Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Nederlands Kampioenschap Junioren 2007 - Uitslagen Jongens Junioren A

 
Vanaf nu komen er van steeds meer onderdelen videobeelden beschikbaar!
 
Uitslagen 100 meter JA Finale

W=+3.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15794Betuw Gregor vanCiko '66 10.58
26712Codrington Giovanni Groningen Atletiek 10.65
33261Anpong Michael PSV 10.68
47589Rijken Adrian NEA Volharding 10.85
54596Susanna Eug¸ne GVAC 10.91
62210Tromp Joren Hera 10.94
719Robers Paul Hanzesport 11.07
88204Frederiks Frits AV Edam 11.11
 
 
Uitslagen 100 meter JA series

Serie:1 Wind: 0.0
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13261Anpong Michael PSV 10.87
22589Rijken Adrian NEA Volharding 10.98
38204Frederiks Frits AV Edam 11.19
47448Doorn Wim vanPallas '67 11.49
5547Popkema Roben AV Gouda 11.58
665Everaarts Frank Passaat 11.64
74600Melis Aarnout Haag Atletiek 11.88
81795Comenentia Luciano AAC 11.92
 
 
Serie:2 Wind: +2.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14794Betuw Gregor vanCiko '66 10.70
23596Susanna Eug¸ne GVAC 10.93
35636Emanuel Kaj Fit 11.23
46734Magielse Joeri Spado 11.36
52432Lankhorst Martijn AV '34 11.51
67152Berkum Frank vanPhanos 11.60
71766Pinas Terrence Rotterdam Atletiek 11.70
88732Lindaya Sean Hylas 11.91
 
 
Serie:3 Wind: +1.5
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15712Codrington Giovanni Groningen Atletiek 10.70
24210Tromp Joren Hera 11.00
389Robers Paul Hanzesport 11.22
4148Jehee Pim AV Gouda 11.50
5276Verbeek Tim AAC '61 11.52
67316Oplanic Marco Lycurgus 11.76
7359Bruins Bert Impala 12.10
86669Wiel Jorit v.d.AV Gouda 13.82
 
 
Uitslagen 110m Horden JA Series

Serie:1 Wind: +0.9
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1495Bouma Reinier AV '55 14.35
23134Nieuwland Stefan Climax 14.99
3776Verbeek Tim AAC '61 15.38
45113Jansen Tim Zuidwal 15.51
5652Boon Lars Noordkop 16.54
62218Wittenberg Merlijn Achilles 16.59
 
 
Serie:2 Wind: +1.8
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16108Leeflang Erik Zuidwal 14.44
25307Samuel Tjendo Phanos 14.66
3448Jehee Pim AV Gouda 14.99
4286Gragt Paul van derHylas 16.69
53822Barnhoorn Marc Trias 16.69
718Lieshout Stefan van Achilles-TopDIS
 
 
Serie:3 Wind: +1.1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
17320Groen Paul GAC Hilversum 14.99
2691Wennink Remco PEC 1910 15.01
35244Groot Jan Hollandia 15.47
44513Zuidema Niko Olympus '70 15.86
52721Keijzer Marco deRotterdam Atletiek 16.62
63234Bakker Niels AV Gouda 17.57
 
 
Uitslagen 110m Horden JA Finale

W=+1.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1395Bouma Reinier AV '55 14.15
25108Leeflang Erik Zuidwal 14.39
32134Nieuwland Stefan Climax 14.71
44307Samuel Tjendo Phanos 14.73
56320Groen Paul GAC Hilversum 14.93
6891Wennink Remco PEC 1910 15.03
7176Verbeek Tim AAC '61 15.30
748Jehee Pim AV GoudaDNF
 
 
Uitslagen 1500 meter JA series op tijd

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18645Kal Elmar KAV Holland4:12.28
23678Gouda Maarten Trias4:12.52
31284Bosma Jelmer Almere '814:17.76
45613Houwen Tim van derOlympus '704:19.93
52125Tijdink Rob Caesar4:20.41
64826Vreeker Arnold 0Trias4:22.91
7916Janse Valentijn AAC4:26.94
810828Zwaga Quinten 0Trias4:35.65
96514Zuidema Wilko Olympus '704:45.99
107720Engelbrecht Thomas Suomi4:49.67
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
18343Jansen Nout Pallas '674:08.08
2344Vliet Sven van derAlmere '814:10.45
31083Pelle Steijn THOR4:11.43
42404Verwer Niels AV Castricum4:13.65
59705Hummelink Joost Nijmegen Atletiek4:14.12
64471Buytendijk Koen Hollandia4:15.56
77227Oorschot Tom vanSeven Hills Running Team4:16.68
86750Verboom Jeroen Triathlon4:20.61
9178Zeggeren Maarten vanParthenon4:38.39
5115Malsen Jorit vanHellasDNS
 
 
Uitslagen 200 meter JA Series

Serie:1 Wind: +0.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
12794Betuw Gregor vanCiko '66 21.92
23596Susanna Eug¸ne GVAC 22.10
35448Doorn Wim vanPallas '67 22.93
46734Magielse Joeri Spado 23.10
5459Bruins Bert Impala 24.46
67732Lindaya Sean Hylas 24.60
 
 
Serie:2 Wind: +0.8
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16589Rijken Adrian NEA Volharding 22.10
25210Tromp Joren Hera 22.55
38636Emanuel Kaj Fit 22.86
44881Berkum Frank van 23.37
525Everaarts Frank Passaat 23.58
63807Dalen Bobby vanEnergie 23.73
77811Vries Niels deAAC 24.13
 
 
Serie:3 Wind: +0.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
16261Anpong Michael PSV 22.26
259Robers Paul Hanzesport 22.76
34113Jansen Tim Zuidwal 23.23
42162Vastenhoven Twan vanHaarlemmermeer 23.23
5347Popkema Roben AV Gouda 23.35
6738Luten Jan Berends HAC '63 23.38
78432Lankhorst Martijn AV '34 24.08
 
 
Uitslagen 200 meter JA Finale

W=+2.0
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14794Betuw Gregor vanCiko '66 21.42
26261Anpong Michael PSV 21.43
33589Rijken Adrian NEA Volharding 21.94
45596Susanna Eug¸ne GVAC 22.04
51210Tromp Joren Hera 22.30
62636Emanuel Kaj Fit 22.69
789Robers Paul Hanzesport 22.80
87448Doorn Wim vanPallas '67 22.91
 
 
Uitslagen 3000m steeple JA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11443Hartogs Rick DAK10:29.66
25145Gurp Edwin vanSprint10:30.50
34184Eelkema Mike Sparta10:46.95
42635Spaans Wouter Haarlemmermeer10:55.20
53200Dokman Ferdi Sparta12:00.92
 
 
Uitslagen 400 meter JA Series

Serie 1
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 5 211 Caron Jesse Rotterdam Atletiek 49.72
2 8 725 Addea Nana SV Continental Sport 49.91
3 4 363 Wagtendonk Oscar van Hera 50.09
4 2 149 Lips Daan Suomi 52.26
5 1 775 Pouwelse Jerwin Ilion 52.75
6 7 537 Hubers Roel Passaat 53.26
7 6 696 Graaf Klaas v.d. Atverni 53.74
8 3 408 Nabbe Maarten OSS-VOLO 55.35
 
Serie 2
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 4 265 Schouten Stefan Athlos 50.34
2 1 35 Genderen Rob van Caesar 50.94
3 7 65 Uenk Ralph Climax 51.66
4 5 301 Rusticus Nico Horror 52.01
5 3 267 Kok Ruben Atletico '73 52.67
6 8 245 Groeneveld Bert Energie 52.94
7 2 757 Bron Niek Noordkop 52.95
6 689 Damstra Kevin Athlon Loopgroep Heerenveen DIS
 
Serie 3
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat
1 3 280 Dijk Niels van Clytoneus 50.86
2 7 669 Wiel Jorit v.d. AV Gouda 51.65
3 6 608 Wolters Vincent De Sperwers 51.90
4 4 764 Karchouhi Ibrahim El PAC 52.39
5 5 217 Krak Mike PSV 52.44
6 8 175 Reiling Thijs Pijnenburg 53.71
7 2 97 Lierop Chris van AVV 53.74
 
 
Uitslagen 400 meter JA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11280Dijk Niels vanClytoneus 48.07
25725Addea Nana SV Continental Sport 48.85
36211Caron Jesse Rotterdam Atletiek 48.89
44265Schouten Stefan Athlos 49.12
53363Wagtendonk Oscar vanHera 49.56
6835Genderen Rob vanCaesar 49.60
7765Uenk Ralph Climax 51.52
2669Wiel Jorit v.d. AV GoudaDNS
 
 
Uitslagen 400m Horden JA Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13111Hoven Norbert AAC59.40
25793Overeem Luuc GAC Hilversum59.49
32165Bras Jasper AV Aalsmeer59.81
4780Pieck Timon NSAV 't Haasje60.48
5498Streekstra Koen Phanos61.38
6690Janssen Jeroen Passaat63.19
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1248Jehee Pim AV Gouda 58.05
2697Lierop Chris vanAVV 58.31
33513Zuidema Niko Olympus '70 58.40
4491Wennink Remco PEC 1910 58.43
591Wiel Jorit v.d.AV Gouda DNF
 
 
Uitslagen 400m Horden JA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1548Jehee Pim AV Gouda 56.10
2391Wennink Remco PEC 1910 57.23
32111Hoven Norbert AAC 58.50
4497Lierop Chris vanAVV 58.55
57793Overeem Luuc GAC Hilversum 59.08
6880Pieck Timon NSAV 't Haasje 60.38
76513Zuidema Niko Olympus '70 60.69
81165Bras Jasper AV Aalsmeer 61.33
 
 
Uitslagen 5000 meter JA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
14121Hoornweg Roy Passaat15:04.59
22709Poesiat Thomas Haag Atletiek15:06.45
33115Malsen Jorit vanHellas15:08.17
41758Ende Joost van denSeven Hills Running Team15:10.26
55674Vliet Wilbert vanSeven Hills Running Team15:26.78
610100Driessen Milco Almere '8115:41.41
78620Jong Niels deTilburg Road Runners15:42.00
87105Miltenburg Jarno vanHellas15:46.24
916300Kemper Jelle OSS-VOLO15:50.84
1014771Nadaj Samuel Ciko '6615:52.45
116641Bulgac Brian Almere '8115:59.15
1212646Jumelet Maarten Leiden Atletiek16:10.03
1319787Korfage Marten Hera16:21.65
1417252Ligthart Michael Almere '8116:23.36
1511653Kooreman Bouke Hellas16:26.96
1618590Groen Alwin NOVA16:29.51
171356Vossers Koen Argo16:31.78
9729Beck Menno AvantriDNF
15443Hartogs Rick DAKDNF
 
 
Uitslagen 800 meter JA Series

Serie:1
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15621Visser Pascal Haarlemmermeer1:59.51
26143Peeters Stijn Sprint1:59.55
3466Bakker Henk Groningen Atletiek2:00.67
47133Wouw Roel v.d.HAC2:00.76
52343Jansen Nout Pallas '672:00.81
6865Uenk Ralph Climax2:04.06
71228Oorschot Bas vanSeven Hills Running Team2:05.79
83619Nijland Simon AV Haarlem2:07.41
 
 
Serie:2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15162Vastenhoven Twan vanHaarlemmermeer2:03.94
23750Verboom Jeroen Triathlon2:04.24
32705Hummelink Joost Nijmegen Atletiek2:05.15
48742Frijling Thijs OSS-VOLO2:05.70
56471Buytendijk Koen Hollandia2:05.82
64430Wechem Tim vanPhanos2:06.64
71514Zuidema Wilko Olympus '702:08.13
87613Houwen Tim van derOlympus '702:09.02
 
 
Serie:3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
176Droppert Ronald AV '401:59.93
2625Boon Paul Hollandia2:00.55
3273Holst Wilfred vanDe Gemzen2:00.65
44678Gouda Maarten Trias2:02.30
5868Graaf Alex van deDaventria2:04.34
65267Kok Ruben Atletico '732:06.40
73391Schulenburg Sander AV Rijssen2:06.85
81284Bosma Jelmer Almere '812:08.74
 
 
Uitslagen 800 meter JA Finale

 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
166Droppert Ronald AV '401:54.00
28162Vastenhoven Twan vanHaarlemmermeer1:54.01
33621Visser Pascal Haarlemmermeer1:54.97
4166Bakker Henk Groningen Atletiek1:55.15
5773Holst Wilfred vanDe Gemzen1:55.80
65143Peeters Stijn Sprint1:56.21
72750Verboom Jeroen Triathlon2:00.29
425Boon PaulHollandiaDIS
 
 
Uitslagen Discuswerpen JA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
843Luijten Boudewijn Start '78 51.05 1 X 44.85 47.12 51.05 X X XXX
793Tichelaar Peter Isala '96 46.86 2 X X 46.86 41.99 X 43.09
67Willems Cas Caesar 44.97 3 42.07 X 44.97 40.42 36.90 43.90
562Cronie Patrick Passaat 42.48 4 36.72 41.06 42.48 39.14 38.12 X
4818Olofsen Paul 0SAV 42.17 5 X 39.43 42.17 X 41.05 X
324Langen Martijn AAC '61 40.59 6 40.59 X 35.32 37.48 X 36.14
1234Bakker Niels AV Gouda 40.47 7 36.53 38.37 38.91 37.05 40.47 X
2410Hoff Jasper van tIlion 39.20 8 39.20 37.55 35.67 34.03 X 32.18
0540Hemerik Jesse Leiden Atletiek 36.62 9 X 36.62 35.48
049Zijde Bror van derIlion 35.50 10 35.50 X 34.76
033Vet Rick GAC Hilversum 34.89 11 34.89 34.72 33.29
019Noort Ruud vanDe Spartaan 33.17 12 33.17 30.56 32.86
0138List Enrico van derAttila 32.82 13 32.82 X X
0243Heppener Jesse AAC 29.78 14 25.98 X 29.78
 
 
Uitslagen Hinkstapspringen JA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
326Meijer Tijmen NEA Volharding 14.34 0.7 1 12.71 0.5 13.52 0.1 13.60 0.3 13.37 1.2 14.04 0.8 14.34 0.7
818Lieshout Stefan vanAchilles-Top 14.17 -0.1 2 14.02 0.9 - 13.26 1.0 14.04 1.0 X 14.17 -0.1
760Slokker Erwin Zuidwal 14.01 1.1 3 X 13.85 0.6 - X - 14.01 1.1
562Cronie Patrick Passaat 13.85 0.3 4 13.66 0.5 - X 13.12 1.9 13.73 -0.2 13.85 0.3
6111Hoven Norbert AAC 13.84 0.8 5 13.49 0.1 13.70 0.9 13.84 0.8 13.61 1.3 13.33 1.0 13.74 -0.2
4552Bastiaanse Bryan Fortuna 13.63 1.4 6 13.46 1.1 13.63 1.4 13.33 0.5 - 13.31 1.5 X
223Schutjes Sander AVV 13.19 0.2 7 12.78 0.6 13.10 0.7 13.19 0.2 12.73 1.6 12.93 -0.1 13.06 0.1
1146Kolf Darren NEA Volharding 13.18 1.2 8 13.18 1.2 X X X 12.35 0.2 X
061Bellord Loek Hylas 12.98 0.0 9 12.98 0.0 12.61 0.0 12.67 -0.9
0307Samuel Tjendo Phanos 12.84 0.4 10 12.83 1.0 12.84 0.4 12.72 0.6
0310Kuiper Jip Lopersgroep Deurne 12.72 0.5 11 12.72 0.5 12.68 1.2 12.48 1.4
0269Revers Ewout Zuidwal 12.50 0.5 12 12.50 0.5 12.06 1.1 11.95 0.7
0492Ran Niels AV Haarlem 12.21 0.6 13 12.09 0.1 12.21 0.6 12.06 -0.2
0390Schakenbos Rik Hylas 12.09 0.3 14 12.09 0.3 X 11.97 0.3
0724Wullems Erik Ciko '66 12.03 0.0 15 12.01 0.0 12.03 0.0 X
 
 
Uitslagen Hoogspringen JA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1m70 1m80 1m85 1m90 1m95 1m98 2m01
0103Calker Martijn vanPEC 1910 1.98 1 0-- 0-- 0-- X0- XXX
0523Niekus Joost Flevo Delta 1.95 2 0-- 0-- XX0 XXX
038Luten Jan Berends HAC '63 1.95 3 XX0 0-- XX0 XX0 XXX
0116Lange Jasper deAAV '36 1.90 4 X0- XXX
0392Vugts Adriaan Attila 1.90 5 X0- 0-- X0- XXX
023Schutjes Sander AVV 1.90 6 0-- XX0 XXX
0721Keijzer Marco deRotterdam Atletiek 1.90 7 0-- 0-- X0- XX0 XXX
061Bellord Loek Hylas 1.80 8 0-- 0-- XXX
041Bunschoten Tim Suomi 1.80 9 0-- XX0 XXX
0822Barnhoorn Marc Trias 1.70 10 X0- XXX
 
 
Uitslagen Kogelslingeren JA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
8 51 Onos Marius SAV 52.30 1 52.30 47.16 45.02 50.39 51.27 X
7 33 Vet Rick GAC Hilversum 51.48 2 51.48 45.71 43.08 X X X
6 684 Benders Yuri HAC 44.49 3 X 43.91 X 44.49 43.19 44.10
5 303 Gemeren Joost van AV '47 40.86 4 40.86 40.28 X 38.56 40.17 X
3 138 List Enrico van der Attila 37.18 5 32.39 X 34.73 36.43 X 37.18
4 54 Clemens Dave De Spartaan 34.77 6 27.75 X 34.77 31.81 X 32.68
2 70 Lookman Gijs Ilion 31.25 7 29.37 X 26.86 X 24.65 31.25
1 243 Heppener Jesse AAC 27.28 8 X X X X 25.39 27.28
 
 
Uitslagen Kogelstoten JA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
8 43 Luijten Boudewijn Start '78 17.69 1 17.67 17.26 X X 17.69 X
7 62 Cronie Patrick Passaat 17.23 2 16.92 X 16.91 X 17.18 17.23
6 18 Lieshout Stefan van Achilles-Top 15.71 3 X 14.86 15.71 X X 15.47
4 93 Tichelaar Peter Isala '96 15.24 4 14.18 13.73 14.42 14.60 14.66 15.24
5 49 Zijde Bror van der Ilion 14.65 5 12.39 X 14.65 X 13.90 X
3 818 Olofsen Paul 0 SAV 14.62 6 14.34 14.13 14.10 13.88 14.02 14.62
2 7 Willems Cas Caesar 13.57 7 12.71 X 13.57 X 12.96 X
1 348 Venner Paul Unitas 13.50 8 13.09 12.82 13.11 13.50 13.45 X
0 37 Jonker Mark Isala '96 12.65 9 X 11.69 12.65
0 655 Kadri Said VAV 12.24 10 11.98 12.24 11.33
0 234 Bakker Niels AV Gouda 11.93 11 11.56 11.93 X
0 804 Jessen Vincent Attila 11.83 12 X 11.83 11.55
0 19 Noort Ruud van De Spartaan 11.54 13 X 11.03 11.54
0 54 Clemens Dave De Spartaan 11.30 14 11.30 10.47 10.90
0 684 Benders Yuri HAC 11.23 15 11.21 10.49 11.23
0 138 List Enrico van der Attila 11.21 16 10.68 11.21 10.65
 
 
Uitslagen Polsstokspringen JA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 3m21 3m41 3m61 3m71 3m81 3m91 4m01 4m11 4m21 4m31 4m41 4m51 4m61 4m81 5m01
0 841 Wijntjens Gilbert Caesar 4.81 1 XX0 0-- XXX
0 72 Water Jo‘l de Ilion 4.31 2 XX0 X0- --- XXX
0 15 Borst Sander de Parthenon 4.21 3 XX0 --- 0-- XX0 --- 0-- XXX
0 372 Dolsma Sjoerd Lycurgus 4.11 4 X0- --- X0- XX0 XXX
0 316 Oplanic Marco Lycurgus 4.01 5 XX0 0-- 0-- XXX
0 144 Jonkers Leandor Sprint 3.81 6 0-- --- XX0 XXX
0 161 Prooijen Stefan van Hercules 3.71 7 0-- 0-- 0-- X0- XXX
0 48 Jehee Pim AV Gouda 3.61 8 --- --- X0- --- XX
0 90 Janssen Jeroen Passaat 3.61 9 0-- 0-- XX0 XXX
0 593 Steverink Jason Argo 3.41 10 X0- 0-- XXX
 
 
Uitslagen Speerwerpen JA

 
Pos Nummer Naam   Vereniging Resultaat Plaats Video 1 2 3 4 5 6
828Schreurs Jesse Attila 58.69 1 58.69 55.94 - 55.37 - 57.05
737Jonker Mark Isala '96 55.69 2 52.60 55.69 54.81 54.22 X 55.47
629Cluistra Daan Triathlon 54.47 3 49.10 54.47 49.94 50.48 52.03 53.60
5574Zwetsloot Willem Leiden Atletiek 54.42 4 51.28 53.69 49.80 54.42 50.74 45.68
418Lieshout Stefan vanAchilles-Top 53.06 5 53.06 52.78 46.56 X - 52.21
3397Schampers Laurens Groene Ster 50.30 6 46.75 50.30 47.91 47.54 48.71 49.36
290Janssen Jeroen Passaat 47.30 7 41.23 40.23 47.30 40.76 37.19 42.44
171Loon Colin vanIlion 47.04 8 43.96 43.75 46.16 45.98 47.04 46.22
019Noort Ruud vanDe Spartaan 44.42 9 44.42 X 42.85
093Tichelaar Peter Isala '96 44.13 10 42.10 44.13 41.31
0310Kuiper Jip Lopersgroep Deurne 44.07 11 40.63 44.07 43.19
0721Keijzer Marco deRotterdam Atletiek 43.75 12 X 43.75 40.48
0491Rombout Tim AV Haarlem 42.56 13 41.04 X 42.56
0243Heppener Jesse AAC 40.05 14 40.05 38.53 X
0124Bosma Tom Achilles -
 
 
Uitslagen Verspringen JA

Pos Nummer Naam Vereniging Resultaat Plaats 1 2 3 4 5 6
8 26 Meijer Tijmen NEA Volharding 7.04 -0.1 1 6.83 2.1 7.00 1.2 X 7.04 -0.1 X 6.56 1.2
7 18 Lieshout Stefan van Achilles-Top 6.77 1.4 2 6.41 1.6 6.67 2.4 6.77 1.4 - - -
6 400 Arts Marnic Lopersgroep Deurne 6.65 1.4 3 X 6.58 3.8 6.65 1.4 6.36 1.8 6.51 1.1 6.63 3.0
5 7 Willems Cas Caesar 6.61 2.3 4 6.58 1.2 6.49 0.8 6.61 2.3 6.44 3.8 X 6.38 5.8
4 316 Oplanic Marco Lycurgus 6.57 3.6 5 X 6.57 3.6 6.40 2.2 X 6.49 1.8 X
3 81 Dekker Frank Hollandia 6.45 3.0 6 6.17 0.9 6.45 3.0 6.38 0.4 X 6.36 4.3 X
1 76 Verbeek Tim AAC '61 6.26 1.7 7 5.81 3.0 5.96 1.2 6.19 3.0 6.11 0.6 5.97 1.8 6.26 1.7
2 823 Groot Lars Trias 6.21 1.5 8 X 6.21 1.5 5.70 0.5 X 6.05 0.9 X
0 392 Vugts Adriaan Attila 6.17 0.5 9 X 6.15 1.7 6.17 0.5
0 157 Broekhuis Bas AV '34 6.14 1.1 10 X 6.14 1.1 X
0 600 Melis Aarnout Haag Atletiek 6.00 1.2 11 6.00 1.2 5.07 0.8 5.89 0.9
0 597 Sijbring Nick Groningen Atletiek 5.95 2.3 12 5.93 1.7 5.95 2.3 5.90 2.1
0 116 Lange Jasper de AAV '36 5.88 0.0 13 5.88 0.0 5.76 3.1 X
0 795 Comenentia Luciano AAC 5.88 1.7 14 5.56 1.2 5.88 1.7 5.21 -0.2
 
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht