Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Klassement NK Junioren 2005 - Atleten

 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 
Plaats Naam Vereniging Totaal punten 1ste 2de 3de 4de 5de 6de 7de 8ste
1 Brenda Baar GAC-Hilversum 27 1 1 2 0 0 0 0 0
2 Ingmar Vos PAC 27 0 1 2 1 0 0 1 1
3 Cas Willems Caesar 26 1 1 1 1 0 0 0 0
4 Patrick Cronie Passaat 24 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Bregje Crolla Unitas 23 1 0 0 3 0 0 0 0
6 Vincent Onos SAV 22 2 0 1 0 0 0 0 0
7 Marlies Kranendonk Energie 20 0 2 1 0 0 0 0 0
8 Evelien Dekkers Achilles-EL 19 1 1 0 0 1 0 0 0
9 Melissa Boekelman Achilles-EL 16 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Michael-Pat Anpong PSV 16 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Susan Kuijken Seven Hills RT 16 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Susanne Dekkers AV '34 16 2 0 0 0 0 0 0 0
13 Daniël Franken AV '34 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Jorit van Malsen Atverni 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 15 1 1 0 0 0 0 0 0
16 Marije Langen AAC '61 14 1 0 1 0 0 0 0 0
16 Mariska Slootweg Hellas 14 1 0 1 0 0 0 0 0
16 Tessa de Niet Haag Atletiek 14 1 0 1 0 0 0 0 0
19 Kelly Ringlever Fortuna 14 0 2 0 0 0 0 0 0
19 Kyoma Wang Nea-Volharding 14 0 2 0 0 0 0 0 0
21 Natascha van der Linden HAC 14 0 0 1 1 0 1 0 0
22 Ankie Timmers PSV 13 1 0 0 1 0 0 0 0
22 Marius Kranendonk Typhoon 13 1 0 0 1 0 0 0 0
24 Leonie Willekes AV Haaksbergen 13 0 1 1 0 0 0 0 0
24 Lotte van den Boom THOR 13 0 1 1 0 0 0 0 0
24 Paul Boon SAV 13 0 1 1 0 0 0 0 0
24 Rody Kiekens Hera 13 0 1 1 0 0 0 0 0
28 Stefan van Lieshout LG Deurne 13 0 1 0 1 0 0 0 1
29 Ronald Droppert AV '40 12 1 0 0 0 1 0 0 0
29 Roxanne Martin Seven Hills RT 12 1 0 0 0 1 0 0 0
31 Bianca Reuver Nea-Volharding 12 0 1 0 1 0 0 0 0
31 Carola van Wagtendonk Hera 12 0 1 0 1 0 0 0 0
31 Derk-Jan van de Boogert R' dam Atletiek 12 0 1 0 1 0 0 0 0
31 Lonneke Derriks De Spartaan 12 0 1 0 1 0 0 0 0
31 Nikki van Leeuwen PAC 12 0 1 0 1 0 0 0 0
36 Bart van Remoortere RK HAV 12 0 0 2 0 0 0 0 0
36 Eugéne Susanna GVAC 12 0 0 2 0 0 0 0 0
36 Peter Tichelaar Isala '96 12 0 0 2 0 0 0 0 0
39 Marlon Dek AV '56 11 1 0 0 0 0 1 0 0
40 Boudewijn Luyten Start '78 11 0 1 0 0 1 0 0 0
40 Jasper van den Wittenboer De Keien 11 0 1 0 0 1 0 0 0
40 Johan Polman DEM 11 0 1 0 0 1 0 0 0
43 Danny Groot AV Edam 11 0 1 0 0 0 0 2 0
44 Esther Akihary Unitas 11 0 0 1 1 0 0 0 0
44 Menno Beck Avantri 11 0 0 1 1 0 0 0 0
46 Marco Oplanic Lycurgus 11 0 0 0 1 1 0 1 0
47 David Blank GVAC 10 1 0 0 0 0 0 1 0
48 Lotte Jacobs HAC 10 0 1 0 0 0 1 0 0
48 Tim van Ommen Hellas 10 0 1 0 0 0 1 0 0
50 Gerben Klein THOR 10 0 0 1 0 1 0 0 0
50 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 10 0 0 1 0 1 0 0 0
52 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 10 0 0 0 2 0 0 0 0
52 Fiere Janssen Unitas 10 0 0 0 2 0 0 0 0
54 Pamela Kiel Hercules 10 0 0 0 1 0 1 1 0
55 Gilbert Wijntjens Caesar 9 1 0 0 0 0 0 0 1
55 Jerrel Feller DEM 9 1 0 0 0 0 0 0 1
57 Sanne Korteland Passaat 9 0 1 0 0 0 0 1 0
58 Nicole Kroonenburg SAV 9 0 0 1 0 0 1 0 0
59 Kevin Weltak PAC 9 0 0 0 1 1 0 0 0
59 Maarten Beerepoot Climax 9 0 0 0 1 1 0 0 0
59 Steijn Pelle THOR 9 0 0 0 1 1 0 0 0
62 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 9 0 0 0 0 1 1 1 0
63 Anetha van Meel R' dam Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Bjorn Blommerde Spado 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Curtis Kock (AHO) R' dam Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Denise Groot AV Edam 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Henrieke Krommendijk Unitas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Ivo de Bruin Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Jasper de Lange AAV '36 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Jill Prins PAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Laura Molenaar AV Gouda 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Lianne van der Lugt Olympus '70 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Machteld Mulder Hollandia 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Manon Kruiver Nova 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Marius Onos SAV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Marlieke Husslage Sprint 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Mike van Kruchten Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Nicky van Leuveren AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Nikki Woudstra Start '78 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Reinier Bouma AV '55 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Remco Aubert PAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Rens Huyben Attila 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Sjorske Wijnker Hera 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Sven van der Vliet AV Almere '81 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Tieme Klinkers De Sprinter 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Tijmen Meijer Nea-Volharding 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Tom Uitslag KAV Holland 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Victor Bouwman Groningen Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Yvonne Hak Hera 8 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Yvonne Veenhuizen AV '34 8 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Oscar van Wagtendonk Hera 8 0 1 0 0 0 0 0 1
96 Jorn Bakker Ilion 8 0 0 1 0 0 0 1 0
97 Brad Brainbridge NZL 8 0 0 0 1 0 1 0 0
97 Enrico van der List Attila 8 0 0 0 1 0 1 0 0
97 Linda Boerma De Sperwers 8 0 0 0 1 0 1 0 0
97 Ruben Esajas PAC 8 0 0 0 1 0 1 0 0
97 Thijs van de Pol Atletics 8 0 0 0 1 0 1 0 0
102 Adriaan Vugts Attila 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Dorus Arts Seven Hills RT 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Eelco Sintnicolaas AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Emiel Roobeek AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Erik Leeflang Zuidwal 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Esmay Vos Typhoon 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Esther van der Lycke AV '23 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Jo-Ann Plet Phanos 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Joep van Oorschot Seven Hills RT 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Jorén Tromp Hera 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Joska le Conté Fit 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Kaira Boddy KAV Holland 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Karin Leber AV Edam 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Leonie Schilder AV Edam 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Linda van de Lagemaat Pallas '67 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Lisette van der Haar PEC 1910 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Mark Jongen Ilion 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Niels Ros R' dam Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Purcy Marte Nea-Volharding 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Rachel Boddy KAV Holland 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 René Stokvis AC TION 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Rik van Leeuwen Parthenon 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Romara van Noort De Spartaan 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Sharon de Knegt AV Oss '78 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Sharona Bakker Suomi 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Thomas Poesiat AV Aalsmeer 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Tom van der Haar PEC 1910 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Twan van Vastenhoven AV Haarlemmermeer 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Vincent Bos Sparta 7 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Yuri Benders HAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Myrthe van der Stap Hercules 7 0 0 0 1 0 0 1 0
135 Paula Schouten Continental Sport 7 0 0 0 1 0 0 1 0
135 Pim Jehee AV Gouda 7 0 0 0 1 0 0 1 0
138 Juliette Buiter Prins Hendrik 7 0 0 0 0 1 1 0 0
138 Ronald Brugge Groningen Atletiek 7 0 0 0 0 1 1 0 0
140 Anouk Olijve ACW '66 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Arjan Dekkers Achilles-EL 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Cees van Maanen Arena 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Charissa Czech Noordkop 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Debbie van Duijnen Suomi 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Erwin Slokker Zuidwal 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Ester Claassen Attila 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Graciëlla Wouterse AV Almere '81 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Imme van Burg Prins Hendrik 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Jasper Wolfswinkel GAC-Hilversum 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Jesse van Burg Ilion 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Laurien Goedemans OSM '75 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Laurinda Haak PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Marcel Wouters Nijmegen Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Marije Jansen AV '56 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Martijn Bartelson Nea-Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Martijn Peters HAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Mitchel Henderix Spark 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nedea Asin PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nikki Fairley Loopgroep PK 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Oskar Jansen AAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Pim Stevens AV Venray Regio 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Raika Lenaarts Hera 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Rick Vet GAC-Hilversum 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Rimke de Groot Haag Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Romy Kraaijeveld Phanos 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Sander de Borst Spirit-OB 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Suzan van Dijck AV Venray Regio 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Suzanne Thierry DEM 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Tjitske Rijntjes Ciko '66 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Tom van Oorschot Seven Hills RT 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Yaël van Pelt Atletiek Maastricht 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Yannick Greiner Groningen Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
175 Helga van Koppenhagen Spirit-L 6 0 0 0 1 0 0 0 1
176 Anouk Monnink AAC '61 6 0 0 0 0 1 0 1 0
176 Wendy Mullink AV Argo 6 0 0 0 0 1 0 1 0
178 Jip Kuiper LG Deurne 6 0 0 0 0 0 2 0 0
179 Babs Egbers AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Bilal Anrar OSS/VOLO 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Esther Maasdam PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Esther Vermuë AV '56 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Hidde Egbers AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Ilona Schra Vitalis 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Jane Boddy KAV Holland 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Jenny Baar GAC-Hilversum 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Jessie Fairley Loopgroep PK 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Jordy van Bodegraven Achilles-EL 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Joyce Huisman Phanos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Luc Schout Attila 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Luuk Louis Haag Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Marieke Bart Parthenon 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Marieke Falkmann De Sperwers 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Michel Kerkdijk Atletics 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Michel Mooy Clytoneus 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Mike Mutsaers R' dam Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Niels Oudenes AV '47 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Raggaé Monsels Continental Sport 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Remco Wennink PEC 1910 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Robin van der Linde AV Almere '81 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Rosemarie Beukhof VAV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Sophie Burgers Seven Hills RT 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Stefanie Pooye Sprint 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Tamara Middelburg Olympus '70 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Thijs van Gerwen De Keien 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Tim Snijders PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Vincent Monden PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
208 Rianne Weltak PAC 5 0 0 0 0 1 0 0 1
208 Tamara Klomp R' dam Atletiek 5 0 0 0 0 1 0 0 1
208 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5 0 0 0 0 1 0 0 1
211 Brian Bulgac AV Almere '81 5 0 0 0 0 0 1 1 0
211 Josien Aarntzen Atletico '73 5 0 0 0 0 0 1 1 0
211 Paul Olofsen SAV 5 0 0 0 0 0 1 1 0
214 Anouk Hagen AV Wijchen 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Bas Visserman Impala 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Bianca Kint Hercules 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Bram van Buggenum AVON 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Brechje Kraan Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Christiaan van der Vaart Spark 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Daan Cluistra Triathlon 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Daniel Wanders AV '34 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Debbie Hartog Nea-Volharding 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Eline van Beek Atverni 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Elize Kerseboom AV '34 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Frans Boumans Achilles-Top 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Guus Reyngoud Hellas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Ilse van Beek Atverni 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Jeroen Schipper Hollandia 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Joeri Magielse Spado 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Joost van Gemeren AV '47 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Jorrit Pels AV '40 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Karin Nieuwenhuizen Hellas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Lisanne Hoos Hera 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Loreanne Kuhurima AAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Margriet Berkhout Nova 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Marinus Winters KAV Holland 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Martijn van Calker PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Mike Olsthoorn AV '40 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Mirte List GAC-Hilversum 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Nancy Karels AAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Nayton Craig Startbaan 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Nelleke Bosch ACO 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Nicole Jetten Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Patrick van der Steen Parthenon 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Remco Mettes Hollandia 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Rick Velthof Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Rik Wester Nijmegen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Rob Jetten Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Ronald van Meurs Clytoneus 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Sarina de Reus PAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Simone Gouw Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Timon Pieck Sprint 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Ursula Holzmann Hercules 4 0 0 0 0 1 0 0 0
214 Wilbert van Vliet Loopgroep PK 4 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kirsten Klop Unitas 4 0 0 0 0 0 1 0 1
256 Bart Mateman Flevo Delta 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Bibi Lotte van der Horst Atletico '73 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Claudia van Offeren VAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Corinne van den Berg AV Castricum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Damiet de Wit Atverni 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Dave de Geest Ciko '66 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 David van Hetten PAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Denise Jol Sparta 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Emilie Ephimenco R' dam Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Esther Ruijters Achilles-Top 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Esther Schipper Hylas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Geert Geijtenbeek Pijnenburg 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Jan Ormel Hellas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Jarno Boutkam Typhoon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Joeri Moerman AVON 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Joost Niekus Flevo Delta 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Kevin van de Wassenberg Athlos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Laura van Nes R' dam Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Leon van Sprang AV '47 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Maartje Schonewille Caesar 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Maikel van Eekelen Attila 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Mandy van Es Dokev 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Marieke Riemens AV '56 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Marije Zwijsen Hellas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Marsha Steenbeek Altis 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Moniek Maarse AV Aalsmeer 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Natacha Guiny Noordkop 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Nico Zwarthoed AV Edam 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Nout Jansen Pallas '67 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Paul Groen GAC-Hilversum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Paul Robers Hanzesport 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Paul Zwama Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Raoul Klunder Nijlandt Spado 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Rogier Wezeman Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Rolf de Jong Pallas '67 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Stephan Hoeymans AV Valkenswaard 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Tiffany Boersma AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
256 Wim van Doorn Pallas '67 3 0 0 0 0 0 1 0 0
295 Almar Kal KAV Holland 3 0 0 0 0 0 0 1 1
295 Andika de Visser Parthenon 3 0 0 0 0 0 0 1 1
297 Tim Zwiep Spado 3 0 0 0 0 0 0 0 3
298 Bart Lubberts AV '55 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Boudine Bouma Nea-Volharding 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Colin van Loon Ilion 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Duncan Visser Haag Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Elisa Blom AV Oss '78 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Esther Fonville Startbaan 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Jeroen Rooken Avantri 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Johan Riteco Noordkop 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 José Schoenmaker Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Karlijn Heinsbroek Fortuna 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Kevin Hiwat Nea-Volharding 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Maarten Gouda Trias 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Mirjam Revet AV Gouda 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Niels Warnaar AV '47 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Nikki Timmers PSV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Nils Mulder Haag Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Raoul van Haaften Haag Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Roel Haeren AVON 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Rosalinde Louwerman SAV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Sam Lavrijsen Seven Hills RT 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Saskia Uittenbosch VAV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Sietske van der Weijden Leiden Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Suzanne de Sevren Jacquet Isala '96 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Thomas van den Berg AV '40 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Tjerk Conijn Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Wilmke Boersma Horror 2 0 0 0 0 0 0 1 0
298 Yvet van der Sterren DAK 2 0 0 0 0 0 0 1 0
325 Aarnout Melis Haag Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Alexander van de Heuvel Typhoon 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Anton Kerver PAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Bas Bodewes Parthenon 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Bror van der Zijde Ilion 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Carla de Koning Nea-Volharding 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Caroline Kunst AV Edam 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Clement Lobela Sparta 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Danique Diemeer AV Castricum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Esther Merkx De Komeet 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Fieke Cappendijk De Keien 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Gaitrie Lalta PAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Guido Lijster Ciko '66 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Jan Berends Luten HAC '63 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Jeroen van Veen Isala '96 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Jesse Heppener AAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Jolice van den Berg AV Haarlemmermeer 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Liesbeth Koen Spirit-OB 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Mara Bloo BAV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Margriet van Kammen Impala 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Marleen Humme AV '56 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Martijn Verwoert Atverni 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Mathew Mildenhall AUS 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Michiel de Ruiter Hera 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Moniek Riemersma De Keien 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Myrte Goor AAC '61 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Nikki van Oorsouw Prins Hendrik 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Patrick Geluk Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Rob van Genderen Caesar 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Sanne Raats Spado 1 0 0 0 0 0 0 0 1
325 Wesley Pauel AV Almere '81 1 0 0 0 0 0 0 0 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht