Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlands Kampioenschap Junioren 2007 - Uitslagen Jongens Junioren B

 
Vanaf nu komen er van steeds meer onderdelen videobeelden beschikbaar!
 
Uitslagen 100 meter JB Finale

W=+1.1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14594Spillekom Dennis Lycurgus 10.85
23797Philip Lindell Lycurgus 10.98
35659Hoogendam Martijn Clytoneus 11.06
46688Ram Stijn AV '34 11.11
51319Buckle Jefrie Ciko '66 11.22
6799Jaegers Joeri Atletiek Maastricht 11.25
78813Brus Wouter Ciko '66 11.32
82745Baltissen Jip Pallas '67 11.41
 
 
Uitslagen 100 meter JB Halve finale

Serie 1: wind: +2.2
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 3 659 Hoogendam Martijn Clytoneus 10.92
2 4 688 Ram Stijn AV '34 11.16
3 6 319 Buckle Jefrie Ciko '66 11.28
4 5 813 Brus Wouter Ciko '66 11.30
5 7 657 Oenema Robin PEC 1910 11.50
6 2 431 Haver Tom Pallas '67 11.56
7 1 166 Erve Koen van Attila 11.56
8 8 221 Ter Horst Niek Argo 11.62
 
Serie 2: wind: +2.1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 6 594 Spillekom Dennis Lycurgus 10.87
2 4 797 Philip Lindell Lycurgus 10.89
3 5 99 Jaegers Joeri Atletiek Maastricht 11.21
4 3 745 Baltissen Jip Pallas '67 11.42
5 2 344 Clarijs Niels Achilles 11.49
6 7 421 Piek Jeroen AV '55 11.57
7 1 779 Smid Julio Cialfo 11.57
8 8 366 Hagoort Martijn Ilion 11.59
 
 
Uitslagen 100 meter JB series

Serie:1 Wind: +0.1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12659Hoogendam Martijn Clytoneus 11.26
2699Jaegers Joeri Atletiek Maastricht 11.35
31657Oenema Robin PEC 1910 11.54
48779Smid Julio Cialfo 11.57
53809Jansen Yorick Atletiek Maastricht 11.73
64515Rumping Mike DEM 11.76
75197Jehee Ivo AV Gouda 11.97
87783Kramer Rogier Typhoon 12.37
 
 
Serie:2 Wind: +2.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12688Ram Stijn AV '34 11.34
25319Buckle Jefrie Ciko '66 11.43
34745Baltissen Jip Pallas '67 11.49
48421Piek Jeroen AV '55 11.60
53403Stieglis Yoeri Phanos 11.75
67566Smith Pim GAC Hilversum 11.95
76286Schriek Mark Energie 12.01
 
 
Serie:3 Wind: +1.9
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18797Philip Lindell Lycurgus 10.93
24813Brus Wouter Ciko '66 11.43
35366Hagoort Martijn Ilion 11.53
46462Winkels Bas AV '55 11.81
57519Dee Lars vanPhoenix 11.85
62723Daved Almo AAC 12.03
73281Koerselman Wouter Altis 12.08
 
 
Serie:4 Wind: +1.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16594Spillekom Dennis Lycurgus 11.35
22166Erve Koen vanAttila 11.57
33221Ter Horst Niek Argo 11.66
44431Haver Tom Pallas '67 11.66
57344Clarijs Niels Achilles 11.69
65727Lankvelt Kees vanGAC Gemert 11.72
78506Flanders Hesdey Hylas 12.19
 
 
Uitslagen 110m Horden JB Series

Serie:1 Wind: +1.0
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14739Besters Victor Spado 15.01
27657Oenema Robin PEC 1910 15.15
32187Water Timo deIlion 15.35
46215Brouwer Jeffrey deRK HAV 15.68
51336Diddens Alan AV Gouda 16.19
65508Riesen Anders vanArgo 16.20
78767Hoeven Jerry van derAlmere '81 16.61
83355Dijk Rens vanAltis 17.02
 
 
Serie:2 Wind: +0.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12319Buckle Jefrie Ciko '66 14.76
23361Buiting Jord KAV Holland 15.04
36462Winkels Bas AV '55 15.80
44529Riessen Joshua VanClimax 15.88
57194Cok Justin AV '47 15.90
8142Nuytinck Steven AV '56DIS
75551Kuin Peter Trias 16.40
81188Hage Leroy Ilion 16.96
 
 
Serie:3 Wind: +0.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18140Vriend Brian Lycurgus 14.79
23232Geluk Patrick Passaat 15.56
35741Gan Jonathan NEA Volharding 15.72
47558Bontje Harry GAC Hilversum 16.23
51433Kamermans Alexander Olympus '70 16.73
64667Vervoort Rens Marvel 16.98
72360Schoonen Tom KAV Holland 17.77
6186Coops Robin HellasDNS
 
 
Uitslagen 110m Horden JB Finale

W=+0.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13140Vriend Brian Lycurgus 14.50
25319Buckle Jefrie Ciko '66 14.65
34739Besters Victor Spado 14.94
46361Buiting Jord KAV Holland 14.99
58657Oenema Robin PEC 1910 15.18
61187Water Timo deIlion 15.46
77232Geluk Patrick Passaat 15.85
82215Brouwer Jeffrey deRK HAV 15.97
 
 
Uitslagen 1500 meter JB series op tijd

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
115796Futselaar Frank Ciko '664:10.15
29749Berkel Cosmo vanAV Gouda4:15.66
313181Tol Nick vanGAC Hilversum4:16.47
48395Wiel Ward van deSprint4:16.64
57528Steen Maikel van derLopersgroep Deurne4:17.73
65225Wiggemans Seb Daventria4:18.65
710816Verwiel Jelle Hellas4:19.84
814526Ven Jesse van deSpado4:20.00
911484Luttikhold Thomas AVA '704:22.42
106571Baars Jordi AV Aalsmeer4:22.88
113208Proost Florentijn Zuidwal4:23.40
122825Appelman Edward Trias4:24.02
131337Venema Arjen Climax4:24.23
144800Luneborg Martin De Sperwers4:24.65
1512798Schalk Joost AAC '614:27.28
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
111196Polderman Jurjen Clytoneus4:06.88
24697Verbeek Vito Hellas4:07.65
39609Teunissen Robin Venray Regio4:08.95
412132Pauel Wesley Almere '814:09.60
57272Nouws Mark Loopteam Ed Sligchers4:10.42
62780Wielen Jesper van derNijmegen Atletiek4:10.63
76498Dilling Wouter Seven Hills Running Team4:11.04
810606Hazeleger Melvin Spirit Lelystad4:12.18
913259Mesman Olaf PAC4:12.79
105209Vonk David Zuidwal4:13.81
118562Koch Leon Almere '814:14.18
123756Thillart Sten van denDAK4:14.36
131463Sijtsema Mart AV '554:14.55
1414743Reintjes Jeroen Atletico '734:17.63
 
 
Uitslagen 200 meter JB Series

Serie:1 Wind: -0.6
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11659Hoogendam Martijn Clytoneus 22.69
26688Ram Stijn AV '34 23.15
32221Ter Horst Niek Argo 23.45
45266Scheepers Marc HAC 23.56
53727Lankvelt Kees vanGAC Gemert 23.68
64512Herfst Elgin PAC 23.70
78482Leder Marc Almere '81 24.13
87566Smith Pim GAC Hilversum 24.40
 
 
Serie:2 Wind: +0.9
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1899Jaegers Joeri Atletiek Maastricht 22.81
22813Brus Wouter Ciko '66 23.32
35366Hagoort Martijn Ilion 23.87
46166Erve Koen vanAttila 24.04
51820Riet AddisSAV 24.27
64763Lodders Wesley PAC 24.31
73506Flanders Hesdey Hylas 24.55
87197Jehee Ivo AV Gouda 24.55
 
 
Serie:3 Wind: +0.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14594Spillekom Dennis Lycurgus 22.15
27779Smid Julio Cialfo 23.29
31745Baltissen Jip Pallas '67 23.32
48809Jansen Yorick Atletiek Maastricht 23.94
53281Koerselman Wouter Altis 24.38
65551Kuin Peter Trias 24.52
72247Oosterlaken Joren Sparta 24.55
86783Kramer Rogier Typhoon 24.78
 
 
Uitslagen 200 meter JB Finale

W=+0.8
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13594Spillekom Dennis Lycurgus 21.66
24659Hoogendam Martijn Clytoneus 22.46
3699Jaegers Joeri Atletiek Maastricht 22.58
41813Brus Wouter Ciko '66 23.14
58745Baltissen Jip Pallas '67 23.34
67221Ter Horst Niek Argo 23.46
72779Smid Julio Cialfo 23.67
5688Ram Stijn AV '34DNS
 
 
Uitslagen 2000m steeple JB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13347Kramer Dion Hylas6:20.09
211747Ruiter Elmar Lionitas6:33.28
32736Stulti‘ns Tom PSV6:34.34
41377Kruiswijk Camiel BAV6:35.02
512680Boone Edwin Isala '966:38.27
68219Heijnen Rik AV Helden6:43.88
75633Kharraz Alami Oussama ElPhanos6:43.89
8482Vennema Bjšrn AAC7:00.34
97842Beerepoot Matthijs7:03.62
1010216Hendriks Mark Olympus '707:08.41
119433Kamermans Alexander Olympus '707:27.19
6535Zijl Alex van HellasDNF
 
 
Uitslagen 3000 meter JB Finale

Serie 1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 13 697 Verbeek Vito Hellas 9:06.99
2 12 132 Pauel Wesley Almere '81 9:07.36
3 17 609 Teunissen Robin Venray Regio 9:07.51
4 1 780 Wielen Jesper van der Nijmegen Atletiek 9:09.34
5 3 796 Futselaar Frank Ciko '66 9:10.16
6 18 756 Thillart Sten van den DAK 9:10.90
7 16 259 Mesman Olaf PAC 9:12.36
8 10 760 Vergauwen Timothy Loopteam Ed Sligchers 9:14.09
9 9 743 Reintjes Jeroen Atletico '73 9:16.63
10 8 498 Dilling Wouter Seven Hills Running Team 9:26.64
11 4 181 Tol Nick van GAC Hilversum 9:27.50
12 14 378 Franken Melvin Loopteam Ed Sligchers 9:33.79
13 11 219 Heijnen Rik AV Helden 9:35.56
14 2 799 Fransen Adriaan AAC '61 9:38.52
15 15 477 Spoor Joeri PSV 9:44.32
16 6 141 Jacobs Niels HAC 9:50.21
17 5 538 Habers Jeroen De Spartaan 9:54.39
7 64 Hennekam Quinten Parthenon DNF
 
 
Uitslagen 400 meter JB Series

Serie 1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 6 658 Blauwhof Bjorn NEA Volharding 51.78
2 4 298 Gaag Patrick van der Almere '81 52.04
3 8 495 Damen Jorian Ciko '66 52.73
4 5 763 Lodders Wesley PAC 52.81
5 7 755 Gossens Alain Achilles-Top 53.02
6 1 315 Petterson Joris Atletico '73 53.70
7 3 825 Appelman Edward Trias 54.20
8 2 675 Wouda Frank AV Haaksbergen 55.09
 
Serie 2
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 1 172 Geerlings Joshua PAC 51.94
2 7 518 Donga Remko Ilion 52.04
3 2 247 Oosterlaken Joren Sparta 53.63
4 3 396 Hoorn Niels van AAC '61 54.00
5 4 281 Koerselman Wouter Altis 54.01
6 8 660 Pronk Dirk Hellas 55.66
7 6 286 Schriek Mark Energie 56.08
5 698 CarriŹre Paul Hellas DNS
 
Serie 3
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 6 159 Schuwer Thomas Scopias 50.62
2 4 153 Zwolle Alex AV '56 52.35
3 8 776 Aoulad Abdellah Ayoub AAC 53.06
4 7 289 Steen Rafa‘l van der Phoenix 53.17
5 2 824 Bruggen Elmar v.d. Startbaan 53.78
6 1 299 Kemper Gijs OSS-VOLO 54.30
7 3 136 Bakker Orson Spark 54.63
8 5 496 Pelt Bob van Attila 56.40
 
Serie 4
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 2 123 Boutkam Jarno Hellas 52.22
2 6 214 Uitbeijerse Bas Haag Atletiek 52.42
3 8 444 Nibbering Didier Isala '96 53.51
4 5 194 Cok Justin AV '47 54.13
5 3 327 Winden Jasper van der Haarlemmermeer 54.78
6 4 569 Berg Rob van den Groningen Atletiek 55.92
7 7 814 Agard Javier Rotterdam Atletiek 56.54
 
 
Uitslagen 400 meter JB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16159Schuwer Thomas Scopias 49.56
23123Boutkam Jarno Hellas 50.02
35518Donga Remko Ilion 50.13
44298Gaag Patrick van derAlmere '81 50.87
52172Geerlings Joshua PAC 51.19
67214Uitbeijerse Bas Haag Atletiek 51.36
71495Damen Jorian Ciko '66 51.79
88153Zwolle Alex AV '56 51.90
 
 
Uitslagen 400 meter JB Halve finale

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15123Boutkam Jarno Hellas51.98
26172Geerlings Joshua PAC52.30
34153Zwolle Alex AV '5652.62
43658Blauwhof Bjorn NEA Volharding52.97
57763Lodders Wesley PAC54.31
62444Nibbering Didier Isala '9655.32
78247Oosterlaken Joren Sparta56.76
1755Gossens Alain Achilles-TopDNS
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13159Schuwer Thomas Scopias 50.93
24518Donga Remko Ilion 51.04
36298Gaag Patrick van derAlmere '81 52.09
45214Uitbeijerse Bas Haag Atletiek 52.28
51495Damen Jorian Ciko '66 52.74
62776Aoulad Abdellah Ayoub AAC 53.07
77315Petterson Joris Atletico '73 53.68
88289Steen Rafa‘l van derPhoenix 53.94
 
 
Uitslagen 400m Horden JB Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15130Eind Revelinho Jahn II 58.47
26194Cok Justin AV '47 58.61
32191Gelderen Erik-Jan vanVAV 1:00.18
47668Schuwer Wouter Scopias 1:00.50
54355Dijk Rens vanAltis 1:03.27
63254Donse Tomas Haarlemmermeer 1:03.54
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16123Boutkam Jarno Hellas 57.78
22367Bliek Reinier AV Gouda 58.34
34716Hoogwout Stijn Voorschoten '97 59.93
43183Kranendonk Jasper Typhoon 1:00.74
55551Kuin Peter Trias 1:02.13
67782Metzemaekers Tom AV Aalsmeer 1:03.57
 
 
Serie:3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12401Arts Jesper Lopersgroep Deurne57.53
24518Donga Remko Ilion57.63
36142Nuytinck Steven AV '5659.89
4582Vennema Bjšrn AAC1:01.21
53548Karremans Neal Sparta1:01.24
 
 
Uitslagen 400m Horden JB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13123Boutkam Jarno Hellas54.50
25518Donga Remko Ilion56.12
36367Bliek Reinier AV Gouda57.16
48194Cok Justin AV '4757.22
54401Arts Jesper Lopersgroep Deurne57.59
61142Nuytinck Steven AV '5659.74
77130Eind Revelinho Jahn II1:00.19
82716Hoogwout Stijn Voorschoten '971:00.42
 
 
Uitslagen 800 meter JB Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13778Bloem Arjan AAC '612:04.69
23196Polderman Jurjen Clytoneus2:04.75
38153Zwolle Alex AV '562:05.14
47137Oosterwijck Rutger vanLoopteam Ed Sligchers2:05.39
52606Hazeleger Melvin Spirit Lelystad2:06.19
61131Leuven Joost De Spartaan2:06.46
75377Kruiswijk Camiel BAV2:06.47
86182Dekker Bastiaan GAC Hilversum2:07.49
94749Berkel Cosmo vanAV Gouda2:07.59
105759Hooydonk Stefan vanLoopteam Ed Sligchers2:11.65
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14704Heijnen Thom Unitas2:08.41
28324Calker Jeroen vanPEC 19102:08.94
33634Sprong Riccardo Clytoneus2:09.33
45495Damen Jorian Ciko '662:09.81
57748Horstink Niels Cialfo2:10.21
65395Wiel Ward van deSprint2:10.30
76680Boone Edwin Isala '962:11.17
81315Petterson Joris Atletico '732:11.76
93393Kamps Martijn KAV Holland2:13.13
102549Hille Youri Atverni2:14.99
 
 
Serie:3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11560Anrar Bilal OSS-VOLO2:02.30
28714Boom Ruud Daventria2:03.20
35209Vonk David Zuidwal2:04.69
42820Riet AddisSAV2:04.69
57358Graaf Wouter v.d.Atverni2:05.76
64816Verwiel Jelle Hellas2:06.60
76396Hoorn Niels vanAAC '612:07.48
83381Rodenburg Jeroen Altis2:08.94
95208Proost Florentijn Zuidwal2:11.76
 
 
Uitslagen 800 meter JB Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15560Anrar Bilal OSS-VOLO1:58.94
24778Bloem Arjan AAC '612:00.17
32704Heijnen Thom Unitas2:00.47
41196Polderman Jurjen Clytoneus2:01.22
53714Boom Ruud Daventria2:01.96
68324Calker Jeroen vanPEC 19102:03.64
76209Vonk David Zuidwal2:06.67
87820Riet AddisSAV2:09.04
 
 
Uitslagen Discuswerpen JB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8236Zuilen Roland vanAV Gouda 47.35 1 X 43.45 44.71 47.35 47.09 X
7279Kruithof Thierry KAV Holland 43.46 2 43.05 43.46 40.68 43.28 X X
6341Furda Ivo PEC 1910 43.44 3 37.91 43.44 X 38.39 41.80 X
5456Overkamp Patrick Hercules 40.91 4 33.26 40.91 X 38.91 36.74 39.90
4411Zaw Thomas Groningen Atletiek 39.95 5 39.95 39.14 36.87 38.53 39.48 36.96
3322Vos Bas PEC 1910 39.53 6 X 37.12 38.84 X 38.62 39.53
2490Versloot Nicolai Phanos 38.80 7 38.80 X 36.58 X 37.43 X
1761Wang Maxime NEA Volharding 36.94 8 36.94 36.50 36.84 X 36.92 X
0819Olofsen Kay SAV 36.76 9 36.76 33.96 36.41
0306Hummelink Stefan AV Haaksbergen 36.68 10 34.82 X 36.68
0356Dutrieux Glenn Spado 35.79 11 33.30 30.61 35.79
0192Vugt Maurice vanSpark 34.08 12 32.56 32.62 34.08
0532BlangŽ Joey Spirit Oud Beijerland 30.90 13 X 28.03 30.90
0469Deloo Jonathan De Spartaan 30.70 14 X X 30.70
0487Zonneveld Erik Hellas - X X X
 
 
Uitslagen Hinkstapspringen JB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8249Balen Pascal vanHellas 13.92 3.5 1 13.41 1.0 13.41 1.3 13.08 0.4 13.92 3.5 X X
5236Zuilen Roland vanAV Gouda 13.49 0.7 2 12.92 0.7 X X 13.33 2.2 X 13.49 0.7
7186Coops Robin Hellas 13.07 1.2 3 13.07 1.2 13.03 2.1 12.99 8.2 X 12.77 1.5 X
6515Rumping Mike DEM 13.05 1.8 4 13.05 1.8 X 11.84 1.3 11.79 2.2 12.30 0.5 12.84 0.8
4215Brouwer Jeffrey deRK HAV 12.71 1.3 5 12.71 1.3 12.55 1.5 12.56 2.2 12.53 2.3 12.57 2.4 12.49 0.1
284Lok Bas Lycurgus 12.64 2.6 6 12.36 0.8 12.44 1.4 12.58 2.1 12.45 1.9 12.30 1.5 12.64 2.6
3150Knigge Joram AV '23 12.61 0.9 7 12.61 0.9 12.19 0.1 12.34 2.9 12.24 -0.1 12.59 1.1 12.55 2.4
1661Lobela Clement Sparta 12.36 1.2 8 12.36 1.2 12.14 1.2 12.19 0.8 X X X
0106Heil Floris AV '34 12.30 4.3 9 12.30 4.3 12.18 1.4 12.09 1.1
0445Latour Bart Almere '81 12.12 2.5 10 11.98 0.7 12.12 2.5 10.82 0.9
0366Hagoort Martijn Ilion 11.79 2.7 11 11.47 3.4 11.79 2.7 11.65 0.7
0551Kuin Peter Trias 11.22 1.2 12 10.95 2.2 10.98 0.1 11.22 1.2
0336Diddens Alan AV Gouda 10.81 2.0 13 10.67 1.4 X 10.81 2.0
0493Jong Tobias deLeiden Atletiek 10.61 1.5 14 10.61 1.5 10.44 3.2 10.03 0.9
 
 
Uitslagen Hoogspringen JB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1m70 1m75 1m80 1m85 1m88 1m91 1m94 1m97 2m00 2m03 2m06 2m10
0 295 Meel Roy van Ilion 2.06 1 0-- X0- 0-- X0- 0-- 0-- XXX
0 236 Zuilen Roland van AV Gouda 2.03 2 X0- --- --- 0-- 0-- X0- XX0 XX0 XXX
0 831 Bust Harald-peter Jahn II 1.88 3 X0- 0-- XX0 0-- XXX
0 371 Vereijken Mitchell Generaal Michaelis 1.85 4 0-- 0-- X0- 0-- XXX
0 187 Water Timo de Ilion 1.85 5 X0- X0- XXX
0 276 Driesten Navarone van Athlos 1.85 6 0-- 0-- X0- XX0 XXX
0 638 Braun Pieter Sprint 1.80 7 0-- 0-- 0-- XXX
0 117 Verheijde Hans AV '40 1.80 7 0-- 0-- XXX
0 357 Amse Koen DEM 1.80 9 0-- X0- XXX
0 257 Geenen Randy van Spirit Lelystad 1.80 10 0-- XX0 XXX
0 454 Dekker Sjoerd Noordkop 1.75 11 0-- 0-- XXX
0 690 Bremmer Dani‘l PSV 1.75 11 0-- 0-- XXX
0 508 Riesen Anders van Argo 1.75 11 0-- 0-- XXX
0 150 Knigge Joram AV '23 1.75 14 X0- 0-- XXX
0 751 Gageldonk Mathijs van Atledo 1.75 14 X0- 0-- XXX
0 366 Hagoort Martijn Ilion 1.75 16 0-- X0- XXX
0 656 Scholing Ruben PEC 1910 1.70 17 0-- XXX
0 497 Vocht Bart de HAC 1.70 18 X0- XXX
 
 
Uitslagen Kogelslingeren JB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
4 553 Cornelissen Maarten AAC 52.29 1 X X 48.20 52.29 51.65 X
5 178 Zwiers Ruben AV '34 49.97 2 49.97 49.72 X X 49.33 X
3 287 Nes Bart van Rotterdam Atletiek 44.29 3 X 38.23 42.02 42.37 44.29 43.23
2 329 Groendijk Hille Pallas '67 33.53 4 32.64 X X X 32.19 33.53
1 572 Smit Nick AAC 31.24 5 29.54 30.86 30.13 30.81 X 31.24
 
 
Uitslagen Kogelstoten JB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8279Kruithof Thierry KAV Holland 15.70 1 15.70 15.33 15.07 15.70 15.68 15.70
7509Spijkerman Roy Daventria 15.32 2 14.40 14.68 13.97 15.32 14.27 14.00
5322Vos Bas PEC 1910 15.15 3 12.21 14.40 13.97 14.28 15.15 X
6341Furda Ivo PEC 1910 15.02 4 14.32 13.78 14.65 13.62 15.02 X
4819Olofsen Kay SAV 13.96 5 13.88 13.96 12.43 12.10 13.80 13.40
3356Dutrieux Glenn Spado 13.93 6 13.49 13.84 13.77 13.64 12.79 13.93
2456Overkamp Patrick Hercules 13.01 7 12.83 X 11.36 12.16 13.01 12.73
1487Zonneveld Erik Hellas 12.81 8 12.72 12.31 12.81 12.14 X 12.17
0525Geest Olaf van derDe Keien 12.53 9 12.31 12.53 12.03
0625Kok Bas Argo 12.45 10 11.76 11.49 12.45
0831Bust Harald-peter Jahn II 12.03 11 12.03 X 11.58
0667Vervoort Rens Marvel 12.02 12 11.10 12.02 10.79
0306Hummelink Stefan AV Haaksbergen 11.40 13 10.80 X 11.40
0338Willig Sjoerd Zuidwal 11.36 14 10.60 11.36 X
089Janssen Sander Passaat 10.95 15 10.95 X 10.85
0532BlangŽ Joey Spirit Oud Beijerland 10.77 16 10.77 10.24 10.36
0329Groendijk Hille Pallas '67 9.97 17 9.92 X 9.97
0639Kroon Anner Lycurgus 9.58 18 8.96 9.58 9.38
 
 
Uitslagen Polsstokspringen JB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 2m90 3m10 3m20 3m30 3m40 3m50 3m60 3m70 3m80 3m90 4m00 4m10 4m20 4m30 4m40
0 232 Geluk Patrick Passaat 4.30 1 X0- --- X0- X0- XXX
0 187 Water Timo de Ilion 4.20 2 0-- --- 0-- XX- X
0 739 Besters Victor Spado 4.00 3 0-- 0-- 0-- X0- XXX
0 231 Geluk Ricardo Ilion 4.00 3 X0- XXX
0 568 Tijssen Stephan Startbaan 3.50 5 0-- 0-- --- 0-- XXX
0 199 Steen Patrick van der Parthenon 3.50 6 X0- --- XXX
0 198 Smal Rowan NEA Volharding 3.50 7 0-- --- X0- X0- XXX
0 285 Koekkoek Ewald GAC Hilversum 3.30 8 0-- 0-- 0-- X0- XXX
0 332 Oonincx Raymond Sprint 3.30 9 0-- X0- --- XX0 XXX
0 291 Beerepoot Matthijs Climax 3.20 10 0-- 0-- XX0 XXX
0 365 Hage Bryan Ilion 3.20 11 0-- X0- XX0 XXX
0 333 Wanrooy Raoul Sprint 3.10 12 X0- 0-- --- XXX
0 405 Koppelaar Rutger Parthenon 3.10 13 XX0 0-- --- XXX
0 89 Janssen Sander Passaat 3.10 14 0-- XX0 XXX
0 150 Knigge Joram AV '23 2.90 15 X0- XXX
 
 
Uitslagen Speerwerpen JB

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
8441Berge Mart tenDe Sperwers 63.44 1 57.16 57.68 63.44 56.26 48.77 61.35
7442Berge Tim tenDe Sperwers 57.71 2 57.50 X 54.63 57.64 X 57.71
6271Boom Alex van denAV '47 54.24 3 54.24 45.02 47.78 50.21 50.96 54.03
5819Olofsen Kay SAV 51.76 4 51.28 47.18 50.23 50.39 51.31 51.76
4317Hengeveld Robin Ciko '66 50.94 5 50.52 49.39 47.11 50.94 42.23 50.54
3287Nes Bart vanRotterdam Atletiek 50.43 6 X 49.01 X 46.75 X 50.43
2572Smit Nick AAC 46.97 7 45.91 46.97 43.33 40.70 44.38 44.38
1625Kok Bas Argo 46.83 8 46.83 45.50 45.21 42.01 X 45.32
0548Karremans Neal Sparta 46.73 9 39.32 46.73 45.68
0333Wanrooy Raoul Sprint 45.60 10 44.58 42.11 45.60
0174Andriessen Dominique Pijnenburg 44.60 11 43.56 42.30 44.60
0233Kamphuis Tobias Nijmegen Atletiek 44.50 12 33.90 44.50 41.06
0440Procee Gert-Jan Altis 43.71 13 X 39.77 43.71
0615Heijster Jeroen PAC 38.66 14 38.66 36.09 37.26
0306Hummelink Stefan AV Haaksbergen -
 
 
Uitslagen Verspringen JB

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
7 140 Vriend Brian Lycurgus 6.73 -2.4 1 6.60 2.1 X X 6.51 -1.0 6.23 -0.5 6.73 -2.4
1 249 Balen Pascal van Hellas 6.64 1.9 2 X 6.05 2.4 6.20 3.0 6.33 0.9 6.45 3.9 6.64 1.9
8 403 Stieglis Yoeri Phanos 6.61 4.9 3 6.61 4.9 6.52 5.2 6.41 3.8 5.15 2.5 6.06 3.3 6.42 2.0
6 512 Herfst Elgin PAC 6.53 2.5 4 6.34 1.9 6.53 2.5 X X X X
5 661 Lobela Clement Sparta 6.39 0.9 5 6.39 0.9 X X X 6.36 2.1 X
2 186 Coops Robin Hellas 6.37 4.0 6 6.12 0.7 6.23 1.3 6.11 2.0 5.94 0.9 6.31 2.9 6.37 4.0
4 297 Hartman Thomas Clytoneus 6.35 1.9 7 6.35 1.9 X 6.10 3.3 4.98 3.6 X 6.01 2.2
3 187 Water Timo de Ilion 6.34 1.3 8 X 6.03 2.6 6.34 1.3 6.08 2.2 6.14 0.1 6.26 4.8
0 831 Bust Harald-peter Jahn II 6.20 3.9 9 5.71 1.8 6.20 3.9 X
0 445 Latour Bart Almere '81 6.19 0.7 10 6.19 0.7 5.57 0.4 5.93 2.0
0 256 Buys Tom Zaanland 6.06 2.1 11 X X 6.06 2.1
0 487 Zonneveld Erik Hellas 5.87 2.5 12 5.80 -0.1 5.87 2.5 5.62 1.4
0 226 Passial Darryl AV '34 5.78 3.9 13 5.61 0.9 5.68 1.1 5.78 3.9
0 644 Breure Wik Pijnenburg 5.63 3.0 14 5.55 2.4 5.63 3.0 5.27 -0.1
0 215 Brouwer Jeffrey de RK HAV 5.52 1.2 15 X 5.37 2.9 5.52 1.2
 
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht