam Atletiek 5,08
8 Laura van den Hout Attila 4,99
 
2004 Sittard
1 Marije Jansen AV '56 5,59
2 Boudine Bouma Nea-Volharding 5,56
3 Rimke de Groot Haag Atletiek 5,43
4 Lianne van der Lugt Olympus '70 5,39
5 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 5,36
6 Marlon Dek AV '56 5,31
7 Tamara Klomp R' dam Atletiek 5,23
8 Marijn Hoijtink KAV Holland 5,19
 
2005 Helmond
1 Lianne van der Lugt Olympus '70 5,43
2 Carola van Wagtendonk Hera 5,40
3 Nedea Asin PAC 5,38
4 Rosemarie Beukhof VAV 5,36
5 Tamara Klomp R' dam Atletiek 5,28
6 Nicole Kroonenburg SAV 5,27
7 Sanne Korteland Passaat 5,19
8 Myrte Goor AAC '61 5,17
 
2006 Bergen op Zoom
1 Nedea Asin PAC 5,80
2 Rosemarie Beukhof Daventria 5,78
3 Femke Klop Unitas 5,67
4 Carola van Wagtendonk Hera 5,67
5 Nicky Lam Phanos 5,58
6 Amanda Spiljard Attila 5,48
7 Myrte Goor AAC '61 5,37
8 Daphne Mierop AV Almere '81 5,27

 
Hink-stap-sprong
 
2000 Hengelo
1 Francien Vierkant Zuidwal 11,38
2 Esmť Kamphuis PEC 1910 11,24
3 Josť Becker De Sperwers 11,10
4 Ellen Naastepad Olympus '70 10,46
5 Elian Hijne Lycurgus 10,28
6 Lisanne van Brero De Liemers 10,09
7 Tosca Hellebrekers RK HAV 10,08
 
2001 Uden
1 Lisanne van Brero De Liemers 11,11
2 Delia Appelman DEM 10,94
3 Jolien Lammers Atletics 10,93
4 Linda van der Sanden Achilles-EL 10,71
5 Afke Bouten GAC-Hilversum 10,61
 
2002 Assen
1 Jolien Lammers Atletics 11,35
2 Anne van Ommeren Typhoon 11,23
3 Delia Appelman DEM 11,20
4 Linda van der Sanden Achilles-EL 11,15
5 Marieke de Greef De Keien 10,82
6 Sanne Immer AV Haarlem 10,61
7 Anne Steverink Atletico '73 9,44
 
2003 Lisse
1 Ilse Haak BAV 10,84
2 Marieke de Greef De Keien 10,79
3 Florien Troost R' dam Atletiek 10,75
4 Lonneke Derriks De Spartaan 10,68
5 Laura Molenaar AV Gouda 10,07
6 HenriŽtte Klijnstra AV '55 9,81
 
2004 Sittard
1 Brenda Baar GAC-Hilversum 11,49
2 Astrid Verhage Hera 11,35
3 Leonie Nuyens Noordkop 10,94
4 Iris Lange Atletiek Maastricht 10,84
5 Marleen Humme AV '56 10,83
6 Marieke Schenker R' dam Atletiek 10,73
7 Lonneke Derriks De Spartaan 10,54
8 Anetha van Meel R' dam Atletiek 10,52
 
2005 Helmond
1 Anetha van Meel R' dam Atletiek 11,41
2 Sanne Korteland Passaat 11,00
3 Anouk Olijve ACW '66 10,60
4 Tamara Middelburg Olympus '70 10,48
5 Anouk Hagen AV Wijchen 10,23
6 Tiffany Boersma AAC 10,16
7 Esther Fonville Startbaan 10,09
8 Helga van Koppenhagen Spirit-L 10,09
 
2006 Bergen op Zoom
1 Sanne Korteland Passaat 11,35
2 Angela de Winter Leiden Atletiek 11,29
3 Indah van Marrewijk AV '40 11,17
4 Rachťl van Harlingen Passaat 10,98
5 Joyce Klijn Zuidwal 10,64
6 Tiffany Boersma AAC 10,62
7 Esther Fonville Startbaan 10,32
8 Angela van Veen Climax 10,03

 
Hoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Inge Crijns Unitas 1,65
2 Irma van Raay PSV 1,65
3 Nenna de Boer AV '55 1,63
4 Jacqueline Raaman Sparta 1,60
5 Marianne v.d. Berg SAV 1,60
6 Marije Langen AAC '61 1,55
7 Trienke Kramer AV '55 1,55
 
2001 Uden
1 Aila Snoeys THOR 1,72
2 Marije Langen AAC '61 1,72
3 Angelique de Zwart Ilion 1,66
4 Marijke Mettes Hollandia 1,66
5 Nancy Karels Trias 1,66
6 Michelle Lunghi PAC 1,63
7 Nenna de Boer AV '55 1,60
7 Fanny Boudewijns Atledo 1,60
 
2002 Assen
1 Marije Langen AAC '61 1,75
2 Remona Fransen De Spartaan 1,69
3 Nienke van IJken Altis 1,69
4 Ayla Snoeys THOR 1,66
5 Jolanda Keizer AAC 1,63
6 Michelle Lunghi PAC 1,63
7 Marijke Mettes Hollandia 1,63
8 Nancy Karels Trias 1,60
 
2003 Lisse
1 Marije Langen AAC '61 1,78
2 Margriet van Kammen Impala 1,72
3 Kirsty Mann Hylas 1,72
4 Marlies Kranendonk Energie 1,72
5 Anouk Kragtwijk De Spartaan 1,69
6 Sanne Raats Spado 1,69
7 Esther van de Lycke AV '23 1,66
8 Anne-Martine Speelman Ciko '66 1,60
 
2004 Sittard
1 Nikki Woudstra Start '78 1,66
2 Natacha Guiny Noordkop 1,63
3 Rosemarie Beukhof VAV 1,63
4 Annelies Sijben Achilles-EL 1,60
5 Geeke Blenk AV Venray Regio 1,60
6 Corinne van den Berg AV Castricum 1,60
7 Margriet van Kammen Impala 1,55
7 Josje Bazelmans GVAC 1,55
 
2005 Helmond
1 Nikki Woudstra Start '78 1,75
2 Esther van der Lycke AV '23 1,69
3 Tjitske Rijntjes Ciko '66 1,66
4 Joyce Huisman Phanos 1,66
4 Marieke Bart Parthenon 1,66
6 Natacha Guiny Noordkop 1,63
7 Suzanne de Sevren Jacquet Isala '96 1,60
8 Sanne Raats Spado 1,60
 
2006 Bergen op Zoom
1 Esther van de Lycke AV '23 1,75
2 Joyce Huisman Phanos 1,72
3 Sanne Raats Spado 1,69
4 Sanne van der Velden Flevo Delta 1,63
5 Nadine Broersen Atledo 1,63
6 Manon Verlinden Spado 1,63
7 Rosemarie Beukhof Daventria 1,60
8 Alma Vermeulen PAC 1,60

 
Polsstokhoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Mirjam Sleumer AAC '61 3,60
2 Kirsten de Vries SAV 2,80
3 Frouke Bergwerf Parthenon 2,50
4 Marion Dekker SAV 2,50
 
2001 Uden
1 Lieke Ondersteijn Prins Hendrik 2,80
2 Tina Visser SAV 2,70
3 Linda Hermans PSV 2,60
4 Rianne Galiart Lycurgus 2,50
5 Willeke te Winkel ASV Eibergen 2,40
6 Dorieke van Balen SAV 2,30
7 Jenny Dekker SAV 2,20
 
2002 Assen
1 Rianne Galiart Lycurgus 3,00
2 Joska le Contť Fit 2,70
3 Lily Kessel Climax 2,60
3 Kim van Loon AV Gouda 2,60
5 Sophie Beerepoot Climax 2,60
6 Elise Jabroer Ilion 2,50
7 Jenny Dekker SAV 2,30
8 Dorike van Balen SAV 2,30
 
2003 Lisse
1 Joska le Contť Fit 3,10
2 Brenda Baar GAC-Hilversum 3,00
3 Kirsten Klop Unitas 2,90
4 Yvonne Blok Leiden Atletiek 2,80
5 Sophie Beerepoot Climax 2,80
6 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 2,70
7 Bregje Crolla Unitas 2,60
8 Jenny Baar GAC-Hilversum 2,60
 
2004 Sittard
1 Femke Klop Unitas 3,35
2 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 3,35
3 Brenda Baar GAC-Hilversum 3,25
4 Joska le Contť Fit 3,25
5 Yvonne Blok Leiden Atletiek 3,15
6 Leonie Schilder AV Edam 3,05
7 Jenny Baar GAC-Hilversum 2,85
8 Jasmijn Wierema AV '40 2,55
 
2005 Helmond
1 Denise Groot AV Edam 3,42
2 Leonie Schilder AV Edam 3,32
3 Imme van Burg Prins Hendrik 3,32
4 Jenny Baar GAC-Hilversum 3,02
5 Debbie Hartog Nea-Volharding 2,82
6 Marije Zwijsen Hellas 2,62
7 Josť Schoenmaker Lycurgus 2,62
8 Caroline Kunst AV Edam 2,52
 
2006 Bergen op Zoom
1 Leonie Schilder AV Edam 3,51
2 Jenny Baar GAC-Hilversum 3,20
3 Imme van Burg Prins Hendrik 3,20
4 Anita Karregat AV Edam 3,10
5 Marijke Valk Hercules 2,90
6 Sanne Harland Ilion 2,80
7 Ellen Esselaar Unitas 2,40
8 Caroline Kunst AV Edam 2,40

 
Kogelstoten 3 kg
 
2000 Hengelo
1 Laurien Hoos Hera 15,36
2 Maud Ebbekink AC TION 14,48
3 Monique Kwakman AC TION 14,39
4 Denise Kemkers Hera 14,09
5 Tine Veenstra SAV 13,47
6 Jolien Kaan Noordkop 12,98
7 Inge Fabrie PSV 12,59
8 Jetty Jongerius Atverni 12,43
 
2001 Uden
1 Denise Kemkers Hera 14,97
2 Monique Kwakman AC TION 14,87
3 Tamara van der Bij AAC 13,80
4 Fleur Beijnes Hylas 13,69
5 Leonie Willekes ASV Eibergen 13,55
6 Dana Gunther DEM 13,24
7 Ankie Timmers PSV 12,67
8 Sanne Rooymans DEM 12,33
 
2002 Assen
1 Denise Kemkers Hera 17,15
2 Leonie Willekes ASV Eibergen 14,58
3 Fleur Beijnes Hylas 14,10
4 Remona Fransen De Spartaan 13,92
5 Fiere Janssen Caesar 13,07
6 Ankie Timmers PSV 12,47
7 Lena Dekker SAV 12,27
8 Myrthe Tielemans Prins Hendrik 12,13
 
2003 Lisse
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 16,19
2 Fiere Janssen Unitas 13,43
3 Evelien Dekkers Achilles-EL 13,23
4 Bibiane van Lanschot Caesar 13,10
5 Marlot de Jong Phanos 12,52
6 Anouk Monnink AAC '61 12,21
7 Marlies Kranendonk Energie 12,18
8 Karen Oussoren VAV 12,05
 
2004 Sittard
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 17,45
2 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 15,04
3 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 13,83
4 Natascha van der Linden HAC 13,63
5 Marlot de Jong Phanos 13,56
6 Evelien Dekkers Achilles-EL 13,22
7 Lisanne Hoos Hera 13,15
8 Rimke de Groot Haag Atletiek 13,02
 
2005 Helmond
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 18,04
2 Bianca Reuver Nea-Volharding 15,48
3 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 14,84
4 Pamela Kiel Hercules 14,68
5 Evelien Dekkers Achilles-EL 13,33
6 Kirsten Klop Unitas 12,99
7 Myrthe van der Stap Hercules 12,58
8 Mara Bloo BAV 12,30
 
2006 Bergen op Zoom
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 19,12
2 Bianca Reuver Hera 16,02
3 Pamela Kiel Hercules 14,97
4 Lisanne Schol Nea-Volharding 13,73
5 Ester Claassen Attila 13,45
6 Fabienne Boekelman Achilles-EL 12,79
7 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 12,60
8 Annick Klein Isala '96 12,27

 
Discuswerpen 1 kg
 
2000 Hengelo
1 FabiŽnne Aardenburg DEM 40,62
2 Maud Ebbekink AC TION 37,57
3 Nicole Veenstra AC TION 36,37
4 Fleur Beijnes Hylas 34,30
5 Denise Kemkers Hera 33,71
6 Leonie Willekes ASV Eibergen 32,92
7 Jetty Jongerius Atverni 30,70
8 Charlotte Klijnstra AV '55 30,62
 
2001 Uden
1 Denise Kemkers Hera 39,00
2 Fleur Beijnes Hylas 38,32
3 Tamara van der Bij AAC 35,96
4 Leonie Willekes ASV Eibergen 34,39
5 Vera Wisse Dynamica 31,81
6 Eva Sloof AV '40 30,84
7 Carolien Schouten HAC 29,42
8 Denise Geers AV '40 28,27
 
2002 Assen
1 Denise Kemkers Hera 43,19
2 Fleur Beijnes Hylas 38,60
3 Lena Dekker SAV 37,09
4 Anouk Monnink AC TION 37,01
5 Leonie Willekes ASV Eibergen 33,81
6 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 33,28
7 Aafke Vogelzang GVAV 32,53
8 Lianne Bruins AAC '61 31,56
 
2003 Lisse
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 43,45
2 Fleur Beijnes Hylas 41,34
3 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 39,77
4 Anouk Monnink AAC '61 38,60
5 Natascha van der Linden HAC 37,80
6 Marlot de Jong Phanos 37,34
7 Evelien Dekkers Achilles-EL 35,33
8 Ankie Timmers PSV 34,43
 
2004 Sittard
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 45,35
2 Evelien Dekkers Achilles-EL 41,54
3 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 38,11
4 Natascha van der Linden HAC 37,16
5 Marlot de Jong Phanos 37,10
6 Bibi Lotte van der Horst AV Argo 33,37
7 Kirsten Klop Unitas 33,12
8 Lisanne Hoos Hera 32,11
 
2005 Helmond
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 48,43
2 Evelien Dekkers Achilles-EL 44,56
3 Ester Claassen Attila 41,74
4 Bianca Reuver Nea-Volharding 39,32
5 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 38,22
6 Bibi Lotte van der Horst Atletico '73 36,52
7 Pamela Kiel Hercules 34,24
8 Kirsten Klop Unitas 33,10
 
2006 Bergen op Zoom
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 48,14
2 Ester Claassen Attila 41,40
3 Pamela Kiel Hercules 41,14
4 Bianca Reuver Hera 38,89
5 Sacha van der Donk Hellas 36,24
6 Marije Dangremond AC TION 32,96
7 Cindy Kiekens Hera 32,37
8 Robin Hense Groene Ster 30,05

 
Speerwerpen 600 gram
 
2000 Hengelo
1 Laurien Hoos Hera 45,16
2 Tine Veenstra SAV 40,89
3 Carolien van den Dam AAC '61 37,99
4 Esmť Kamphuis PEC 1910 37,19
5 Ingrid Schoonen Spado 36,12
6 Tamara van der Bij AAC 35,06
7 Mirjam Boer De Sprinter 33,55
 
2001 Uden
1 Fiere Janssen Caesar 39,92
2 Jisca Docters Scheldesport 34,48
3 Chantal van Ham Atledo 34,27
4 Naoul Elghazi Energie 33,52
5 Mirjam Boer De Sprinter 31,68
6 Leonie v.d. Heijden PAC 30,86
7 Moniek Lammers Parthenon 29,87
 
2002 Assen
1 Bregje Crolla Unitas 43,71
2 Jisca Docters Scheldesport 38,79
3 Fiere Janssen Caesar 38,53
4 Jolanda Keizer AAC 38,10
5 Lisanne Hoos Hera 36,89
6 Fieke Cappendijk De Keien 35,62
7 Serena Kraayestein AV Almere '81 33,82
8 Kim de Reus Energie 33,31
 
2003 Lisse
1 Bregje Crolla Unitas 47,96
2 Melissa Boekelman Achilles-EL 43,82
3 Kelly Ringlever Fortuna 39,89
4 Marlies Kranendonk Energie 38,72
5 Evelien Dekkers Achilles-EL 36,55
6 Susan van Dijck AV Venray Regio 34,51
7 Lisanne Hoos Hera 33,47
8 Anneloes Hak AC TION 32,89
 
2004 Sittard
1 Melissa Boekelman Achilles-EL 45,20
2 Suzan van Dijck AV Venray Regio 44,50
3 Evelien Dekkers Achilles-EL 42,43
4 Lisanne Hoos Hera 39,87
5 Kelly Ringlever Fortuna 37,33
6 Debbie van Duijnen Suomi 37,20
7 Juliette Veldhuis Attila 35,47
8 Kirsten van Bokhorst GAC-Hilversum 32,45
 
2005 Helmond
1 Evelien Dekkers Achilles-EL 51,38
2 Karin Leber AV Edam 38,32
3 Debbie van Duijnen Suomi 37,47
4 Helga van Koppenhagen Spirit-L 35,85
5 Sarina de Reus PAC 35,78
6 Pamela Kiel Hercules 35,65
7 Karlijn Heinsbroek Fortuna 32,99
8 Carla de Koning Nea-Volharding 32,28
 
2006 Bergen op Zoom
1 Rachťl van Harlingen Passaat 40,85
2 Nadine Broersen Atledo 39,75
3 Lisanne Schol Nea-Volharding 39,64
4 Karin Leber AV Edam 37,95
5 Pamela Kiel Hercules 37,45
6 Annelies Laan Hollandia 34,60
7 Corina Ruiter SAV 33,67
8 Laura van Leijenhorst Triathlon 32,60

 
Kogelslingeren 3 kg
 
2000 Hengelo
1 Maaike Schetters PSV 51,92
2 Nicole Veenstra AC TION 45,56
3 Maud Ebbekink AC TION 43,12
4 Tamara van der Bij AAC 38,62
5 Kim Mulder Haag Atletiek 31,40
 
2001 Uden
1 Tamara van der Bij AAC 51,67
2 Aafke Vogelzang GVAV 40,74
3 Kim Mulder Haag Atletiek 40,33
4 Marieke Eilert GVAV 36,71
5 Henriette van der Wolde GVAV 30,87
6 Moniek Lammers Parthenon 26,91
7 Lena Dekker SAV 23,50
 
2002 Assen
1 Aafke Vogelzang GVAV 50,40
2 Ashley Bentvelzen Leiden Atletiek 43,94
3 Petra Luten AAC '61 42,66
4 Yvonne Veenhuizen AV '34 38,77
5 Marieke Eillert GVAV 35,61
6 Denise Geers AV '40 31,45
7 Deborah Mirsky AV '34 29,96
 
2003 Lisse
1 Yvonne Veenhuizen AV '34 45,10
2 Ashley Bentvelzen Leiden Atletiek 43,56
3 Natascha van der Linden HAC 40,97
4 Petra Luten AAC '61 40,33
5 Kelly Ringlever Fortuna 38,47
6 Rimke de Groot Haag Atletiek 36,82
7 Martine van Beek Hellas 31,03
8 Ursula Holzmann Hercules 30,47
 
2004 Sittard
1 Natascha van der Linden HAC 46,42
2 Kelly Ringlever Fortuna 46,08
3 Rimke de Groot Haag Atletiek 43,86
4 Lisette van der Haar PEC 1910 42,80
5 Martine van Beek Hellas 38,35
6 Ursula Holzmann Hercules 37,93
7 Bianca Kint Hercules 33,94
 
2005 Helmond
1 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 54,95
2 Lisette van der Haar PEC 1910 43,42
3 Laurien Goedemans OSM '75 42,86
4 Myrthe van der Stap Hercules 37,98
5 Bianca Kint Hercules 36,22
6 Laura van Nes R' dam Atletiek 29,58
7 Rosalinde Louwerman SAV 26,13
8 Liesbeth Koen Spirit-OB 25,81
 
2006 Bergen op Zoom
1 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 56,95
2 Laurien Goedemans OSM '75 43,47
3 Valery Vollering Haag Atletiek 39,00
4 Mariska Maatje De Sperwers 36,41
5 Maaike Daas Atverni 34,94
6 Anselma van Midden GAC-Hilversum 34,25
7 Carolijn Damen Ciko '66 33,66
8 Mandy Bouwmeester AAC 31,02
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht