Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Klassement NK Junioren 2003 - Atleten

 
Met dank aan: Gegevens: Antoon de Groot, Bewerking: Ronald van Weele/Marc Platenkamp
 
Plaats Naam Vereniging Totaal punten 1ste 2de 3de 4de 5de 6de 7de 8ste
1 Bob Altena AV Weert 37 2 3 0 0 0 0 0 0
2 Vincent Onos SAV 27 2 0 1 1 0 0 0 0
3 Erik Cadee Prins Hendrik 24 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Pelle Rietveld Ilion 24 1 1 1 0 0 1 0 0
5 Tamara van der Bij AAC 24 1 1 0 1 1 0 0 0
6 Melissa Boekelman Achilles-EL 23 2 1 0 0 0 0 0 0
7 Marije Jansen AV '56 22 2 0 1 0 0 0 0 0
8 Ingmar Vos PAC 22 0 2 0 1 0 1 0 0
9 Maarten Persoon AAV '36 21 1 1 1 0 0 0 0 0
10 Marije Langen AAC '61 20 2 0 0 0 1 0 0 0
11 Remona Fransen De Spartaan 18 1 1 0 0 0 1 0 0
12 Bram Westland Hylas 18 0 1 1 1 0 0 0 0
13 Fiere Janssen Unitas 17 0 2 0 0 0 1 0 0
14 Delia Appelman DEM 17 0 1 0 2 0 0 0 0
15 Churandy Martina (AHO) R' dam Atletiek 16 2 0 0 0 0 0 0 0
15 Denise Kemkers Hera 16 2 0 0 0 0 0 0 0
15 Joan van den Akker KAV Holland 16 2 0 0 0 0 0 0 0
15 Romara van Noort De Spartaan 16 2 0 0 0 0 0 0 0
15 Susan Kuijken Seven Hills RT 16 2 0 0 0 0 0 0 0
20 Bregje Crolla Unitas 16 1 0 1 0 0 0 1 0
21 Rick van Ruiten De Spartaan 16 1 0 0 0 2 0 0 0
22 Manon van der Heiden GAC-Hilversum 16 0 1 1 0 0 1 0 0
23 Jolanda Keizer AAC 16 0 0 2 0 1 0 0 0
24 Bart van der Gragt Hylas 15 1 1 0 0 0 0 0 0
24 Luc Schout Gen. MichaŽlis 15 1 1 0 0 0 0 0 0
26 Akwasi Frimpong Continental Sport 14 1 0 1 0 0 0 0 0
27 Aretha-Pam Anpong PSV 14 0 2 0 0 0 0 0 0
27 Lesley van Miert Sprint 14 0 2 0 0 0 0 0 0
27 Rudy van Belkom AV Oirschot 14 0 2 0 0 0 0 0 0
30 Tjerk Conijn Lycurgus 13 1 0 0 1 0 0 0 0
31 Derk-Jan van den Boogert Energie 13 0 1 1 0 0 0 0 0
31 Jolien Lammers Atletics 13 0 1 1 0 0 0 0 0
31 Maarten Heisen Clytoneus 13 0 1 1 0 0 0 0 0
31 Tom Corstjens Achilles-Top 13 0 1 1 0 0 0 0 0
35 Laurinda Haak PAC 12 1 0 0 0 1 0 0 0
35 Rianna Galiart Lycurgus 12 1 0 0 0 1 0 0 0
37 Bart Uiterwijk VAV 12 0 1 0 1 0 0 0 0
37 Brenda Baar GAC-Hilversum 12 0 1 0 1 0 0 0 0
37 Joost LavŤn Noordkop 12 0 1 0 1 0 0 0 0
37 Lonneke Derriks De Spartaan 12 0 1 0 1 0 0 0 0
37 Mariska Slootweg Triathlon 12 0 1 0 1 0 0 0 0
42 Linda Callemeijn Atletiek Maastricht 12 0 0 2 0 0 0 0 0
42 Margret Hink Nova 12 0 0 2 0 0 0 0 0
44 Evelien Dekkers Achilles-EL 12 0 0 1 0 1 0 1 0
45 Marlies Kranendonk Energie 12 0 0 0 2 0 0 1 0
46 Fleur Ondersteijn Prins Hendrik 11 1 0 0 0 0 1 0 0
47 Aafke Vogelzang Groningen Atletiek 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Fleur Beijnes Hylas 11 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Robbert Bal Haag Atletiek 11 0 1 0 0 1 0 0 0
50 Eugenie Kool Atverni 11 0 0 1 1 0 0 0 0
50 Robbert Popken AAC '61 11 0 0 1 1 0 0 0 0
50 Tijmen Hondelink AV '34 11 0 0 1 1 0 0 0 0
53 Ben Tijhuis Caesar 11 0 0 0 0 2 1 0 0
54 Jisca Docters Scheldesport 10 1 0 0 0 0 0 1 0
55 Niels Ros R' dam Atletiek 10 0 1 0 0 0 1 0 0
55 Rimke de Groot Haag Atletiek 10 0 1 0 0 0 1 0 0
55 Tieme Klinkers De Sprinter 10 0 1 0 0 0 1 0 0
58 Brendan Troost AV Gouda 10 0 0 1 0 1 0 0 0
58 Kelly Ringlever Fortuna 10 0 0 1 0 1 0 0 0
58 Natascha van der Linden HAC 10 0 0 1 0 1 0 0 0
61 Anton Groefsema Atletico '73 10 0 0 0 2 0 0 0 0
61 Tom Wiggers Hylas 10 0 0 0 2 0 0 0 0
63 Gerben Klein THOR 9 1 0 0 0 0 0 0 1
64 Cees van Maanen Arena 9 0 1 0 0 0 0 1 0
65 Esmeralda Adriaans R' dam Atletiek 9 0 0 1 0 0 1 0 0
65 Kirsty Mann Hylas 9 0 0 1 0 0 1 0 0
67 Andrea Deelstra Athlon 9 0 0 0 1 1 0 0 0
67 Anita Vedder Groningen Atletiek 9 0 0 0 1 1 0 0 0
69 Adrienne Herzog Fit 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Bjorn Blommerde Spado 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Dennis Licht AV '34 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Elsbeth Ciesluk Atletico '73 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Ernst Moreels Atverni 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Femke van der Meij Suomi 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Frido Verschoor Energie 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Ilse Haak BAV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Ivo de Bruin Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Jacques van Bremen RWV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Jeroen Blommerde Spado 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Jerrel Feller DEM 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Joska le Contť Fit 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Lathoya Voorthuijsen AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Lucien van Zandvoort AV Almere '81 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Maarten Bouwman Phanos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Mark Kwakernaak Parthenon 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Marlon Dek AV '56 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Michel Kerkdijk Atletics 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Najla Jaber Seven Hills RT 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Niels van Vliet Athlos 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Ruud Hijnen PSV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Tom Uitslag SISU 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Victor Bouwman De Liemers 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Wout van Wengerden Nea-Volharding 8 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Yvonne Veenhuizen AV '34 8 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Janneke Berkhof R' dam Atletiek 8 0 0 1 0 0 0 1 0
96 Laura Reinders Sprint 8 0 0 1 0 0 0 1 0
96 Pieter Westerhof Energie 8 0 0 1 0 0 0 1 0
96 Tosca Hellebrekers AV Weert 8 0 0 1 0 0 0 1 0
100 Anouk Monnink AAC '61 8 0 0 0 1 0 1 0 0
100 Marijn Hoijtink Trias 8 0 0 0 1 0 1 0 0
100 Maud Ebbekink AC TION 8 0 0 0 1 0 1 0 0
100 Michael Mathew R' dam Atletiek 8 0 0 0 1 0 1 0 0
104 Leomar Davis Leiden Atletiek 8 0 0 0 0 2 0 0 0
104 Lex Regtop AV '34 8 0 0 0 0 2 0 0 0
106 Ashley Bentvelzen Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Brechje de Ruyck RK HAV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 DaniŽl Ward RK HAV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Elfried Onos SAV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Erik Sanders AV Nijmegen 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Henrieke Krommendijk Atletics 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Hugo de Haan AV Zaanland 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Jill Prins Energie 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Johan Polman DEM 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Jonathan Pengel Ilion 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Lieke Ondersteijn Prins Hendrik 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Margriet van Kammen Impala 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Marieke de Greef De Keien 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Marnix Hebly Altis 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Martijn Peters HAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Martin Oude Alink MPM 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Michel van Kruchten AAC '61 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Moniek Riemersma De Keien 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Monique Kwakman AC TION 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Nienke van IJken Altis 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Raika Lenaarts Hylas 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Renť Stokvis AC TION 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Ronald Maas RWV 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Sander de Rijke Ciko '66 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Thijs van Gerwen De Keien 7 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Yvonne Hak Hylas 7 0 1 0 0 0 0 0 0
132 Olaf Kamphuis AV Nijmegen 7 0 0 1 0 0 0 0 1
133 Rob Platenkamp MPM 7 0 0 0 1 0 0 1 0
133 Robert Klerks Atverni 7 0 0 0 1 0 0 1 0
133 Rory van Noort De Spartaan 7 0 0 0 1 0 0 1 0
136 Ester Rosmolen Spirit-OB 7 0 0 0 0 1 1 0 0
136 Jasper van de Wittenboer De Keien 7 0 0 0 0 1 1 0 0
136 Marlot de Jong Phanos 7 0 0 0 0 1 1 0 0
139 Bjorn Speerstra Atletiek Maastricht 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Boudine Bouma Nea-Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Cyriel Verberne Attila 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 DaniŽl de Wild R' dam Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Dave Klink Leiden Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Dorus Arts Seven Hills RT 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Fanny van Maanen PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Florien Troost R' dam Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Jannik Klumpenaar VAV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Jelle Duinsbergen GAC-Hilversum 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Jelle van Kesteren Sprint 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kirsten Klop Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Machteld Mulder Hollandia 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Marcel Wouters AV Nijmegen 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Marco Timmermans RWV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Marieke Riemens AV '56 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Marije te Raa AV '34 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Marjorie Groenfelt Continental Sport 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Martijn Bartelson Nea-Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Martijn Bouwmeester AV '34 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Martijn Klaassen Athlos 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Michel Butter Lycurgus 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Michelle Lunghi PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Mike van Kruchten Phanos 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Pepijn Droog PAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Robert Vaessen Caesar 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Stephan Boers Start '78 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Tijs Duivenvoorden Olympus '70 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Vera Wisse AAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Vincent Bos Sparta 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 6 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Wilfried van Bremen RWV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Paul Bolks Climax 6 0 0 0 1 0 0 0 1
172 Bart Vollaard Spirit-OB 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Bas Berveling PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Benny Bellaart Hercules 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Bibiane van Lanschot Caesar 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Boy Coolen Attila 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 DaniŽl Franken AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Eva van der Poel De Spartaan 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Evelien Ruijters Achilles-Top 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Frank Baas SAV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Freek van Velzen Zuidwal 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Herman Mooij AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Johan Luten AAC '61 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Joyce Vrijenhoek Clytoneus 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Julien Eken RWV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Kim de Reus Energie 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Leon Versluijs Climax 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Marc Los Ilion 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Marieke Eillert Groningen Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Mibette Mondt Olympus '70 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Nikki Fairley AV Nijmegen 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Pepijn van Hove Prins Hendrik 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Petra Luten AAC '61 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Pien Stams Scheldesport 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Rachel Boddy Typhoon 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Rianne Weltak PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Ronald SchrŲer Hera 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Roxanne Weeda AV Waterweg 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Sanne Verstegen Spark 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Steven de Jesus R' dam Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Vincent van den Berg Climax 5 0 0 0 1 0 0 0 0
172 Yvonne Blok Leiden Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
203 Laura van den Hout Attila 5 0 0 0 0 1 0 0 1
204 Jurjen Mechielsen Haag Atletiek 5 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Sander Hage Sprint 5 0 0 0 0 0 1 1 0
206 Andries Seegers AV Argo 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Anouk Kragtwijk De Spartaan 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Berry Koolstra Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Denis van der Schilt Groningen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Denise Geers AV '40 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Eric Verhoef AV '34 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Esther Akihary VAV 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Frank Romeijn VAV 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Gerwin van den Hurk AV Oss '78 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Jaap Hendriks PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Johan Riteco Noordkop 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Jolanda Slof AV Almere '81 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Jorn Bakker Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Laura Molenaar AV Gouda 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Madeleine Kenter AV Almere '81 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Marcia de Korte R' dam Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Marieke van der Wal AAC '61 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Marjolein Rutgers Clytoneus 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Marvin van der Salm Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Rens Janssen AV Nijmegen 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Rik Wester AV Nijmegen 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Robert Ton AV Gouda 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Roel van Opdorp Clytoneus 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Rogier Wezeman Groningen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Roxanne Martin Seven Hills RT 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Ruben Stelma AAC '61 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Sanne Immer AV Haarlem 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Sjors Kampen Groningen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Sophie Beerepoot Climax 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Stefan Lebens AV Almere '81 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Tamara Klomp Energie 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Tjalle Boorsma AV Gouda 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Tom van der Haar PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
206 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 4 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Maarten Blokland AV Gouda 4 0 0 0 0 0 1 0 1
241 Alwin Roobeek AV '34 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Anne van Ommeren Typhoon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ashley van de Leemkolk AV '34 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Benjamin Janssen Leiden Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Christiaan van der Vaart Spark 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Corelien Kloek AV NOP 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Damiet de Wit Pallas '67 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Eline van Beek Atverni 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Esther Schrijvers Prins Hendrik 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Eugene Susanna GVAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Gert-Jan Wassink AV Argo 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Harm Bruins Impala 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 HenriŽtte Klijnstra AV '55 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Janneke Oosterink GAC-Hilversum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Jeroen Dorlandt BAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Johan Dijkstra Fortuna 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Jordy Smilde Attila 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Kevin Cardinaal PAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Lena Dekker SAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Luke Toonen AV Nijmegen 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Maarten Beerepoot Climax 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Marijke Mettes Hollandia 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Mitchell Kroon AV Haarlemmermeer 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Paul Giesen Atletico '73 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Pim Schout Gen. MichaŽlis 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Ramona Thoen Olympus '70 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Robbert Roodakker Sparta 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Sanne Raats Spado 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Susan van Dijck AV Venray Regio 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Thijs van der Aalst Prins Hendrik 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Thomas van den Berg AV '40 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Tom Heijens Hylas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Vicki Hager AV '34 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Wouter Eilers Altis 3 0 0 0 0 0 1 0 0
241 Yannick Greiner Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
277 Ankie Timmers PSV 3 0 0 0 0 0 0 1 1
277 Theo de Graaf Suomi 3 0 0 0 0 0 0 1 1
277 Tim Zwiep Spado 3 0 0 0 0 0 0 1 1
280 Bram Duivenvoorden Olympus '70 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Christine Bosch GAC-Hilversum 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 David Blank GVAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Esther van de Lycke AV '23 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Jasper Bongaards Spirit-OB 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Levy de Jong R' dam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Lisanne Hoos Hera 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Lotte Jacobs HAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Maaike Lohman AV Haarlemmermeer 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Mandy van Es Dokev 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Mark Kroon Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Martine van Beek Hellas 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Matthijs Ruoff Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Melvin Disco Sportlust 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Michel van Beek AV '34 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Richard Pleeth Leiden Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Sander Bol Ilion 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Sander Steijvers AV Weert 2 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Tim van den Berg Prins Hendrik 2 0 0 0 0 0 0 1 0
299 Angelique de Zwart Ilion 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Anne-Martine Speelman Ciko '66 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Anneloes Hak AC TION 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Daan Verberne AV '40 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Eelco Sintnicolaas AV '34 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Ellen Kok SAV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Erik Dekker VAV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Gijs Peters Attila 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Ilona Schra De Sprinter 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Jenny Baar GAC-Hilversum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Jeroen Zalm Isala '96 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Karen Oussoren VAV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Leon van Sprang AV '47 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Lianne Bruins AAC '61 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Lukas van de Wetering Leiden Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Manon Loeffen Seven Hills RT 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Mariska Jager Phanos 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Remco Mettes Hollandia 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Renť el Kati Unitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Renť Tijm Noordkop 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Rolf de Jong Pallas '67 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Susanne Derks THOR 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Thijs van de Pol Atletics 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Ursula Holzmann Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Vincent Anker Leiden Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
299 Wendy Mullink AV Argo 1 0 0 0 0 0 0 0 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht