Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Klassement NK Junioren 2007 - Atleten

Plaats Naam Vereniging Totaal punten 1ste 2de 3de 4de 5de 6de 7de 8ste
1 Stefan van Lieshout Achilles-Top 24 0 2 1 0 1 0 0 0
2 Ellen van der Veer Hellas 23 1 0 0 2 1 0 0 1
3 Roland van Zuilen AV Gouda 22 1 2 0 0 0 0 0 0
4 Patrick Cronie Passaat 17 0 1 0 2 0 0 0 0
5 Boudewijn Luijten Start '78 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Brian Vriend Lycurgus 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Dennis Spillekom Lycurgus 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Gregor van Betuw Ciko '66 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Kadene Pirigaye Phanos 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonie Schilder AV Edam 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Melissa Boekelman Prins Hendrik 16 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Tijmen Meijer NEA Volharding 16 2 0 0 0 0 0 0 0
13 Jamile Samuel Phanos 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Jarno Boutkam Hellas 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Pascal van Balen Hellas 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Susanne Dekkers AV '34 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Thierry Kruithof KAV Holland 15 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Vito Verbeek Hellas 15 1 1 0 0 0 0 0 0
19 Timo de Water Ilion 15 0 1 0 0 1 1 0 1
20 Babs Egbers AV '34 14 1 0 1 0 0 0 0 0
20 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 14 1 0 1 0 0 0 0 0
20 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 14 1 0 1 0 0 0 0 0
23 Loreanne Kuhurima AAC 14 0 2 0 0 0 0 0 0
23 Maureen Koster AV '47 14 0 2 0 0 0 0 0 0
23 Pamela Kiel Passaat 14 0 2 0 0 0 0 0 0
26 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 13 1 0 0 1 0 0 0 0
26 Corinne Nugter NOP 13 1 0 0 1 0 0 0 0
26 Jurjen Polderman Clytoneus 13 1 0 0 1 0 0 0 0
29 Martijn Hoogendam Clytoneus 13 0 1 1 0 0 0 0 0
29 Michael Anpong PSV 13 0 1 1 0 0 0 0 0
29 Remko Donga Ilion 13 0 1 1 0 0 0 0 0
29 Shimada Bajon Atverni 13 0 1 1 0 0 0 0 0
33 Cas Willems Caesar 13 0 0 1 1 0 0 1 0
34 Eva Lubbers AKU 12 1 0 0 0 1 0 0 0
34 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 12 1 0 0 0 1 0 0 0
34 Jessica Oosterloo AAC '61 12 1 0 0 0 1 0 0 0
34 Margriet van Kammen Impala 12 1 0 0 0 1 0 0 0
38 Annemiek Strijker AAC '61 12 0 1 0 1 0 0 0 0
38 Peter Tichelaar Isala '96 12 0 1 0 1 0 0 0 0
38 Wesley Pauel Almere '81 12 0 1 0 1 0 0 0 0
41 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 12 0 0 2 0 0 0 0 0
41 Robin Teunissen Venray Regio 12 0 0 2 0 0 0 0 0
41 Victor Besters Spado 12 0 0 2 0 0 0 0 0
41 Yael van Pelt Atletiek Maastricht 12 0 0 2 0 0 0 0 0
45 Jefrie Buckle Ciko '66 11 0 1 0 0 1 0 0 0
46 Adrian Rijken NEA Volharding 11 0 0 1 1 0 0 0 0
46 Ivo Furda PEC 1910 11 0 0 1 1 0 0 0 0
48 Nicole Berghouwer SAV 11 0 0 0 1 1 0 1 0
49 Patrick Geluk Passaat 10 1 0 0 0 0 0 1 0
50 Esther Arts HAC 10 0 1 0 0 0 1 0 0
50 Remco Wennink PEC 1910 10 0 1 0 0 0 1 0 0
52 Corinne van den Berg AV Castricum 10 0 0 1 0 1 0 0 0
52 Helga van Koppenhagen Zuidwal 10 0 0 1 0 1 0 0 0
52 Norbert Hoven AAC 10 0 0 1 0 1 0 0 0
55 Jamie van Lieshout AVV 10 0 0 0 2 0 0 0 0
55 Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 10 0 0 0 2 0 0 0 0
57 Nicole Kroonenburg SAV 9 1 0 0 0 0 0 0 1
57 Pim Jehee AV Gouda 9 1 0 0 0 0 0 0 1
59 Bart van Nes Rotterdam Atletiek 9 0 0 1 0 0 1 0 0
59 Bas Vos PEC 1910 9 0 0 1 0 0 1 0 0
59 Carola van Wagtendonk Hera 9 0 0 1 0 0 1 0 0
59 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 9 0 0 1 0 0 1 0 0
59 Robin Coops Hellas 9 0 0 1 0 0 1 0 0
64 EugŤne Susanna GVAC 9 0 0 0 1 1 0 0 0
64 Kay Olofsen SAV 9 0 0 0 1 1 0 0 0
64 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 9 0 0 0 1 1 0 0 0
67 Bilal Anrar OSS-VOLO 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Dion Kramer Hylas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Gilbert Wijntjens Caesar 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Indah van Marrewijk AV '40 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Jesse Schreurs Attila 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Maarten Cornelissen AAC 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Machteld Mulder Hollandia 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Manon Kruiver NOVA 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Margriet Berkhout NOVA 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Marit Dopheide TION 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Marius Onos SAV 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Marlies Manders Hellas 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Mart ten Berge De Sperwers 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Martijn van Calker PEC 1910 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Niels van Dijk Clytoneus 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Nikki Godschalk THOR 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Nout Jansen Pallas '67 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Rachel van Harlingen Passaat 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Reinier Bouma AV '55 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Rick Hartogs DAK 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Ronald Droppert AV '40 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Rosemarie Beukhof Daventria 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Roy Hoornweg Passaat 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Roy van Meel Ilion 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Sharona Bakker Suomi 8 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Thomas Schuwer Scopias 8 1 0 0 0 0 0 0 0
94 Gejanne Lussenburg Isala '96 8 0 1 0 0 0 0 0 1
95 Nicky Lam Phanos 8 0 0 0 1 0 1 0 0
96 Dafne Schippers Hellas 8 0 0 0 0 2 0 0 0
96 Frank Futselaar Ciko '66 8 0 0 0 0 2 0 0 0
96 Ilse van Beek Atverni 8 0 0 0 0 2 0 0 0
96 Marco Oplanic Lycurgus 8 0 0 0 0 2 0 0 0
100 Eva Reinders Groningen Atletiek 8 0 0 0 0 1 0 2 0
101 Amanda Spiljard Attila 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Angela de Winter Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Anniek Hylkema Atverni 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Annika Tolsma AV '55 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Arjan Bloem AAC '61 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Bianca Reuver Hera 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Denise Groot Unitas 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Edwin van Gurp Sprint 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Elmar Ruiter Lionitas 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Els Hufen Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Erik Leeflang Zuidwal 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Evelien Dekkers Achilles 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Gemma de Schepper PAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Jane Boddy Leiden Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 JoŽl de Water Ilion 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Joost Niekus Flevo Delta 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Lindell Philip Lycurgus 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Mark Jonker Isala '96 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Nana Addea SV Continental Sport 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Nedea Asin PAC 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Nicole Jetten Seven Hills Running Team 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Nikki May Woudstra Start '78 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Nikki Rodenburg Hera 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Patricia Harteveld Climax 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Rick Vet GAC Hilversum 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Roy Spijkerman Daventria 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Ruben Zwiers AV '34 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Sietske Noorman Generaal Michaelis 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Stephanie Beuling Isala '96 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Sven van der Vliet Almere '81 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Thomas Poesiat Haag Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Tim ten Berge De Sperwers 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 7 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Valery Vollering Haag Atletiek 7 0 1 0 0 0 0 0 0
136 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 7 0 0 0 1 0 0 1 0
136 Naomi Derks Nijmegen Atletiek 7 0 0 0 1 0 0 1 0
136 Patrick Overkamp Hercules 7 0 0 0 1 0 0 1 0
136 Wouter Brus Ciko '66 7 0 0 0 1 0 0 1 0
140 Annick Klein Isala '96 7 0 0 0 0 1 1 0 0
140 Astrid Verhage Hera 7 0 0 0 0 1 1 0 0
140 Joren Tromp Hera 7 0 0 0 0 1 1 0 0
140 Paul Olofsen SAV 7 0 0 0 0 1 1 0 0
144 Alex van den Boom AV '47 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Annelies Laan Hollandia 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Anouska van der Velden Ciko '66 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Bakker Lieke Passaat 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Bo Klaassen AV '56 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Daan Cluistra Triathlon 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Erwin Slokker Zuidwal 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Harald-peter Bust Jahn II 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Hilde van Zundert Atledo 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Imme van Burg Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Jan Berends Luten HAC '63 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Jesse Caron Rotterdam Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Jorit van Malsen Hellas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Kaira Boddy KAV Holland 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Kimba ten Kampe Daventria 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Lianne van der Lugt Olympus '70 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Lisanne Schol NEA Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Manon Sillekens Sprint 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Marieke van der Wal Groningen Atletiek 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Marnic Arts Lopersgroep Deurne 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Maryse de Boer Sparta 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Mike Eelkema Sparta 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Nadine Broersen Sprint 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Naomi Driessen Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Pascal Visser Haarlemmermeer 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Reinier Bliek AV Gouda 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Ricardo Geluk Ilion 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Sander de Borst Parthenon 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Sanne Eekel Zuidwal 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Sophie Burgers Seven Hills Running Team 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Stefan Nieuwland Climax 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Steijn Pelle THOR 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Tamara Middelburg Olympus '70 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 ThaÔsa Huis NEA Volharding 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Thom Heijnen Unitas 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Tom StultiŽns PSV 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Yoeri Stieglis Phanos 6 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Yuri Benders HAC 6 0 0 1 0 0 0 0 0
182 Nick Smit AAC 6 0 0 0 0 1 0 1 0
183 Annelies Fortuin PEC 1910 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Anouk Kragtwijk De Spartaan 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Camiel Kruiswijk BAV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Chris van Lierop AVV 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Elgin Herfst PAC 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Elmar Kal KAV Holland 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Ester Claassen Attila 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Femke Klop Unitas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Grace van den Berg Almere '81 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Henk Bakker Groningen Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Hille Groendijk Pallas '67 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Jacelyn Gruppen AAC '61 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Jasper de Lange AAV '36 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Joost van den Ende Seven Hills Running Team 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Joost van Gemeren AV '47 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Jord Buiting KAV Holland 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Joyce Klijn Zuidwal 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Judy Middelburg Olympus '70 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Justin Cok AV '47 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Laura Starre Voorschoten '97 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Laura van Nes Rotterdam Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Maaike Daas Atverni 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Manon Verlinden Spado 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Marijke Valk Hercules 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Mike Rumping DEM 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Mitchell Vereijken Generaal Michaelis 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Nicky van Leuveren Phanos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Patrick van der Gaag Almere '81 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Sacha van der Donk Hellas 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Sjoerd Dolsma Lycurgus 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Stefan Schouten Athlos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Stijn Ram AV '34 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Tjendo Samuel Phanos 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Vanessa Nakangu Namwanga Groot-BrittanniŽ 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 5 0 0 0 1 0 0 0 0
183 Wouter Spaans Haarlemmermeer 5 0 0 0 1 0 0 0 0
219 Clement Lobela Sparta 5 0 0 0 0 1 0 0 1
219 Jeffrey de Brouwer RK HAV 5 0 0 0 0 1 0 0 1
219 Jip Baltissen Pallas '67 5 0 0 0 0 1 0 0 1
222 Jaleasa Comenentia AAC 5 0 0 0 0 0 1 1 0
222 Sander Schutjes AVV 5 0 0 0 0 0 1 1 0
222 Tara van Schie AV Haarlem 5 0 0 0 0 0 1 1 0
225 Adriaan Vugts Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Anita Karregat AV Edam 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Anselma van Midden GAC Hilversum 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Bror van der Zijde Ilion 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Edwin Boone Isala '96 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Elina van der Linde Almere '81 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Enrico van der List Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Ferdi Dokman Sparta 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Gesela Ebbinge AAC '61 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Ilona Verboom Triathlon 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Jesper Arts Lopersgroep Deurne 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Joshua Geerlings PAC 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Lieke Bakker Passaat 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Linda van de Lagemaat Pallas '67 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Lisa te Molder Atletico '73 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Liset Olijve Attila 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Luuc Overeem GAC Hilversum 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Maarten Gouda Trias 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Marianne Reitsma Lionitas 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Marjolein van Geest AV Wijchen 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Meruska M. Eduarda Rotterdam Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Oscar van Wagtendonk Hera 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Paul Groen GAC Hilversum 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Robin Hengeveld Ciko '66 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Robin Oenema PEC 1910 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Ruud Boom Daventria 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Stephan Tijssen Startbaan 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Thomas Zaw Groningen Atletiek 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Wilbert van Vliet Seven Hills Running Team 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Wilfred van Holst De Gemzen 4 0 0 0 0 1 0 0 0
225 Wilmke Boersma Horror 4 0 0 0 0 1 0 0 0
256 Jacky van Splunteren Zaanland 4 0 0 0 0 0 1 0 1
257 Nelleke Bosch ACO Van Elderen 4 0 0 0 0 0 0 2 0
257 Paul Robers Hanzesport 4 0 0 0 0 0 0 2 0
257 Sanne Harland Ilion 4 0 0 0 0 0 0 2 0
257 Tim Verbeek AAC '61 4 0 0 0 0 0 0 2 0
261 Alma Vermeulen PAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Bas Lok Lycurgus 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Bryan Bastiaanse Fortuna 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Carolijn Damen Ciko '66 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Daphne van Es DOKEV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Dave Clemens De Spartaan 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Diana Spaargaren AV Castricum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Dide Evers Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Ella van der Donk Hellas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Ellen Esselaar Unitas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Frank Dekker Hollandia 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Glenn Dutrieux Spado 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Jeroen van Calker PEC 1910 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Joyce Huisman Phanos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Kaj Emanuel Fit 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Kim Kolthof Nijmegen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Laurens Schampers Groene Ster 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Leandor Jonkers Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Marije Dangremond TION 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Mark Nouws Loopteam Ed Sligchers 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Marlou Bijlsma Groningen Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Martijn Langen AAC '61 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Milco Driessen Almere '81 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Myrella Vlenterie NSAV 't Haasje 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Navarone van Driesten Athlos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Niek Ter Horst Argo 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Niels Verwer AV Castricum 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Nikki Timmers PSV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Patrick van der Steen Parthenon 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Renee Granzier Unitas 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Rik Heijnen AV Helden 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Rob van Genderen Caesar 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Robi van Leersum Rotterdam Atletiek 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Romy Kraaijeveld Phanos 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Samantha Lernout RK HAV 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Sten van den Thillart DAK 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Steven Nuytinck AV '56 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Stijn Peeters Sprint 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Talisa van der Fluit Hera 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Tessa Bos AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Timon Pieck NSAV 't Haasje 3 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Vanessa Lutonto AAC 3 0 0 0 0 0 1 0 0
304 Aileen van Gemert OSS-VOLO 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 David Vonk Zuidwal 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Eefje Frissen GVAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Floor Rawee Triathlon 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Gaitrie Lalta PAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Gijs Lookman Ilion 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Hans Verheijde AV '40 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jeroen Janssen Passaat 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jeroen Verboom Triathlon 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Joram Knigge AV '23 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Jorian Damen Ciko '66 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Judith Bosker AAC '61 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Julio Smid Cialfo 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Kelly Schouten TAS '82 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Lisa Driessen Olympus '70 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Lisanne De Witte Trias 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Louise Taatgen Groningen Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Mara Bloo BAV 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Marco de Keijzer Rotterdam Atletiek 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Marleen Ram GAC Hilversum 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Merel Franken Loopteam Ed Sligchers 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Moniek Stijvers GAC Hilversum 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Nicolai Versloot Phanos 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Nicole Schoute Lycurgus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Niels Bakker AV Gouda 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Niels de Jong Tilburg Road Runners 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Niko Zuidema Olympus '70 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Olaf Mesman PAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Oussama El Kharraz Alami Phanos 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Pieter Braun Sprint 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Ralph Uenk Climax 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Revelinho Eind Jahn II 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Rowan Smal NEA Volharding 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Stefan van Prooijen Hercules 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Suzanne van Wijck U-Track 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Thomas Hartman Clytoneus 2 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Tiffany Boersma AAC 2 0 0 0 0 0 0 1 0
342 Alex Zwolle AV '56 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Bas Kok Argo 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Berthe Makizodila Triathlon 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 BjŲrn Vennema AAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Brechtje Kraan Seven Hills Running Team 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Colin van Loon Ilion 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Darren Kolf NEA Volharding 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Denise Jol Sparta 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Denise van Herp Daventria 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Eline Visser Zuidwal 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Erik Zonneveld Hellas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Ewald Koekkoek GAC Hilversum 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Fokelien Vlietstra Lionitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Frits Frederiks AV Edam 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Jarno van Miltenburg Hellas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Jasper Bras AV Aalsmeer 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Jasper van t Hoff Ilion 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Jesse Heppener AAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Karin Vintges Attila 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Koen Buytendijk Hollandia 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Lars Groot Trias 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Liesbeth Koen Spirit Oud Beijerland 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Loek Bellord Hylas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Lotte Spraakman Groningen Atletiek 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Mandy Bouwmeester AAC 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Marian Zandberg AV '55 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Marieke van der Zee AV '55 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Marjon van der Wansem LADB 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Maxime Wang NEA Volharding 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Paul Venner Unitas 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Rianne Breedijk Lycurgus 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Riet Addis SAV 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Roxanne Lake Sparta 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Sacha Popping Cialfo 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Sanne van der Velden Flevo Delta 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Sharon de Knegt Seven Hills Running Team 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Stijn Hoogwout Voorschoten '97 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Timothy Vergauwen Loopteam Ed Sligchers 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Wendy de Bloois Olympus '70 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Wim van Doorn Pallas '67 1 0 0 0 0 0 0 0 1
342 Wouter Dilling Seven Hills Running Team 1 0 0 0 0 0 0 0 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht