Uitslagen 2007:
Totaal
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
Medailles per club
Medailles per atleet
Punten per club
Punten per atleet
 
Uitslagen 2000-2006:
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Kampioenen
 
Medailles per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Medailles per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per club:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
Punten per atleet:
Totaal
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Uitslagen 100 meter MB series

Serie:1 Wind: +2.2
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
11706Hagen Anouk Nijmegen Atletiek 12.07
27649Derks Naomi Nijmegen Atletiek 12.42
32466Groenfelt Miriah SV Continental Sport 12.51
45353Gulik Rochelle vanHercules 12.56
56713Bosker Judith AAC '61 12.83
64663Romeijn Laurie VAV 13.49
73765Bollen Wisette AV '55 13.56
 
 
Serie:2 Wind: +2.6
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
15415Wagtendonk Carola vanHera 12.23
26702Klop Femke Unitas 12.63
32555Gorris Heleen GAC Hilversum 12.73
41547Lake Roxanne Sparta 12.81
54681Bos Evelien AV Gouda 12.97
63270Vermeer Karen Attila 13.02
77156Maanen Anneke vanVAV 13.66
 
 
Serie:3 Wind: +3.4
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
1588Pelt Yael vanAtletiek Maastricht 12.17
27342Mierop Daphne Almere '81 12.53
32158Schutjes Claudia AVV 12.62
43101Huis Tha•sa NEA Volharding 12.73
56812St.jago Kristin Rotterdam Atletiek 12.89
64309Mulder Marloes VAV 13.52
71449Weerdhof Melline van deVAV 13.59
 
 
Serie:4 Wind: +2.7
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13592Schippers Dafne Hellas 12.08
22686Kuhurima Loreanne AAC 12.14
34683Eduarda Meruska M. Rotterdam Atletiek 12.55
41505Zwart Paulien De Sperwers 12.88
56467Lindaya Anna Hylas 13.06
65451Krikke Rosa AV Edam 13.12
77773Twisk Denise Trias 13.46
 
 
Serie:5 Wind: +2.3
 
Plaats Baan Nummer Naam   Vereniging Resultaat Video
13435Samuel Jamile Phanos 12.07
25599Makizodila Berthe Triathlon 12.48
31222Evers Dide Sprint 12.87
47419Zandberg Marian AV '55 12.92
52700Ruiter Lisa deTyphoon 13.02
66450Klomp Naomi Energie 13.02
74772Blackman Sigourney Haag Atletiek 13.50
 
 
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht