Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlands Kampioenschap Junioren 2007 - Uitslagen Meisjes Junioren B

 
Vanaf nu komen er van steeds meer onderdelen videobeelden beschikbaar!
 
Uitslagen 100 meter MB Finale

W=+3.4
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13435Samuel Jamile Phanos 11.83
26686Kuhurima Loreanne AAC 11.92
3488Pelt Yael vanAtletiek Maastricht 11.98
45706Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 12.00
57592Schippers Dafne Hellas 12.15
68415Wagtendonk Carola vanHera 12.30
72649Derks Naomi Nijmegen Atletiek 12.38
81599Makizodila Berthe Triathlon 12.50
 
 
Uitslagen 100 meter MB Halve finale

Serie 1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 3 706 Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 12.03
2 6 592 Schippers Dafne Hellas 12.09
3 4 415 Wagtendonk Carola van Hera 12.22
4 5 649 Derks Naomi Nijmegen Atletiek 12.30
5 7 342 Mierop Daphne Almere '81 12.46
6 8 702 Klop Femke Unitas 12.56
7 2 683 Eduarda Meruska M. Rotterdam Atletiek 12.62
8 1 101 Huis Tha不a NEA Volharding 12.72
 
Serie 2
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 6 435 Samuel Jamile Phanos 11.90
2 3 88 Pelt Yael van Atletiek Maastricht 11.93
3 5 686 Kuhurima Loreanne AAC 11.94
4 4 599 Makizodila Berthe Triathlon 12.36
5 1 353 Gulik Rochelle van Hercules 12.49
6 2 158 Schutjes Claudia AVV 12.56
7 8 466 Groenfelt Miriah SV Continental Sport 12.57
8 7 555 Gorris Heleen GAC Hilversum 12.80
 
 
Uitslagen 100 meter MB series

Serie:1 Wind: +2.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11706Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 12.07
27649Derks Naomi Nijmegen Atletiek 12.42
32466Groenfelt Miriah SV Continental Sport 12.51
45353Gulik Rochelle vanHercules 12.56
56713Bosker Judith AAC '61 12.83
64663Romeijn Laurie VAV 13.49
73765Bollen Wisette AV '55 13.56
 
 
Serie:2 Wind: +2.6
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15415Wagtendonk Carola vanHera 12.23
26702Klop Femke Unitas 12.63
32555Gorris Heleen GAC Hilversum 12.73
41547Lake Roxanne Sparta 12.81
54681Bos Evelien AV Gouda 12.97
63270Vermeer Karen Attila 13.02
77156Maanen Anneke vanVAV 13.66
 
 
Serie:3 Wind: +3.4
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1588Pelt Yael vanAtletiek Maastricht 12.17
27342Mierop Daphne Almere '81 12.53
32158Schutjes Claudia AVV 12.62
43101Huis Tha不a NEA Volharding 12.73
56812St.jago Kristin Rotterdam Atletiek 12.89
64309Mulder Marloes VAV 13.52
71449Weerdhof Melline van deVAV 13.59
 
 
Serie:4 Wind: +2.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13592Schippers Dafne Hellas 12.08
22686Kuhurima Loreanne AAC 12.14
34683Eduarda Meruska M. Rotterdam Atletiek 12.55
41505Zwart Paulien De Sperwers 12.88
56467Lindaya Anna Hylas 13.06
65451Krikke Rosa AV Edam 13.12
77773Twisk Denise Trias 13.46
 
 
Serie:5 Wind: +2.3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13435Samuel Jamile Phanos 12.07
25599Makizodila Berthe Triathlon 12.48
31222Evers Dide Sprint 12.87
47419Zandberg Marian AV '55 12.92
52700Ruiter Lisa deTyphoon 13.02
66450Klomp Naomi Energie 13.02
74772Blackman Sigourney Haag Atletiek 13.50
 
 
Uitslagen 100m Horden MB Series

Serie:1 Wind: -0.9
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11402Bakker Sharona Suomi 14.27
27435Samuel Jamile Phanos 14.38
34565Harland Sanne Ilion 14.92
43629Kocken Rachel Atverni 15.09
56330Lagemaat Linda van dePallas '67 15.78
62434Oosterhuis Anouk Zuidwal 15.91
7550Lernout Samantha RK HAV 16.03
88288Jong Yvonne deOlympus '70 16.61
 
 
Serie:2 Wind: +0.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12101Huis Tha不a NEA Volharding 14.32
26262Reuver Tanja NEA Volharding 15.04
35353Gulik Rochelle vanHercules 15.33
41163Dangremond Marije TION 15.60
53584Schoute Nicole Lycurgus 15.73
67167Olijve Liset Attila 15.80
74158Schutjes Claudia AVV 16.29
88464Boersma Tiffany AAC 17.16
 
 
Serie:3 Wind: +1.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13313Lam Nicky Phanos 14.53
21592Schippers Dafne Hellas 14.57
37602Zuurbier Sharda DOKEV 14.84
45273Granzier Renee Unitas 15.04
56746Baak Bianca Almere '81 15.80
64230Velden Sanne van derFlevo Delta 15.93
72294Thijssen Kelly Suomi 16.02
88544Karregat Anita AV Edam 19.16
 
 
Uitslagen 100m Horden MB Finale

W=+0.8
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16402Bakker Sharona Suomi 13.87
24435Samuel Jamile Phanos 13.88
35101Huis Tha不a NEA Volharding 14.19
43313Lam Nicky Phanos 14.56
51592Schippers Dafne Hellas 14.68
62273Granzier Renee Unitas 14.98
78565Harland Sanne Ilion 15.01
7602Zuurbier Sharda DOKEVDNF
 
 
Uitslagen 1500 meter MB series op tijd

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
19489Tegelaar Marit PAC4:51.10
27129Molenhuis Marrijtje AAC '614:52.62
310334Krukkert Nicola Daventria4:58.64
48671Loon Anne vanOss '784:59.47
511580Lenders An Venray Regio5:01.73
65511Drost Lisanne Athlos5:03.28
74340Leersum Robi vanRotterdam Atletiek5:04.41
86278Tilborg Laura vanPAC5:06.03
93604Mertens Stijntje Nijmegen Atletiek5:10.28
101687Tilburgs Saskia AV Helden5:11.66
112422Renders Tamara GVAC5:15.16
1212473Tromp Nikki GVAC5:29.27
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14426Berkhout Margriet NOVA4:36.99
26328Koster Maureen AV '474:42.49
32719Klaassen Bo AV '564:42.86
41711Lieshout Jamie vanAVV4:42.92
512588Oosterloo Jessica AAC '614:44.62
65354Bijlsma Marlou Groningen Atletiek4:45.34
77561Driessen Lisa Olympus '704:47.79
88359Wansem Marjon van derLADB4:50.12
99424Boersma Wilmke Horror4:50.97
1010666Wever Lisanne NEA Volharding4:52.23
113685Lavrijsen Juul Seven Hills Running Team4:54.78
11788Tielemans Eefje AV GoudaDNF
 
 
Uitslagen 200 meter MB Series

Serie:1 Wind: 0.0
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1688Pelt Yael vanAtletiek Maastricht 25.52
25649Derks Naomi Nijmegen Atletiek 26.15
33555Gorris Heleen GAC Hilversum 26.64
42502Onclin Roxanne Haarlemmermeer 27.10
57274Sandbrink Jolijn GAC Gemert 27.12
68812St.jago Kristin Rotterdam Atletiek 27.18
7450Lernout Samantha RK HAV 27.40
 
 
Serie:2 Wind: +1.3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17706Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 25.42
28222Evers Dide Sprint 26.40
35713Bosker Judith AAC '61 26.64
42467Lindaya Anna Hylas 27.00
56451Krikke Rosa AV Edam 27.16
64765Bollen Wisette AV '55 28.08
73220Hellebrekers Nina Unitas 28.86
 
 
Serie:3 Wind: +1.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16686Kuhurima Loreanne AAC 25.31
23683Eduarda Meruska M. Rotterdam Atletiek 26.13
37419Zandberg Marian AV '55 26.54
45288Jong Yvonne deOlympus '70 27.03
54681Bos Evelien AV Gouda 27.11
62772Blackman Sigourney Haag Atletiek 28.32
78591Zanten Anouk vanHercules 28.62
 
 
Uitslagen 200 meter MB Finale

W=+0.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14706Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 24.58
23686Kuhurima Loreanne AAC 24.75
3688Pelt Yael vanAtletiek Maastricht 25.19
41649Derks Naomi Nijmegen Atletiek 25.73
55683Eduarda Meruska M. Rotterdam Atletiek 25.89
68222Evers Dide Sprint 26.19
72713Bosker Judith AAC '61 26.57
87419Zandberg Marian AV '55 26.61
 
 
Uitslagen 400 meter MB Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18282Driessen Naomi Unitas57.47
24534Es Daphne vanDOKEV58.61
37364Zee Marieke van derAV '551:01.15
43543Weerts Eline Groningen Atletiek1:01.52
52681Bos Evelien AV Gouda1:01.77
65237Heuvel Ester v.d.AV Gouda1:02.08
76379Weijden Boukje van derLeiden Atletiek1:04.40
81345Bosboom Esther Zuidwal1:04.68
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1585Leuveren Nicky vanPhanos58.00
22652Eduarda Maruska C. Rotterdam Atletiek1:00.32
37630Wever Marije NEA Volharding1:00.86
41413Fennema Diede Sparta1:01.11
54505Zwart Paulien De Sperwers1:01.71
68250Dijk Rianne vanAtverni1:02.64
73587Kos Kirsten PEC 19101:05.43
86220Hellebrekers Nina Unitas1:06.50
 
 
Serie:3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17522Beuling Stephanie Isala '9656.42
28330Lagemaat Linda van dePallas '6759.35
34624Homan Lisan Groningen Atletiek1:00.76
45610Stijns Roan Achilles-Top1:01.43
56575Dekker Roseanna Suomi1:02.73
62423Boersma Aly Horror1:03.37
73470Bueren Coco vanPhanos1:06.77
 
 
Serie:4
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13177Dopheide Marit TION57.97
26677De Witte Lisanne Trias58.89
32722Vlietstra Fokelien Lionitas1:00.15
44700Ruiter Lisa deTyphoon1:00.46
55274Sandbrink Jolijn GAC Gemert1:01.31
67160Blomsma Danielle AAC '611:03.04
78449Weerdhof Melline van deVAV1:03.47
 
 
Uitslagen 400 meter MB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13177Dopheide Marit TION55.74
25522Beuling Stephanie Isala '9655.91
36282Driessen Naomi Unitas56.01
4885Leuveren Nicky vanPhanos56.62
57330Lagemaat Linda van dePallas '6758.09
61534Es Daphne vanDOKEV58.48
74677De Witte Lisanne Trias59.13
82722Vlietstra Fokelien Lionitas1:00.41
 
 
Uitslagen 400 meter MB Halve finale

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14177Dopheide Marit TION57.94
25282Driessen Naomi Unitas58.08
36677De Witte Lisanne Trias58.25
43330Lagemaat Linda van dePallas '6759.13
52624Homan Lisan Groningen Atletiek1:00.68
68274Sandbrink Jolijn GAC Gemert1:01.64
77364Zee Marieke van derAV '551:01.72
81700Ruiter Lisa deTyphoon1:02.32
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13522Beuling Stephanie Isala '9657.59
2685Leuveren Nicky vanPhanos59.25
34534Es Daphne vanDOKEV59.75
45722Vlietstra Fokelien Lionitas1:00.41
57652Eduarda Maruska C. Rotterdam Atletiek1:01.07
62610Stijns Roan Achilles-Top1:01.44
71630Wever Marije NEA Volharding1:01.68
88413Fennema Diede Sparta1:02.62
 
 
Uitslagen 400m Horden MB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14202Schilder Leonie AV Edam1:01.34
26331Schepper Gemma dePAC1:06.10
33517Laan Annelies Hollandia1:06.19
42499Starre Laura Voorschoten '971:06.28
55260Ebbinge Gesela AAC '611:07.87
6850Lernout Samantha RK HAV1:08.22
77584Schoute Nicole Lycurgus1:08.30
81364Zee Marieke van derAV '551:09.78
 
 
Uitslagen 400m Horden MB Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16331Schepper Gemma dePAC1:05.71
23260Ebbinge Gesela AAC '611:05.90
32499Starre Laura Voorschoten '971:07.41
44584Schoute Nicole Lycurgus1:07.74
51563Bootsma Inge Start '781:10.24
67206Jong Simone deAKU1:13.16
75567Velden Wendy van derLycurgus1:13.72
88107Roon Eline vanZuidwal1:13.90
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14202Schilder Leonie AV Edam1:03.24
23517Laan Annelies Hollandia1:06.28
3650Lernout Samantha RK HAV1:07.37
48364Zee Marieke van derAV '551:08.98
57665Bouwens Lotte Hera1:09.08
65527Apeldoorn Yvonne Hera1:09.15
72591Zanten Anouk vanHercules1:16.77
81681Bos Evelien AV Gouda1:16.88
 
 
Uitslagen 800 meter MB Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13711Lieshout Jamie vanAVV2:24.52
26424Boersma Wilmke Horror2:24.59
38334Krukkert Nicola Daventria2:25.04
41238Hop Marise BAV2:26.38
52691Holterman Jill Zaanland2:26.56
65640Emens Simone Daventria2:29.39
75126Avoort Cindy van derGAC Gemert2:29.96
87160Blomsma Danielle AAC '612:30.23
94278Tilborg Laura vanPAC2:30.24
103345Bosboom Esther Zuidwal2:32.42
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15328Koster Maureen AV '47 2:18.86
25374Sillekens Manon Sprint 2:20.14
36129Molenhuis Marrijtje AAC '61 2:23.48
42507Monsieurs Judith THOR 2:23.82
54503Dashorst Marlon Olympus '70 2:24.52
61710Jalink Alissa Atverni 2:26.40
73488Steenbergen Merel vanAV '47 2:28.87
88545Wolters Fieke Nijmegen Atletiek 2:30.32
97379Weijden Boukje van derLeiden Atletiek 2:32.99
 
 
Serie:3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11654Manders Marlies Hellas2:20.64
24784Spaargaren Diana AV Castricum2:20.72
32770Wijck Suzanne vanU-Track2:21.11
47205Breedijk Rianne Lycurgus2:21.82
53325Toonstra Caressa Phanos2:22.58
66382Woertink Sanne HAC '632:22.94
78416Herp Denise vanDaventria2:24.01
85253Jong Martje deTrias2:31.40
95791Poortinga Tiny Lionitas2:34.69
 
 
Uitslagen 800 meter MB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16654Manders Marlies Hellas2:11.22
23328Koster Maureen AV '472:13.15
34374Sillekens Manon Sprint2:13.46
48711Lieshout Jamie vanAVV2:16.18
52424Boersma Wilmke Horror2:16.21
65784Spaargaren Diana AV Castricum2:16.90
71770Wijck Suzanne vanU-Track2:18.84
87205Breedijk Rianne Lycurgus2:23.05
 
 
Uitslagen Discuswerpen MB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8465Nugter Corinne NOP 40.90 1 X 38.25 38.61 38.08 40.90 40.64
7118Kiel Pamela Passaat 39.96 2 X 37.80 X 38.80 39.01 39.96
3240Schilt Nicky van derGroningen Atletiek 35.86 3 33.27 30.47 32.59 X 35.86 31.06
0375Donk Sacha van derHellas 35.31 4 34.10 31.52 X 35.31 32.76 X
6110Veer Ellen van derHellas 34.71 5 23.60 34.71 34.67 33.06 33.63 X
5398Donk Ella van derHellas 34.22 6 32.01 33.56 34.22 31.84 33.22 33.77
1475Reinders Eva Groningen Atletiek 33.87 7 24.68 X 32.20 32.20 29.25 33.87
2416Herp Denise vanDaventria 32.90 8 32.90 X 32.80 30.08 30.10 32.60
0479Egdom Mandy vanTriathlon 30.85 9 29.91 28.06 30.85
0801Hense Robin Attila 30.57 10 30.57 X 28.90
0290Harteveld Patricia Climax 29.29 11 28.45 29.29 28.28
0446Toonen Gillian Haarlemmermeer 28.36 12 28.36 23.35 X
4163Dangremond Marije TION 28.08 13 X 25.40 28.08
0607Brandhoff Vivian SAV 27.08 14 27.08 26.17 25.93
0305Popping Sacha Cialfo - X X X
 
 
Uitslagen Hinkstapspringen MB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8718Marrewijk Indah vanAV '40 11.10 1.0 1 9.45 0.4 10.95 1.1 11.10 1.0 10.93 0.0 10.90 0.9 10.93 0.5
7407Hufen Els Leiden Atletiek 11.02 0.7 2 10.61 -0.6 11.02 0.7 X 10.71 0.4 10.40 -0.1 X
3785Eekel Sanne Zuidwal 10.80 0.3 3 X 10.43 0.1 10.62 0.8 10.80 0.3 10.79 0.1 10.38 0.6
6110Veer Ellen van derHellas 10.76 0.6 4 10.35 0.3 10.76 0.6 10.38 0.4 10.50 0.7 10.34 0.1 10.44 -0.6
5167Olijve Liset Attila 10.70 0.4 5 X 10.65 1.3 X X 10.70 0.4 X
4383Schie Tara vanAV Haarlem 10.63 0.6 6 10.27 0.3 10.63 0.6 10.16 0.7 9.89 0.5 X 10.50 0.8
2464Boersma Tiffany AAC 10.50 0.1 7 10.38 -0.1 10.50 0.1 10.10 0.2 X 10.26 0.3 10.15 0.7
1547Lake Roxanne Sparta 10.43 0.4 8 10.30 0.8 10.43 0.4 10.34 -0.2 9.59 -0.1 X X
0255Beukhof Rosemarie Daventria 10.39 1.1 9 9.93 1.1 10.11 1.2 10.39 1.1
0478Melchiot Desire Hylas 9.94 0.3 10 X 9.94 0.3 9.91 -0.4
0637Besemer Jeanine Ilion 9.88 0.2 11 X 9.35 0.8 9.88 0.2
0542Vulperhorst Marcella Ciko '66 9.60 1.1 12 X X 9.60 1.1
 
 
Uitslagen Hoogspringen MB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1m50 1m55 1m60 1m63 1m66 1m69 1m72
0626Lubbers Eva AKU 1.72 1 0-- 0-- 0-- 0-- X0- X0- X0-
0486Noorman Sietske Generaal Michaelis 1.66 2 0-- X0- 0-- 0-- XXX
0701Zundert Hilde vanAtledo 1.66 3 0-- 0-- 0-- XX0 XX0 XXX
0474Verlinden Manon Spado 1.63 4 0-- 0-- XX0 XXX
0546Reitsma Marianne Lionitas 1.63 5 0-- 0-- X0- XX0 XXX
0418Vermeulen Manon AV '55 1.60 6 0-- X0- 0-- XXX
0839Rawee Floor Triathlon 1.60 7 0-- 0-- X0- XXX
0139Bloois Wendy deOlympus '70 1.60 8 0-- 0-- XX0 XXX
0230Velden Sanne van derFlevo Delta 1.60 8 0-- 0-- XX0 XXX
0335Klarenbeek Richel Triathlon 1.60 10 0-- X0- XX0 XXX
0595Vermeulen Alma PAC 1.55 11 0-- 0-- XXX
0472Broersen Chrissie SAV 1.50 12 0-- XXX
0148Es Kristel vanDOKEV 1.50 12 0-- XXX
0664Swart Hedwig U-Track - XXX
 
 
Uitslagen Kogelslingeren MB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
8 240 Schilt Nicky van der Groningen Atletiek 53.72 1 53.04 X 49.99 X 53.72 X
3 601 Vollering Valery Haag Atletiek 44.73 2 X 36.60 X X 41.82 44.73
7 318 Velden Anouska van der Ciko '66 44.41 3 42.23 42.25 44.41 X 40.91 X
6 642 Daas Maaike Atverni 41.10 4 X 34.90 38.80 38.18 39.44 41.10
4 480 Midden Anselma van GAC Hilversum 39.73 5 X X 36.82 36.54 39.73 38.01
5 494 Damen Carolijn Ciko '66 38.27 6 38.27 X X 33.84 34.50 35.51
1 475 Reinders Eva Groningen Atletiek 35.96 7 32.52 32.03 X 34.51 35.96 X
2 536 Bouwmeester Mandy AAC 32.97 8 X 32.97 X 31.17 X X
0 622 Rakers Thekla Haarlemmermeer 31.42 9 28.19 31.28 31.42
0 460 Hospes Marlou Pallas '67 29.12 10 25.80 X 29.12
0 801 Hense Robin Attila 26.94 11 25.09 X 26.94
0 730 Wintraecken Lieve Atletiek Maastricht 23.97 12 23.59 X 23.97
0 510 Afman Karlyn PEC 1910 0.00 X X X
0 417 Graaf Wietske van der Groningen Atletiek 0.00 X X X
 
 
Uitslagen Kogelstoten MB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
6110Veer Ellen van derHellas 15.04 1 12.35 13.38 14.27 13.33 14.07 15.04
8118Kiel Pamela Passaat 14.97 2 14.72 14.52 14.97 X X X
7264Schol Lisanne NEA Volharding 14.67 3 14.40 14.28 14.14 14.67 14.58 X
5465Nugter Corinne NOP 14.32 4 13.93 14.08 13.79 13.67 14.32 13.69
4475Reinders Eva Groningen Atletiek 14.00 5 14.00 12.90 X X X 13.72
3425Splunteren Jacky vanZaanland 13.31 6 12.27 12.06 13.31 13.29 12.29 11.95
2564Taatgen Louise Groningen Atletiek 13.25 7 11.85 13.25 12.10 11.95 12.59 12.77
1305Popping Sacha Cialfo 12.55 8 12.55 11.48 11.42 X 11.22 11.18
0453Versteeg Melanie GAC Hilversum 12.49 9 12.49 11.48 12.17
0352Dijkstra Femke De Liemers 12.00 10 10.93 11.79 12.00
0326Zwiep Adrianne Spado 11.77 11 11.77 11.18 11.68
0189Cluistra Romy Triathlon 11.75 12 11.75 10.21 11.58
0533Smit Wendy Spirit Oud Beijerland 11.73 13 11.50 X 11.73
0399Verboom Ilona Triathlon 11.36 14 11.36 10.95 10.67
0733Verhulst Inge Prins Hendrik 10.89 15 10.89 10.44 10.60
0290Harteveld Patricia Climax 10.45 16 10.45 9.83 9.78
 
 
Uitslagen Polsstokspringen MB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 2m61 2m71 2m81 2m91 3m01 3m11 3m21 3m31 3m41 3m51 3m61 3m71 3m81 3m91 4m01
0 202 Schilder Leonie AV Edam 3.91 1 XX0 --- 0-- --- X0- XX0 XXX
0 643 Groot Denise Unitas 3.81 2 0-- --- XX0 XXX
0 648 Burg Imme van Unitas 3.51 3 X-- X0- X0- XX0 XXX
0 312 Valk Marijke Hercules 3.41 4 0-- --- 0-- 0-- X0- XXX
0 544 Karregat Anita AV Edam 3.41 5 0-- --- 0-- --- X0- 0-- X0- XXX
0 703 Esselaar Ellen Unitas 3.01 6 0-- --- 0-- --- 0-- XXX
0 565 Harland Sanne Ilion 2.91 7 0-- --- 0-- XX0 XXX
 
 
Uitslagen Speerwerpen MB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
7 362 Harlingen Rachel van Passaat 39.87 1 X X 38.34 34.17 39.87 37.93
8 290 Harteveld Patricia Climax 39.69 2 35.45 38.25 39.18 34.75 39.69 36.92
6 387 Broersen Nadine Sprint 38.91 3 37.04 37.38 34.65 38.55 38.91 X
4 110 Veer Ellen van der Hellas 38.08 4 X 32.99 34.52 29.75 32.59 38.08
5 399 Verboom Ilona Triathlon 37.09 5 34.81 37.09 X 35.20 31.12 32.42
1 163 Dangremond Marije TION 36.39 6 33.91 32.81 30.75 X 30.46 36.39
2 127 Frissen Eefje GVAC 35.53 7 33.62 28.90 34.28 35.53 32.52 34.59
3 425 Splunteren Jacky van Zaanland 34.49 8 33.65 34.12 34.49 32.50 30.30 32.70
0 375 Donk Sacha van der Hellas 33.88 9 31.81 X 33.88
0 481 Vries Veerle de AV '55 33.53 10 31.28 33.53 29.50
0 203 Spek Didi van der AV Edam 33.52 11 33.52 33.24 32.05
0 458 Hogers Lisa Phanos 33.03 12 32.11 33.03 30.18
0 517 Laan Annelies Hollandia 31.00 13 31.00 29.97 X
0 314 Vos Suzette Voorschoten '97 30.77 14 30.01 30.77 30.33
0 730 Wintraecken Lieve Atletiek Maastricht 28.70 15 27.61 28.70 X
 
 
Uitslagen Verspringen MB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
6 255 Beukhof Rosemarie Daventria 5.78 0.3 1 5.16 8.2 5.57 -0.3 5.50 0.1 5.65 0.5 X 5.78 0.3
8 275 Asin Nedea PAC 5.72 1.0 2 5.72 1.0 X X X X X
7 415 Wagtendonk Carola van Hera 5.65 1.1 3 X 5.63 0.7 5.65 1.1 5.58 0.6 5.63 1.7 X
5 702 Klop Femke Unitas 5.58 0.6 4 5.20 0.5 5.50 0.7 5.37 0.1 X 5.58 0.6 5.33 -0.1
3 626 Lubbers Eva AKU 5.51 0.4 5 4.95 0.6 5.21 0.8 5.31 -0.6 5.28 0.1 5.18 0.6 5.51 0.4
4 313 Lam Nicky Phanos 5.42 0.5 6 5.40 0.7 X 5.28 0.5 5.42 0.5 5.16 0.7 5.37 0.6
1 383 Schie Tara van AV Haarlem 5.42 0.9 7 5.25 0.6 5.18 0.1 5.24 0.0 5.42 0.9 X 5.32 0.5
2 110 Veer Ellen van der Hellas 5.27 0.7 8 5.05 0.9 4.97 1.0 5.27 0.7 5.03 0.5 - -
0 453 Versteeg Melanie GAC Hilversum 5.08 0.2 9 4.91 0.2 4.79 0.6 5.08 0.2
0 599 Makizodila Berthe Triathlon 5.07 0.2 10 5.07 0.2 4.03 0.7 4.98 -0.8
0 342 Mierop Daphne Almere '81 5.06 -0.2 11 X X 5.06 -0.2
0 547 Lake Roxanne Sparta 4.97 0.4 12 4.88 0.4 4.97 0.4 X
0 273 Granzier Renee Unitas 4.92 0.8 13 4.82 0.8 4.92 0.8 -
0 335 Klarenbeek Richel Triathlon 4.62 0.7 14 X X 4.62 0.7
0 308 Ritfeld Nelly Ilion 0.00 0.0 X X X
 
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht