Per nummer
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Per vereniging
Per atleet
Per onderdeel
Statistieken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Deelnemers Meisjes Junioren B

 
Update: 07 juli 2007 12:26uur
 
 
100 meter Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jamile Samuel Phanos 11.80
2 Loreanne Kuhurima AAC 12.03
3 Yael van Pelt Atletiek Maastricht 12.05
4 Carola van Wagtendonk Hera 12.10
5 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 12.27
6 Naomi Derks Nijmegen Atletiek 12.31
7 Femke Klop Unitas 12.52
8 Daphne Mierop Almere '81 12.54
9 Berthe Makizodila Triathlon 12.55
10 Dafne Schippers Hellas 12.55
11 Dide Evers Sprint 12.61
12 Meruska M. Eduarda Rotterdam Atletiek 12.65
13 Thaïsa Huis NEA Volharding 12.68
14 Heleen Gorris GAC Hilversum 12.75
15 Judith Bosker AAC '61 12.79
16 Miriah Groenfelt SV Continental Sport 12.81
17 Roxanne Lake Sparta 12.83
18 Claudia Schutjes AVV 12.92
19 Paulien Zwart De Sperwers 12.94
20 Marian Zandberg AV '55 12.96
21 Lisa de Ruiter Typhoon 12.98
22 Anna Lindaya Hylas 13.0
23 Kristin St.jago Rotterdam Atletiek 13.12
24 Evelien Bos AV Gouda 13.16
25 Rochelle van Gulik Hercules 13.25
26 Laurie Romeijn VAV 13.3
27 Karen Vermeer Attila 13.31
28 Melline van de Weerdhof VAV 13.4
29 Denise Twisk Trias 13.40
30 Naomi Klomp Energie 13.41
31 Sigourney Blackman Haag Atletiek 13.50
32 Rosa Krikke AV Edam 13.54
33 Marloes Mulder VAV 13.64
34 Anneke van Maanen VAV 13.65
35 Wisette Bollen AV '55 13.76
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Bieke Merkx Atledo 12.43
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Madiea Ghafoor SV Continental Sport 12.66
 

100 meter horden Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Dafne Schippers Hellas 11.79
2 Rochelle van Gulik Hercules 11.85
3 Sharona Bakker Suomi 14.04
4 Jamile Samuel Phanos 14.25
5 Thaïsa Huis NEA Volharding 14.29
6 Nicky Lam Phanos 14.88
7 Sharda Zuurbier DOKEV 15.03
8 Tanja Reuver NEA Volharding 15.13
9 Sanne Harland Ilion 15.18
10 Rachel Kocken Atverni 15.27
11 Marije Dangremond TION 15.34
12 Renee Granzier Unitas 15.38
13 Anita Karregat AV Edam 15.46
14 Claudia Schutjes AVV 15.55
15 Linda van de Lagemaat Pallas '67 15.62
16 Anouk Oosterhuis Zuidwal 15.70
17 Liset Olijve Attila 15.71
18 Sanne van der Velden Flevo Delta 15.92
19 Bianca Baak Almere '81 15.93
20 Tiffany Boersma AAC 15.95
21 Samantha Lernout RK HAV 15.98
22 Yvonne de Jong Olympus '70 16.07
23 Nicole Schoute Lycurgus 16.08
24 Kelly Thijssen Suomi 16.27
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Denise Twisk Trias 16.39
2 Naomi Klomp Energie 12.63
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Carola van Wagtendonk Hera 15.08
  Stella Leemhuis Hera 15.43
  Tabitha Hunte Rotterdam Atletiek 16.62
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Nienke Borgman AV Gouda 16.66
  Gesela Ebbinge AAC '61 16.89
  Anneke van Maanen VAV 17.31
 

1500 meter Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Eefje Tielemans AV Gouda 3:03.73
2 Laura van Tilborg PAC 3:12.02
3 Margriet Berkhout NOVA 4:23.95
4 Maureen Koster AV '47 4:37.38
5 Jamie van Lieshout AVV 4:40.37
6 Bo Klaassen AV '56 4:41.68
7 Jessica Oosterloo AAC '61 4:43.85
8 Lisa Driessen Olympus '70 4:46.48
9 Juul Lavrijsen Seven Hills Running Team 4:46.57
10 Marjon van der Wansem LADB 4:48.54
11 Lisanne Wever NEA Volharding 4:49.45
12 Wilmke Boersma Horror 4:50.91
13 Marlou Bijlsma Groningen Atletiek 4:53.29
14 Nicola Krukkert Daventria 4:56.21
15 Anne van Loon Oss '78 4:56.63
16 Marit Tegelaar PAC 4:56.86
17 Stijntje Mertens Nijmegen Atletiek 4:57.29
18 Marrijtje Molenhuis AAC '61 4:58.37
19 Sonja Bemelmans Nijmegen Atletiek 4:59.11
20 Robi van Leersum Rotterdam Atletiek 5:01.44
21 Lisanne Drost Athlos 5:09.14
22 An Lenders Venray Regio 5:09.95
23 Saskia Tilburgs AV Helden 5:13.19
24 Tamara Renders GVAC 5:17.18
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Jessica Faesen Attila 5:18.57
2 Nikki Tromp GVAC 5:21.01
3 Shannon van der Gaag Almere '81 5:23.96
4 Romy Oonk AV '34 5:19.09
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Elise Kato AV Gouda 2:33.94
  Lisa te Molder Atletico '73 19:22.0
 

200 meter Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Loreanne Kuhurima AAC 24.67
2 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 24.67
3 Yael van Pelt Atletiek Maastricht 24.96
4 Naomi Derks Nijmegen Atletiek 25.36
5 Janice Babel SV Continental Sport 25.41
6 Femke Klop Unitas 25.49
7 Dide Evers Sprint 25.97
8 Meruska M. Eduarda Rotterdam Atletiek 26.26
9 Marian Zandberg AV '55 26.33
10 Lisanne De Witte Trias 26.56
11 Judith Bosker AAC '61 26.57
12 Jolijn Sandbrink GAC Gemert 26.60
13 Anna Lindaya Hylas 26.7
14 Samantha Lernout RK HAV 26.7
15 Yvonne de Jong Olympus '70 26.95
16 Evelien Bos AV Gouda 27.03
17 Rosa Krikke AV Edam 27.08
18 Roxanne Onclin Haarlemmermeer 27.19
19 Heleen Gorris GAC Hilversum 27.6
20 Kristin St.jago Rotterdam Atletiek 27.70
21 Wisette Bollen AV '55 28.76
22 Anouk van Zanten Hercules 28.85
23 Sigourney Blackman Haag Atletiek 28.92
24 Nina Hellebrekers Unitas 29.00
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Barbara van der Loo PAC 24.99
 

400 meter Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Marit Dopheide TION 56.01
2 Stephanie Beuling Isala '96 56.49
3 Nicky van Leuveren Phanos 56.80
4 Naomi Driessen Unitas 56.94
5 Daphne van Es DOKEV 58.20
6 Maruska C. Eduarda Rotterdam Atletiek 58.83
7 Linda van de Lagemaat Pallas '67 59.15
8 Diana Spaargaren AV Castricum 59.4
9 Lisanne De Witte Trias 59.46
10 Fokelien Vlietstra Lionitas 1:00.13
11 Lisan Homan Groningen Atletiek 1:00.16
12 Rianne van Dijk Atverni 1:00.19
13 Rianne Breedijk Lycurgus 1:00.3
14 Ilse Velkers Groningen Atletiek 1:00.82
15 Marieke van der Zee AV '55 1:00.94
16 Eline Weerts Groningen Atletiek 1:01.04
17 Paulien Zwart De Sperwers 1:01.23
18 Roan Stijns Achilles-Top 1:01.26
19 Lisa de Ruiter Typhoon 1:01.45
20 Jolijn Sandbrink GAC Gemert 1:01.52
21 Roseanna Dekker Suomi 1:01.74
22 Marije Wever NEA Volharding 1:01.84
23 Evelien Bos AV Gouda 1:01.87
24 Diede Fennema Sparta 1:02.44
25 Ester v.d. Heuvel AV Gouda 1:02.44
26 Aly Boersma Horror 1:02.48
27 Danielle Blomsma AAC '61 1:02.60
28 Melline van de Weerdhof VAV 1:03.61
29 Coco van Bueren Phanos 1:03.70
30 Kirsten Kos PEC 1910 1:03.75
31 Boukje van der Weijden Leiden Atletiek 1:04.55
32 Esther Bosboom Zuidwal 1:05.15
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Nina Hellebekers Unitas 1:05.31
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Laura Starre Voorschoten '97 1:00.31
  Bo Koopmans AV Helden 1:00.46
  Asli Akan AV '34 1:00.64
  Felicia Aroma Lycurgus 1:04.85
  Eline van Roon Zuidwal 1:05.72
 

400 meter horden Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Samantha Lernout RK HAV 46.32
2 Nicole Schoute Lycurgus 48.79
3 Wendy van der Velden Lycurgus 51.89
4 Leonie Schilder AV Edam 1:00.92
5 Evelien Bos AV Gouda 1:01.87
6 Gemma de Schepper PAC 1:04.63
7 Laura Starre Voorschoten '97 1:06.92
8 Marieke van der Zee AV '55 1:07.96
9 Annelies Laan Hollandia 1:08.74
10 Gesela Ebbinge AAC '61 1:09.14
11 Inge Bootsma Start '78 1:09.2
12 Lotte Bouwens Hera 1:09.72
13 Yvonne Apeldoorn Hera 1:09.99
14 Eline van Roon Zuidwal 1:11.65
15 Simone de Jong AKU 1:12.81
16 Anouk van Zanten Hercules 1:14.40
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Thekla Rakers Haarlemmermeer 1:15.92
2 Daniëlle van Eenennaam AV Aalsmeer 1:16.44
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 1:04.76
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Nienke Borgman AV Gouda 1:17.50
  Shariva Koops BAV 1:17.75
 

800 meter Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Marlies Manders Hellas 2:11.08
2 Manon Sillekens Sprint 2:13.84
3 Jamie van Lieshout AVV 2:15.22
4 Wilmke Boersma Horror 2:16.78
5 Maureen Koster AV '47 2:16.90
6 Diana Spaargaren AV Castricum 2:17.04
7 Rianne Breedijk Lycurgus 2:18.41
8 Alissa Jalink Atverni 2:19.09
9 Nicola Krukkert Daventria 2:19.27
10 Jill Holterman Zaanland 2:21.55
11 Merel van Steenbergen AV '47 2:21.69
12 Caressa Toonstra Phanos 2:21.82
13 Denise van Herp Daventria 2:22.05
14 Marrijtje Molenhuis AAC '61 2:22.51
15 Marise Hop BAV 2:22.87
16 Cindy van der Avoort GAC Gemert 2:22.90
17 Marlon Dashorst Olympus '70 2:23.30
18 Suzanne van Wijck U-Track 2:23.78
19 Sanne Woertink HAC '63 2:24.00
20 Judith Monsieurs THOR 2:24.13
21 Laura van Tilborg PAC 2:24.48
22 Danielle Blomsma AAC '61 2:24.89
23 Fieke Wolters Nijmegen Atletiek 2:25.25
24 Tiny Poortinga Lionitas 2:25.26
25 Martje De Jong Trias 2:25.77
26 Boukje van der Weijden Leiden Atletiek 2:26.74
27 Simone Emens Daventria 2:27.15
28 Esther Bosboom Zuidwal 2:27.18
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Jessie Fairley Nijmegen Atletiek 2:12.81
  Rianne van Dijk Atverni 2:18.98
  Marit Tegelaar PAC 2:23.06
  Yvonne Apeldoorn Hera 2:24.13
  Kristen Nijenhuis Atletico '73 2:25.00
  Nicole Schoute Lycurgus 2:26.22
  Alicia van Doorn PEC 1910 2:27.42
  Elisa de Jong Groningen Atletiek 2.19.48
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Diede Fennema Sparta 2:27.99
  Shannon van der Gaag Almere '81 2:28.55
  Jessica Faesen Attila 2:28.83
  Juliette Mattijssen Spirit Oud Beijerland 2:30.20
  Ester v.d. Heuvel AV Gouda 2:31.74
  Wendy van der Velden Lycurgus 2:31.87
  Elise Kato AV Gouda 2:33.94
  Lisa Boers Olympus '70 2:36.30
 

Discuswerpen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Pamela Kiel Passaat 41,14
2 Corinne Nugter NOP 40,01
3 Ellen van der Veer Hellas 37,54
4 Sacha van der Donk Hellas 36,24
5 Robin Hense Attila 35,75
6 Sacha Popping Cialfo 35,26
7 Eva Reinders Groningen Atletiek 35,00
8 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 34,89
9 Cindy Kiekens Hera 34,51
10 Marije Dangremond TION 33,51
11 Mandy van Egdom Triathlon 33,18
12 Denise van Herp Daventria 33,16
13 Ella van der Donk Hellas 32,59
14 Gillian Toonen Haarlemmermeer 31,51
15 Patricia Harteveld Climax 30,85
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Vivian Brandhoff SAV 30,02
2 Ilona Verboom Triathlon 29,49
3 Fabiënne Boekelman Achilles 31,09
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Adrianne Zwiep Spado 29,15
  Marlou Hospes Pallas '67 29,07
 

Hinkstapspringen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Indah van Marrewijk AV '40 11,17
2 Tiffany Boersma AAC 10,94
3 Els Hufen Leiden Atletiek 10,78
4 Rosemarie Beukhof Daventria 10,48
5 Ellen van der Veer Hellas 10,41
6 Roxanne Lake Sparta 10,41
7 Liset Olijve Attila 10,36
8 Sanne Eekel Zuidwal 10,24
9 Tara van Schie AV Haarlem 10,05
10 Marcella Vulperhorst Ciko '66 10,00
11 Desire Melchiot Hylas 9,99
12 Jeanine Besemer Ilion 9,64
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Marit van Hullenaar Atledo 11,27
  Myrthe Thoolen Sprint 10,36
 

Hoogspringen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Sietske Noorman Generaal Michaelis 1,73
2 Eva Lubbers AKU 1,70
3 Sanne van der Velden Flevo Delta 1,67
4 Richel Klarenbeek Triathlon 1,66
5 Manon Verlinden Spado 1,66
6 Hedwig Swart U-Track 1,65
7 Hilde van Zundert Atledo 1,65
8 Alma Vermeulen PAC 1,63
9 Manon Vermeulen AV '55 1,61
10 Wendy de Bloois Olympus '70 1,60
11 Kristel van Es DOKEV 1,60
12 Chrissie Broersen SAV 1,60
13 Marianne Reitsma Lionitas 1,60
14 Floor Rawee Triathlon 1,60
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Claudia Aernaudts Triathlon 1,60
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Alicia van Doorn PEC 1910 1,55
  Ester v.d. Heuvel AV Gouda 1,55
  Lotte de Fockert HAC 1,55
  Amy Hofman Leiden Atletiek 1,55
  Desire Melchiot Hylas 1,55
  Linde Emmerzaal AV Gouda 1,55
  Judith Bosker AAC '61 1,55
  Ilse Rietberg Groningen Atletiek 1,55
  Tabitha Hunte Rotterdam Atletiek 1,50
 

Kogelslingeren Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Nicky van der Schilt Groningen Atletiek 60,16
2 Karlyn Afman PEC 1910 44,93
3 Valery Vollering Haag Atletiek 41,25
4 Anouska van der Velden Ciko '66 39,71
5 Maaike Daas Atverni 39,55
6 Eva Reinders Groningen Atletiek 38,94
7 Carolijn Damen Ciko '66 38,29
8 Anselma van Midden GAC Hilversum 38,04
9 Wietske van der Graaf Groningen Atletiek 32,18
10 Mandy Bouwmeester AAC 31,02
11 Robin Hense Attila 30,22
12 Marlou Hospes Pallas '67 27,94
13 Thekla Rakers Haarlemmermeer 25,69
14 Lieve Wintraecken Atletiek Maastricht 24,41
 

Kogelstoten Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Pamela Kiel Passaat 15,89
2 Corinne Nugter NOP 14,39
3 Lisanne Schol NEA Volharding 14,33
4 Eva Reinders Groningen Atletiek 14,26
5 Ellen van der Veer Hellas 13,90
6 Louise Taatgen Groningen Atletiek 13,49
7 Jacky van Splunteren Zaanland 13,07
8 Wendy Smit Spirit Oud Beijerland 12,83
9 Femke Dijkstra De Liemers 12,79
10 Sacha Popping Cialfo 12,68
11 Cindy Kiekens Hera 12,65
12 Melanie Versteeg GAC Hilversum 12,13
13 Romy Cluistra Triathlon 12,11
14 Ilona Verboom Triathlon 11,99
15 Adrianne Zwiep Spado 11,96
16 Patricia Harteveld Climax 11,85
17 Inge Verhulst Prins Hendrik 11,18
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Floor Rawee Triathlon 11,75
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Fabiënne Boekelman Achilles 12,79
  Karlyn Afman PEC 1910 12,26
  Ilse Rietberg Groningen Atletiek 11,67
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Iris Lok Lycurgus 11,02
  Bianca Schutjes AVV 10,82
  Gesela Ebbinge AAC '61 10,78
  Wassiliki Alexandridis U-Track 10,73
  Gillian Toonen Haarlemmermeer 10,71
 

Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Denise Groot Unitas 4,00
2 Leonie Schilder AV Edam 3,85
3 Imme van Burg Unitas 3,50
4 Marijke Valk Hercules 3,42
5 Anita Karregat AV Edam 3,42
6 Ellen Esselaar Unitas 3,00
7 Sanne Harland Ilion 2,80
 

Speerwerpen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Nadine Broersen Sprint 44,14
2 Rachel van Harlingen Passaat 40,85
3 Patricia Harteveld Climax 40,24
4 Ellen van der Veer Hellas 40,05
5 Annelies Laan Hollandia 38,12
6 Eefje Frissen GVAC 37,24
7 Jacky van Splunteren Zaanland 36,82
8 Sacha van der Donk Hellas 36,81
9 Ilona Verboom Triathlon 36,70
10 Marije Dangremond TION 36,32
11 Lieve Wintraecken Atletiek Maastricht 35,04
12 Veerle de Vries AV '55 34,77
13 Lisa Hogers Phanos 34,69
14 Suzette Vos Voorschoten '97 33,58
15 Didi van der Spek AV Edam 33,38
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Femke Dijkstra De Liemers 33,21
2 Charissa Janssens Sparta 33,11
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Sarina de Reus PAC 35,75
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Bianca Schutjes AVV 32,55
  Mandy van Egdom Triathlon 31,84
  Marloes Mulder VAV 31,73
  Merle Hachmang Nijmegen Atletiek 29,04
  Wassiliki Alexandridis U-Track 29,04
  Bianca Moonen Spado 25,79
 

Verspringen Meisjes Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Femke Klop Unitas 5,87
2 Carola van Wagtendonk Hera 5,84
3 Rosemarie Beukhof Daventria 5,83
4 Nedea Asin PAC 5,80
5 Nelly Ritfeld Ilion 5,59
6 Nicky Lam Phanos 5,58
7 Ellen van der Veer Hellas 5,57
8 Berthe Makizodila Triathlon 5,55
9 Linda van de Lagemaat Pallas '67 5,46
10 Eva Lubbers AKU 5,45
11 Daphne Mierop Almere '81 5,43
12 Renee Granzier Unitas 5,29
13 Tara van Schie AV Haarlem 5,24
14 Melanie Versteeg GAC Hilversum 5,16
15 Roxanne Lake Sparta 5,11
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Richel Klarenbeek Triathlon 5,05
2 Anouk Oosterhuis Zuidwal 5,03
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Myrthe Thoolen Sprint 5,30
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Els Hufen Leiden Atletiek 4,95
  Asli Akan AV '34 4,88
  Anna Lindaya Hylas 5,00
  Lotte de Fockert HAC 4,99
  Amy Hofman Leiden Atletiek 4,98
  Wendy Smit Spirit Oud Beijerland 4,96
  Anouk van Zanten Hercules 4,93
  Naomi Klomp Energie 4,85
  Linde Emmerzaal AV Gouda 4,81
 

 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht