Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlandse Kampioenschapen Junioren 2000-2006 - Top 8 uitslagen Jongens Junioren A

Hieronder staan de top 8 uitslagen van de NK's van de afgelopen jaren.
 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 

 
100 meter
 
2000 Hengelo
1 Virgil Spier Sparta 10,73
2 Lars van den Broek Pijnenburg 10,98
3 Jerry Joseph AAC 11,03
4 Vincent Bergman Ilion 11,23
5 Itienne Belioso R' dam Atletiek 11,25
6 Joost Moreels Hellas 11,29
7 Fabian Kool Atverni 11,47
 
2001 Uden
1 Jerry Joseph AAC 10,69
2 Thijs Verhagen GAC-Gemert 11,01
3 Youssef el Rhalfioui (Mar) AAC 11,05
4 Vincent Bergman Ilion 11,15
5 Leon Sars DEM 11,18
6 Eldert Wijkstra AV '55 11,32
7 Henry Hulst PEC 1910 11,32
8 Fabian Kool Atverni 11,33
 
2002 Assen
1 Daniel Ward RK HAV 10,69
2 Maarten Heisen Clytoneus 10,87
3 Youssef el Rhalfioui (Mar) AAC 10,92
4 Daniel de Wild R' dam Atletiek 11,19
5 Harm Bruins Impala 11,22
6 Floris Raat Nea-Volharding 11,24
7 Henk Jager Argo '77 11,28
8 José Augusto da Silveira Neto Phanos 11,60
 
2003 Lisse
1 Churandy Martina (AHO) R' dam Atletiek 10,26
2 Daniël Ward RK HAV 10,43
3 Maarten Heisen Clytoneus 10,50
4 Michael Mathew R' dam Atletiek 10,64
5 Leomar Davis Leiden Atletiek 10,72
6 Harm Bruins Impala 10,92
 
2004 Sittard
1 Leomar Davis Haag Atletiek 10,69
2 Michael Mathew R' dam Atletiek 10,76
3 Prince Kwidama (AHO) R' dam Atletiek 10,77
4 Alex Ward Prins Hendrik 11,03
5 Steven de Jesus R' dam Atletiek 11,04
6 Arjan Timmers PSV 11,22
7 Miguel Dillenburg R' dam Atletiek 11,39
8 Michael Pappers Unitas 11,67
 
2005 Helmond
1 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 11,21
2 Johan Polman DEM 11,23
3 Bart van Remoortere RK HAV 11,32
4 Raggaé Monsels Continental Sport 11,35
5 Rik Wester Nijmegen Atletiek 11,44
6 Kevin van de Wassenberg Athlos 11,46
7 Duncan Visser Haag Atletiek 11,59
8 Jerrel Feller DEM DNF
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jerrel Feller DEM 10,52
2 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10,65
3 Eugéne Susanna GVAC 10,97
4 Maykel Roovers Achilles-EL 11,05
5 Raggaé Monsels Continental Sport 11,11
6 Obed Martis R' dam Atletiek 11,14
7 Paul Robers Hanzesport 11,27
8 Jorén Tromp Hera 11,37

 
200 meter
 
2000 Hengelo
1 Virgil Spier Sparta 21,85
2 Lars van den Broek Pijnenburg 22,21
3 Hensley Oosterwolde Haag Atletiek 22,31
4 Joost Moreels Hellas 22,31
5 Jacco Jong Hollandia 23,08
6 Sybren Jansma Impala 23,09
 
2001 Uden
1 Robert Lathouwers PAC 21,48
2 Jerry Joseph AAC 21,69
3 Thijs Verhagen GAC-Gemert 22,17
4 Henk Jager Argo '77 22,27
5 Youssef el Rhalfioui (Mar) AAC 22,34
6 Sybren Jansma Impala 22,61
 
2002 Assen
1 Daniel Ward RK HAV 21,55
2 Youssef el Rhalfioui (Mar) AAC 22,06
3 Maarten Heisen Clytoneus 22,26
4 Henk Jager Argo '77 22,39
5 Niels de Ruyter AV '23 22,74
6 Harm Bruins Impala 22,75
7 Niels van Dijk Ciko '66 23,40
 
2003 Lisse
1 Churandy Martina (AHO) R' dam Atletiek 21,03
2 Maarten Heisen Clytoneus 21,62
3 Daniël de Wild R' dam Atletiek 21,81
4 Steven de Jesus R' dam Atletiek 21,90
5 Leomar Davis Leiden Atletiek DNF
6 Michael Mathew R' dam Atletiek DNF
 
2004 Sittard
1 Michael Mathew R' dam Atletiek 21,84
2 Leomar Davis Haag Atletiek 21,91
3 Prince Kwidama (AHO) R' dam Atletiek 22,00
4 Steven de Jesus R' dam Atletiek 22,13
5 Boy Aarts Prins Hendrik 22,34
6 Jarno Beuving Climax 22,45
7 Anton Groefsma Atletico '73 23,50
8 Derk-Jan van den Boogert Energie DNS
 
2005 Helmond
1 Jerrel Feller DEM 21,66
2 Daniël Franken AV '34 22,29
3 Bart van Remoortere RK HAV 22,50
4 Derk-Jan van de Boogert R' dam Atletiek 22,61
5 Johan Polman DEM 23,12
6 Joeri Moerman AVON 23,16
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jerrel Feller DEM 21,15
2 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 21,60
3 Michael-Pat Anpong PSV 21,72
4 Eugéne Susanna GVAC 22,01
5 Raggaé Monsels Continental Sport 22,04
6 Obed Martis R' dam Atletiek 22,12

 
400 meter
 
2000 Hengelo
1 Arnoud Liefers AV '34 49,05
2 Arjan van Zanten PAC 49,58
3 Thomas Kortbeek Prins Hendrik 49,59
4 Jordi Hindriks AV Zaanland 49,60
5 Ruud Schellekens Noordkop 50,04
6 Bert Moelee Atos 50,37
 
2001 Uden
1 Robert Lathouwers PAC 47,19
2 Niels van Dijk Ciko '66 49,08
3 Raphael Dollart Ilion 49,40
4 Wouter Hoogkamer De Spartaan 50,08
5 Koen Bolink Gen. Michaëlis 50,44
 
2002 Assen
1 Ron Kuper De Sperwers 49,05
2 Koen Bolink Gen. Michaëlis 50,49
3 Niels van Dijk Ciko '66 50,65
4 Frido Verschoor Energie 51,09
5 Eddy van Oort AV '40 51,24
6 Jan van Maanen Arena 52,86
7 Vincent van den Berg Climax 53,69
 
2003 Lisse
1 Frido Verschoor Energie 48,49
2 Hugo de Haan AV Zaanland 49,44
3 Martijn Klaassen Athlos 49,75
4 Vincent van den Berg Climax 50,36
5 Sjors Kampen Groningen Atletiek 50,56
6 Thijs van der Aalst Prins Hendrik DNF
 
2004 Sittard
1 Tom Uitslag SISU 49,33
2 Robbert Popken AV '34 50,63
3 Martin Oude Alink MPM 50,75
4 Tim van Ommen Hellas 51,05
5 Victor Bouwman De Liemers 51,50
6 Edwin Ellis Hollandia 51,74
7 Tom Kraaij AV '55 51,91
8 Raimo Westerhof Athlos 52,18
 
2005 Helmond
1 Tom Uitslag KAV Holland 48,13
2 Derk-Jan van de Boogert R' dam Atletiek 48,50
3 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 49,57
4 Mike Mutsaers R' dam Atletiek 49,96
5 Rob Jetten Seven Hills RT 50,03
6 Tim van Ommen Hellas 55,25
 
2006 Bergen op Zoom
1 Niels van Dijk Clytoneus 48,28
2 Mike Mutsaers R' dam Atletiek 48,90
3 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 49,03
4 Daniël Franken AV '34 49,04
5 Stefan Schouten Athlos 50,59
6 Ronald Kuin Kronos 51,45

 
800 meter
 
2000 Hengelo
1 Arnoud Okken Atletico '73 1.51,43
2 Bas Eefting AAC '61 1.54,41
3 Pieter van Langen De Spartaan 1.55,33
4 Bouke Onstek Hollandia 1.55,73
5 Erik Jongmans THOR 1.56,43
6 Raymond Koen AV Castricum 1.57,44
7 Abderrahim Bouna R' dam Atletiek 2.00,40
8 Luuk Nissen Unitas 2.00,42
 
2001 Uden
1 Arnoud Okken Atletico '73 1.50,89
2 Bas Eefting AAC '61 1.51,28
3 Wouter Verdurmen RK HAV 1.52,33
4 Rob Janssen Gen. Michaëlis 1.54,58
5 Pieter van Langen De Spartaan 1.54,70
6 Ron Kuper De Sperwers 1.55,58
7 Dennis Boelen De Sprinter 1.55,75
8 Arno Hoevink AV '34 2.00,76
 
2002 Assen
1 Arno Hoevink AV '34 1.55,74
2 Leon Ineke Nova 1.56,25
3 Tom Doesburg Smits AAC '61 1.56,27
4 Rens Janssen AV Nijmegen 1.57,60
5 Niels Raaphorst AV Nijmegen 1.58,54
6 Hugo de Haan AV Zaanland 1.58,92
7 Michel van Kruchten AAC '61 1.59,13
8 Wouter Verdurmen RK HAV 2.00,48
 
2003 Lisse
1 Lucien van Zandvoort AV Almere '81 1.59,78
2 Michel van Kruchten AAC '61 2.00,68
3 Dave Klink Leiden Atletiek 2.00,95
4 Bart Uiterwijk VAV 2.00,97
5 Tjalle Boorsma AV Gouda 2.01,42
6 Luke Toonen AV Nijmegen 2.01,79
7 Sander Steijvers AV Weert 2.03,37
8 Daan Verberne AV '40 2.03,43
 
2004 Sittard
1 Maarten van Baardwijk AAC '61 1.52,75
2 Edgar Minks AV '34 1.56,19
3 Richard Pleeth Leiden Atletiek 1.56,94
4 Mick van Amelsvoort Atletics 1.57,58
5 Jordy Smilde Attila 1.57,71
6 Oussama Riffi Sprint 1.59,34
7 Ethwinson Luis R' dam Atletiek 2.00,42
8 Sander Halin PSV 2.05,01
 
2005 Helmond
1 Victor Bouwman Groningen Atletiek 1.56,25
2 René Stokvis AC TION 1.56,46
3 Martijn Bartelson Nea-Volharding 1.56,50
4 Michel Kerkdijk Atletics 1.57,00
5 Bram van Buggenum AVON 1.57,41
6 Rogier Wezeman Groningen Atletiek 1.57,62
7 Tjerk Conijn Lycurgus 1.57,72
8 Guido Lijster Ciko '66 2.00,39
 
2006 Bergen op Zoom
1 Michel Kerkdijk Daventria 2.00,86
2 Ronald Droppert AV '40 2.01,02
3 Tjerk Conijn Lycurgus 2.01,03
4 Bram van Buggenum AVON 2.01,84
5 Jesse van Burg Ilion 2.02,48
6 Martijn Bartelson Nea-Volharding 2.02,64
7 Menno Zuidema Olympus '70 2.02,91
8 Gijs Groen Haag Atletiek 2.08,74

 
1500 meter
 
2000 Hengelo
1 Stefan Beumer AV '34 3.52,04
2 Barend Derriks AV Castricum 3.54,20
3 Gert-Jan Wassink R' dam Atletiek 3.56,75
4 Guus Janssen AV Nijmegen 3.57,55
5 Sebastiaan Breedijk AV Zaanland 3.59,55
6 Patrick Tas AV '40 4.03,52
7 Rens Dekkers Hera 4.07,39
8 Jurgen Elands TRR 4.13,06
 
2001 Uden
1 Geert-Jan Wassink R' dam Atletiek 4.01,85
2 Marc van der Koelen AV Nijmegen 4.01,93
3 Hessel Postuma AV Castricum 4.03,03
4 Vincent Hermes Achilles-Top 4.04,59
5 Remco Ammerlaan Olympus '70 4.04,76
6 Peer Pullens Atletico '73 4.05,41
7 Jan den Bakker ACO 4.06,06
8 Boyd Declercq AV Almere '81 4.08,62
 
2002 Assen
1 Marc van der Koelen AV Nijmegen 4.04,66
2 Dennis Licht AV '34 4.07,38
3 Remco Ammerlaan Olympus '70 4.07,98
4 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 4.09,00
5 Sybren Mulder Hollandia 4.09,30
6 Pascal Noort Leiden Atletiek 4.11,52
7 Jeroen van Haastrecht Gen. Michaëlis 4.12,01
8 Herman Mooij AV '34 4.12,81
 
2003 Lisse
1 Dennis Licht AV '34 4.12,17
2 Bart Uiterwijk VAV 4.12,71
3 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 4.12,90
4 Herman Mooij AV '34 4.12,93
5 Rens Janssen AV Nijmegen 4.14,37
6 Gert-Jan Wassink AV Argo 4.15,26
7 Bram Duivenvoorden Olympus '70 4.16,15
8 Gijs Peters Attila 4.16,79
 
2004 Sittard
1 Marco Vermond Seven Hills RT 4.12,17
2 Timo Beemster SAV 4.13,17
3 Marcel Wouters AV Nijmegen 4.13,56
4 Michel Butter Lycurgus 4.14,34
5 Bram Rouwen Hanzesport 4.17,25
6 Wouter van Caspel Energie 4.18,29
7 Michiel de Ruiter Hera 4.18,73
8 Joep van Oorschot Seven Hills RT 4.22,52
 
2005 Helmond
1 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 4.03,97
2 Joep van Oorschot Seven Hills RT 4.04,68
3 Marcel Wouters Nijmegen Atletiek 4.04,95
4 Luc Schout Attila 4.07,21
5 Marinus Winters KAV Holland 4.10,05
6 Paul Zwama Groningen Atletiek 4.10,89
7 Sam Lavrijsen Seven Hills RT 4.12,30
8 Michiel de Ruiter Hera 4.13,29
 
2006 Bergen op Zoom
1 Luc Schout Attila 3.57,27
2 René Stokvis AC TION 3.57,71
3 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 3.58,29
4 Tom Wiggers AV Castricum 4.00,31
5 Marinus Winters KAV Holland 4.03,70
6 Jeroen Vister De Liemers 4.06,60
7 Tim Klaassen PEC 1910 4.08,31
8 Corné Boutkam Typhoon 4.13,86

 
5000 meter
 
2000 Hengelo
1 Guus Janssen AV Nijmegen 15.21,48
2 Job Dusch Scopias 15.21,49
3 Klaas Smit AV Castricum 15.43,25
4 Mark Pacque Sparta 15.53,17
5 Martijn van Leeuwen AV Castricum 15.57,44
6 Sander van den Broek Athlos 16.10,10
7 Jeroen Koot Sparta 16.11,88
8 Karel Petiet AAV '36 16.14,85
 
2001 Uden
1 Mark Pacque Sparta 14.50,22
2 Marc van der Koelen AV Nijmegen 15.10,93
3 Michel Brons AV Almere '81 15.12,89
4 Martijn van Leeuwen AV Castricum 15.22,42
5 Jonathan Hebly Altis 15.43,60
6 Alex Maliy Haag Atletiek 16.13,93
7 Mark Bruynen Atl. Helden 16.14,69
8 Martijn Fonville Lycurgus 16.15,33
 
2002 Assen
1 Ronald Schröer Hera 15.28,89
2 Erik Sanders AV Nijmegen 15.30,04
3 Martijn Maas Phanos 15.30,42
4 Jonathan Hebly Altis 15.31,03
5 Mark Kwakernaak Parthenon 15.32,34
6 Michel Brons AV Almere '81 15.44,99
7 Jeroen Ribbink Cialfo 16.25,98
8 Wouter Kegge Clytoneus 16.34,33
 
2003 Lisse
1 Mark Kwakernaak Parthenon 15.02,80
2 Erik Sanders AV Nijmegen 15.02,86
3 Michel Butter Lycurgus 15.09,52
4 Ronald Schröer Hera 15.12,47
5 Robert Ton AV Gouda 15.15,80
6 Robbert Roodakker Sparta 16.07,57
7 Richard Pleeth Leiden Atletiek 16.24,25
8 Vincent Anker Leiden Atletiek 17.21,74
 
2004 Sittard
1 Michel Butter Lycurgus 16.06,00
2 Gert-Jan Wassink AV Argo 16.07,64
3 Gijs Peters Attila 16.22,11
4 Pim Gouw Zuidwal 16.25,36
5 Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 16.30,79
6 Jan Roos AAV '36 16.42,51
7 Cees Onderwater Lycurgus 16.53,06
8 Jacco Koot AV Castricum 16.58,12
 
2005 Helmond
1 Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 15.16,07
2 Dorus Arts Seven Hills RT 15.45,54
3 Cees van Maanen Arena 15.45,62
4 Robin van der Linde AV Almere '81 15.53,16
5 Jorrit Pels AV '40 15.54,21
6 Maikel van Eekelen Attila 16.02,97
7 Roel Haeren AVON 16.04,52
8 Bas Bodewes Parthenon 16.09,54
 
2006 Bergen op Zoom
1 Luc Schout Attila 15.22,29
2 Jorit van Malsen Atverni 15.29,68
3 Jorrit Pels AV '40 15.30,51
4 Joost van den Ende Seven Hills RT 15.34,16
5 Maikel van Eekelen Attila 15.38,20
6 Paul Zwama Groningen Atletiek 15.44,65
7 Jelle Kemper OSS/VOLO 15.55,97
8 Gijs Jacobs HAC 16.02,25

 
110 meter horden 100 cm
 
2000 Hengelo
1 Gregory Sedoc AAC 13,94
2 Virgil Spier Sparta 14,26
3 Frits Sinnige SAV 14,93
4 Boudewijn van Limpt Hollandia 15,40
5 Michiel Husslage Sprint 15,47
6 Joost Moreels Hellas 15,65
7 Jasper Lohuis AC TION 15,76
8 Bram Misker De Sperwers 15,94
 
2001 Uden
1 Siert Jan Vos Fit 14,86
2 Ludo van der Plaat Ilion 15,14
3 Ruud de Vries SAV 15,17
4 Hermen Kwakernaat AV '34 15,24
5 Raymond Kroon AV '34 15,57
6 Boudewijn van Limpt Hollandia 15,60
7 Niels Jak SAV 15,62
8 Eric Schreurs AV Nijmegen 15,98
 
2002 Assen
1 Siert Jan Vos Attila 14,53
2 Ludo van der Plaat Ilion 14,82
3 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 15,11
4 Bas Markies AV '34 15,35
5 Ben Tijhuis Caesar 15,64
6 Rory van Noort De Spartaan 15,72
7 Theo Danes AV '23 16,85
8 David Martha AV '34 DNS
 
2003 Lisse
1 Ernst Moreels Atverni 14,42
2 Jonathan Pengel Ilion 14,46
3 Pelle Rietveld Ilion 14,59
4 Pepijn van Hove Prins Hendrik 14,90
5 Ben Tijhuis Caesar 15,42
6 Wouter Eilers Altis 15,60
 
2004 Sittard
1 Pelle Rietveld Ilion 14,02
2 Ernst Moreels Atverni 14,17
3 Purcy Marte Nea-Volharding 14,55
4 Mike Olsthoorn AV '40 14,63
5 Ruben Esajas PAC 15,05
6 Jeroen van Veen Isala '96 15,14
7 Wouter Eilers Altis 15,43
8 Ingmar Vos PAC DNF
 
2005 Helmond
1 Mike van Kruchten Phanos 14,17
2 Purcy Marte Nea-Volharding 14,47
3 Jorn Bakker Ilion 14,61
4 Maarten Beerepoot Climax 14,72
5 Mike Olsthoorn AV '40 14,81
6 Ruben Esajas PAC 14,81
7 Ingmar Vos PAC 15,21
8 Jeroen van Veen Isala '96 15,43
 
2006 Bergen op Zoom
1 Mike van Kruchten Phanos 14,07
2 Reinier Bouma AV '55 14,33
3 Bart van der Gragt Hylas 14,93
4 Pim Jehee AV Gouda 15,35
5 Jeroen Schmitz Ilion 15,87
6 Jan Groot Hollandia 16,26
7 Mathijs van Campenhout Sprint 16,29
8 Gilbert Wijntjens Caesar DNS

 
400 meter horden 91,4 cm
 
2000 Hengelo
1 Michiel Husslage Sprint 54,44
2 Dennis Riessener AAC 55,70
3 Jelle Heisen Clytoneus 57,84
4 Wouter Hoogkamer De Spartaan 59,00
5 Guido de Wit AV Nijmegen 64,07
 
2001 Uden
1 Jelle Heisen Clytoneus 53,87
2 Michiel Husslage Sprint 53,90
3 Ted Bertens Attila 55,99
 
2002 Assen
1 Vincent Schniedewind De Spartaan 58,21
2 Pim Schout Gen. Michaëlis 59,27
3 Brendan Troost AV Gouda 60,04
 
2003 Lisse
1 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 53,71
2 Martin Oude Alink MPM 55,83
3 Brendan Troost AV Gouda 57,12
4 Rory van Noort De Spartaan 58,14
5 Eric Verhoef AV '34 59,48
6 Pim Schout Gen. Michaëlis DQ
 
2004 Sittard
1 Martin Oude Alink MPM 54,78
2 Martijn Peters HAC 54,97
3 Pepijn Droog PAC 55,36
4 Tim van Ommen Hellas 56,46
5 Thomas Lodewijk Impala 57,26
6 Jarno Beuving Climax 59,22
7 Duby Ballak Unitas 63,72
8 Niels Ros R' dam Atletiek DNF
 
2005 Helmond
1 Daniël Franken AV '34 53,08
2 Tim van Ommen Hellas 54,42
3 Martijn Peters HAC 55,05
4 Ruben Esajas PAC 55,49
5 Maarten Beerepoot Climax 56,02
6 Geert Geijtenbeek Pijnenburg 59,02
 
2006 Bergen op Zoom
1 Marius Kranendonk AAC 51,87
2 Igor Brink Daventria 54,96
3 Paul Boon SAV 55,31
4 Matthias Weide GAC-Hilversum 56,66
5 Pim Jehee AV Gouda 57,29
6 Ronald Kuin Kronos 61,40

 
3000 meter steeple chase
 
2000 Hengelo
1 Remi de Olde SISU 10.00,00
2 Pieter van Langen De Spartaan 10.10,06
3 Michiel van Nispen Sprint 10.22,05
4 Raymond v.d. Berg Prins Hendrik 10.42,02
 
2001 Uden
1 Joost Blokland AV Gouda 9.47,24
2 Pieter van Langen De Spartaan 9.51,92
3 Michiel van Nispen Sprint 9.54,89
4 Olfert Molenhuis AAC '61 10.04,47
5 Raymond v.d. Berg Prins Hendrik 10.22,20
6 Jan Jouke Vos Athlon 10.31,44
7 Joran van Bokhorst GAC-Hilversum 10.54,22
 
2002 Assen
1 Olfert Molenhuis AAC '61 9.55,47
2 Robert Ton AV Gouda 10.08,22
3 Rene Jaasma Impala 11.14,75
 
2004 Sittard
1 Rene Janssen Prins Hendrik 10.02,93
2 Ronald van Meurs Clytoneus 11.56,21
3 Robert Ton AV Gouda 9.42,49
 
2005 Helmond
1 Rens Huyben Attila 10.07,86
2 Niels Ros R' dam Atletiek 10.30,44
3 Jasper Wolfswinkel GAC-Hilversum 10.41,18
4 Michel Mooy Clytoneus 10.49,30
5 Ronald van Meurs Clytoneus 11.11,67
6 Nico Zwarthoed AV Edam 11.15,04

 
Verspringen
 
2000 Hengelo
1 Vincent Bergman Ilion 7,01
2 Joost Moreels Hellas 6,84
3 Virgil Spier Sparta 6,78
4 Dennis van Noort Parthenon 6,77
5 Björn Oostdam AC TION 6,57
6 Marc Drenth AV '34 6,56
7 Marc Platenkamp MPM 6,36
8 Jasper Lohuis AC TION 6,32
 
2001 Uden
1 Vincent Bergman Ilion 7,07
2 Jeroen Borst Spirit-OB 7,07
3 Eldert Wijkstra AV '55 6,92
4 Ludo van der Plaat Ilion 6,74
5 José Augusta da Silveira Neto Phanos 6,74
6 Tim Geers AV '40 6,59
7 Rene de Vos De Sperwers 6,57
8 Erik Crombach Caesar 6,38
 
2002 Assen
1 Eldert Wijkstra AV '55 6,86
2 Niels van Vliet Athlos 6,81
3 Marc Lommert Atverni 6,71
4 Ivo Bennema AAC '61 6,71
5 Rudy van Belkom AV Oirschot 6,64
6 José Augusto da Silveira Neto Phanos 6,62
7 Rob Platenkamp MPM 6,56
8 Ludo van der Plaat Ilion 6,53
 
2003 Lisse
1 Niels van Vliet Athlos 7,03
2 Rudy van Belkom AV Oirschot 6,94
3 Jelle van Kesteren Sprint 6,84
4 Bram Westland Hylas 6,83
5 Rick van Ruiten De Spartaan 6,67
6 Pelle Rietveld Ilion 6,59
7 Sander Hage Sprint 6,59
8 Paul Bolks Climax 6,58
 
2004 Sittard
1 Robbert Bal Haag Atletiek 7,05
2 Pelle Rietveld Ilion 7,04
3 Rik Knipschild AV '34 7,03
4 Sander Hage Sprint 6,80
5 Jelle van Kesteren Sprint 6,73
6 Bob Altena Unitas 6,70
7 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 6,69
8 Rick van Ruiten De Spartaan 6,67
 
2005 Helmond
1 David Blank GVAC 6,99
2 Eelco Sintnicolaas AV '34 6,98
3 Ingmar Vos PAC 6,90
4 Hidde Egbers AV '34 6,68
5 Gerben Klein THOR 6,41
6 David van Hetten PAC 6,39
7 Jorn Bakker Ilion 6,33
8 Anton Kerver PAC 6,12
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jasper van den Wittenboer De Keien 6,95
2 Bart Cortjens Startbaan 6,87
3 Eugéne Susanna GVAC 6,69
4 Tijmen Meijer Nea-Volharding 6,57
5 Tom Heijens Hylas 6,42
6 Cas Willems Caesar 6,40
7 David Blank GVAC 6,39
8 Stefan van Lieshout LG Deurne 6,34

 
Hink-stap-sprong
 
2000 Hengelo
1 Johan van den Berg Ilion 13,82
2 Erik Crombach Caesar 13,46
3 Joost Cosman AV '23 13,46
4 Lennart Teunissen Altis 13,38
5 Jasper Lohuis AC TION 13,24
6 Paul Schouten HAC 12,54
7 Peter de Jong Atverni 12,36
8 Bertran Verwey Olympus '70 12,35
 
2001 Uden
1 Matthijs Gerssen Noordkop 13,71
2 Adriaan Saman AV '34 13,42
3 Joost Cosman AV '23 13,38
4 Erik Crombach Caesar 13,15
5 Rene de Vos De Sperwers 13,03
6 Rutger Verbeij AV '47 12,93
7 Johan van den Berg Ilion 12,88
8 Paul Schouten HAC 12,71
 
2002 Assen
1 Maarten Bouwman Phanos 14,02
2 Adriaan Saman AV '34 13,78
3 Matthijs Gerssen Noordkop 13,77
4 Rudy van Belkom AV Oirschot 13,73
5 Rutger Verbeij AV '47 13,21
6 Duco Chapelle GAC-Hilversum 12,85
7 Siem Deutz OSS/VOLO 12,67
8 Alwin Roobeek AV '34 12,60
 
2003 Lisse
1 Maarten Bouwman Phanos 14,53
2 Rudy van Belkom AV Oirschot 14,17
3 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 13,27
4 Paul Bolks Climax 13,10
5 Brendan Troost AV Gouda 13,04
6 Sander Hage Sprint 12,96
7 Mark Kroon Lycurgus 12,78
 
2004 Sittard
1 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 14,05
2 Rick van Ruiten De Spartaan 13,98
3 Emiel Roobeek AV '34 13,26
4 Thijs van Gerwen De Keien 12,99
5 Jarno Beuving Climax 12,80
6 Jochem Bosboom Zuidwal 12,52
7 Matthijs Ruoff Lycurgus 12,50
8 Vic Lemmens Caesar 12,37
 
2005 Helmond
1 Remco Aubert PAC 13,77
2 Emiel Roobeek AV '34 13,66
3 Gerben Klein THOR 13,32
4 Thijs van Gerwen De Keien 13,04
5 Remco Mettes Hollandia 12,86
6 Jan Ormel Hellas 12,75
7 Thomas van den Berg AV '40 12,71
8 Alexander van de Heuvel Typhoon 12,55
 
2006 Bergen op Zoom
1 Gerben Klein THOR 13,97
2 Stefan van Lieshout LG Deurne 13,92
3 Thijs van de Pol Daventria 12,85
4 Alexander van de Heuvel Typhoon 12,85
5 Loek Bellord Hylas 12,43
6 Tim Zwiep Spado 12,33
7 Jessey William Okai De Sperwers 11,58

 
Hoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Joost van Bennekom AC TION 2,01
2 Frank Dokter AV '34 1,98
3 Boudewijn van Limpt Hollandia 1,90
4 Casper van Sijl De Spartaan 1,90
5 Joost van der Meer De Spartaan 1,85
5 Inan Erkal Pijnenburg 1,85
7 Toby Maessen Prins Hendrik 1,85
7 Harald Pals Aquilo 1,85
 
2001 Uden
1 Martijn Nuyens Noordkop 2,03
2 Theo Danes AV '23 2,00
3 Boudewijn van Limpt Hollandia 1,97
4 Ruud de Vries SAV 1,97
5 Adriaan Saman AV '34 1,94
6 Johan van den Berg Ilion 1,94
7 Thijs van Niekerk PSV 1,91
8 Joost van der Meer De Spartaan 1,85
 
2002 Assen
1 Martijn Nuyens Noordkop 2,02
2 Theo Danes AV '23 1,99
3 Stephan Boers Start '78 1,96
4 Maarten Bouwman Phanos 1,93
5 Mark van de Berk GAC-Gemert 1,88
6 Adriaan Saman AV '34 1,88
7 Rory van Noort De Spartaan 1,83
8 Ronnie de Rooy AVO '83 1,83
8 Jurgen Versluijs Climax 1,83
 
2003 Lisse
1 Rick van Ruiten De Spartaan 2,11
2 Robbert Bal Haag Atletiek 2,02
3 Stephan Boers Start '78 1,96
4 Benny Bellaart Hercules 1,93
5 Jaap Hendriks PEC 1910 1,93
6 Johan Dijkstra Fortuna 1,90
7 Rory van Noort De Spartaan 1,90
8 René Tijm Noordkop 1,90
 
2004 Sittard
1 Rick van Ruiten De Spartaan 2,01
2 Ruud Hijnen PSV 1,98
3 Vincent Bos Sparta 1,95
 
2005 Helmond
1 Tieme Klinkers De Sprinter 1,95
2 Mark Jongen Ilion 1,85
2 Vincent Bos Sparta 1,90
4 Jordy van Bodegraven Achilles-EL 1,85
5 Frans Boumans Achilles-Top 1,85
5 Daniel Wanders AV '34 1,85
7 David Blank GVAC 1,85
8 Ingmar Vos PAC 1,85
 
2006 Bergen op Zoom
1 Jordy van Bodegraven Achilles-EL 1,98
2 Jasper de Lange AAV '36 1,98
3 Gerben Klein THOR 1,95
4 Sander Schutjes AV Valkenswaard 1,90
5 Sjoerd Hensing De Sprinter 1,90
6 Tom Heijens Hylas 1,85
7 Diderik van Buren Nijmegen Atletiek 1,85
8 Hans Koops Jahn II 1,85
8 Cas Willems Caesar 1,85
8 Mark Meijer Startbaan 1,85

 
Polsstokhoogspringen
 
2000 Hengelo
1 Vincent Bergman Ilion 4,50
2 Frits Sinnige SAV 4,40
3 Vincent Hauwert SAV 4,20
4 Ronald Meijer Altis 4,10
5 Mike Russchen Altis 4,10
6 Ronald Huethorst AV '34 3,80
7 Ruud de Vries SAV 3,80
8 Jeroen de Borst Spirit-OB 3,40
 
2001 Uden
1 Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,90
2 Ludo van der Plaat Ilion 4,70
3 Vincent Bergman Ilion 4,60
4 Ruud de Vries SAV 4,00
5 Mike Russchen Altis 3,90
6 Leo Ensing PEC 1910 3,80
7 Bob Prins SAV 3,80
 
2002 Assen
1 Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 4,85
2 Ludo van der Plaat Ilion 4,65
3 Bas Markies AV '34 4,05
4 Cyriel Verberne Attila 4,05
5 Martin Nieuwstraten Spark 4,05
6 Theo Danes AV '23 3,75
7 Erik de Kleijn Sparta 3,55
8 Leo Ensing PEC 1910 3,55
 
2003 Lisse
1 Pelle Rietveld Ilion 4,61
2 Sander de Rijke Ciko '66 4,21
3 Cyriel Verberne Attila 4,11
4 Rob Platenkamp MPM 4,01
5 Robbert Bal Haag Atletiek 3,71
6 Alwin Roobeek AV '34 3,41
7 Matthijs Ruoff Lycurgus 3,41
 
2004 Sittard
1 Robbert Bal Haag Atletiek 4,35
2 Pelle Rietveld Ilion 4,25
3 Sander de Rijke Ilion 4,25
4 Sammy Ballak Unitas 4,15
5 Derk-Jan van den Boogert Energie 4,05
6 Lex Regtop AV '34 4,05
7 Jonathan Huisman PEC 1910 3,65
 
2006 Bergen op Zoom
1 Wout van Wengerden Unitas 5,01
2 Jorn Bakker Ilion 4,61
3 Rik van Leeuwen Parthenon 4,31
4 Roel Driever AC TION 3,91
5 Nils Mulder Haag Atletiek 3,91
6 Sander de Borst Parthenon 3,81
7 Gilbert Wijntjens Caesar 0,00

 
Kogelstoten 6 kg
 
2000 Hengelo
1 Rutger Smith Argo '77 20,85
2 Jeffrey Wassenburg Noordkop 14,77
3 Kars Stal Achilles-Top 13,92
4 Ronald Huethorst AV '34 13,80
5 Dennis Bleeker Hylas 13,63
6 Arnout Outhuis Olympus '70 13,51
7 René Holkers AV '34 13,45
8 Gertjan Onos SAV 12,99
 
2001 Uden
1 Niels de Beer THOR 14,46
2 Jeroen Riteco Noordkop 13,53
3 Josef van Zeguers Achilles-Top 13,51
4 Roderik Derksen AC TION 13,47
5 Martijn Dorrestein Pijnenburg 12,43
 
2002 Assen
1 Erik Cadée Prins Hendrik 15,28
2 Bram Westland Hylas 14,27
3 Jeroen Riteco Noordkop 14,04
4 Ludo van der Plaat Ilion 13,39
5 Tijmen Hondelink AV '34 12,98
6 Ben Tijhuis Caesar 12,95
7 Martijn Baart AV Edam 12,63
8 Leo Ensing PEC 1910 12,31
 
2003 Lisse
1 Erik Cadee Prins Hendrik 17,08
2 Tom Corstjens Achilles-Top 14,75
3 Bram Westland Hylas 14,26
4 Tijmen Hondelink AV '34 13,95
5 Ruben Stelma AAC '61 13,91
6 Ben Tijhuis Caesar 13,23
7 Theo de Graaf Suomi 13,11
8 René el Kati Unitas 12,86
 
2004 Sittard
1 Tom Corstjens Achilles-Top 17,30
2 René van der Donk Prins Hendrik 15,65
3 Ruben Stelma AAC '61 14,20
4 Jonathan Huisman PEC 1910 13,89
5 Rick van Ruiten De Spartaan 13,62
6 Sander Wieriks R' dam Atletiek 13,59
7 Mark de Rijk Nea-Volharding 13,39
8 Pelle Rietveld Ilion 12,94
 
2005 Helmond
1 Vincent Onos SAV 14,71
2 Jasper van den Wittenboer De Keien 14,31
3 Ingmar Vos PAC 14,03
4 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 13,46
5 Jeroen Schipper Hollandia 12,72
6 Bart Mateman Flevo Delta 12,61
7 Johan Riteco Noordkop 12,58
8 Tim Zwiep Spado 12,27
 
2006 Bergen op Zoom
1 Maarten Persoon Phanos 16,65
2 Boudewijn Luyten Start '78 16,38
3 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 14,39
4 Paul Venner Unitas 13,15
5 Stefan Stokman AV '56 12,87
6 Stefan van Lieshout LG Deurne 12,60
7 Jeroen Schipper Hollandia 12,51
8 Enrico van der List Attila 11,27

 
Discuswerpen 1,75 kg
 
2000 Hengelo
1 Rutger Smith Argo '77 58,56
2 Daan Lammers AV '34 42,65
3 Jeffrey Wassenburg Noordkop 42,31
4 Bernd Slesazeck Argo '77 42,21
5 Ronald Huethorst AV '34 39,66
6 Ludrick Berrenstein AAC '61 37,96
 
2001 Uden
1 Niels de Beer THOR 44,05
2 Ludo van der Plaat Ilion 42,25
3 Olav Klaver Hollandia 41,89
4 Daan Lammers AV '34 40,29
5 Josef van Zeguers Achilles-Top 37,09
6 Roderik Derksen AC TION 37,03
7 Jeroen Riteco Noordkop 35,96
8 Paul Schouten HAC 35,32
 
2002 Assen
1 Erik Cadée Prins Hendrik 53,03
2 Olav Klaver Hollandia 43,44
3 Ludo van der Plaat Ilion 40,92
4 Theo Danes AV '23 40,79
5 Ben Tijhuis Caesar 40,27
6 Leo Ensing PEC 1910 38,80
7 Rory van Noort De Spartaan 37,68
8 Jeroen Riteco Noordkop 36,76
 
2003 Lisse
1 Erik Cadee Prins Hendrik 62,37
2 Bram Westland Hylas 44,00
3 Tom Corstjens Achilles-Top 43,30
4 Joost Lavèn Noordkop 41,24
5 Ben Tijhuis Caesar 39,14
6 Benjamin Janssen Leiden Atletiek 39,01
7 Pieter Westerhof Energie 38,78
8 Theo de Graaf Suomi 38,74
 
2004 Sittard
1 Tom Corstjens Achilles-Top 51,20
2 Tom van der Haar PEC 1910 45,44
3 Ivo de Bruin Phanos 44,27
4 René van der Donk Prins Hendrik 44,07
5 Colin Schalken Prins Hendrik 41,90
6 Bob Altena Unitas 40,92
7 Ruben Stelma AAC '61 40,08
8 Jeroen Zalm Isala '96 39,26
 
2005 Helmond
1 Ivo de Bruin Phanos 46,89
2 Tom van der Haar PEC 1910 46,75
3 Vincent Onos SAV 45,15
4 Ingmar Vos PAC 41,59
5 Jasper van den Wittenboer De Keien 38,70
6 Ronald Brugge Groningen Atletiek 37,87
7 Nils Mulder Haag Atletiek 37,33
8 Tim Zwiep Spado 36,56
 
2006 Bergen op Zoom
1 Maarten Persoon Phanos 53,97
2 Boudewijn Luyten Start '78 52,80
3 Ronald Brugge Groningen Atletiek 41,74
4 Niels Bakker AV Gouda 38,63
5 Stephan Dekker Ilion 38,04
6 Wessel Achterberg De Gemzen 37,19
7 Stefan van Lieshout LG Deurne 37,01
8 Tim Zwiep Spado 36,93

 
Speerwerpen 800 gram
 
2000 Hengelo
1 Ludo van der Plaat Ilion 61,08
2 Robert Jan Buddenböhmer AV '34 60,56
3 René Holkers AV '34 59,55
4 Erik Mulderij Altis 55,47
5 Ruud de Vries SAV 48,48
6 Vincent Snel AV '34 47,54
7 Paul Schouten HAC 46,84
8 Daan Lammers AV '34 45,45
 
2001 Uden
1 Ludo van der Plaat Ilion 63,02
2 Robert Jan Buddenböhmer AV '34 57,66
3 Daan Meijer De Sperwers 54,53
4 Arnout Oole THOR 54,28
5 Matthijs Ferguson AV Voorschoten '97 49,13
6 Niek Blekkink ASV Eibergen 48,79
7 Coen Dijkman AV '23 47,85
8 Tim Geers AV '40 47,50
 
2002 Assen
1 Ludo van der Plaat Ilion 65,88
2 Jeroen Blommerde Spado 58,97
3 Koen van Veen Attila 56,91
4 Tijmen Hondelink AV '34 54,25
5 Arnout Oole Spado 53,53
6 Daan Meijer De Sperwers 52,86
7 Niek Blekkink ASV Eibergen 51,40
8 Rob Platenkamp MPM 50,89
 
2003 Lisse
1 Jeroen Blommerde Spado 61,31
2 Pelle Rietveld Ilion 57,25
3 Tijmen Hondelink AV '34 56,03
4 Bas Berveling PAC 56,01
5 Rick van Ruiten De Spartaan 55,17
6 Jeroen Dorlandt BAV 53,56
7 Rob Platenkamp MPM 53,33
8 Jeroen Zalm Isala '96 52,80
 
2004 Sittard
1 Rick van Ruiten De Spartaan 62,68
2 Arjan Dekkers Achilles-EL 60,15
3 Pelle Rietveld Ilion 60,04
4 Ingmar Vos PAC 56,71
5 Bas Berveling PAC 56,50
6 Jeroen Zalm Isala '96 56,49
7 Tim Snijders PAC 54,59
8 Mark de Rijk Nea-Volharding 53,55
 
2005 Helmond
1 Bjorn Blommerde Spado 66,35
2 Ingmar Vos PAC 58,72
3 Arjan Dekkers Achilles-EL 58,65
4 Tim Snijders PAC 56,92
5 Christiaan van der Vaart Spark 56,02
6 Rolf de Jong Pallas '67 54,34
7 Bart Lubberts AV '55 51,83
8 Tim Zwiep Spado 51,00
 
2006 Bergen op Zoom
1 Bjorn Blommerde Spado 66,51
2 Tim Zwiep Spado 61,67
3 Rolf de Jong Pallas '67 61,27
4 Christiaan van der Vaart Spark 57,17
5 Jesse Schreurs Attila 55,87
6 Daan Cluistra Triathlon 52,08
7 Mark Jonker Isala '96 51,54
8 Davey Beuving Climax 47,50

 
Kogelslingeren 6 kg
 
2000 Hengelo
1 Rutger Smith Argo '77 63,09
2 Rienk van de Star Argo '77 55,47
3 Gertjan Onos SAV 46,93
4 Jeffrey Wassenburg Noordkop 43,93
5 Ardy van Broekhoven Atledo 37,88
6 Ruud Vermeer PEC 1910 36,96
 
2001 Uden
1 Olav Klaver Hollandia 48,99
2 Gertjan Onos SAV 43,43
3 Sander Stok AV '23 34,75
 
2003 Lisse
1 Erik Cadee Prins Hendrik 54,34
2 Joost Lavèn Noordkop 35,47
3 Pieter Westerhof Energie 28,51
 
2004 Sittard
1 Vincent Onos SAV 62,79
2 Marius Onos SAV 39,15
3 Sander Wieriks R' dam Atletiek 31,71
 
2005 Helmond
1 Vincent Onos SAV 63,59
2 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 50,98
3 Yannick Greiner Groningen Atletiek 50,65
4 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 50,62
5 Ronald Brugge Groningen Atletiek 43,32
6 Leon van Sprang AV '47 40,71
 
2006 Bergen op Zoom
1 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 56,16
2 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 52,57
3 Yannick Greiner Groningen Atletiek 52,28
4 Ronald Brugge Groningen Atletiek 46,91
5 Enrico van der List Attila 36,53
6 Daan Dicke Hercules 29,91
7 Stefan Stokman AV '56 29,18

 
5000 meter snelwandelen
 
2002 Assen
1 Jacques van Bremen RWV 26.44,71
2 Elfried Onos SAV 27.19,75
3 Marco Timmermans RWV 28.19,64
 
2003 Lisse
1 Jacques van Bremen RWV 27.12,23
2 Elfried Onos SAV 27.29,59
3 Marco Timmermans RWV 29.11,45

 
10.000 meter snelwandelen
 
2000 Hengelo
1 Robert van Bremen RWV 55.30,68
2 Ron Timmermans RWV 55.53,44
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht