Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlands Kampioenschap Junioren 2007 - Uitslagen Meisjes Junioren A

 
Vanaf nu komen er van steeds meer onderdelen videobeelden beschikbaar!
 
Uitslagen 100 meter MA Finale

W=+0.9
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15768Pirigaye Kadene Phanos 12.22
26170Strijker Annemiek AAC '61 12.29
33631Bajon Shimada Atverni 12.30
44576Leeuwen Nikki vanRotterdam Atletiek 12.40
5253Beek Ilse vanAtverni 12.55
618Timmers Nikki PSV 12.64
78452Comenentia Jaleasa AAC 12.77
8787Kroonenburg Nicole SAV 12.91
 
 
Uitslagen 100 meter MA series

Serie:1 Wind: -0.4
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14576Leeuwen Nikki vanRotterdam Atletiek 12.48
218Timmers Nikki PSV 12.69
38452Comenentia Jaleasa AAC 12.74
46171Lugt Lianne van derOlympus '70 12.80
52541Bruggert Natalie Hanzesport 12.93
65524Fortuin Annelies PEC 1910 12.97
7334Leun Gitta van derPassaat 13.34
87817Berghouwer Nicole SAV 13.68
 
 
Serie:2 Wind: +1.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17170Strijker Annemiek AAC '61 12.18
23768Pirigaye Kadene Phanos 12.32
35631Bajon Shimada Atverni 12.35
4453Beek Ilse vanAtverni 12.55
5687Kroonenburg Nicole SAV 12.79
6296Jol Denise Sparta 12.88
78557Offeren Claudia vanVAV 12.90
 
 
Uitslagen 100m Horden MA Finale

W=+0.6
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1487Kroonenburg Nicole SAV 14.25
25369Dekkers Susanne AV '34 14.57
38406Berg Corinne van denAV Castricum 14.95
46170Strijker Annemiek AAC '61 15.02
51185Kammen Margriet vanImpala 15.05
67112Lutonto Vanessa AAC 17.63
2168Ham Jeske vanGVACDNF
363Egbers Babs AV '34DNF
 
 
Uitslagen 1500 meter MA series op tijd

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1345Kruiver Manon NOVA4:38.12
2914Boddy Jane Leiden Atletiek4:39.22
31111Amstel Nicole vanAtletiek Maastricht4:39.90
45239Middelburg Judy Olympus '704:43.89
510350Griesenbrock Sifra Achilles-Top4:48.71
612539Arts Esther HAC4:49.94
76241Schouten Kelly TAS '824:50.32
82692Kraan Brechtje Seven Hills Running Team4:55.02
91213Aper Aniek RK HAV4:56.45
104554Scholten Larissa AV Haarlem5:02.39
118715Gruppen Jacelyn AAC '615:08.36
121340Spraakman Lotte Groningen Atletiek5:13.77
137304Anema Franne Jelske Groningen Atletiek5:17.18
 
 
Uitslagen 200 meter MA Series

Serie:1 Wind: +0.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17151Bakker LiekePassaat 25.38
26631Bajon Shimada Atverni 25.45
35212Verhage Astrid Hera 26.39
4496Jol Denise Sparta 26.54
5234Leun Gitta van derPassaat 27.68
63235Bakker Linda AV Gouda 27.75
 
 
Serie:2 Wind: 0.0
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16768Pirigaye Kadene Phanos 25.21
27576Leeuwen Nikki vanRotterdam Atletiek 25.88
3353Beek Ilse vanAtverni 26.02
45485Bosch Nelleke ACO Van Elderen 26.42
5469Kitslaar Nandy Prins Hendrik 26.71
 
 
Uitslagen 200 meter MA Finale

W=-0.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15768Pirigaye Kadene Phanos 24.92
26631Bajon Shimada Atverni 25.15
34151Bakker LiekePassaat 25.20
43576Leeuwen Nikki vanRotterdam Atletiek 25.50
5253Beek Ilse vanAtverni 25.68
61212Verhage Astrid Hera 26.19
77485Bosch Nelleke ACO Van Elderen 26.20
8896Jol Denise Sparta 26.36
 
 
Uitslagen 3000 meter MA Finale

Serie 1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 3 588 Oosterloo Jessica AAC '61 10:45.18
2 4 539 Arts Esther HAC 10:52.96
3 6 650 Kampe Kimba ten Daventria 11:04.82
4 11 715 Gruppen Jacelyn AAC '61 11:20.31
5 13 815 Molder Lisa te Atletico '73 11:25.10
6 7 340 Leersum Robi van Rotterdam Atletiek 11:25.65
7 12 420 Franken Merel Loopteam Ed Sligchers 11:30.08
8 5 180 Knegt Sharon de Seven Hills Running Team 11:35.88
9 10 792 Teklemedhin Bethlehem KAV Holland 11:37.95
10 9 304 Anema Franne Jelske Groningen Atletiek 11:47.09
11 1 728 Bemelmans Sonja Nijmegen Atletiek 11:50.70
12 8 429 Zuiderwijk Maaike Lycurgus 12:31.80
2 31 Jacobs Lotte HAC DNF
 
 
Uitslagen 3000m steeple MA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1358Godschalk Nikki THOR12:00.12
21311Hylkema Anniek Atverni12:30.75
32520Boer Maryse deSparta14:41.26
 
 
Uitslagen 400 meter MA Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18242Spiljard Amanda Attila57.25
264Boddy Kaira KAV Holland58.56
37570Vintges Karin Attila58.96
45485Bosch Nelleke ACO Van Elderen59.22
52296Hillenga Lieke AAC '611:00.61
6169Kitslaar Nandy Prins Hendrik1:02.00
74837Bonte Jane Ilion1:02.67
83154Zechiel Sharoney Rotterdam Atletiek1:03.81
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17582Mulder Machteld Hollandia56.52
251Nakangu VanessaHaarlemmermeer57.37
32151Lieke Bakker Passaat58.70
43207Kraaijeveld Romy Phanos58.86
56585Geest Marjolein vanAV Wijchen1:01.70
64777Kerkkamp Meike Ciko '661:01.93
78731Vlijter Negrita Atverni1:04.38
 
 
Uitslagen 400 meter MA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15582Mulder Machteld Hollandia55.97
24242Spiljard Amanda Attila56.61
334Boddy Kaira KAV Holland57.28
461Nakangu VanessaHaarlemmermeer57.70
51151Lieke Bakker Passaat58.46
62207Kraaijeveld Romy Phanos59.03
77485Bosch Nelleke ACO Van Elderen59.23
88570Vintges Karin Attila1:00.06
 
 
Uitslagen 400m Horden MA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15369Dekkers Susanne AV '341:00.94
23376Lussenburg Gejanne Isala '961:07.40
34598Burgers Sophie Seven Hills Running Team1:08.25
4612Berg Grace van denAlmere '811:10.08
58585Geest Marjolein vanAV Wijchen1:11.03
62349Vlenterie Myrella NSAV 't Haasje1:18.69
7757Gemert Aileen vanOSS-VOLO1:22.05
 
 
Uitslagen 800 meter MA Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17350Griesenbrock Sifra Achilles-Top2:30.70
23476Wal Marieke van derGroningen Atletiek2:31.00
3692Lalta Gaitrie PAC2:31.31
45617Pape Hilde SISU2:31.55
52459Rehr Hanne Unitas2:33.09
64744Swinkels Anneke HAC2:37.60
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1311Amstel Nicole vanAtletiek Maastricht2:24.69
26414Jetten Nicole Seven Hills Running Team2:25.03
35762Fluit Talisa van derHera2:25.95
44672Linde Elina van derAlmere '812:27.43
5240Spraakman Lotte Groningen Atletiek2:29.12
 
 
Uitslagen 800 meter MA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1611Amstel Nicole vanAtletiek Maastricht2:16.01
23414Jetten Nicole Seven Hills Running Team2:16.63
37476Wal Marieke van derGroningen Atletiek2:16.90
42350Griesenbrock Sifra Achilles-Top2:17.93
54672Linde Elina van derAlmere '812:21.24
65762Fluit Talisa van derHera2:25.68
7892Lalta Gaitrie PAC2:26.23
8140Spraakman Lotte Groningen Atletiek2:33.77
 
 
Uitslagen Discuswerpen MA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
439Boekelman Melissa Prins Hendrik 50.03 1 42.69 X 43.61 47.04 50.03 47.61
517Dekkers Evelien Achilles 46.52 2 X 39.90 46.52 42.19 43.84 42.05
2169IJdens Jannicke Groningen Atletiek 43.04 3 40.58 39.06 X 39.70 41.32 43.04
336Claassen Ester Attila 41.76 4 X X 41.64 40.17 41.34 41.76
1128Klein Annick Isala '96 28.28 5 24.14 28.28 25.64 26.20 X 27.84
 
 
Uitslagen Hinkstapspringen MA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
832Broekhoven Jaimy vanPrins Hendrik 11.09 1.1 1 10.75 2.0 10.90 1.7 11.09 2.0 10.74 1.4 11.04 0.2 11.09 1.1
4164Winter Angela deLeiden Atletiek 11.02 0.9 2 10.68 1.7 10.64 0.2 10.28 0.1 10.37 -1.3 10.77 0.4 11.02 0.9
7346Middelburg Tamara Olympus '70 10.99 1.3 3 9.91 2.2 10.99 1.3 10.37 1.4 X 10.91 1.3 10.98 1.7
694Klijn Joyce Zuidwal 10.93 1.8 4 X 10.67 1.5 10.93 1.8 10.91 1.9 X X
5212Verhage Astrid Hera 10.81 1.7 5 10.81 1.7 10.81 1.7 10.69 1.9 10.45 0.7 10.67 2.3 10.65 -0.6
3193Bos Tessa AAC 10.52 1.3 6 10.23 0.8 10.25 1.0 10.17 4.5 9.90 1.1 10.10 0.6 10.52 1.3
2790Stijvers Moniek GAC Hilversum 10.24 1.6 7 10.23 -0.1 10.19 1.9 10.24 1.6 X X 10.23 1.3
1112Lutonto Vanessa AAC 10.11 1.2 8 10.11 1.2 10.00 2.5 9.83 1.0 X 9.64 3.7 9.79 3.0
0114Visser Eline Zuidwal 9.87 2.3 9 9.87 2.3 9.30 2.0 9.54 1.2
 
 
Uitslagen Hoogspringen MA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1m50 1m55 1m60 1m65 1m70 1m73
0185Kammen Margriet vanImpala 1.70 1 XX0 X0- 0-- XXX
0176Woudstra Nikki May Start '78 1.70 2 X0- X0- XXX
063Egbers Babs AV '34 1.70 3 0-- 0-- XX0 XXX
010Kragtwijk Anouk De Spartaan 1.70 4 X0- 0-- XX0 XXX
0406Berg Corinne van denAV Castricum 1.65 5 0-- 0-- 0-- XXX
0135Huisman Joyce Phanos 1.65 6 0-- 0-- X0- 0-- XXX
 
 
Uitslagen Kogelstoten MA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
739Boekelman Melissa Prins Hendrik 16.60 1 16.60 X X X X X
6263Reuver Bianca Hera 14.65 2 14.31 14.65 14.06 13.79 13.81 14.26
5169IJdens Jannicke Groningen Atletiek 13.37 3 12.93 12.88 13.14 13.36 13.29 13.37
4817Berghouwer Nicole SAV 11.23 4 10.28 11.23 10.82 11.02 11.04 X
355Koppenhagen Helga vanZuidwal 11.05 5 10.04 11.05 10.78 10.70 9.83 10.52
2128Klein Annick Isala '96 10.89 6 10.00 10.50 10.55 10.89 10.43 10.74
1447Bloo Mara BAV 10.54 7 10.46 9.54 10.54 10.26 X 10.44
 
 
Uitslagen Speerwerpen MA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
7 27 Bokhorst Kirsten van GAC Hilversum 43.35 1 30.72 38.02 38.49 38.37 39.07 43.35
8 516 Rodenburg Nikki Hera 40.99 2 39.69 40.99 39.95 X 35.47 37.34
6 55 Koppenhagen Helga van Zuidwal 35.56 3 33.71 35.56 34.99 33.25 33.42 X
5 20 Nes Laura van Rotterdam Atletiek 33.53 4 28.12 33.13 32.83 31.65 33.53 X
4 817 Berghouwer Nicole SAV 33.03 5 31.16 33.03 31.63 28.91 30.51 32.03
3 77 Kolthof Kim Nijmegen Atletiek 30.18 6 27.14 27.98 X 30.04 30.07 30.18
2 42 Ram Marleen GAC Hilversum 27.26 7 X 27.26 27.22 X 26.69 27.22
1 530 Koen Liesbeth Spirit Oud Beijerland 25.11 8 X 20.00 19.34 18.69 25.11 23.97
 
 
Uitslagen Verspringen MA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
8 63 Egbers Babs AV '34 5.67 0.8 1 5.61 1.6 5.67 0.8 - 5.56 -0.2 - 5.45 2.6
5 67 Tolsma Annika AV '55 5.51 2.2 2 5.34 2.3 X 5.35 2.2 5.51 2.2 X 5.27 0.9
7 171 Lugt Lianne van der Olympus '70 5.42 3.0 3 5.06 0.0 5.42 3.0 5.34 2.7 X X X
6 524 Fortuin Annelies PEC 1910 5.41 1.7 4 5.41 1.7 5.29 1.6 5.22 3.1 5.27 -0.3 5.30 0.5 5.32 1.0
1 32 Broekhoven Jaimy van Prins Hendrik 5.23 1.2 5 5.05 1.7 4.99 0.6 4.92 0.9 5.23 1.2 X 4.94 2.7
4 452 Comenentia Jaleasa AAC 5.22 3.5 6 4.63 1.8 5.16 2.6 5.08 0.1 5.22 3.5 4.75 1.5 5.14 2.2
3 817 Berghouwer Nicole SAV 5.15 1.3 7 4.87 0.2 5.05 1.6 5.15 1.3 5.00 0.6 5.00 2.6 X
2 376 Lussenburg Gejanne Isala '96 5.11 2.8 8 4.74 -1.4 5.09 -1.0 5.11 2.8 5.03 3.8 5.02 2.9 5.07 2.7
0 12 Berg Grace van den Almere '81 4.99 2.8 9 4.99 2.8 4.84 0.8 4.89 0.7
 
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht