Per nummer
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Per vereniging
Per atleet
Per onderdeel
Statistieken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Statistieken inschrijvingen

Hieronder staat een aantal overzichten over de inschrijvingen en deelnemers voor de NK Junioren 2007 in Utrecht!
 
Update: 07 juli 2007 12:26uur

 
Deelnemers

 
Totaal Deelnemers: 1058 - Totaal atleten 715, van 133 verenigingen
 
Deelnemers per leeftijdsklasse
A Junioren: 291 atleten met 429 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
B Junioren: 427 atleten met 629 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
 
Deelnemers per categorie
A Junioren Jongens: 186 atleten met 276 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
A Junioren Meisjes: 105 atleten met 153 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
B Junioren Jongens: 222 atleten met 337 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
B Junioren Meisjes: 205 atleten met 292 deelnames (Gemiddeld 1,4 deelnames per persoon)
 
Deelnemers per geslacht
Jongens: 408 atleten met 613 deelnames (Gemiddeld 1,5 deelnames per persoon)
Meisjes: 307 atleten met 445 deelnames (Gemiddeld 1,4 deelnames per persoon)
 
Deelnames per vereniging
1 Hellas 33
2 AV Gouda 30
3 Ilion 28
4 AAC 26
5 Groningen Atletiek 24
6 AAC '61 23
7 Phanos 22
8 Passaat 21
9 Almere '81 20
9 Rotterdam Atletiek 20
11 GAC Hilversum 19
11 Zuidwal 19
13 Ciko '66 18
13 Lycurgus 18
13 Olympus '70 18
16 Attila 17
16 Hera 17
16 Trias 17
19 PAC 16
19 PEC 1910 16
19 Sparta 16
22 NEA Volharding 15
22 SAV 15
24 AV '55 14
24 Climax 14
24 Nijmegen Atletiek 14
24 Sprint 14
28 Atverni 13
28 AV '34 13
28 Daventria 13
28 Isala '96 13
28 Pallas '67 13
28 Unitas 13
34 HAC 12
34 Hylas 12
34 Seven Hills Running Team 12
37 Triathlon 11
38 Atletiek Maastricht 10
39 Achilles-Top 9
39 De Spartaan 9
39 Haarlemmermeer 9
39 Hollandia 9
39 Leiden Atletiek 9
39 Spado 9
45 Argo 8
45 AV Edam 8
45 AV '47 8
45 AVV 8
45 Haag Atletiek 8
45 Hercules 8
45 VAV 8
52 Altis 7
52 Atletico '73 7
52 Caesar 7
52 Clytoneus 7
52 Jahn II 7
52 KAV Holland 7
52 Prins Hendrik 7
52 PSV 7
52 RK HAV 7
61 AV Haarlem 6
61 De Sperwers 6
61 Loopteam Ed Sligchers 6
61 OSS-VOLO 6
61 Spirit Oud Beijerland 6
61 Suomi 6
67 AV Castricum 5
67 AV '56 5
67 Cialfo 5
67 Energie 5
67 GAC Gemert 5
67 GVAC 5
67 Lopersgroep Deurne 5
67 Parthenon 5
67 Typhoon 5
76 Achilles 4
76 AV Haaksbergen 4
76 BAV 4
76 Horror 4
76 Lionitas 4
76 Noordkop 4
76 Start '78 4
76 Startbaan 4
76 TION 4
76 Voorschoten '97 4
76 Zaanland 4
87 AKU 3
87 Athlos 3
87 AV Aalsmeer 3
87 AV Helden 3
87 AV '23 3
87 AV '40 3
87 AV Wijchen 3
87 DAK 3
87 DEM 3
87 DOKEV 3
87 Flevo Delta 3
87 HAC '63 3
87 Hanzesport 3
87 Impala 3
87 NOVA 3
87 NSAV 't Haasje 3
87 Pijnenburg 3
87 Spirit Lelystad 3
87 SV Continental Sport 3
87 THOR 3
87 Venray Regio 3
108 AAV '36 2
108 ACO Van Elderen 2
108 Atledo 2
108 Avantri 2
108 Fit 2
108 Generaal Michaelis 2
108 Marvel 2
108 NOP 2
108 Phoenix 2
108 Scopias 2
108 Spark 2
108 U-Track 2
120 Athlon Loopgroep Heerenveen 1
120 AV Rijssen 1
120 AVA '70 1
120 De Gemzen 1
120 De Keien 1
120 De Liemers 1
120 Fortuna 1
120 Groene Ster 1
120 Groot-Brittanniƫ 1
120 LADB 1
120 Oss '78 1
120 SISU 1
120 TAS '82 1
120 Tilburg Road Runners 1
 
Atleten per vereniging
1 Ilion 18
2 Groningen Atletiek 17
2 Hellas 17
4 AAC 16
4 Phanos 16
6 Almere '81 15
7 AAC '61 14
7 GAC Hilversum 14
7 Zuidwal 14
10 AV Gouda 13
11 Ciko '66 12
11 NEA Volharding 12
11 Olympus '70 12
11 PAC 12
11 Passaat 12
11 Rotterdam Atletiek 12
17 Attila 11
17 Atverni 11
17 Hera 11
17 Lycurgus 11
21 AV '55 10
21 PEC 1910 10
21 Seven Hills Running Team 10
21 Sprint 10
21 Trias 10
21 Unitas 10
27 Climax 9
27 Daventria 9
27 Nijmegen Atletiek 9
27 Sparta 9
31 AV '34 8
31 Haarlemmermeer 8
31 HAC 8
31 Hylas 8
31 Leiden Atletiek 8
31 Triathlon 8
37 Isala '96 7
37 Pallas '67 7
37 SAV 7
37 VAV 7
41 Argo 6
41 De Spartaan 6
41 Hollandia 6
41 KAV Holland 6
41 Loopteam Ed Sligchers 6
41 OSS-VOLO 6
41 PSV 6
41 Spado 6
41 Suomi 6
50 Atletiek Maastricht 5
50 AV Edam 5
50 AV Haarlem 5
50 AV '47 5
50 Clytoneus 5
50 De Sperwers 5
50 Haag Atletiek 5
50 Hercules 5
50 Parthenon 5
59 Achilles 4
59 Achilles-Top 4
59 Altis 4
59 Atletico '73 4
59 AVV 4
59 Caesar 4
59 Energie 4
59 GVAC 4
59 Lionitas 4
59 Lopersgroep Deurne 4
59 Prins Hendrik 4
59 Spirit Oud Beijerland 4
71 Athlos 3
71 AV Aalsmeer 3
71 AV Castricum 3
71 AV '40 3
71 AV '56 3
71 BAV 3
71 Cialfo 3
71 DOKEV 3
71 GAC Gemert 3
71 Horror 3
71 Noordkop 3
71 NOVA 3
71 Pijnenburg 3
71 RK HAV 3
71 Start '78 3
71 Startbaan 3
71 SV Continental Sport 3
71 THOR 3
71 Typhoon 3
71 Voorschoten '97 3
71 Zaanland 3
92 AKU 2
92 Atledo 2
92 AV Haaksbergen 2
92 AV Helden 2
92 AV Wijchen 2
92 DAK 2
92 DEM 2
92 Flevo Delta 2
92 Generaal Michaelis 2
92 HAC '63 2
92 Hanzesport 2
92 Impala 2
92 Jahn II 2
92 NSAV 't Haasje 2
92 Phoenix 2
92 Scopias 2
92 Spark 2
92 Spirit Lelystad 2
92 TION 2
92 U-Track 2
92 Venray Regio 2
113 AAV '36 1
113 ACO Van Elderen 1
113 Athlon Loopgroep Heerenveen 1
113 AV '23 1
113 AV Rijssen 1
113 AVA '70 1
113 Avantri 1
113 De Gemzen 1
113 De Keien 1
113 De Liemers 1
113 Fit 1
113 Fortuna 1
113 Groene Ster 1
113 Groot-Brittanniƫ 1
113 LADB 1
113 Marvel 1
113 NOP 1
113 Oss '78 1
113 SISU 1
113 TAS '82 1
113 Tilburg Road Runners 1
 
Plaats van beste prestatie
1 Utrecht 102
2 Bergen op Zoom 66
3 Amsterdam 57
4 Den Haag 43
5 Groningen 35
5 Krommenie 35
7 Leiden 31
8 Nijmegen 30
8 Wageningen 30
10 Gent 27
11 Hengelo 22
11 Zwolle 22
13 Sittard 21
13 Tilburg 21
15 Amersfoort 20
16 Apeldoorn 19
17 Heerhugowaard 18
18 Drachten 17
19 Amstelveen 16
20 Beverwijk 14
21 Gouda 13
21 Vught 13
23 Alphen ad Rijn 12
23 Gorinchem 12
23 Hoorn 12
23 Kerkrade 12
23 Lisse 12
28 Assen 11
28 Haarlem 11
28 Heiloo 11
31 Dortmund 10
31 Heerde 10
31 Santpoort 10
34 Eindhoven 8
34 Emmen 8
36 Arnhem 7
36 Duffel 7
36 Epe 7
36 Etten-Leur 7
36 Gemert 7
36 Harderwijk 7
42 Alkmaar 6
42 Breda 6
42 Delft 6
42 Den Helder 6
42 Huizen 6
42 Hulst 6
42 Lelystad 6
42 Purmerend 6
42 Reeuwijk 6
42 Uden 6
52 Almelo 5
52 Grootebroek 5
52 Helmond 5
52 Naaldwijk 5
52 Steenbergen 5
52 Zoetermeer 5
58 Barendrecht 4
58 Den Bosch 4
58 Dongen 4
58 Oosterhout 4
58 Oud-Beijerland 4
58 Roermond 4
58 Sint Niklaas 4
58 Veenendaal 4
66 Curacao 3
66 Kampen 3
66 Neerpelt 3
66 Oordegem 3
66 Papendal 3
66 Veldhoven 3
66 Venlo 3
66 Weert 3
66 Wijchen 3
75 Best 2
75 Beveren (B) 2
75 Deurne 2
75 Dordrecht 2
75 Heerenveen 2
75 Heusden 2
75 Hilversum 2
75 Leeuwarden 2
75 Lier 2
75 London 2
75 Papendrecht 2
75 Spijkenisse 2
75 St. Petersburg 2
75 Waalwijk 2
89 1
89 Aalten 1
89 Altis 1
89 Beijing 1
89 Boskoop 1
89 Brunsum 1
89 Castricum 1
89 Drunen 1
89 Durrwiss D. 1
89 Emmeloord 1
89 Herzebock 1
89 Hongaria in gyor 1
89 Kaatsheuvel 1
89 Londen 1
89 Mesa (USA) 1
89 Monte Gordo (POR) 1
89 Ninove 1
89 Oss 1
89 Rotterdam 1
89 Schoonhoven 1
89 Stadskanaal 1
89 Steenwijk 1
89 Strijen 1
89 Terneuzen 1
89 Texel 1
89 Turnhout (B) 1
89 Valkenswaard 1
89 Zierikzee 1
 
Atleten per onderdeel
100 meter 107
400 meter 104
1500 meter 94
800 meter 92
200 meter 88
Kogelstoten 58
Speerwerpen 53
Verspringen 53
400 meter horden 51
Hinkstapspringen 50
Hoogspringen 50
Discuswerpen 49
110 meter horden 42
100 meter horden 34
Polsstokhoogspringen 33
3000 meter 31
Kogelslingeren 27
5000 meter 18
2000 meter steeple chase 13
3000 meter steeple chase 11
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren A
400 meter 25
100 meter 24
1500 meter 24
800 meter 24
200 meter 23
110 meter horden 18
5000 meter 18
Kogelstoten 16
Hinkstapspringen 15
Speerwerpen 15
Discuswerpen 14
Verspringen 14
400 meter horden 11
Hoogspringen 11
Polsstokhoogspringen 10
Kogelslingeren 8
3000 meter steeple chase 6
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren A
100 meter 17
1500 meter 16
400 meter 15
200 meter 14
3000 meter 13
800 meter 11
100 meter horden 10
Hinkstapspringen 9
Verspringen 9
Speerwerpen 8
400 meter horden 7
Hoogspringen 7
Kogelstoten 7
3000 meter steeple chase 5
Discuswerpen 5
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren B
400 meter 32
100 meter 31
1500 meter 30
800 meter 29
200 meter 27
110 meter horden 24
3000 meter 18
Hoogspringen 18
Kogelstoten 18
400 meter horden 17
Polsstokhoogspringen 16
Discuswerpen 15
Speerwerpen 15
Verspringen 15
Hinkstapspringen 14
2000 meter steeple chase 13
Kogelslingeren 5
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren B
100 meter 35
400 meter 32
800 meter 28
100 meter horden 24
1500 meter 24
200 meter 24
Kogelstoten 17
400 meter horden 16
Discuswerpen 15
Speerwerpen 15
Verspringen 15
Hoogspringen 14
Kogelslingeren 14
Hinkstapspringen 12
Polsstokhoogspringen 7

 
Reserves

 
Totaal Reserves: 37 - Totaal atleten 36, van 29 verenigingen
 
Reserves per leeftijdsklasse
A Junioren: 5 atleten met 5 reserves (Gemiddeld 1 reserves per persoon)
B Junioren: 31 atleten met 32 reserves (Gemiddeld 1 reserves per persoon)
 
Reserves per categorie
A Junioren Jongens: 5 atleten met 5 reserves (Gemiddeld 1 reserves per persoon)
A Junioren Meisjes: 0 atleten met 0 reserves (Gemiddeld 0 reserves per persoon)
B Junioren Jongens: 14 atleten met 15 reserves (Gemiddeld 1,1 reserves per persoon)
B Junioren Meisjes: 17 atleten met 17 reserves (Gemiddeld 1 reserves per persoon)
 
Reserves per geslacht
Jongens: 19 atleten met 20 reserves (Gemiddeld 1,1 reserves per persoon)
Meisjes: 17 atleten met 17 reserves (Gemiddeld 1 reserves per persoon)
 
Reserves per vereniging
1 Triathlon 3
2 AAC 2
2 Attila 2
2 Energie 2
2 Haarlemmermeer 2
2 NEA Volharding 2
2 Weert 2
8 AAC '61 1
8 Achilles 1
8 Almere '81 1
8 Argo 1
8 AV Aalsmeer 1
8 AV '34 1
8 DAK 1
8 De Liemers 1
8 GVAC 1
8 Hellas 1
8 Impala 1
8 KAV Holland 1
8 Marathon Pim Mulier 1
8 Noordkop 1
8 SAV 1
8 Spark 1
8 Sparta 1
8 Sprint 1
8 Suomi 1
8 Trias 1
8 Unitas 1
8 Zuidwal 1
 
Atleten per vereniging
1 Triathlon 3
2 AAC 2
2 Attila 2
2 Energie 2
2 Haarlemmermeer 2
2 NEA Volharding 2
7 AAC '61 1
7 Achilles 1
7 Almere '81 1
7 Argo 1
7 AV Aalsmeer 1
7 AV '34 1
7 DAK 1
7 De Liemers 1
7 GVAC 1
7 Hellas 1
7 Impala 1
7 KAV Holland 1
7 Marathon Pim Mulier 1
7 Noordkop 1
7 SAV 1
7 Spark 1
7 Sparta 1
7 Sprint 1
7 Suomi 1
7 Trias 1
7 Unitas 1
7 Weert 1
7 Zuidwal 1
 
Plaats van beste prestatie
1 Haarlem 5
2 Krommenie 4
2 Utrecht 4
4 Huizen 3
5 Aachen (D) 2
5 Delft 2
5 Tilburg 2
8 Almelo 1
8 Amsterdam 1
8 Arnhem 1
8 Barendrecht 1
8 Bergen op Zoom 1
8 Den Haag 1
8 Drunen 1
8 Gent 1
8 Heiloo 1
8 Hengelo 1
8 Nijmegen 1
8 Oosterhout 1
8 Roermond 1
8 Santpoort Noord 1
8 Zwolle 1
 
Atleten per onderdeel
Discuswerpen 7
Speerwerpen 6
1500 meter 5
Verspringen 4
100 meter 2
100 meter horden 2
110 meter horden 2
400 meter 2
400 meter horden 2
800 meter 2
Kogelstoten 2
5000 meter 1
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren A
100 meter 2
800 meter 2
5000 meter 1
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren A
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren B
Discuswerpen 4
Speerwerpen 4
110 meter horden 2
Verspringen 2
1500 meter 1
400 meter 1
Kogelstoten 1
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren B
1500 meter 4
Discuswerpen 3
100 meter horden 2
400 meter horden 2
Speerwerpen 2
Verspringen 2
400 meter 1
Kogelstoten 1

 
Afgewezen

 
Totaal Afgewezen: 130 - Totaal atleten 108, van 55 verenigingen
 
Afgewezen per leeftijdsklasse
A Junioren: 21 atleten met 24 afwijzingen (Gemiddeld 1,1 afwijzingen per persoon)
B Junioren: 87 atleten met 106 afwijzingen (Gemiddeld 1,2 afwijzingen per persoon)
 
Afgewezen per categorie
A Junioren Jongens: 14 atleten met 15 afwijzingen (Gemiddeld 1,1 afwijzingen per persoon)
A Junioren Meisjes: 7 atleten met 9 afwijzingen (Gemiddeld 1,3 afwijzingen per persoon)
B Junioren Jongens: 49 atleten met 59 afwijzingen (Gemiddeld 1,2 afwijzingen per persoon)
B Junioren Meisjes: 38 atleten met 47 afwijzingen (Gemiddeld 1,2 afwijzingen per persoon)
 
Afgewezen per geslacht
Jongens: 63 atleten met 74 afwijzingen (Gemiddeld 1,2 afwijzingen per persoon)
Meisjes: 45 atleten met 56 afwijzingen (Gemiddeld 1,2 afwijzingen per persoon)
 
Afwijzingen per vereniging
1 Lycurgus 11
2 Trias 9
3 AV Gouda 8
4 Spirit Oud Beijerland 7
5 Leiden Atletiek 6
6 Argo 5
6 Sparta 5
8 AAC '61 4
8 Atverni 4
10 GAC Hilversum 3
10 Noordkop 3
10 Olympus '70 3
10 Rotterdam Atletiek 3
14 Almere '81 2
14 Altis 2
14 AV '56 2
14 AVV 2
14 Climax 2
14 Energie 2
14 Groningen Atletiek 2
14 Haarlemmermeer 2
14 HAC 2
14 Hercules 2
14 Hylas 2
14 Pallas '67 2
14 SISU 2
14 Spado 2
14 SV Continental Sport 2
14 U-Track 2
14 VAV 2
31 AAC 1
31 ACO Van Elderen 1
31 Athlon Loopgroep Heerenveen 1
31 Atletico '73 1
31 Attila 1
31 AV Castricum 1
31 AV '34 1
31 AV Rijssen 1
31 BAV 1
31 De Spartaan 1
31 Hellas 1
31 Ilion 1
31 Isala '96 1
31 KAV Holland 1
31 Nijmegen Atletiek 1
31 OSS-VOLO 1
31 PAC 1
31 Passaat 1
31 PEC 1910 1
31 SAV 1
31 Spirit Lelystad 1
31 Startbaan 1
31 Triathlon 1
31 Typhoon 1
31 Voorschoten '97 1
 
Atleten per vereniging
1 Lycurgus 8
2 Spirit Oud Beijerland 6
2 Trias 6
4 Argo 4
4 AV Gouda 4
4 Leiden Atletiek 4
4 Sparta 4
8 AAC '61 3
8 Atverni 3
8 Noordkop 3
8 Olympus '70 3
8 Rotterdam Atletiek 3
13 Almere '81 2
13 Altis 2
13 AV '56 2
13 Climax 2
13 Energie 2
13 GAC Hilversum 2
13 Groningen Atletiek 2
13 Haarlemmermeer 2
13 Hercules 2
13 Hylas 2
13 Pallas '67 2
13 Spado 2
13 SV Continental Sport 2
13 VAV 2
27 AAC 1
27 ACO Van Elderen 1
27 Athlon Loopgroep Heerenveen 1
27 Atletico '73 1
27 Attila 1
27 AV Castricum 1
27 AV '34 1
27 AV Rijssen 1
27 AVV 1
27 BAV 1
27 De Spartaan 1
27 HAC 1
27 Hellas 1
27 Ilion 1
27 Isala '96 1
27 KAV Holland 1
27 Nijmegen Atletiek 1
27 OSS-VOLO 1
27 PAC 1
27 Passaat 1
27 PEC 1910 1
27 SAV 1
27 SISU 1
27 Spirit Lelystad 1
27 Startbaan 1
27 Triathlon 1
27 Typhoon 1
27 U-Track 1
27 Voorschoten '97 1
 
Plaats van beste prestatie
1 Utrecht 14
2 Krommenie 9
3 Amsterdam 7
4 Tilburg 6
5 Den Haag 5
5 Gent 5
7 Heerhugowaard 4
7 Leiden 4
7 Zwolle 4
10 Delft 3
10 Emmen 3
10 Gouda 3
10 Haarlem 3
10 Hoorn 3
10 Lelystad 3
10 Wageningen 3
17 Alkmaar 2
17 Amersfoort 2
17 Barendrecht 2
17 Beverwijk 2
17 Dongen 2
17 Groningen 2
17 Hengelo 2
17 Hulst 2
17 Lisse 2
17 Naaldwijk 2
27 Aalten 1
27 Alphen ad Rijn 1
27 Apeldoorn 1
27 Assen 1
27 Bergen op Zoom 1
27 Boskoop 1
27 Curacao 1
27 Den Bosch 1
27 Doetinchem 1
27 Dordrecht 1
27 Dortmund (BRD) 1
27 Drachten 1
27 Duffel 1
27 Gorinchem 1
27 Helmond 1
27 Huizen 1
27 Kampen 1
27 Naalwijk 1
27 O 1
27 Oud Beijerland 1
27 Purmerend 1
27 Reeuwijk 1
27 Roermond 1
27 Santpoort 1
27 Sint Niklaas 1
27 Sittard 1
27 Sliedrecht 1
27 Spijkenisse 1
27 Steenwijk 1
27 Valkenswaard 1
27 Woerden 1
 
Atleten per onderdeel
800 meter 40
Verspringen 13
1500 meter 12
Hoogspringen 12
Speerwerpen 11
Discuswerpen 9
3000 meter 6
Kogelstoten 6
100 meter horden 3
200 meter 3
400 meter 3
400 meter horden 3
Kogelslingeren 3
100 meter 2
Polsstokhoogspringen 2
5000 meter 1
Hinkstapspringen 1
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren A
800 meter 8
100 meter 1
200 meter 1
400 meter 1
5000 meter 1
Discuswerpen 1
Hinkstapspringen 1
Verspringen 1
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren A
Kogelslingeren 3
1500 meter 2
Polsstokhoogspringen 2
3000 meter 1
Discuswerpen 1
 
Atleten per onderdeel - Jongens Junioren B
800 meter 24
1500 meter 8
3000 meter 5
Discuswerpen 5
Speerwerpen 5
Hoogspringen 3
Verspringen 3
200 meter 2
400 meter 2
400 meter horden 1
Kogelstoten 1
 
Atleten per onderdeel - Meisjes Junioren B
Hoogspringen 9
Verspringen 9
800 meter 8
Speerwerpen 6
Kogelstoten 5
100 meter horden 3
1500 meter 2
400 meter horden 2
Discuswerpen 2
100 meter 1
 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht