Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Klassement NK Junioren 2006 - Atleten

 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 
Plaats Naam Vereniging Totaal punten 1ste 2de 3de 4de 5de 6de 7de 8ste
1 Patrick Cronie Passaat 24 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Brenda Baar GAC-Hilversum 20 2 0 0 0 1 0 0 0
3 Marije Jansen R' dam Atletiek 20 1 0 2 0 0 0 0 0
4 Eugéne Susanna GVAC 17 0 0 2 1 0 0 0 0
5 Esther Akihary Unitas 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Evelien Dekkers Achilles-EL 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Jerrel Feller DEM 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonie Schilder AV Edam 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Luc Schout Attila 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarten Persoon Phanos 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Melissa Boekelman Prins Hendrik 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Roy Hoornweg Passaat 16 2 0 0 0 0 0 0 0
13 Pamela Kiel Hercules 16 0 0 2 0 1 0 0 0
13 Paul Olofsen SAV 16 0 0 2 0 1 0 0 0
15 Ruben Zwiers SISU 16 0 0 1 2 0 0 0 0
16 Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 15 1 1 0 0 0 0 0 0
16 Lotte van den Boom THOR 15 1 1 0 0 0 0 0 0
18 Adrian Rijken Nea-Volharding 14 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 14 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Gerben Klein THOR 14 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 14 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Lotte Jacobs HAC 14 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Tjendo Samuel Phanos 14 1 0 1 0 0 0 0 0
24 Boudewijn Luyten Start '78 14 0 2 0 0 0 0 0 0
24 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 14 0 2 0 0 0 0 0 0
24 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 14 0 2 0 0 0 0 0 0
24 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 14 0 2 0 0 0 0 0 0
24 Marieke Falkmann De Sperwers 14 0 2 0 0 0 0 0 0
24 Marit Dopheide AC TION 14 0 2 0 0 0 0 0 0
30 Natascha van der Linden HAC 13 1 0 0 1 0 0 0 0
30 Rachél van Harlingen Passaat 13 1 0 0 1 0 0 0 0
30 Susanne Dekkers AV '34 13 1 0 0 1 0 0 0 0
33 Linda Boerma De Sperwers 13 0 1 1 0 0 0 0 0
33 Lisanne Hoos Hera 13 0 1 1 0 0 0 0 0
33 Luc Goossen Achilles-EL 13 0 1 1 0 0 0 0 0
33 Roxanne Martin Seven Hills RT 13 0 1 1 0 0 0 0 0
37 Brian Vriend Lycurgus 13 0 1 0 1 0 0 0 1
38 Marije Zwijsen Hellas 13 0 1 0 0 1 0 1 0
39 Stefan van Lieshout LG Deurne 13 0 1 0 0 0 1 1 1
40 Revelinho Eind Jahn II 12 1 0 0 0 1 0 0 0
41 Bianca Reuver Hera 12 0 1 0 1 0 0 0 0
42 Nadine Broersen Atledo 12 0 1 0 0 1 0 0 1
43 Dianthe Huis Continental Sport 12 0 0 2 0 0 0 0 0
43 Paul Groen GAC-Hilversum 12 0 0 2 0 0 0 0 0
45 Ismaëlle Stout AV '34 11 1 0 0 0 0 1 0 0
45 Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 11 1 0 0 0 0 1 0 0
47 Annelies Fortuin Start '78 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Ester Claassen Attila 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Wilbert van Vliet Seven Hills RT 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Yaël van Pelt Atletiek Maastricht 11 0 1 0 0 1 0 0 0
51 Tim Zwiep Spado 11 0 1 0 0 0 1 0 1
52 Carola van Wagtendonk Hera 11 0 0 1 1 0 0 0 0
52 Kelly Ringlever R' dam Atletiek 11 0 0 1 1 0 0 0 0
52 Lisanne Schol Nea-Volharding 11 0 0 1 1 0 0 0 0
52 Ronald Brugge Groningen Atletiek 11 0 0 1 1 0 0 0 0
52 Simone Gouw Zuidwal 11 0 0 1 1 0 0 0 0
52 Tamara Klomp R' dam Atletiek 11 0 0 1 1 0 0 0 0
58 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 10 1 0 0 0 0 0 1 0
59 Amanda Spiljard Attila 10 0 1 0 0 0 1 0 0
59 Eline van Beek Atverni 10 0 1 0 0 0 1 0 0
59 Jarno Boutkam Typhoon 10 0 1 0 0 0 1 0 0
59 Nils Daas Atverni 10 0 1 0 0 0 1 0 0
63 Yvet van der Sterren DAK 10 0 0 1 0 1 0 0 0
64 Shimada Bajon Atverni 10 0 0 0 2 0 0 0 0
65 Nout Jansen Pallas '67 9 0 1 0 0 0 0 1 0
65 Rimke de Groot Haag Atletiek 9 0 1 0 0 0 0 1 0
65 Roland van Zuilen AV Gouda 9 0 1 0 0 0 0 1 0
65 Rosemarie Beukhof Daventria 9 0 1 0 0 0 0 1 0
69 Wesley Pauel AV Almere '81 9 0 0 1 0 0 1 0 0
70 Kirsten Klop Unitas 9 0 0 0 1 1 0 0 0
70 Lonneke Derriks De Spartaan 9 0 0 0 1 1 0 0 0
70 Natasja Kemkers Hera 9 0 0 0 1 1 0 0 0
70 Pim Jehee AV Gouda 9 0 0 0 1 1 0 0 0
74 Barbara van der Loo PAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Bjorn Blommerde Spado 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Dennis Spillekom DEM 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Esther van de Lycke AV '23 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Jasper van den Wittenboer De Keien 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Jessie Fairley Loopgroep PK 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Jordy van Bodegraven Achilles-EL 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Kevin Weltak PAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Loreanne Kuhurima AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Machteld Mulder Hollandia 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Marieke van der Wal Groningen Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Marius Kranendonk AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Michel Kerkdijk Daventria 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Mike van Kruchten Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Nedea Asin PAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Niels van Dijk Clytoneus 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Nikki Woudstra Start '78 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Pim Stevens AV Venray Regio 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Quinten Hennekam Parthenon 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Rachel Boddy KAV Holland 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Ricardo Geluk Hercules 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Rick Vet GAC-Hilversum 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Sanne Korteland Passaat 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Sharona Bakker Suomi 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Tim ten Berge De Sperwers 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Wout van Wengerden Unitas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Yvonne Blok AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Babs Egbers AV '34 8 0 1 0 0 0 0 0 1
102 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 8 0 0 0 1 0 1 0 0
103 Raggaé Monsels Continental Sport 8 0 0 0 0 2 0 0 0
104 Adriaan Vugts Attila 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Angela de Winter Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bart Cortjens Startbaan 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Boudine Bouma Nea-Volharding 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bror van der Zijde Ilion 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Erik Leeflang Zuidwal 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Erwin Slokker Zuidwal 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Igor Brink Daventria 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jasmijn Wierema AV '40 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jasper de Lange AAV '36 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jenny Baar GAC-Hilversum 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jorit van Malsen Atverni 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jorn Bakker Ilion 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Joyce Huisman Phanos 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Laurien Goedemans OSM '75 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Manon Sillekens Sprint 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Margriet Berkhout NOVA 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Mike Mutsaers R' dam Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Patrick van der Steen Parthenon 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Reinier Bouma AV '55 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 René Stokvis AC TION 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Romy Kraaijeveld Phanos 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Ronald Droppert AV '40 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Sabine Jansen Spirit-OB 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Thaisa Huis Nea-Volharding 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Yuri Benders HAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
132 Jamile Samuel Phanos 7 0 0 0 0 1 1 0 0
132 Margriet van Kammen Impala 7 0 0 0 0 1 1 0 0
132 Moniek Riemersma De Keien 7 0 0 0 0 1 1 0 0
132 Myrthe van der Stap Hercules 7 0 0 0 0 1 1 0 0
132 Raoul Klunder Nijland Spado 7 0 0 0 0 1 1 0 0
132 Tom Heijens Hylas 7 0 0 0 0 1 1 0 0
138 Aniek Aper RK HAV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Bart van der Gragt Hylas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Dion Kramer Hylas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Femke Klop Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Gemma de Schepper PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Imme van Burg Prins Hendrik 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Indah van Marrewijk AV '40 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jamie van Lieshout AV Valkenswaard 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jan Berends Luten HAC '63 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jane Boddy KAV Holland 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jeroen Verboom Triathlon 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jesse Caron R' dam Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Jorrit Pels AV '40 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Joska le Conté Fit 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Kirsten van Bokhorst GAC-Hilversum 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Michael-Pat Anpong PSV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Mitchel Henderix Spark 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Naomi Driessen Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Nicole Kroonenburg SAV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Paul Boon SAV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Rik van Leeuwen Parthenon 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Robin Coops Hellas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Robin Teunissen AV Venray Regio 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Rolf de Jong Pallas '67 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Sanne Raats Spado 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Thijs van de Pol Daventria 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Timo de Water Ilion 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Tjerk Conijn Lycurgus 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Valery Vollering Haag Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
138 Yannick Greiner Groningen Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
170 Corelien Kloek AV NOP 6 0 0 0 1 0 0 0 1
171 Joeri Magielse Spado 6 0 0 0 0 1 0 1 0
171 Stefan Stokman AV '56 6 0 0 0 0 1 0 1 0
173 Obed Martis R' dam Atletiek 6 0 0 0 0 0 2 0 0
173 Ronald Kuin Kronos 6 0 0 0 0 0 2 0 0
175 Alexander van de Heuvel Typhoon 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Anita Karregat AV Edam 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Annemiek Strijker AAC '61 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Bilal Anrar OSS/VOLO 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Bram van Buggenum AVON 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Bryan Bastiaanse Fortuna 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Chris van Lierop 't Jasper Sport 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Christiaan van der Vaart Spark 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Clement Lobela Sparta 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Daniël Franken AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Esther Vermuë R' dam Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Iordache Voicu De Gemzen 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Joost van den Ende Seven Hills RT 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Joost van Gemeren AV '47 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 José Schoenmaker Lycurgus 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Judy Middelburg Olympus '70 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Karin Leber AV Edam 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Laurens Schampers Groene Ster 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Leonie Nuyens Noordkop 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Linda van de Lagemaat Pallas '67 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Lisette van der Haar PEC 1910 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Manon van de Wouw HAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Mariska Maatje De Sperwers 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Marlies Manders Hellas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Matthias Weide GAC-Hilversum 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Maykel Roovers Achilles-EL 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Nicky van Leuveren Phanos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Nicole Jetten Seven Hills RT 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Niels Bakker AV Gouda 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Paul Venner Unitas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Roel Driever AC TION 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Rowan Smal Nea-Volharding 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Roy van Meel Spado 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Sander Schutjes AV Valkenswaard 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Sanne van der Velden Flevo Delta 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Stijn Ram Ciko '66 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Thomas Schuwer Scopias 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Tijmen Meijer Nea-Volharding 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Tom van Oorschot Seven Hills RT 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Tom Wiggers AV Castricum 5 0 0 0 1 0 0 0 0
175 Wim van Doorn Pallas '67 5 0 0 0 1 0 0 0 0
217 Enrico van der List Attila 5 0 0 0 0 1 0 0 1
217 Esther Arts LG Deurne 5 0 0 0 0 1 0 0 1
217 Robert-jan Vos AV Weert 5 0 0 0 0 1 0 0 1
220 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Bas Visserman Impala 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Emilie Ephimenco R' dam Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Ewout Revers Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Helen de Loor Nea-Volharding 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Jasper van der Ploeg NOVA 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Jeroen Schmitz Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Jesse Schreurs Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Jesse van Burg Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Joyce Klijn Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Juliette Buiter Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Jurry van der Woude AV NOP 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Justin Cok AV '47 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Laura Starre AV Voorschoten '97 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Loek Bellord Hylas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Maaike Daas Atverni 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Maikel van Eekelen Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Marieke Schenker R' dam Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Marijke Valk Hercules 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Marinus Winters KAV Holland 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Marjon van der Wansem LADB 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Marnic Arts LG Deurne 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Mart ten Berge De Sperwers 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Martijn van Calker PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Nicky Lam Phanos 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Nikki Fairley Loopgroep PK 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Nils Mulder Haag Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Remco Wennink PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Sacha van der Donk Hellas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Sjoerd Hensing De Sprinter 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Stefan Schouten Athlos 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Stefanie Pooyé Sprint 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Stephan Dekker Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Timo van Beek Pijnenburg 4 0 0 0 0 1 0 0 0
220 Tom Stultiens PSV 4 0 0 0 0 1 0 0 0
256 Cas Willems Caesar 4 0 0 0 0 0 1 0 1
256 Ursula Holzmann Hercules 4 0 0 0 0 0 1 0 1
258 Myrte Goor AAC '61 4 0 0 0 0 0 0 2 0
259 Annelies Laan Hollandia 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Anouk Kragtwijk De Spartaan 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Anselma van Midden GAC-Hilversum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Bas Lok Lycurgus 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Camiel Kruiswijk BAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Caressa Janssen 't Haasje 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Daan Cluistra Triathlon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Daan Dicke Hercules 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Elgin Herfst PAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Fabienne Boekelman Achilles-EL 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Jacine Babel Continental Sport 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Jan Groot Hollandia 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Jeroen Vister De Liemers 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Joost Niekus Flevo Delta 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Josien Aarntzen Atletico '73 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Karin Vintges Attila 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Kelly Schouten TAS '82 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Kim Kolthof Nijmegen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Li Anne van Rhee Hellas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Lianne van der Lugt Olympus '70 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Lieke van Velzen Startbaan 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Maarten Cornelissen AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Manon Verlinden Spado 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Marieke Akkermans Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Marije Dangremond AC TION 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Marlou Bijlsma ATC '75 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Marnix Mus Triathlon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Martijn Bartelson Nea-Volharding 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Maureen Koster AV '47 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Moniek Maarse AV Aalsmeer 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Nana Addae Continental Sport 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Niko Zuidema Olympus '70 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Patrick Geluk Hercules 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Paul Wijman Clytoneus 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Paul Zwama Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Robin Fasel AV Voorschoten '97 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Sander de Borst Parthenon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Sanne Harland Ilion 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Tiffany Boersma AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Vanessa Lutonto AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
259 Wessel Achterberg De Gemzen 3 0 0 0 0 0 1 0 0
300 Esther Schipper Hylas 3 0 0 0 0 0 0 1 1
300 Gilbert Wijntjens Caesar 3 0 0 0 0 0 0 1 1
300 Pascal van Balen Hellas 3 0 0 0 0 0 0 1 1
300 Sanne van de Ven GVAC 3 0 0 0 0 0 0 1 1
304 Alwin Groen NOVA 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Bart van Nes R' dam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Carolijn Damen Ciko '66 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Cindy Kiekens Hera 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Corina Ruiter SAV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 David Blank GVAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Diderik van Buren Nijmegen Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Elisa Blom Prins Hendrik 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Ellen Esselaar Unitas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Erik Zonneveld Hellas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Esther Fonville Startbaan 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Grace van der Berg AV Almere '81 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jelle Kemper OSS/VOLO 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jeroen Schipper Hollandia 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jessey William Okai De Sperwers 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jessica Oosterloo AAC '61 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Kyoma Wang Nea-Volharding 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Madelon Dekker AV '56 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Mark Jonker Isala '96 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Mathijs van Campenhout Sprint 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Menno Zuidema Olympus '70 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Merel Franken LT Ed Sligchers 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Neeltje Kromdijk PEC 1910 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Patrick Overkamp Hercules 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Paul Robers Hanzesport 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Piet de Reuver AAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Rachelle Smit AAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Robin Hengeveld Ciko '66 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Simon Tesfay R' dam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Sjors Verheijde Start '78 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Stefan van Prooijen Hercules 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Thierry Kruithof KAV Holland 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Tim Klaassen PEC 1910 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Wilmke Boersma Horror 2 0 0 0 0 0 0 1 0
338 Alissa Jalink Atverni 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Alma Vermeulen PAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Angela van Veen Climax 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Annick Klein Isala '96 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Caroline Kunst AV Edam 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Corné Boutkam Typhoon 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Daphne Mierop AV Almere '81 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Dave de Geest Ciko '66 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Davey Beuving Climax 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Elise Kato AV Gouda 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Elyssio Ramos PAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Gijs Groen Haag Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Gijs Jacobs HAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Glenn Dutrieux Spado 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Hans Koops Jahn II 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Joeri Spoor PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Jorén Tromp Hera 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Laura van den Hout Attila 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Laura van Leijenhorst Triathlon 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Lu Luong Hylas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Maaike de Wit DAK 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Mandy Bouwmeester AAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Mark Meijer Startbaan 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Mark Nouws LT Ed Sligchers 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Marleen Ram GAC-Hilversum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Natalie Bruggert Hanzesport 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Nikki Timmers PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Robin Hense Groene Ster 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Ruben Kok Atletico '73 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Sjoerd Dolsma Lycurgus 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Thom Heijnen Unitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
338 Tim Verbeek AAC '61 1 0 0 0 0 0 0 0 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht