Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlandse Kampioenschapen Junioren 2000-2006 - Top 8 uitslagen Meisjes Junioren A

Hieronder staan de top 8 uitslagen van de NK's van de afgelopen jaren.
 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 

 
100 meter
 
2000 Hengelo
1 Rinske Daniels HAC 12,11
2 Anne Marije van Maarseveen AC TION 12,39
3 Sanne van Rossum Daventria 12,40
4 Marloes van Kessel Ciko '66 12,52
5 Carla Oberem AV Weert 12,76
6 Risette Hoekwater AV '34 12,76
7 Merel Gosens Hellas 12,79
8 Loes Verlaak AV Weert 12,85
 
2001 Uden
1 Merel Gosens Hellas 12,32
2 Christel Bertens Prins Hendrik 12,41
3 Tine Veenstra SAV 12,45
4 Anne Marije van Maarseveen AC TION 12,64
5 Risette Hoekwater AV '34 12,73
6 Marloes van Putten Ilion 12,83
7 Agnes Ottens De Sprinter 12,86
8 Loes Willemse Swift 13,00
 
2002 Assen
1 Christel Bertens Prins Hendrik 12,20
2 Jolanda Slof AV Almere '81 12,24
3 Tine Veenstra SAV 12,38
4 Gitane Dumernit R' dam Atletiek 12,57
5 Tamara Aipassa Atletiek Maastricht 12,99
6 Ellen Naastepad Olympus '70 13,27
7 Susanne Derks THOR 13,38
 
2003 Lisse
1 Joan van den Akker KAV Holland 11,66
2 Aretha-Pam Anpong PSV 12,06
3 Eugenie Kool Atverni 12,20
4 Anita Vedder Groningen Atletiek 12,25
5 Jolanda Slof AV Almere '81 12,42
6 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 12,52
 
2004 Sittard
1 Femke van der Meij Suomi 12,22
2 Delia Appelman DEM 12,34
3 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 12,39
4 Laurinda Haak PAC 12,53
5 Paula Schouten AV NOP 12,60
6 Mariska Slootweg Triathlon 12,74
7 Marina Schoenmakers Leiden Atletiek 12,84
8 Remona Fransen De Spartaan 12,86
 
2005 Helmond
1 Jill Prins PAC 12,17
2 Kyoma Wang Nea-Volharding 12,38
3 Mariska Slootweg Hellas 12,48
4 Esther Akihary Unitas 12,54
5 Eline van Beek Atverni 12,69
6 Juliette Buiter Prins Hendrik 12,73
7 Paula Schouten Continental Sport 12,79
8 Moniek Riemersma De Keien 12,95
 
2006 Bergen op Zoom
1 Esther Akihary Unitas 12,01
2 Eline van Beek Atverni 12,37
3 Dianthe Huis Continental Sport 12,43
4 Shimada Bajon Atverni 12,44
5 Juliette Buiter Prins Hendrik 12,56
6 Moniek Riemersma De Keien 12,57
7 Kyoma Wang Nea-Volharding 12,59
8 Nikki Timmers PSV 13,72

 
200 meter
 
2000 Hengelo
1 Rinske Daniels HAC 24,77
2 Ruky Abdulai (Gha) Haag Atletiek 25,21
3 Marloes van Kessel Ciko '66 26,03
4 Sanne van Rossum Daventria 26,30
5 Merel Gosens Hellas 26,45
6 Carla Oberem AV Weert 26,53
 
2001 Uden
1 Yvonne Wisse AAC 25,05
2 Merel Gosens Hellas 25,10
3 Marloes van Kessel Ciko '66 25,60
4 Loes Willemse Swift 26,59
 
2002 Assen
1 Jolanda Slof AV Almere '81 25,07
2 Rosina Hodde Unitas 25,28
3 Eva-Maria Dollart Ilion 25,82
4 Gitane Dumernit R' dam Atletiek 25,84
5 Esmé Kamphuis AAC 26,17
6 Tamara Aipassa Atletiek Maastricht 26,71
7 Yvette Zoomer Seven Hills RT 27,25
8 Leonie Biemolt Argo '77 27,36
 
2003 Lisse
1 Joan van den Akker KAV Holland 24,33
2 Aretha-Pam Anpong PSV 25,31
3 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 25,43
4 Delia Appelman DEM 25,83
5 Anita Vedder Groningen Atletiek 25,93
6 Remona Fransen De Spartaan 26,34
 
2004 Sittard
1 Henrieke Krommendijk Unitas 25,05
2 Mariska Slootweg Triathlon 25,84
3 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 25,08
4 Delia Appelman DEM 25,22
5 Romara van Noort De Spartaan 25,36
6 Paula Schouten AV NOP 25,79
7 Linda Swart AV '55 26,14
8 Mieke Struik PSV 26,26
 
2005 Helmond
1 Mariska Slootweg Hellas 25,13
2 Kyoma Wang Nea-Volharding 25,21
3 Esther Akihary Unitas 25,41
4 Paula Schouten Continental Sport 25,73
5 Juliette Buiter Prins Hendrik 25,87
6 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 26,31
 
2006 Bergen op Zoom
1 Esther Akihary Unitas 24,60
2 Annelies Fortuin Start '78 25,19
3 Dianthe Huis Continental Sport 25,30
4 Shimada Bajon Atverni 25,32
5 Brenda Baar GAC-Hilversum 25,61
6 Eline van Beek Atverni 25,79

 
400 meter
 
2000 Hengelo
1 Marjolein de Jong Phanos 55,02
2 Rachida Moerman De Wielingen 58,89
3 Sonja van Hattem AV Zaanland 59,29
4 Laura Zwaan SAV 59,64
5 Marieke van Leeuwen AV Nijmegen 61,73
 
2001 Uden
1 Agnes Ottens De Sprinter 57,40
2 Marloes van Kessel Ciko '66 57,46
3 Eva Dollart Ilion 58,04
4 Gitane Dumernit Unitas 58,66
5 Tamara Ruben VAV 59,61
6 Trisha Borst Lycurgus 61,19
 
2002 Assen
1 Eva-Maria Dollart Ilion 57,43
2 Dorien Dek AV '56 58,28
3 Muriel Stolk PAC 58,96
4 José Becker De Sperwers 59,00
5 Margriet de Jong Hylas 62,06
6 Tina Visser SAV 62,08
7 Yvette Zoomer Seven Hills RT 63,96
 
2004 Sittard
1 Annemarie Schulte De Sperwers 55,94
2 Henrieke Krommendijk Unitas 56,89
3 Laurinda Haak PAC 57,28
4 Romara van Noort De Spartaan 57,99
5 Marieke Riemens AV '56 59,43
6 Linda Swart AV '55 59,76
7 Suzanne Thierry DEM 61,60
8 Christel Godijn Hollandia DNS
 
2005 Helmond
1 Henrieke Krommendijk Unitas 54,63
2 Romara van Noort De Spartaan 55,13
3 Laurinda Haak PAC 56,39
4 Lonneke Derriks De Spartaan 57,98
5 Roxanne Martin Seven Hills RT 58,15
6 Marieke Riemens AV '56 60,06
 
2006 Bergen op Zoom
1 Rachel Boddy KAV Holland 56,69
2 Romy Kraaijeveld Phanos 57,07
3 Roxanne Martin Seven Hills RT 58,58
4 Esther Vermuë R' dam Atletiek 58,83
5 Lonneke Derriks De Spartaan 58,92
6 Li Anne van Rhee Hellas 61,76

 
800 meter
 
2000 Hengelo
1 Lio Hogenbosch AV Nijmegen 2.12,95
2 Corine van Beek Athlos 2.13,60
3 Kim de Groote De Sperwers 2.18,62
4 Dunja Driessen Unitas 2.20,83
5 Kirsten Driessen Unitas 2.21,61
6 Loes Jacobs Unitas 2.23,22
 
2001 Uden
1 Corine van Beek Argo '77 2.12,10
2 Lindy Burgman PEC 1910 2.13,68
3 Dunja Driessen Unitas 2.14,09
4 Natasja Brusik AV Nijmegen 2.14,71
5 Loes Jacobs Unitas 2.17,27
6 Nadia Marzguioui Ilion 2.17,92
7 Shanti Straub Clytoneus 2.18,02
8 Marieke van Leeuwen AV Nijmegen 2.21,07
 
2002 Assen
1 Brechje de Ruyck RK HAV 2.15,83
2 Natasja Brusik AV Nijmegen 2.16,99
3 Marije te Raa AV '34 2.17,28
4 Kirsten de Vries SAV 2.19,99
5 Marieke Roberts Unitas 2.27,41
6 Frouke Bergwerf Parthenon 2.27,44
 
2003 Lisse
1 Najla Jaber Seven Hills RT 2.20,49
2 Brechje de Ruyck RK HAV 2.21,64
3 Marije te Raa AV '34 2.22,26
4 Evelien Ruijters Achilles-Top 2.22,72
5 Madeleine Kenter AV Almere '81 2.26,89
6 Vicki Hager AV '34 2.28,67
 
2004 Sittard
1 Yvonne Hak Hera 2.15,77
2 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 2.15,94
3 Charissa Czech Noordkop 2.16,60
4 Evelien Ruijters Achilles-Top 2.17,41
 
2005 Helmond
1 Yvonne Hak Hera 2.18,87
2 Esmay Vos Typhoon 2.19,65
3 Charissa Czech Noordkop 2.20,38
4 Stefanie Pooye Sprint 2.23,15
5 Karin Nieuwenhuizen Hellas 2.25,39
6 Mandy van Es Dokev 2.25,97
7 Saskia Uittenbosch VAV 2.27,08
8 Danique Diemeer AV Castricum 2.28,79
 
2006 Bergen op Zoom
1 Marieke van der Wal Groningen Atletiek 2.23,70
2 Lotte van den Boom THOR 2.24,08
3 Jane Boddy KAV Holland 2.24,27
4 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 2.24,29
5 Stefanie Pooyé Sprint 2.26,05
6 Caressa Janssen 't Haasje 2.29,46
7 Neeltje Kromdijk PEC 1910 2.39,24
8 Elise Kato AV Gouda 2.44,23

 
1500 meter
 
2000 Hengelo
1 Lio Hogenbosch AV Nijmegen 4.49,53
2 Corine van Beek Athlos 4.50,09
3 Suzanne Buytenhek Attila 5.01,95
4 Barbara Zutt Hera 5.02,01
5 Loes Jacobs Unitas 5.06,42
6 Hetty van der Pennen Prins Hendrik 5.10,28
7 Marieke Boekestein Olympus '70 5.15,31
 
2001 Uden
1 Corine van Beek Argo '77 4.39,75
2 Karin Wezeman Argo '77 4.42,40
3 Jolanda Verstraeten Scopias 4.46,32
4 Kirsten Driessen Unitas 4.47,94
5 Carianne van der Zee Triathlon 4.51,49
6 Lindy Burgman PEC 1910 4.53,57
7 Selma Borst Hera 4.57,56
8 Kim Dillen GVAC 5.00,93
 
2002 Assen
1 Adrienne Herzog Fit 4.34,19
2 Jolanda Verstraten Scopias 4.40,02
3 Selma Borst Hera 4.40,03
4 Lindy Burgman PEC 1910 4.40,04
5 Margret Hink Nova 4.46,00
6 Natasja Brusik AV Nijmegen 4.53,79
7 Karen Wezeman Argo '77 4.58,53
8 Ingrid Kuijpers Seven Hills RT 5.01,42
 
2003 Lisse
1 Adrienne Herzog Fit 4.38,22
2 Lesley van Miert Sprint 4.41,33
3 Margret Hink Nova 4.43,50
4 Andrea Deelstra Athlon 4.47,61
5 Marjolein Rutgers Clytoneus 4.51,38
6 Esther Schrijvers Prins Hendrik 4.53,22
7 Christine Bosch GAC-Hilversum 4.58,48
8 Manon Loeffen Seven Hills RT 4.58,90
 
2004 Sittard
1 Susan Kuijken Seven Hills RT 5.00,64
2 Lesley van Miert Sprint 5.01,04
3 Marjolein Rutgers Clytoneus 5.03,44
4 Evelien Ruijters Achilles-Top 5.03,47
5 Andrea Deelstra Athlon 5.07,08
6 Suzan Ruyters Unitas 5.09,92
7 Wendy Mullink AV Argo 5.13,25
8 Manon Loeffen Seven Hills RT 5.18,42
 
2005 Helmond
1 Susan Kuijken Seven Hills RT 4.53,14
2 Lotte van den Boom THOR 4.59,34
3 Nikki Fairley Loopgroep PK 5.01,09
4 Ilona Schra Vitalis 5.07,51
5 Simone Gouw Zuidwal 5.10,40
6 Josien Aarntzen Atletico '73 5.14,23
7 Wendy Mullink AV Argo 5.15,79
8 Jolice van den Berg AV Haarlemmermeer 5.17,67
 
2006 Bergen op Zoom
1 Lotte van den Boom THOR 4.37,77
2 Marieke Falkmann De Sperwers 4.39,43
3 Lotte Jacobs HAC 4.40,85
4 Simone Gouw Zuidwal 4.46,32
5 Nikki Fairley Loopgroep PK 4.48,43
6 Kelly Schouten TAS '82 4.51,67
7 Esther Schipper Hylas 4.52,74
8 Corelien Kloek AV NOP 4.55,45

 
3000 meter
 
2000 Hengelo
1 Vanessa van Voskuilen Ilion 10.33,64
2 Barbara Zutt Hera 11.11,56
3 Hetty van der Pennen Prins Hendrik 11.20,30
4 Marieke Boekestein Olympus '70 11.50,72
 
2001 Uden
1 Esther Schrijvers Seven Hills RT 10.13,90
2 Selma Borst Hera 10.17,23
3 Jolanda Verstraeten Scopias 10.22,84
4 Sandra de Block RK HAV 11.08,99
 
2002 Assen
1 Adrienne Herzog Fit 9.27,13
2 Esther Schrijvers Prins Hendrik 9.28,64
3 Susan Kuijken Seven Hills RT 9.34,25
4 Jolanda Verstraten Scopias 10.03,08
5 Selma Borst Hera 10.07,35
6 Wendy de Boer AV Castricum 10.08,37
7 Andrea Deelstra DOS-Dw 10.39,94
 
2003 Lisse
1 Susan Kuijken Seven Hills RT 10.15,05
2 Lesley van Miert Sprint 10.17,67
3 Margret Hink Nova 10.20,37
4 Roxanne Weeda AV Waterweg 10.37,25
5 Andrea Deelstra Athlon 11.00,06
 
2004 Sittard
1 Adrienne Herzog Fit 10.13,69
2 Susan Kuijken Seven Hills RT 10.20,88
3 Andrea Deelstra Athlon 10.27,42
4 Wendy Mullink AV Argo 10.42,25
5 Simone Gouw Zuidwal 11.01,37
6 Ilonka van den Hengel Athlos 11.07,36
7 Esther Schipper Hylas 11.35,79
 
2005 Helmond
1 Susan Kuijken Seven Hills RT 10.33,14
2 Lotte Jacobs HAC 10.35,18
3 Lotte van den Boom THOR 10.35,50
4 Marieke Falkmann De Sperwers 10.37,71
5 Wendy Mullink AV Argo 10.53,55
6 Esther Schipper Hylas 10.54,38
7 Josien Aarntzen Atletico '73 11.00,17
8 Nikki van Oorsouw Prins Hendrik 11.54,77
 
2006 Bergen op Zoom
1 Lotte Jacobs HAC 9.57,22
2 Marieke Falkmann De Sperwers 10.01,83
3 Simone Gouw Zuidwal 10.20,70
4 Corelien Kloek AV NOP 10.42,47
5 Esther Arts LG Deurne 10.50,22
6 Josien Aarntzen Atletico '73 11.01,71
7 Merel Franken LT Ed Sligchers 11.06,12
8 Esther Schipper Hylas 11.11,68

 
100 meter horden 84 cm
 
2000 Hengelo
1 Ruky Abdulai (Gha) Haag Atletiek 14,55
2 Kirsten Los Ilion 14,92
3 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 14,96
4 Wendy Visser Zuidwal 15,26
5 Marijke Dieteren Unitas 15,73
6 Joyce Veenstra AC TION 15,94
7 Marielle Mourits Clytoneus 16,03
8 Nanny Prinsen De Sperwers 16,07
 
2001 Uden
1 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 14,32
2 Yvonne Wisse AAC 14,39
3 Tine Veenstra SAV 14,57
4 Laurien Hoos Hera 14,91
5 Kirsten Los Ilion 14,97
6 Risette Hoekwater AV '34 15,50
7 Esmé Kamphuis PEC 1910 15,66
 
2002 Assen
1 Laurien Hoos Hera 14,30
2 Tine Veenstra SAV 14,40
3 Eugenie Kool Atverni 15,55
4 Monique Kwakman AC TION 15,64
5 Esmé Kamphuis AAC 15,73
6 Bente Dijkman Phanos 16,66
 
2003 Lisse
1 Femke van der Meij Suomi 14,30
2 Delia Appelman DEM 14,37
3 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 14,71
4 Eugenie Kool Atverni 15,21
5 Jolanda Keizer AAC 15,45
6 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 15,56
 
2004 Sittard
1 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 14,26
2 Jolanda Keizer AAC 14,70
3 Remona Fransen De Spartaan 14,97
4 Marije Langen AAC '61 15,16
5 Sanne Verstegen Spark 15,28
6 Laura Molenaar AV Gouda 15,32
7 Eva van der Poel De Spartaan 15,32
 
2005 Helmond
1 Laura Molenaar AV Gouda 14,58
2 Jo-Ann Plet Phanos 14,87
3 Marlies Kranendonk Energie 14,89
4 Bregje Crolla Unitas 14,95
5 Nancy Karels AAC 15,15
6 Linda Boerma De Sperwers 15,23
7 Mirjam Revet AV Gouda 15,29
8 Rianne Weltak PAC 15,65
 
2006 Bergen op Zoom
1 Marije Jansen R' dam Atletiek 14,63
2 Boudine Bouma Nea-Volharding 14,90
3 Linda Boerma De Sperwers 15,11
4 Susanne Dekkers AV '34 15,15
5 Moniek Riemersma De Keien 15,30
6 Margriet van Kammen Impala 15,50
7 Marije Zwijsen Hellas 15,50
8 Babs Egbers AV '34 19,05

 
400 meter horden 76,2 cm
 
2000 Hengelo
1 Marjolein de Jong Phanos 59,53
2 Laura Schuringa Impala 64,84
3 Tamara Ruben VAV 65,19
4 Elize Berg AAV '36 69,50
5 Janneke van der Stelt Prins Hendrik 70,51
 
2001 Uden
1 Tamara Ruben VAV 62,74
2 Kirsten Los Ilion 64,67
3 Margriet de Jong Hylas 65,83
4 Arlette Broeders Attila 66,24
5 Elize Berg AAV '36 68,40
6 Arlette van der Wal Seven Hills RT 75,30
 
2002 Assen
1 Marijke Vreugdenhil Argo '77 64,75
2 Francis Heyneker DEM 66,96
3 Margriet de Jong Hylas 67,89
4 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 69,43
5 Bente Dijkman Phanos 71,44
6 Astrid Eijkelenboom Typhoon 71,49
 
2003 Lisse
1 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 63,01
2 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 64,40
3 Jolanda Keizer AAC 64,62
4 Sanne Verstegen Spark 66,27
5 Marcia de Korte R' dam Atletiek 66,76
6 Ramona Thoen Olympus '70 67,76
 
2004 Sittard
1 Marcia de Korte De Keien 64,30
2 Suzanne Thierry DEM 66,82
3 Damiet de Wit Pallas '67 67,18
4 Esther Maasdam PAC 67,27
5 Janneke Berkhof R' dam Atletiek 67,77
6 Esmay Vos Typhoon 70,89
7 Maud de Vries DEM 73,28
 
2005 Helmond
1 Roxanne Martin Seven Hills RT 64,62
2 Lonneke Derriks De Spartaan 64,94
3 Suzanne Thierry DEM 65,28
4 Esther Maasdam PAC 65,88
5 Mirte List GAC-Hilversum 68,69
6 Damiet de Wit Atverni 70,87
 
2006 Bergen op Zoom
1 Susanne Dekkers AV '34 62,30
2 Roxanne Martin Seven Hills RT 63,24
3 Marije Jansen R' dam Atletiek 64,15
4 Lonneke Derriks De Spartaan 64,29
5 Yvet van der Sterren DAK 67,95
6 Marieke Akkermans Sprint 71,43

 
Verspringen
 
2000 Hengelo
1 Brechje Kaastra AV '55 5,81
2 Wendy Visser Zuidwal 5,53
3 Merel Gosens Hellas 5,53
4 Selma Veerman AV Edam 5,49
5 Nanny Prinsen De Sperwers 5,40
6 Esther van de Pol AV '56 5,29
7 Wilma Zwart Climax 5,23
8 Wilma Zwart Climax 5,22
 
2001 Uden
1 Yvonne Wisse AAC 6,03
2 Esmé Kamphuis PEC 1910 5,71
3 Merel Gosens Hellas 5,65
4 Ellen Naastepad Olympus '70 5,48
5 Trisha Borst Lycurgus 5,37
6 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 5,31
7 Selma Veerman AV Edam 5,25
 
2002 Assen
1 Lathoya Voorthuijsen Nea-Volharding 5,63
2 Esmé Kamphuis AAC 5,49
3 Ellen Naastepad Olympus '70 5,47
4 Angelique de Zwart Ilion 4,94
5 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 4,94
6 Elsbeth van der Voort-van der Kleij Phoenix 4,93
7 Eliane Hijne Lycurgus 4,73
 
2003 Lisse
1 Lathoya Voorthuijsen AAC 5,70
2 Remona Fransen De Spartaan 5,60
3 Jolien Lammers Atletics 5,58
4 Eva van der Poel De Spartaan 5,46
5 Ester Rosmolen Spirit-OB 5,35
6 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 5,33
7 Jisca Docters Scheldesport 5,27
8 Angelique de Zwart Ilion 5,18
 
2004 Sittard
1 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 5,78
2 Remona Fransen De Spartaan 5,74
3 Jessica Keizer De Sperwers 5,72
4 Fiere Janssen Unitas 5,64
5 Jolanda Keizer AAC 5,60
6 Eva van der Poel De Spartaan 5,49
7 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5,35
8 Jisca Docters Scheldesport 5,20
 
2005 Helmond
1 Brenda Baar GAC-Hilversum 5,68
2 Marlies Kranendonk Energie 5,67
3 Marije Jansen AV '56 5,51
4 Bregje Crolla Unitas 5,47
5 Rianne Weltak PAC 5,47
6 Marlon Dek AV '56 5,42
7 Boudine Bouma Nea-Volharding 5,40
8 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5,38
 
2006 Bergen op Zoom
1 Brenda Baar GAC-Hilversum 5,69
2 Babs Egbers AV '34 5,69
3 Marije Jansen R' dam Atletiek 5,59
4 Kirsten Klop Unitas 5,48
5 Annelies Fortuin Start '78 5,39
6 Lianne van der Lugt Olympus '70 5,24
7 Madelon Dekker AV '56 5,12
8 Laura van den Hout Attila 4,81

 
Hink-stap-sprong
 
2000 Hengelo
1 Selma Veerman AV Edam 11,55
2 Verona Maclean Hollandia 11,53
3 Gabrielle Ebskamp AV Nijmegen 11,26
4 Wendy Visser Zuidwal 11,09
5 Debbie de Noorlander Prins Hendrik 10,90
6 Esther van de Pol AV '56 10,87
7 Carmen Kroon Lycurgus 10,84
8 Suzie Mullers Altis 10,67
 
2001 Uden
1 Selma Veerman AV Edam 11,45
2 Carmen Kroon Lycurgus 11,32
3 José Becker De Sperwers 10,99
4 Francien Vierkant Zuidwal 10,79
5 Ellen Naastepad Olympus '70 10,69
6 Femke van Loendersloot AV Wijchen 10,30
7 Elian Hijne Lycurgus 10,17
8 Debbie de Noorlander Prins Hendrik 10,10
 
2002 Assen
1 José Becker De Sperwers 11,03
2 Lisanne van Brero Attila 10,90
3 Francien Vierkant Zuidwal 10,31
4 Eliane Hijne Lycurgus 9,76
 
2003 Lisse
1 Marlon Dek AV '56 11,55
2 Jolien Lammers Atletics 11,24
3 Michelle Lunghi PAC 11,12
4 Delia Appelman DEM 11,01
5 Sanne Immer AV Haarlem 10,84
6 Ester Rosmolen Spirit-OB 10,73
7 Laura Reinders Sprint 10,72
8 Susanne Derks THOR 10,29
 
2004 Sittard
1 Marlon Dek AV '56 11,46
2 Sanne Immer AV Haarlem 11,16
3 Delia Appelman DEM 10,87
4 Ester Rosmolen Spirit-OB 10,83
5 Marsha Steenbeek Altis 10,54
6 Marieke de Greef De Keien 10,40
7 Laura Molenaar AV Gouda 10,17
 
2005 Helmond
1 Marlon Dek AV '56 11,64
2 Brenda Baar GAC-Hilversum 11,45
3 Marije Langen AAC '61 11,29
4 Linda Boerma De Sperwers 11,26
5 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 10,99
6 Marsha Steenbeek Altis 10,54
7 Yvet van der Sterren DAK 10,44
8 Marleen Humme AV '56 10,31
 
2006 Bergen op Zoom
1 Brenda Baar GAC-Hilversum 12,29
2 Linda Boerma De Sperwers 11,48
3 Yvet van der Sterren DAK 11,01
4 Manon van de Wouw HAC 10,36
5 Marieke Schenker R' dam Atletiek 10,29
6 Vanessa Lutonto AAC 9,98

 
Hoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Geraldine Gaastra De Gemzen 1,73
2 Ruky Abdulai (Gha) Haag Atletiek 1,73
3 Wilma Zwart Climax 1,65
4 Laura Schuringa Impala 1,65
5 Marielle Mourits Clytoneus 1,60
6 Lenneke Rodermond PAC 1,60
 
2001 Uden
1 Yvonne Wisse AAC 1,78
2 Inge Crijns Unitas 1,75
3 Ruky Abdulai (GHA) Haag Atletiek 1,75
4 Jacqueline Raaman Sparta 1,72
5 Monique de Vries Trias 1,66
6 Esther van de Pol AV '56 1,63
 
2002 Assen
1 Jacqueline Raaman Sparta 1,72
2 Inge Crijns Unitas 1,69
3 Angelique de Zwart Ilion 1,63
4 Miron Ruitenburg SAV 1,53
5 Marianne van den Berg SAV 1,53
 
2003 Lisse
1 Remona Fransen De Spartaan 1,74
2 Nienke van IJken Altis 1,68
3 Laura Reinders Sprint 1,65
4 Mibette Mondt Olympus '70 1,60
5 Rianna Galiart Lycurgus 1,60
6 Marijke Mettes Hollandia 1,60
7 Maaike Lohman AV Haarlemmermeer 1,55
8 Ellen Kok SAV 1,55
 
2004 Sittard
1 Nienke van IJken Altis 1,71
2 Remona Fransen De Spartaan 1,71
3 Marije Langen AAC '61 1,68
4 Michelle Lunghi PAC 1,60
5 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 1,55
5 Fiere Janssen Unitas 1,55
5 Jessica Keizer De Sperwers 1,55
5 Nancy Karels AAC 1,55
 
2005 Helmond
1 Marije Langen AAC '61 1,73
2 Marlies Kranendonk Energie 1,70
3 Brenda Baar GAC-Hilversum 1,65
4 Bregje Crolla Unitas 1,60
 
2006 Bergen op Zoom
1 Nikki Woudstra Start '78 1,65
2 Marije Zwijsen Hellas 1,60
2 Sabine Jansen Spirit-OB 1,60
4 Leonie Nuyens Noordkop 1,60
5 Margriet van Kammen Impala 1,55
6 Anouk Kragtwijk De Spartaan 1,55

 
Polsstokhoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Yvon Hendrix Unitas 3,50
2 Yvette Caldenhove Spado 3,50
3 Catherine Schuurman Fit 2,60
4 Elke Koster Spado 2,60
5 Monique Timmer AV '34 2,60
 
2001 Uden
1 Yvette Caldenhove Spado 3,70
2 Marloes van Putten Ilion 3,50
3 Mirjam Sleumer AAC '61 3,40
4 Monique Timmer AV '34 2,80
5 Kirsten de Vries SAV 2,80
6 Marion Dekker SAV 2,50
7 Frouke Bergwerf Parthenon 2,50
 
2002 Assen
1 Mirjam Sleumer AAC '61 3,30
2 Carmen Voogt Parthenon 3,00
3 Lieke Ondersteijn Prins Hendrik 3,00
4 Marieke Griffioen Altis 2,60
5 Tina Visser SAV 2,50
6 Marion Dekker SAV 2,40
7 Willeke te Winkel AC TION 2,40
 
2003 Lisse
1 Rianna Galiart Lycurgus 3,50
2 Lieke Ondersteijn Prins Hendrik 3,00
 
2004 Sittard
1 Rianna Galiart Lycurgus 3,55
2 Marlieke Husslage Sprint 2,95
 
2005 Helmond
1 Marlieke Husslage Sprint 3,12
2 Joska le Conté Fit 3,02
3 Brenda Baar GAC-Hilversum 3,02
 
2006 Bergen op Zoom
1 Yvonne Blok AAC 3,12
2 Jasmijn Wierema AV '40 3,02
3 Joska le Conté Fit 2,92
4 José Schoenmaker Lycurgus 2,82
5 Marije Zwijsen Hellas 2,62

 
Kogelstoten 4 kg
 
2000 Hengelo
1 Loes Verlaak AV Weert 12,07
2 Gerja Everts AAC '61 12,01
3 Marjolein Monsieurs Attila 11,87
4 Marjolein Stegeman AC TION 11,36
5 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 11,26
 
2001 Uden
3 Monique Kwakman AC TION 13,46
4 Denise Kemkers Hera 12,93
5 Tine Veenstra SAV 12,79
6 Laurien Hoos Hera 12,79
7 Loes Verlaak AV Weert 12,52
8 Tamara van der Bij AAC 11,93
 
2002 Assen
1 Laurien Hoos Hera 13,54
1 Denise Kemkers Hera 14,34
2 Monique Kwakman AC TION 12,45
3 Tine Veenstra SAV 11,91
4 Selina Martin Prins Hendrik 10,35
5 Suzanne Vliek Athlos 9,40
6 Harriet Bakker Jahn II 8,53
 
2003 Lisse
1 Denise Kemkers Hera 15,09
2 Monique Kwakman AC TION 13,10
3 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 12,80
4 Tamara van der Bij AAC 12,72
5 Fleur Beijnes Hylas 12,50
6 Maud Ebbekink AC TION 11,79
7 Ankie Timmers PSV 11,75
8 Lianne Bruins AAC '61 11,22
 
2004 Sittard
1 Denise Kemkers Hera 15,82
2 Leonie Willekes AV Haaksbergen 12,82
3 Jolanda Keizer AAC 12,08
4 Fiere Janssen Unitas 12,06
5 Lianne Bruins AAC '61 12,03
6 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 10,99
7 Denise Geers AV '40 10,88
8 Lena Dekker SAV 10,82
 
2005 Helmond
1 Ankie Timmers PSV 13,09
2 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 13,08
3 Leonie Willekes AV Haaksbergen 12,35
4 Fiere Janssen Unitas 12,24
5 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 11,31
6 Natascha van der Linden HAC 11,30
7 Anouk Monnink AAC '61 10,71
8 Andika de Visser Parthenon 10,08
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 13,53
2 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 13,34
3 Lisanne Hoos Hera 12,15
4 Natascha van der Linden HAC 11,79
5 Natasja Kemkers Hera 11,48
6 Myrthe van der Stap Hercules 10,78
7 Rimke de Groot Haag Atletiek 10,66
8 Sanne van de Ven GVAC 10,41

 
Discuswerpen 1 kg
 
2000 Hengelo
1 Suzanne de Vries Hera 43,80
2 Debby van der Schilt Argo '77 42,33
3 Sanne van Rossum Daventria 40,49
4 Hannah de Boer KAV Holland 34,69
5 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 33,91
6 Angela van Goor Argo '77 33,40
7 Marjolein Monsieurs Attila 32,55
 
2001 Uden
1 Fabiënne Aardenburg DEM 43,16
2 Nicole Veenstra AC TION 40,75
3 Hannah de Boer KAV Holland 34,46
 
2002 Assen
1 Fabiënne Aardenburg DEM 43,72
1 Denise Kemkers Hera 45,62
2 Nicole Veenstra AC TION 39,93
3 Maud Ebbekink AC TION 38,51
4 Tamara van der Bij AAC 37,78
5 Vera Wisse Dynamica 36,53
6 Suzanne Vliek Athlos 25,57
 
2003 Lisse
1 Denise Kemkers Hera 47,40
2 Tamara van der Bij AAC 43,05
3 Vera Wisse AAC 38,03
4 Maud Ebbekink AC TION 36,89
5 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 35,31
6 Lena Dekker SAV 35,01
7 Tosca Hellebrekers AV Weert 34,36
8 Mariska Jager Phanos 33,85
 
2004 Sittard
1 Denise Kemkers Hera 47,62
2 Anouk Monnink AAC '61 37,82
3 Lena Dekker SAV 36,33
4 Ankie Timmers PSV 36,20
5 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 35,60
6 Mariska de Jager Phanos 35,13
7 Lianne Bruins AAC '61 34,25
8 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 32,10
 
2005 Helmond
1 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 42,67
2 Leonie Willekes AV Haaksbergen 39,10
3 Natascha van der Linden HAC 37,38
4 Ankie Timmers PSV 36,62
5 Anouk Monnink AAC '61 36,51
6 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 35,46
7 Andika de Visser Parthenon 31,72
8 Esther Merkx De Komeet 20,26
 
2006 Bergen op Zoom
1 Evelien Dekkers Achilles-EL 46,71
2 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 41,55
3 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 40,32
4 Natasja Kemkers Hera 37,10
5 Kirsten Klop Unitas 36,91
6 Lieke van Velzen Startbaan 33,00
7 Sanne van de Ven GVAC 32,07
8 Ursula Holzmann Hercules 28,41

 
Speerwerpen 600 gram
 
2000 Hengelo
1 Manon Post Argo '77 48,63
2 Els van Donselaar AC TION 42,23
3 Brechje Kaastra AV '55 38,69
4 Loes Verlaak AV Weert 38,24
5 Saskia Brouwer AV '55 36,98
6 Nicky van de Clundert Gen. Michaëlis 36,43
7 Elke Hagenaars PAC 33,33
8 Linda Schoemaker AAV '36 32,55
 
2001 Uden
1 Tine Veenstra SAV 46,95
2 Laurien Hoos Hera 43,72
3 Esmé Kamphuis PEC 1910 39,70
4 Loes Verlaak AV Weert 39,11
5 Saskia Brouwer Athlon 36,70
6 Nella van de Baan Climax 35,72
7 Brechje Kaastra AV '55 34,08
8 Laura Heller De Sperwers 31,13
 
2002 Assen
1 Laurien Hoos Hera 45,37
2 Esmé Kamphuis AAC 40,76
3 Tamara van der Bij AAC 38,80
4 Selina Martin Prins Hendrik 32,53
5 Mirjam Boer De Sprinter 32,11
6 Marion Dekker SAV 30,66
7 Jantien Sessink De Liemers 29,19
8 Harriet Bakker Jahn II 28,41
 
2003 Lisse
1 Jisca Docters Scheldesport 38,96
2 Fiere Janssen Unitas 38,80
3 Jolanda Keizer AAC 37,89
4 Kim de Reus Energie 33,65
5 Tamara van der Bij AAC 32,95
6 Anne van Ommeren Typhoon 31,35
 
2004 Sittard
1 Bregje Crolla Unitas 48,00
2 Jisca Docters Scheldesport 39,64
3 Fiere Janssen Unitas 39,58
4 Jolanda Keizer AAC 37,47
5 Mirte List GAC-Hilversum 34,31
6 Sabine Okken AV Almere '81 33,83
7 Leonieke Riemens AV Voorschoten '97 33,69
8 Larissa Wijker DEM 32,50
 
2005 Helmond
1 Bregje Crolla Unitas 50,62
2 Kelly Ringlever Fortuna 39,59
3 Suzan van Dijck AV Venray Regio 39,45
4 Fiere Janssen Unitas 38,82
5 Lisanne Hoos Hera 36,72
6 Emilie Ephimenco R' dam Atletiek 34,72
7 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 34,63
8 Fieke Cappendijk De Keien 34,32
 
2006 Bergen op Zoom
1 Evelien Dekkers Achilles-EL 48,80
2 Lisanne Hoos Hera 40,97
3 Kirsten van Bokhorst GAC-Hilversum 39,94
4 Kelly Ringlever R' dam Atletiek 39,18
5 Emilie Ephimenco R' dam Atletiek 36,77
6 Kim Kolthof Nijmegen Atletiek 30,35
7 Grace van der Berg AV Almere '81 29,50
8 Marleen Ram GAC-Hilversum 29,34

 
Kogelslingeren 4 kg
 
2000 Hengelo
1 Debby van der Schilt Argo '77 52,81
2 Kirsten Regtop AV '34 36,59
 
2001 Uden
1 Maaike Schetters PSV 47,67
2 Femke Hollander Isala '96 31,46
 
2002 Assen
1 Maaike Schetters PSV 50,99
2 Nicole Veenstra AC TION 48,92
3 Tamara van der Bij AAC 46,76
4 Femke Hollander PEC 1910 36,70
5 Harriet Bakker Jahn II 20,40
 
2003 Lisse
1 Tamara van der Bij AAC 46,61
2 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 46,37
3 Tosca Hellebrekers AV Weert 34,29
4 Marieke Eillert Groningen Atletiek 31,14
5 Denise Geers AV '40 25,26
 
2004 Sittard
1 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 49,97
2 Yvonne Veenhuizen AV '34 42,92
3 Petra Luten AAC '61 34,71
4 Lianne Bruins AAC '61 31,84
 
2005 Helmond
1 Yvonne Veenhuizen AV '34 49,14
2 Kelly Ringlever Fortuna 41,37
3 Rimke de Groot Haag Atletiek 41,37
4 Natascha van der Linden HAC 40,33
5 Ursula Holzmann Hercules 31,29
 
2006 Bergen op Zoom
1 Natascha van der Linden HAC 41,45
2 Rimke de Groot Haag Atletiek 39,73
3 Kelly Ringlever R' dam Atletiek 39,01
4 Lisette van der Haar PEC 1910 37,64
5 Myrthe van der Stap Hercules 33,02
6 Ursula Holzmann Hercules 30,84
7 Rachelle Smit AAC 24,59
8 Maaike de Wit DAK 23,95
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht