Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Klassement NK Junioren 2004 - Atleten

 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 
Plaats Naam Vereniging Totaal punten 1ste 2de 3de 4de 5de 6de 7de 8ste
1 Pelle Rietveld Ilion 29 1 2 1 0 0 0 0 1
2 Rick van Ruiten De Spartaan 28 2 1 0 0 1 0 0 1
3 Maarten Persoon AAV '36 24 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Melissa Boekelman Achilles-EL 24 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Stefan van Lieshout LG Deurne 22 1 0 0 2 1 0 0 0
6 Jolanda Keizer AAC 22 0 1 1 1 1 0 0 0
7 Daniel Franken AV '34 21 1 1 1 0 0 0 0 0
8 Remona Fransen De Spartaan 21 0 2 1 0 0 0 0 1
9 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 20 2 0 0 0 1 0 0 0
10 Brenda Baar GAC-Hilversum 20 1 0 2 0 0 0 0 0
11 Fiere Janssen Unitas 20 0 0 1 2 1 0 0 0
12 Jasper van den Wittenboer De Keien 18 1 1 0 0 0 0 1 1
13 Natascha van der Linden HAC 18 1 0 0 2 0 0 0 0
14 Delia Appelman DEM 18 0 1 1 1 0 0 0 0
15 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 17 0 1 1 0 1 0 0 0
16 Denise Kemkers Hera 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Jerrel Feller DEM 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Marije Jansen AV '56 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Marjorie Groenfelt Continental Sport 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Martijn Bartelson Nea-Volharding 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Robbert Bal Haag Atletiek 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Tom Corstjens Achilles-Top 16 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Tom Wiggers Hylas 16 2 0 0 0 0 0 0 0
24 Evelien Dekkers Achilles-EL 16 0 1 1 0 0 1 0 0
25 Henrieke Krommendijk Unitas 15 1 1 0 0 0 0 0 0
25 Leomar Davis Haag Atletiek 15 1 1 0 0 0 0 0 0
25 Marco Caspers Swift 15 1 1 0 0 0 0 0 0
25 Michael Mathew R' dam Atletiek 15 1 1 0 0 0 0 0 0
25 Susan Kuijken Seven Hills RT 15 1 1 0 0 0 0 0 0
25 Susanne Dekkers AV '34 15 1 1 0 0 0 0 0 0
31 Martin Oude Alink MPM 14 1 0 1 0 0 0 0 0
32 Gijs Jacobs HAC 14 0 2 0 0 0 0 0 0
32 Maarten Beerepoot Climax 14 0 2 0 0 0 0 0 0
34 Gerben Klein THOR 14 0 1 0 0 1 1 0 0
35 Michel Butter Lycurgus 13 1 0 0 1 0 0 0 0
36 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 13 0 1 1 0 0 0 0 0
37 Rimke de Groot Haag Atletiek 13 0 0 2 0 0 0 0 1
38 Boudine Bouma Nea-Volharding 12 0 1 0 1 0 0 0 0
38 René van der Donk Prins Hendrik 12 0 1 0 1 0 0 0 0
40 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 12 0 0 2 0 0 0 0 0
40 Prince Kwidama (AHO) R' dam Atletiek 12 0 0 2 0 0 0 0 0
42 Marlon Dek AV '56 11 1 0 0 0 0 1 0 0
43 Gilbert Wijntjens Caesar 11 0 1 0 0 1 0 0 0
43 Kelly Ringlever Fortuna 11 0 1 0 0 1 0 0 0
43 Mike Teekens AV '40 11 0 1 0 0 1 0 0 0
43 Suzan van Dijck AV Venray Regio 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Bart van Remoortere RK HAV 11 0 0 1 1 0 0 0 0
47 Corné Boutkam Typhoon 11 0 0 1 1 0 0 0 0
47 Jannik Klumpenaar VAV 11 0 0 1 1 0 0 0 0
47 Laurinda Haak PAC 11 0 0 1 1 0 0 0 0
47 Marije Langen AAC '61 11 0 0 1 1 0 0 0 0
47 Nikki van Leeuwen PAC 11 0 0 1 1 0 0 0 0
53 Lianne Bruins AAC '61 11 0 0 0 1 1 0 1 0
54 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 10 1 0 0 0 0 0 1 0
55 Mariska Slootweg Triathlon 10 0 1 0 0 0 1 0 0
55 Tim Zwiep Spado 10 0 1 0 0 0 1 0 0
57 Andrea Deelstra Athlon 10 0 0 1 0 1 0 0 0
57 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 10 0 0 1 0 1 0 0 0
57 Jessica Keizer De Sperwers 10 0 0 1 0 1 0 0 0
57 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 10 0 0 1 0 1 0 0 0
61 Bram van Buggenum AVON 10 0 0 0 2 0 0 0 0
61 Evelien Ruijters Achilles-Top 10 0 0 0 2 0 0 0 0
61 Tim van Ommen Hellas 10 0 0 0 2 0 0 0 0
64 Jarno Beuving Climax 10 0 0 0 0 1 2 0 0
65 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 9 1 0 0 0 0 0 0 1
66 Cas Willems Caesar 9 0 1 0 0 0 0 1 0
66 Rob Jetten Seven Hills RT 9 0 1 0 0 0 0 1 0
66 Roxanne Martin Seven Hills RT 9 0 1 0 0 0 0 1 0
66 Suzanne Thierry DEM 9 0 1 0 0 0 0 1 0
66 Tamara Klomp R' dam Atletiek 9 0 1 0 0 0 0 1 0
71 Frans Boumans Achilles-Top 9 0 0 1 0 0 1 0 0
71 Jorit van Malsen Atverni 9 0 0 1 0 0 1 0 0
71 Sander Wieriks R' dam Atletiek 9 0 0 1 0 0 1 0 0
74 Romara van Noort De Spartaan 9 0 0 0 1 1 0 0 0
74 Ronald Droppert AV '40 9 0 0 0 1 1 0 0 0
74 Steven de Jesus R' dam Atletiek 9 0 0 0 1 1 0 0 0
77 Eelco Sintnicolaas AV '34 9 0 0 0 0 2 0 0 1
78 Adrienne Herzog Fit 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Annemarie Schulte De Sperwers 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Bjorn Blommerde Spado 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Bregje Crolla Unitas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Fanny van Maanen R' dam Atletiek 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Femke Klop Unitas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Femke van der Meij Suomi 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Jouke Garretsen Unitas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Maarten van Baardwijk AAC '61 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Machteld Mulder Hollandia 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Marcia de Korte De Keien 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Marco Vermond Seven Hills RT 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Marnix Hebly Altis 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Mike van Kruchten Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Nienke van IJken Altis 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Nikki Woudstra Start '78 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Rene Janssen Prins Hendrik 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Rianna Galiart Lycurgus 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Sjorske Wijnker Hera 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Tom Uitslag SISU 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Vincent Onos SAV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
78 Yvonne Hak Hera 8 1 0 0 0 0 0 0 0
100 Jisca Docters Scheldesport 8 0 1 0 0 0 0 0 1
101 Eugéne Susanna GVAC 8 0 0 1 0 0 0 1 0
101 Ruben Stelma AAC '61 8 0 0 1 0 0 0 1 0
103 Lisanne Hoos Hera 8 0 0 0 1 0 0 1 1
104 Marlot de Jong Phanos 8 0 0 0 0 2 0 0 0
105 Anouk Monnink AAC '61 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Arjan Dekkers Achilles-EL 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Astrid Verhage Hera 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Edgar Minks AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Ernst Moreels Atverni 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Gert-Jan Wassink AV Argo 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Jasper de Lange AAV '36 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Jill Prins PAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Kaira Boddy KAV Holland 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Leonie Willekes AV Haaksbergen 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Lesley van Miert Sprint 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Marius Onos SAV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Marlieke Husslage Sprint 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Martijn Peters HAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Natacha Guiny Noordkop 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Nicole Jetten Seven Hills RT 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Raika Lenaarts Hera 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 René Stokvis AC TION 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Robbert Popken AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Ronald van Meurs Clytoneus 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Ruud Hijnen PSV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Sanne Immer AV Haarlem 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Timo Beemster SAV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Tom van der Haar PEC 1910 7 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Yvonne Veenhuizen AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
133 Lena Dekker SAV 7 0 0 1 0 0 0 0 1
134 Esther Akihary Arena 7 0 0 0 1 0 0 1 0
134 Jonathan Huisman PEC 1910 7 0 0 0 1 0 0 1 0
134 Jorén Tromp Hera 7 0 0 0 1 0 0 1 0
134 Wendy Mullink AV Argo 7 0 0 0 1 0 0 1 0
138 Elin van Bokhorst GAC-Hilversum 7 0 0 0 0 1 1 0 0
138 Paula Schouten AV NOP 7 0 0 0 0 1 1 0 0
140 Babs Egbers AV '34 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Charissa Czech Noordkop 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Christiaan van der Vaart Spark 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Damiet de Wit Pallas '67 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Emiel Roobeek AV '34 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Erik van Roosmalen Prins Hendrik 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Esther Vermuë AV '56 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Gijs Peters Attila 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Ivo de Bruin Phanos 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Leonie Nuyens Noordkop 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Marcel Wouters AV Nijmegen 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Marjolein Rutgers Clytoneus 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Niels van Dijk Clytoneus 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nikki Fairley Seven Hills RT 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nikki Timmers PSV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Nils Mulder Haag Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Pepijn Droog PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Petra Luten AAC '61 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Purcy Marte Nea-Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Rachel Boddy KAV Holland 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Richard Pleeth Leiden Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Rik Knipschild AV '34 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Robert Ton AV Gouda 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Rosemarie Beukhof VAV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Sam Lavrijsen Seven Hills RT 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Sander de Rijke Ilion 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Stephen Muldrow AV Nijmegen 6 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Vincent Bos Sparta 6 0 0 1 0 0 0 0 0
170 Ingmar Vos PAC 6 0 0 0 1 0 0 0 1
171 Lonneke Derriks De Spartaan 6 0 0 0 0 1 0 1 0
172 Bob Altena Unitas 6 0 0 0 0 0 2 0 0
173 Alex Ward Prins Hendrik 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Ankie Timmers PSV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Annelies Sijben Achilles-EL 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Boudewijn Luyten Start '78 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Ester Rosmolen Spirit-OB 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Esther Maasdam PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Iris Lange Atletiek Maastricht 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Jirina van Kesteren AV Haarlem 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Jorn Bakker Ilion 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Joska le Conté Fit 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Lianne van der Lugt Olympus '70 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Lisette van der Haar PEC 1910 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Manon Kruiver Nova 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Marieke van der Wal AAC '61 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Marinus Winters KAV Holland 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Michelle Lunghi PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Mick van Amelsvoort Atletics 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Mike Olsthoorn AV '40 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Pim Gouw Zuidwal 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Roel Driever Atletico '73 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Romy Kraaijeveld Phanos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Sammy Ballak Unitas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Sander Hage Sprint 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Thijs van de Pol Atletics 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Thijs van Gerwen De Keien 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Thomas Curfs Unitas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Yannick Greiner Groningen Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
201 Derk-Jan van den Boogert Energie 5 0 0 0 0 1 0 0 1
202 Eva van der Poel De Spartaan 5 0 0 0 0 0 1 1 0
202 Laura Molenaar AV Gouda 5 0 0 0 0 0 1 1 0
202 Linda Swart AV '55 5 0 0 0 0 0 1 1 0
205 Bas Berveling PAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Boy Aarts Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Bram Rouwen Hanzesport 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Colin Schalken Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Corelien Kloek AV NOP 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Dennis Bonam AV Haarlemmermeer 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Dianthe Huis Nea-Volharding 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Freek van Velzen Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Geeke Blenk AV Venray Regio 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Geert Geijtenbeek Pijnenburg 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Janneke Berkhof R' dam Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Jelle van Kesteren Sprint 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Johan Luten AAC '61 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Jordy Smilde Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Marieke Riemens AV '56 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Marleen Humme AV '56 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Marsha Steenbeek Altis 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Martine van Beek Hellas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Mirte List GAC-Hilversum 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Nancy Karels AAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Ronald Kuin Trias 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Ruben Esajas PAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Sanne Verstegen Spark 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Sharon de Knegt AV Oss '78 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Simone Gouw Zuidwal 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Sophie Burgers Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Stein Metten AV Haarlem 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Thomas Lodewijk Impala 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Tim van den Berg Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Tom van Oorschot Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Victor Bouwman De Liemers 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Yaël van Pelt STB 4 0 0 0 0 1 0 0 0
205 Yvonne Blok Leiden Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
239 Jeroen Zalm Isala '96 4 0 0 0 0 0 1 0 1
240 Danny Groot AV Edam 4 0 0 0 0 0 0 2 0
241 Arjan Timmers PSV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Bibi Lotte van der Horst AV Argo 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Corinne van den Berg AV Castricum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Debbie van Duijnen Suomi 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Doeke Touw GAC-Hilversum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Edwin Ellis Hollandia 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Esmay Vos Typhoon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Evita Breeman PAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ilonka van den Hengel Athlos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Jan Roos AAV '36 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Jeroen van Veen Isala '96 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Jochem Bosboom Zuidwal 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Joeri Moerman AVON 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Joost Rademaekers AV Weert 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Julio Castro Mata Fortuna 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Kevin van de Wassenberg Athlos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Leonie Schilder AV Edam 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Lex Regtop AV '34 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Li Anne van Rhee Hellas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Marieke Akkermans Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Marieke de Greef De Keien 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Marieke Falkmann De Sperwers 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Marieke Schenker R' dam Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Mariska de Jager Phanos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Mirza Kratovac BAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Nick Huysmans Spark 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Olivier Wijsman AV '34 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Oussama Riffi Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Reinier Bouma AV '55 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Richelle Vlenterie Scopias 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Rik van Leeuwen Parthenon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ron Szigetti Attila 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ronald Brugge Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Sabine Okken AV Almere '81 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Sharona Bakker Suomi 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Shimada Bajon Atverni 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Suzan Ruyters Unitas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ursula Holzmann Hercules 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Wessel Achterberg De Gemzen 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Wouter van Caspel Energie 3 0 0 0 0 0 1 0 0
281 Jasmijn Wierema AV '40 3 0 0 0 0 0 0 1 1
281 Marius Kranendonk Typhoon 3 0 0 0 0 0 0 1 1
281 Mark de Rijk Nea-Volharding 3 0 0 0 0 0 0 1 1
284 Anton Groefsma Atletico '73 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Bianca Kint Hercules 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Cees Onderwater Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Denise Geers AV '40 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Duby Ballak Unitas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Eline van Beek Atverni 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Esther Schipper Hylas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Ethwinson Luis R' dam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Gijs Stevers PSV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Henk Bakker AAC '61 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Jenny Baar GAC-Hilversum 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Joni Stolk Olympus '70 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Jorrit Pels AV '40 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Josje Bazelmans GVAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Juliette Veldhuis Attila 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Kirsten Klop Unitas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Leon van Sprang AV '47 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Leonieke Riemens AV Voorschoten '97 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Lotte Jacobs HAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Mandy van Es Dokev 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Margriet van Kammen Impala 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Marina Schoenmakers Leiden Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Matthias Weide Zuidwal 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Matthijs Ruoff Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Maud de Vries DEM 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Michiel de Ruiter Hera 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Miguel Dillenburg R' dam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Pim Hackmann KAV Holland 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Sonny Coolen Attila 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Stefan Stokman AV '56 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Tim Snijders PAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Tom Kraaij AV '55 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 2 0 0 0 0 0 0 1 0
284 Wouter Eilers Altis 2 0 0 0 0 0 0 1 0
318 Anetha van Meel R' dam Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Arnoud Brugge Groningen Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Christel Godijn Hollandia 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Curtis Kock R' dam Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Daniël van Galen AV Weert 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 David Blank GVAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Hanneke Hofman Lionitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Ilse Boudewijn Groningen Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Jacco Koot AV Castricum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Jimmy Verhoeven AV '40 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Joep van Oorschot Seven Hills RT 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Joost Jacobs AV Nijmegen 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Karin Nieuwenhuizen Hellas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Kirsten van Bokhorst GAC-Hilversum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Larissa Wijker DEM 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Leonie Nijstad AAC '61 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Linda Boerma De Sperwers 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Manon Loeffen Seven Hills RT 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Marijn Hoijtink KAV Holland 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Mark Jongen Ilion 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Maykel Roovers Achilles-EL 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Michael Pappers Unitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Mieke Struik PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Niels Ros R' dam Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Patrick Cronie Passaat 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Pim Chermin Atletiek Maastricht 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Raimo Westerhof Athlos 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Sander Halin PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Simone Verheij Ciko '66 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Stefan Nieuwland Climax 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Stefan Wessel De Sperwers 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Stefanie Pooye Sprint 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Thomas van den Berg AV '40 1 0 0 0 0 0 0 0 1
318 Vic Lemmens Caesar 1 0 0 0 0 0 0 0 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht