Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlandse Kampioenschapen Junioren 2000-2006 - Top 8 uitslagen Jongens Junioren B

Hieronder staan de top 8 uitslagen van de NK's van de afgelopen jaren.
 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 

 
100 meter
 
2000 Hengelo
1 Daniel Ward RK HAV 10,73
2 Michael Mathew R' dam Atletiek 11,16
3 David Martha AV '34 11,17
4 Prince Kwidama Haag Atletiek 11,30
5 Niels de Ruyter GAC-Hilversum 11,30
6 Eldert Wijkstra AV '55 11,33
7 Youssef el Rhalfioui (Mar) AV Almere '81 11,35
8 Melvin Bosse R' dam Atletiek 11,56
 
2001 Uden
1 Niels de Ruyter AV '23 11,12
2 Michael Mathew R' dam Atletiek 11,14
3 Maarten Heisen Clytoneus 11,21
4 Ralph Drenth AV '34 11,26
5 Harm Bruins Impala 11,42
6 Marc Lommert Atverni 11,43
7 Leomar Albertoe Sparta 11,45
 
2002 Assen
1 Michael Mathew R' dam Atletiek 10,92
2 Prince Kwidama R' dam Atletiek 11,11
3 Max Westerveld Energie 11,22
4 Leomar Albertoe Sparta 11,30
5 Miguel van Dillenburg R' dam Atletiek 11,31
6 René van der Donk AV Marvel 11,31
7 Steven de Jesus R' dam Atletiek 11,32
8 Jelle van Kesteren Sprint 11,32
 
2003 Lisse
1 Jerrel Feller DEM 10,94
2 Johan Polman DEM 11,01
3 Akwasi Frimpong Continental Sport 11,14
4 Anton Groefsema Atletico '73 11,25
5 Rik Wester AV Nijmegen 11,32
6 Eugene Susanna GVAC 11,34
 
2004 Sittard
1 Jerrel Feller DEM 10,79
2 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10,99
3 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 11,12
4 Bart van Remoortere RK HAV 11,16
5 Dennis Bonam AV Haarlemmermeer 11,19
6 Mirza Kratovac BAV 11,35
7 Eugéne Susanna GVAC 11,36
8 Maykel Roovers Achilles-EL 11,46
 
2005 Helmond
1 Michael-Pat Anpong PSV 11,12
2 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 11,18
3 Eugéne Susanna GVAC 11,21
4 Brad Brainbridge NZL 11,34
5 Nayton Craig Startbaan 11,53
6 Paul Robers Hanzesport 11,58
7 Kevin Hiwat Nea-Volharding 11,62
8 Rob van Genderen Caesar 11,64
 
2006 Bergen op Zoom
1 Dennis Spillekom DEM 11,01
2 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 11,17
3 Adrian Rijken Nea-Volharding 11,28
4 Stijn Ram Ciko '66 11,35
5 Remco Wennink PEC 1910 11,43
6 Paul Wijman Clytoneus 11,43
7 Joeri Magielse Spado 11,49
8 Elyssio Ramos PAC 11,52

 
200 meter
 
2000 Hengelo
1 Daniel Ward RK HAV 21,56
2 David Martha AV '34 22,53
3 Michael Mathew R' dam Atletiek 22,56
4 Raphael Dollart Ilion 22,78
5 Niels de Ruyter GAC-Hilversum 22,95
6 Youssef el Rhalfioui (Mar) AV Almere '81 23,24
 
2001 Uden
1 Jonathan Pengel AAV '36 22,48
2 Marc Lommert Atverni 22,58
3 Harm Bruins Impala 22,64
4 Ralph Drenth AV '34 22,70
5 Floris Raat Nea-Volharding 22,74
6 Maarten Heisen Clytoneus 22,96
 
2002 Assen
1 Michael Mathew R' dam Atletiek 22,38
2 Prince Kwidama R' dam Atletiek 22,70
3 Steven de Jesus R' dam Atletiek 22,77
4 Boy Aarts Attila 22,80
5 Jelle van Kesteren Sprint 22,88
6 Jelle Streng SC Reeuwijk 23,12
7 Tom Uitslag SISU 23,33
8 Miguel van Dillenburg R' dam Atletiek 23,36
 
2003 Lisse
1 Akwasi Frimpong Continental Sport 22,63
2 Derk-Jan van den Boogert Energie 22,74
3 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 22,74
4 Anton Groefsema Atletico '73 22,91
5 Stefan Lebens AV Almere '81 23,01
6 Jasper van de Wittenboer De Keien 23,25
 
2004 Sittard
1 Jerrel Feller DEM 21,98
2 Daniel Franken AV '34 22,39
3 Bart van Remoortere RK HAV 22,58
4 Jorén Tromp Hera 22,66
5 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 23,04
6 Kevin van de Wassenberg Athlos 23,16
7 Rob Jetten Seven Hills RT DNS
8 Jasper van den Wittenboer De Keien DNS
 
2005 Helmond
1 Michael-Pat Anpong PSV 22,13
2 Jorén Tromp Hera 22,45
3 Eugéne Susanna GVAC 22,49
4 Marius Kranendonk Typhoon 22,98
5 Joeri Magielse Spado 23,13
6 Brad Brainbridge NZL DNS
 
2006 Bergen op Zoom
1 Adrian Rijken Nea-Volharding 22,49
2 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 22,51
3 Luc Goossen Achilles-EL 22,93
4 Wim van Doorn Pallas '67 22,98
5 Joeri Magielse Spado 23,14
6 Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 23,18

 
400 meter
 
2000 Hengelo
1 Robert Lathouwers PAC 48,55
2 Chris Misker De Sperwers 49,55
3 Niels van Dijk Ciko '66 49,79
4 Raphael Dollart Ilion 50,95
5 Koen Bolink Gen. Michaëlis 52,65
6 Erik de Waard De Wielingen 53,24
 
2001 Uden
1 Pelle Rietveld AAV '36 50,44
2 Nico Stalman R' dam Atletiek 51,30
3 Lucien van Zandvoort AV Almere '81 51,99
4 Erik de Waard Delta Sport 52,28
5 Tjalle Boorsma AV Gouda 53,29
6 Elmar Mannot ACO 53,98
 
2002 Assen
1 Pelle Rietveld Ilion 49,97
2 Rik Knipschild Caesar 50,80
3 Boy Aarts Attila 51,69
4 Robbert Popken AAC '61 51,77
5 Joris van Egmond PSV 52,25
6 Tom Uitslag SISU 52,55
7 Elmar Mannot ACO 52,84
 
2003 Lisse
1 Tom Uitslag SISU 49,84
2 Marnix Hebly Altis 50,13
3 Robbert Popken AAC '61 50,51
4 Boy Coolen Attila 51,05
5 Frank Romeijn VAV 51,34
6 Mitchell Kroon AV Haarlemmermeer 51,98
 
2004 Sittard
1 Marnix Hebly Altis 49,20
2 Rob Jetten Seven Hills RT 49,94
3 Stephen Muldrow AV Nijmegen 50,18
4 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 50,30
5 Ronald Kuin Trias 51,25
6 Joeri Moerman AVON 51,35
7 Marius Kranendonk Typhoon 51,60
8 Joost Jacobs AV Nijmegen 52,35
 
2005 Helmond
1 Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 49,67
2 Oscar van Wagtendonk Hera 50,25
3 Paul Boon SAV 50,36
4 Luuk Louis Haag Atletiek 51,17
5 Bas Visserman Impala 51,57
6 Wim van Doorn Pallas '67 55,11
 
2006 Bergen op Zoom
1 Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 48,52
2 Luc Goossen Achilles-EL 49,93
3 Jesse Caron R' dam Atletiek 49,99
4 Thomas Schuwer Scopias 50,29
5 Bas Visserman Impala 50,45
6 Nana Addae Continental Sport 51,52

 
800 meter
 
2000 Hengelo
1 Wouter Verdurmen RK HAV 1.55,53
2 Tom Doesburg Smits AAC '61 1.56,09
3 Ron Kuper De Sperwers 1.56,72
4 Niels Raaphorst AV Nijmegen 1.58,62
5 Hugo de Haan AV Zaanland 1.58,67
6 Arno Hoevink AV Goor '75 2.01,88
7 Johan van der Weg Impala 2.04,31
 
2001 Uden
1 Maarten van Baardwijk AAC '61 1.58,80
2 Mick van Amelsvoort Atletics 1.59,12
3 Hugo de Haan AV Zaanland 1.59,30
4 Gert-Jan Lauret RK HAV 1.59,63
5 Paul Bolks Climax 2.03,64
6 Seppe Stax AV Nijmegen 2.03,82
 
2002 Assen
1 Lucien van Zandvoort AV Almere '81 1.58,67
2 Maarten van Baardwijk AAC '61 1.58,93
3 Mick van Amelsvoort Atletics 2.02,47
4 Gerco Schuitemaker AV Rijssen 2.03,84
5 Luc Schout Gen. Michaëlis 2.04,25
6 Oussama Riffi Sprint 2.05,12
7 Victor Bouwman De Liemers 2.10,32
 
2003 Lisse
1 Victor Bouwman De Liemers 2.05,15
2 René Stokvis AC TION 2.05,65
3 Martijn Bartelson Nea-Volharding 2.05,67
4 Tjerk Conijn Lycurgus 2.06,07
5 Rogier Wezeman Groningen Atletiek 2.06,78
6 Niels Ros R' dam Atletiek 2.07,09
7 Tim van den Berg Prins Hendrik 2.07,99
8 Lukas van de Wetering Leiden Atletiek 2.08,92
 
2004 Sittard
1 Martijn Bartelson Nea-Volharding 1.56,70
2 René Stokvis AC TION 1.56,95
3 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 1.58,16
4 Bram van Buggenum AVON 1.59,03
5 Tim van den Berg Prins Hendrik 2.01,28
6 Ron Szigetti Attila 2.01,51
7 Henk Bakker AAC '61 2.02,23
8 Stefan Wessel De Sperwers 2.05,71
 
2005 Helmond
1 Ronald Droppert AV '40 2.00,08
2 Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 2.00,61
3 Jesse van Burg Ilion 2.01,13
4 Bilal Anrar OSS/VOLO 2.01,73
5 Guus Reyngoud Hellas 2.02,61
6 Dave de Geest Ciko '66 2.02,97
7 Maarten Gouda Trias 2.04,72
8 Mathew Mildenhall AUS 1.59,29
 
2006 Bergen op Zoom
1 Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 2.00,55
2 Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 2.01,78
3 Jeroen Verboom Triathlon 2.01,80
4 Bilal Anrar OSS/VOLO 2.01,96
5 Jasper van der Ploeg NOVA 2.02,88
6 Nils Daas Atverni 2.03,12
7 Nout Jansen Pallas '67 2.03,15
8 Thom Heijnen Unitas 2.03,58

 
1500 meter
 
2000 Hengelo
1 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 4.09,11
2 Job Meijer GAC-Hilversum 4.10,97
3 Vincent Hermes Achilles-Top 4.12,25
4 Dennis Licht AV '34 4.13,12
5 Erik Sanders De Liemers 4.13,78
6 Rens Janssen AV Nijmegen 4.14,35
7 Diewer Druijf GAC-Hilversum 4.15,42
8 Michel Brons AV Almere '81 4.17,51
 
2001 Uden
1 Dennis Licht AV '34 4.08,62
2 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 4.09,12
3 Erik Sanders AV Nijmegen 4.12,08
4 Herman Mooij AV '34 4.12,90
5 Rens Janssen AV Nijmegen 4.15,54
6 Ronald Schroer Hera 4.18,32
7 Luke Toonen AV Nijmegen 4.20,95
8 Bram Duivenvoorden Olympus '70 4.21,60
 
2002 Assen
1 Herco van Beek Athlos 4.10,80
2 Roel van Opdorp SC Reeuwijk 4.12,50
3 Erwin van Voskuilen SC Reeuwijk 4.15,77
4 Timo Beemster SAV 4.18,41
5 Gijs Peters Attila 4.18,68
5 Cees van Maanen Arena 4.18,68
7 Luis Keizer Fit 4.20,26
8 Jordy Smilde Attila 4.20,27
 
2003 Lisse
1 Michel Kerkdijk Atletics 4.07,57
2 Luc Schout Gen. Michaëlis 4.07,92
3 Marcel Wouters AV Nijmegen 4.08,18
4 Tom Wiggers Hylas 4.10,03
5 Roel van Opdorp Clytoneus 4.10,98
6 Jordy Smilde Attila 4.11,95
7 Cees van Maanen Arena 4.13,52
8 Maarten Blokland AV Gouda 4.13,68
 
2004 Sittard
1 Tom Wiggers Hylas 4.13,10
2 Gijs Jacobs HAC 4.16,93
3 Corné Boutkam Typhoon 4.17,70
4 Marinus Winters KAV Holland 4.18,92
5 Tom van Oorschot Seven Hills RT 4.21,61
6 Jorit van Malsen Atverni 4.23,14
7 Gijs Stevers PSV 4.24,42
8 Curtis Kock R' dam Atletiek 4.27,05
 
2005 Helmond
1 Sven van der Vliet AV Almere '81 4.06,32
2 Jorit van Malsen Atverni 4.08,32
3 Tom van Oorschot Seven Hills RT 4.10,71
4 Menno Beck Avantri 4.11,12
5 Steijn Pelle THOR 4.13,19
6 Nout Jansen Pallas '67 4.14,63
7 Brian Bulgac AV Almere '81 4.16,85
8 Almar Kal KAV Holland 4.19,44
 
2006 Bergen op Zoom
1 Quinten Hennekam Parthenon 4.12,48
2 Nils Daas Atverni 4.12,49
3 Robin Teunissen AV Venray Regio 4.13,85
4 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 4.15,12
5 Wilbert van Vliet Seven Hills RT 4.15,47
6 Wesley Pauel AV Almere '81 4.16,62
7 Simon Tesfay R' dam Atletiek 4.19,14
8 Dave de Geest Ciko '66 4.19,32

 
3000 meter
 
2000 Hengelo
1 Michel Brons AV Almere '81 9.07,62
2 Herman Mooij AV '34 9.08,16
3 Leon Hendrikx Scopias 9.09,10
4 Remco Ammerlaan Olympus '70 9.10,35
5 Marc van der Koelen AV Nijmegen 9.12,39
6 Youri Severin AV Almere '81 9.14,18
7 Mark Bruynen Atl. Helden 9.17,44
8 Stef Derriks AV Castricum 9.21,43
 
2001 Uden
1 Erik Sanders AV Nijmegen 8.57,67
2 Herco van Beek Athlos 9.03,92
3 Ronald Schroer Hera 9.06,38
4 Robbert Roodakker Sparta 9.15,38
5 Jeroen van Haastrecht Gen. Michaëlis 9.18,07
6 Wouter Kegge Clytoneus 9.20,49
7 Rob Cissen Seven Hills RT 9.27,78
8 Patrick Zwarteveld Ilion 9.29,12
 
2002 Assen
1 Herco van Beek Athlos 8.57,49
2 Peter Jansen Typhoon 9.08,11
3 Robert Ton AV Gouda 9.11,37
4 Cees van Maanen Arena 9.12,40
5 Richard Pleeth Leiden Atletiek 9.16,62
6 Erik Dekker VAV 9.18,95
7 Cees Onderwater Lycurgus 9.20,80
8 David Meijer AV Wijchen 9.21,23
 
2003 Lisse
1 Luc Schout Gen. Michaëlis 8.48,77
2 Cees van Maanen Arena 8.48,90
3 Dorus Arts Seven Hills RT 8.50,24
4 Tom Wiggers Hylas 8.50,83
5 Gerwin van den Hurk AV Oss '78 9.00,59
6 Maarten Blokland AV Gouda 9.04,16
7 Melvin Disco Sportlust 9.10,77
8 Erik Dekker VAV 9.14,39
 
2004 Sittard
1 Tom Wiggers Hylas 8.49,26
2 Gijs Jacobs HAC 8.56,22
3 Jorit van Malsen Atverni 9.07,74
4 Corné Boutkam Typhoon 9.19,82
5 Mike Teekens AV '40 9.23,24
6 Joost Rademaekers AV Weert 9.30,12
7 Jorrit Pels AV '40 9.35,67
8 Arnoud Brugge Groningen Atletiek 9.36,58
 
2005 Helmond
1 Jorit van Malsen Atverni 8.59,87
2 Thomas Poesiat AV Aalsmeer 9.04,57
3 Menno Beck Avantri 9.05,70
4 Steijn Pelle THOR 9.19,65
5 Wilbert van Vliet Loopgroep PK 9.22,36
6 Brian Bulgac AV Almere '81 9.27,97
7 Almar Kal KAV Holland 9.32,35
8 Wesley Pauel AV Almere '81 9.33,23
 
2006 Bergen op Zoom
1 Roy Hoornweg Passaat 8.48,72
2 Wilbert van Vliet Seven Hills RT 8.53,82
3 Wesley Pauel AV Almere '81 8.56,03
4 Tom van Oorschot Seven Hills RT 9.09,91
5 Timo van Beek Pijnenburg 9.23,06
6 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 9.30,32
7 Alwin Groen NOVA 9.33,66
8 Mark Nouws LT Ed Sligchers 9.36,24

 
110 meter horden 91,4 cm
 
2000 Hengelo
1 David Martha AV '34 14,32
2 Eldert Wijkstra AV '55 14,99
3 Floris Raat Nea-Volharding 15,01
4 Siert Jan Vos Fit 15,20
5 Michael Smit Nea-Volharding 15,37
6 Bas Verbeek Suomi 15,54
7 Pim Schout Gen. Michaëlis 15,72
 
2001 Uden
1 David Martha AV '34 14,26
2 Ernst Moreels Atverni 14,42
3 Jonathan Pengel AAV '36 14,72
4 Floris Raat Nea-Volharding 14,78
5 Pepijn van Hove DAK 14,97
6 Vincent Binsbergen KAV Holland 15,31
7 Marcel Boer Parthenon 15,32
 
2002 Assen
1 Pepijn van Hove Prins Hendrik 14,35
2 Ernst Moreels Atverni 14,42
3 Bob Altena AV Weert 14,43
4 Pelle Rietveld Ilion 14,80
5 Vincent Bos Sparta 15,24
6 Jonathan Huisman AV Sliedrecht 15,38
7 Thijs Hesselink ASV Eibergen 15,59
8 Robbert Bal Haag Atletiek 15,99
 
2003 Lisse
1 Bob Altena AV Weert 14,49
2 Bart van der Gragt Hylas 14,69
3 Mike van Kruchten Phanos 14,96
4 Bart Vollaard Spirit-OB 15,27
5 Marvin van der Salm Ilion 15,68
6 Ingmar Vos PAC DNF
 
2004 Sittard
1 Mike van Kruchten Phanos 14,07
2 Maarten Beerepoot Climax 14,50
3 Daniel Franken AV '34 14,56
4 Jorn Bakker Ilion 14,64
5 Gilbert Wijntjens Caesar 14,66
6 Reinier Bouma AV '55 14,91
7 Pim Hackmann KAV Holland 14,96
8 Stefan Nieuwland Climax 15,06
 
2005 Helmond
1 Reinier Bouma AV '55 14,53
2 Erik Leeflang Zuidwal 14,85
3 Rody Kiekens Hera 14,97
4 Remco Wennink PEC 1910 15,33
5 Kevin Weltak PAC 15,42
6 Paul Groen GAC-Hilversum 15,58
7 Pim Jehee AV Gouda 15,80
8 Gilbert Wijntjens Caesar DNF
 
2006 Bergen op Zoom
1 Tjendo Samuel Phanos 13,98
2 Erik Leeflang Zuidwal 14,07
3 Paul Groen GAC-Hilversum 14,80
4 Brian Vriend Lycurgus 14,92
5 Revelinho Eind Jahn II 14,95
6 Jarno Boutkam Typhoon 15,76
7 Pascal van Balen Hellas 16,37
8 Tim Verbeek AAC '61 18,75

 
400 meter horden 84 cm
 
2000 Hengelo
1 Chris Misker De Sperwers 54,94
2 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 57,09
3 Vincent Schniedewind De Spartaan 57,96
4 Siert Jan Vos Fit 58,75
5 Pim Schout Gen. Michaëlis 61,08
6 Eelco Schottert Zuidwal 64,95
 
2001 Uden
1 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 55,75
2 Pelle Rietveld AAV '36 56,38
3 Pim Schout Gen. Michaëlis 60,83
4 Teun Kapteijns Prins Hendrik 61,20
5 Erik Timmermans Prins Hendrik 62,47
 
2002 Assen
1 Pelle Rietveld Ilion 56,50
2 Tim van Ommen Hellas 58,41
3 Rick van Kruchten Phanos 59,84
4 Mike Olsthoorn AV '40 61,59
5 Pepijn Droog PAC 61,90
6 Eric Verhoef AV '34 62,85
7 Jeroen van Veen Isala '96 62,85
8 Bart Daalhuizen Hollandia 63,79
 
2003 Lisse
1 Bart van der Gragt Hylas 56,91
2 Martijn Peters HAC 57,16
3 Pepijn Droog PAC 58,06
4 Daniël Franken AV '34 58,61
5 Lex Regtop AV '34 60,47
6 Maarten Beerepoot Climax 60,52
 
2004 Sittard
1 Daniel Franken AV '34 54,31
2 Maarten Beerepoot Climax 56,42
3 Niels van Dijk Clytoneus 56,71
4 Ronald Droppert AV '40 58,55
5 Geert Geijtenbeek Pijnenburg 58,98
6 Julio Castro Mata Fortuna 59,67
7 Matthias Weide Zuidwal 61,17
8 Marius Kranendonk Typhoon DQ
 
2005 Helmond
1 Marius Kranendonk Typhoon 53,92
2 Paul Boon SAV 55,58
3 Oskar Jansen AAC 56,52
4 Pim Jehee AV Gouda 56,88
5 Timon Pieck Sprint 59,17
6 Jarno Boutkam Typhoon DQ
 
2006 Bergen op Zoom
1 Revelinho Eind Jahn II 56,27
2 Jarno Boutkam Typhoon 58,02
3 Paul Groen GAC-Hilversum 58,05
4 Chris van Lierop 't Jasper Sport 60,11
5 Justin Cok AV '47 60,35
6 Niko Zuidema Olympus '70 60,92

 
2000 meter steeple chase
 
2003 Lisse
1 Tjerk Conijn Lycurgus 6.33,39
2 Niels Ros R' dam Atletiek 6.38,65
3 Tijs Duivenvoorden Olympus '70 7.18,06
4 Frank Baas SAV 7.39,77
 
2004 Sittard
1 Martijn Bartelson Nea-Volharding 6.23,79
2 Mike Teekens AV '40 6.28,63
3 Sam Lavrijsen Seven Hills RT 6.33,11
4 Bram van Buggenum AVON 6.35,90
5 Ronald Droppert AV '40 7.03,69
6 Nick Huysmans Spark 8.05,90
 
2006 Bergen op Zoom
1 Roy Hoornweg Passaat 6.21,40
2 Nout Jansen Pallas '67 6.27,31
3 Dion Kramer Hylas 6.30,98
4 Iordache Voicu De Gemzen 6.48,66
5 Tom Stultiens PSV 6.53,10
6 Camiel Kruiswijk BAV 6.56,66
7 Piet de Reuver AAC 7.00,30
8 Joeri Spoor PSV 7.02,60

 
Verspringen
 
2000 Hengelo
1 Eldert Wijkstra AV '55 6,85
2 José Augusto da Silveira Neto Phanos 6,51
3 Tim Geers AV '40 6,45
4 Rene de Vos De Sperwers 6,31
5 Matthijs Gerssen Noordkop 6,18
6 Kevin Gielen HAC 6,15
 
2001 Uden
1 Marc Lommert Atverni 6,86
2 Rik Knipschild Caesar 6,70
3 Jonathan Pengel AAV '36 6,53
4 Niels Teeler Energie 6,47
5 Jelle van Kesteren Sprint 6,46
6 Rudy van Belkom AV Oirschot 6,40
7 Siem Deutz OSS/VOLO 6,25
8 Bob Altena Climax 6,16
 
2002 Assen
1 Rik Knipschild Caesar 6,99
2 Jonathan Pengel Ilion 6,88
3 Bob Altena AV Weert 6,68
4 Paul Bolks Climax 6,50
5 Robert Vaessen Caesar 6,31
6 Sander Hage Sprint 6,30
7 Robbert Popken AAC '61 6,23
8 Erik Veldhoen Hylas 6,09
 
2003 Lisse
1 Bob Altena AV Weert 6,60
2 Ingmar Vos PAC 6,46
3 Robert Vaessen Caesar 6,35
4 Robbert Popken AAC '61 6,33
5 Jorn Bakker Ilion 6,15
6 Tieme Klinkers De Sprinter 6,14
7 Levy de Jong R' dam Atletiek 6,12
8 Thijs van de Pol Atletics 6,02
 
2004 Sittard
1 Jasper van den Wittenboer De Keien 6,75
2 Marco Caspers Swift 6,61
3 Eugéne Susanna GVAC 6,59
4 Stefan van Lieshout LG Deurne 6,55
5 Eelco Sintnicolaas AV '34 6,53
6 Gerben Klein THOR 6,38
7 Jorén Tromp Hera 6,33
8 Pim Chermin Atletiek Maastricht 6,21
 
2005 Helmond
1 Tijmen Meijer Nea-Volharding 6,78
2 Rody Kiekens Hera 6,68
3 Cas Willems Caesar 6,67
4 Kevin Weltak PAC 6,58
5 Ronald Droppert AV '40 6,53
6 Thijs van de Pol Atletics 6,32
7 Danny Groot AV Edam 6,32
8 Oscar van Wagtendonk Hera 6,19
 
2006 Bergen op Zoom
1 Kevin Weltak PAC 6,54
2 Brian Vriend Lycurgus 6,43
3 Robin Coops Hellas 6,34
4 Clement Lobela Sparta 6,30
5 Marnic Arts LG Deurne 6,30
6 Elgin Herfst PAC 6,21
7 Erik Zonneveld Hellas 6,13
8 Lu Luong Hylas 5,98

 
Hink-stap-sprong
 
2000 Hengelo
1 Tim Geers AV '40 12,76
2 Maarten Bouwman Phanos 12,75
3 Adriaan Saman AV '34 12,70
4 Matthijs Gerssen Noordkop 12,64
5 Marc Lommert Atverni 12,52
6 Siert Jan Vos Fit 12,39
7 Jan Paul Giskes Lycurgus 12,25
8 Erwin van de Lee ACW '66 12,08
 
2001 Uden
1 Maarten Bouwman Phanos 13,74
2 Leomar Albertoe Sparta 13,57
3 Rudy van Belkom AV Oirschot 13,36
4 Siem Deutz OSS/VOLO 13,34
5 Anselm Teule AAV '36 12,63
6 Erik de Waard Delta Sport 12,39
7 Alwin Roobeek AV '34 12,12
8 Mark Kroon Lycurgus 12,11
 
2002 Assen
1 Leomar Albertoe Sparta 13,80
2 Sander Hage Sprint 13,39
3 Paul Bolks Climax 13,17
4 Mark Kroon Lycurgus 12,56
5 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 12,51
6 Emiel Roobeek AV '34 12,47
7 Remy Stieglis Phanos 12,09
 
2003 Lisse
1 Gerben Klein THOR 12,74
2 Thijs van Gerwen De Keien 12,59
3 Jannik Klumpenaar VAV 12,55
4 Freek van Velzen Zuidwal 12,51
5 Berry Koolstra Ilion 12,24
6 Thomas van den Berg AV '40 12,21
7 Jasper Bongaards Spirit-OB 12,17
8 Remco Mettes Hollandia 11,68
 
2004 Sittard
1 Stefan van Lieshout LG Deurne 13,46
2 Gerben Klein THOR 13,14
3 Jannik Klumpenaar VAV 12,91
4 Thijs van de Pol Atletics 12,85
5 Freek van Velzen Zuidwal 12,78
6 Doeke Touw GAC-Hilversum 12,67
7 Danny Groot AV Edam 12,51
8 Thomas van den Berg AV '40 12,33
 
2005 Helmond
1 Patrick Cronie Passaat 13,43
2 Danny Groot AV Edam 13,29
3 Erwin Slokker Zuidwal 12,99
4 Thijs van de Pol Atletics 12,81
5 Rick Velthof Zuidwal 12,51
6 Jip Kuiper LG Deurne 12,37
7 Niels Warnaar AV '47 12,19
8 Aarnout Melis Haag Atletiek 11,89
 
2006 Bergen op Zoom
1 Patrick Cronie Passaat 13,64
2 Erwin Slokker Zuidwal 13,56
3 Tjendo Samuel Phanos 13,35
4 Bryan Bastiaanse Fortuna 12,83
5 Ewout Revers Zuidwal 12,72
6 Bas Lok Lycurgus 12,71
7 Sjors Verheijde Start '78 12,56
8 Pascal van Balen Hellas 12,41

 
Hoogspringen
 
2001 Uden
1 Maarten Bouwman Phanos 1,89
2 Niek Pluijmert Clytoneus 1,89
3 Ronnie de Rooij AVO '83 1,86
4 Dennis Verhulst Spado 1,86
5 Jefte Ziedses de Plantes HAC 1,83
6 Rudy van Belkom AV Oirschot 1,83
6 Rory van Noort De Spartaan 1,83
8 Thomas Lodewijk Impala 1,83
8 Wouter Saman RK HAV 1,83
 
2002 Assen
1 Thomas Lodewijk Impala 1,98
2 Rick van Ruiten De Spartaan 1,98
3 Vincent Bos Sparta 1,92
4 Ruud Hijnen PSV 1,89
5 Derk-Jan van den Boogert Energie 1,86
5 Martin Oude Alink MPM 1,86
7 René Tijm Nova 1,83
7 Tieme Klinkers De Sprinter 1,83
7 Robbert Bal Haag Atletiek 1,83
7 Jelle Westerhoff Ilion 1,83
7 Jonathan Huisman AV Sliedrecht 1,83
 
2003 Lisse
1 Ruud Hijnen PSV 2,00
2 Tieme Klinkers De Sprinter 1,97
3 Vincent Bos Sparta 1,97
4 Ingmar Vos PAC 1,94
5 Andries Seegers AV Argo 1,94
6 Tom Heijens Hylas 1,80
7 Jurjen Mechielsen Haag Atletiek 1,80
8 Gerben Klein THOR 1,80
 
2004 Sittard
1 Marco Caspers Swift 1,94
2 Jasper de Lange AAV '36 1,91
3 Frans Boumans Achilles-Top 1,91
4 Jannik Klumpenaar VAV 1,88
5 Gerben Klein THOR 1,85
6 Olivier Wijsman AV '34 1,85
7 Danny Groot AV Edam 1,80
8 Mark Jongen Ilion 1,80
 
2005 Helmond
1 Jasper de Lange AAV '36 1,91
2 Adriaan Vugts Attila 1,88
3 Pim Stevens AV Venray Regio 1,88
4 Vincent Monden PAC 1,85
5 Martijn van Calker PEC 1910 1,85
6 Joost Niekus Flevo Delta 1,85
7 Danny Groot AV Edam 1,80
8 Jan Berends Luten HAC '63 1,80
8 Clement Lobela Sparta 1,80
 
2006 Bergen op Zoom
1 Pim Stevens AV Venray Regio 1,93
2 Adriaan Vugts Attila 1,93
3 Jan Berends Luten HAC '63 1,88
4 Roy van Meel Spado 1,85
5 Martijn van Calker PEC 1910 1,85
6 Joost Niekus Flevo Delta 1,80
7 Roland van Zuilen AV Gouda 1,80
8 Ruben Kok Atletico '73 1,80

 
Polsstokhoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,40
2 Ludo van der Plaat Ilion 4,00
3 Eddy van Oort Fit 3,80
4 Martin Nieuwstraten Spark 3,80
5 Leo Ensing PEC 1910 3,70
6 Bob Prins SAV 3,60
7 Rob Platenkamp MPM 3,50
8 Tjalle Boorsma AV Gouda 3,00
 
2001 Uden
1 Sander de Rijke Ciko '66 3,80
2 Bas Markies AV '34 3,70
3 Stefan Fossen THOR 3,70
4 Willem Vries De Keien 3,50
5 Bob Altena Climax 3,40
6 Thijs Hesselink ASV Eibergen 3,40
7 Rob Platenkamp MPM 3,40
8 Matthijs Ruoff Lycurgus 3,30
 
2002 Assen
1 Sander de Rijke Ciko '66 4,30
2 Tjalle Boorsma AV Gouda 3,80
3 Bob Altena AV Weert 3,70
4 Willem de Vries De Keien 3,60
5 Lex Regtop AV '34 3,50
6 Thijs Hesselink ASV Eibergen 3,40
7 Jurjen Mechielsen Haag Atletiek 3,40
8 Matthijs Ruoff Lycurgus 3,40
 
2003 Lisse
1 Wout van Wengerden Nea-Volharding 4,60
2 Bob Altena AV Weert 4,20
3 Derk-Jan van den Boogert Energie 4,00
4 Marc Los Ilion 3,90
5 Lex Regtop AV '34 3,80
6 Jurjen Mechielsen Haag Atletiek 3,80
7 Sander Bol Ilion 3,80
8 Eelco Sintnicolaas AV '34 3,70
 
2004 Sittard
1 Jouke Garretsen Unitas 4,25
2 Gilbert Wijntjens Caesar 4,05
3 Nils Mulder Haag Atletiek 3,75
4 Roel Driever Atletico '73 3,75
5 Stein Metten AV Haarlem 3,35
6 Rik van Leeuwen Parthenon 3,35
7 Sonny Coolen Attila 3,25
8 Jimmy Verhoeven AV '40 3,15
 
2005 Helmond
1 Gilbert Wijntjens Caesar 4,63
2 Rik van Leeuwen Parthenon 4,00
3 Sander de Borst Spirit-OB 3,70
4 Marco Oplanic Lycurgus 3,60
5 Patrick van der Steen Parthenon 3,60
6 Stephan Hoeymans AV Valkenswaard 3,40
7 Raoul van Haaften Haag Atletiek 3,40
8 Patrick Geluk Hercules 3,40
 
2006 Bergen op Zoom
1 Ricardo Geluk Hercules 3,80
2 Patrick van der Steen Parthenon 3,70
3 Timo de Water Ilion 3,70
4 Rowan Smal Nea-Volharding 3,50
5 Jurry van der Woude AV NOP 3,50
6 Patrick Geluk Hercules 3,40
7 Stefan van Prooijen Hercules 3,40
8 Sjoerd Dolsma Lycurgus 3,30

 
Kogelstoten 5 kg
 
2001 Uden
1 Erik Cadee Prins Hendrik 17,45
2 Maurice Bonfrere Achilles-Top 16,77
3 Bram Westland Hylas 14,88
4 Tom Corstjens Achilles-Top 13,46
5 Danny Bronkhorst Nea-Volharding 13,43
6 Jelle Kool De Spartaan 13,39
7 Joost Laven Noordkop 13,18
8 Tijmen Hondelink Cialfo 12,87
 
2002 Assen
1 René van der Donk AV Marvel 15,29
2 Bob Altena AV Weert 14,99
3 Ruben Stelma AAC '61 14,65
4 Tom Corstjens Achilles-Top 14,64
5 Jelle Kool De Spartaan 14,43
6 Theo de Graaf Suomi 13,96
7 Robert Klerks Atverni 13,01
8 Vincent Onos SAV 12,96
 
2003 Lisse
1 Maarten Persoon AAV '36 15,54
2 Bob Altena AV Weert 15,21
3 Vincent Onos SAV 14,44
4 Robert Klerks Atverni 13,74
5 Johan Riteco Noordkop 13,22
6 Paul Giesen Atletico '73 12,98
7 David Blank GVAC 12,72
8 Tim Zwiep Spado 12,55
 
2004 Sittard
1 Maarten Persoon AAV '36 15,58
2 Jasper van den Wittenboer De Keien 14,66
3 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 14,61
4 Stefan van Lieshout LG Deurne 14,51
5 Eelco Sintnicolaas AV '34 14,28
6 Tim Zwiep Spado 14,15
7 Stefan Stokman AV '56 13,64
8 Patrick Cronie Passaat 13,33
 
2005 Helmond
1 Patrick Cronie Passaat 15,77
2 Cas Willems Caesar 15,54
3 Peter Tichelaar Isala '96 15,44
4 Stefan van Lieshout LG Deurne 14,84
5 Boudewijn Luyten Start '78 14,19
6 Paul Olofsen SAV 14,10
7 Marco Oplanic Lycurgus 13,37
8 Bror van der Zijde Ilion 12,80
 
2006 Bergen op Zoom
1 Patrick Cronie Passaat 17,09
2 Bror van der Zijde Ilion 15,72
3 Paul Olofsen SAV 14,10
4 Ruben Zwiers SISU 14,05
5 Raoul Klunder Nijland Spado 13,66
6 Marnix Mus Triathlon 13,27
7 Thierry Kruithof KAV Holland 13,23
8 Robert-jan Vos AV Weert 13,02

 
Discuswerpen 1,5 kg
 
2001 Uden
1 Erik Cadee Prins Hendrik 57,71
2 Maurice Bonfrere Achilles-Top 46,18
3 Bram Westland Hylas 45,36
4 Ivo de Bruin Phanos 41,57
5 René el Kati Unitas 38,94
6 Tom Corstjens Achilles-Top 38,30
7 Koen van Veen Attila 35,87
8 Marcel Boer Parthenon 35,35
 
2002 Assen
1 Ivo de Bruin Phanos 47,40
2 Tom Corstjens Achilles-Top 45,64
3 Bob Altena AV Weert 44,06
4 Ingmar Vos PAC 42,24
5 Colin Schalken AV Marvel 39,78
6 Ruben Stelma AAC '61 37,41
7 Vincent Onos SAV 36,94
8 Pieter Westerhof Energie 35,73
 
2003 Lisse
1 Ivo de Bruin Phanos 51,07
2 Bob Altena AV Weert 47,15
3 Maarten Persoon AAV '36 47,02
4 Vincent Onos SAV 42,65
5 Tom van der Haar PEC 1910 41,48
6 Kevin Cardinaal PAC 40,58
7 Robert Klerks Atverni 37,95
8 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 37,54
 
2004 Sittard
1 Maarten Persoon AAV '36 52,24
2 Cas Willems Caesar 43,82
3 Erik van Roosmalen Prins Hendrik 43,27
4 Boudewijn Luyten Start '78 40,01
5 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 37,60
6 Wessel Achterberg De Gemzen 36,84
7 Jasper van den Wittenboer De Keien 36,75
8 David Blank GVAC 36,53
 
2005 Helmond
1 Patrick Cronie Passaat 47,10
2 Boudewijn Luyten Start '78 46,29
3 Peter Tichelaar Isala '96 44,59
4 Cas Willems Caesar 42,89
5 Marco Oplanic Lycurgus 39,52
6 Raoul Klunder Nijlandt Spado 39,00
7 Jeroen Rooken Avantri 37,79
8 Stefan van Lieshout LG Deurne 37,63
 
2006 Bergen op Zoom
1 Patrick Cronie Passaat 49,03
2 Roland van Zuilen AV Gouda 47,17
3 Paul Olofsen SAV 42,91
4 Ruben Zwiers SISU 42,48
5 Robert-jan Vos AV Weert 40,64
6 Raoul Klunder Nijland Spado 39,48
7 Patrick Overkamp Hercules 39,17
8 Glenn Dutrieux Spado 37,16

 
Speerwerpen 700 gram
 
2001 Uden
1 Michel Bernhard Phanos 57,04
2 Rob Platenkamp MPM 54,32
3 Rik Knipschild Caesar 53,51
4 Koen van Veen Attila 51,97
5 Jeroen Zalm Isala '96 51,02
6 Bas Berveling Spark 50,82
7 Jeroen Blommerde Spado 50,51
8 Bram Westland Hylas 51,19
 
2002 Assen
1 Bas Berveling Spark 57,05
2 Michel Bernhard Phanos 56,25
3 Rick van Ruiten De Spartaan 54,71
4 Ingmar Vos PAC 54,16
5 Jeroen Zalm Isala '96 53,73
6 Rik Knipschild Caesar 53,41
7 Theo de Graaf Suomi 52,32
8 Martijn Bouwmeester AV '34 49,94
 
2003 Lisse
1 Bjorn Blommerde Spado 62,70
2 Ingmar Vos PAC 58,01
3 Martijn Bouwmeester AV '34 52,60
4 Leon Versluijs Climax 51,71
5 Jasper van de Wittenboer De Keien 51,54
6 Christiaan van der Vaart Spark 51,44
7 Tim Zwiep Spado 50,58
8 Rolf de Jong Pallas '67 49,15
 
2004 Sittard
1 Bjorn Blommerde Spado 64,82
2 Tim Zwiep Spado 54,69
3 Christiaan van der Vaart Spark 54,45
4 Thomas Curfs Unitas 54,02
5 Stefan van Lieshout LG Deurne 52,11
6 Frans Boumans Achilles-Top 52,01
7 Cas Willems Caesar 51,10
8 Eelco Sintnicolaas AV '34 50,70
 
2005 Helmond
1 Cas Willems Caesar 53,98
2 Stefan van Lieshout LG Deurne 53,85
3 Mitchel Henderix Spark 53,85
4 Enrico van der List Attila 51,83
5 Daan Cluistra Triathlon 50,43
6 Jip Kuiper LG Deurne 48,04
7 Colin van Loon Ilion 46,77
8 Martijn Verwoert Atverni 45,14
 
2006 Bergen op Zoom
1 Tim ten Berge De Sperwers 55,89
2 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 55,56
3 Mitchel Henderix Spark 54,55
4 Laurens Schampers Groene Ster 53,92
5 Mart ten Berge De Sperwers 52,07
6 Robin Fasel AV Voorschoten '97 51,54
7 Robin Hengeveld Ciko '66 50,97
8 Brian Vriend Lycurgus 49,12

 
Kogelslingeren 5 kg
 
2000 Hengelo
1 Yuri Andonakis Argo '77 55,28
2 Olav Klaver Hollandia 47,47
3 Nicky Thomassen De Liemers 38,03
4 Jeroen Riteco Noordkop 36,08
 
2001 Uden
1 Richard Engelaar AV Nijmegen 36,57
2 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 35,46
3 Theo de Graaf Suomi 24,44
 
2002 Assen
1 Vincent Onos SAV 53,60
2 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 43,35
3 Johan Luten AAC '61 40,70
4 Tom van der Haar PEC 1910 34,19
5 Michel van Beek AV '34 33,35
 
2003 Lisse
1 Vincent Onos SAV 60,83
2 Maarten Persoon AAV '36 54,40
3 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 50,62
4 Johan Luten AAC '61 49,83
5 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 49,22
6 Yannick Greiner Groningen Atletiek 44,75
7 Michel van Beek AV '34 42,68
8 Leon van Sprang AV '47 39,96
 
2004 Sittard
1 Maarten Persoon AAV '36 59,04
2 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 57,68
3 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 53,75
4 Yannick Greiner Groningen Atletiek 51,05
5 Johan Luten AAC '61 46,92
6 Ronald Brugge Groningen Atletiek 46,06
7 Leon van Sprang AV '47 45,43
8 Daniël van Galen AV Weert 41,42
 
2005 Helmond
1 Marius Onos SAV 54,11
2 Yuri Benders HAC 46,43
3 Rick Vet GAC-Hilversum 40,77
4 Niels Oudenes AV '47 40,33
5 Joost van Gemeren AV '47 39,32
6 Enrico van der List Attila 38,08
7 Paul Olofsen SAV 37,08
8 Jesse Heppener AAC 35,18
 
2006 Bergen op Zoom
1 Rick Vet GAC-Hilversum 50,50
2 Yuri Benders HAC 48,29
3 Ruben Zwiers SISU 48,15
4 Joost van Gemeren AV '47 43,48
5 Paul Olofsen SAV 42,62
6 Maarten Cornelissen AAC 40,04
7 Bart van Nes R' dam Atletiek 37,79

 
5000 meter snelwandelen
 
2001 Uden
1 Vincent Onos SAV 25.58,89
2 Jacques van Bremen RWV 27.09,03
3 Ron Timmermans RWV 27.28,44
4 Robert van Bremen RWV 28.17,25
5 Jaap van Broekhoven RWV 28.26,69
6 Ronald Maas RWV 28.28,37
7 Wilfried van Bremen RWV 29.09,82
8 Elfried Onos SAV 29.43,56
 
2002 Assen
1 Vincent Onos SAV 26.14,95
2 Jaap van Broekhoven RWV 27.00,20
3 Ronald Maas RWV 27.17,26
4 Wilfried van Bremen RWV 29.18,03
 
2003 Lisse
1 Vincent Onos SAV 25.36,62
2 Ronald Maas RWV 26.10,74
3 Wilfried van Bremen RWV 29.16,81
4 Julien Eken RWV 29.56,32

 
10.000 meter snelwandelen
 
2000 Hengelo
1 Jacques van Bremen RWV 57.07,57
2 Marco Timmermans RWV 58.11,72
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht