Per nummer
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Per vereniging
Per atleet
Per onderdeel
Statistieken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Deelnemers Meisjes Junioren A

 
Update: 07 juli 2007 12:26uur
 
 
100 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Annemiek Strijker AAC '61 12.28
2 Jaleasa Comenentia AAC 12.34
3 Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 12.39
4 Kadene Pirigaye Phanos 12.41
5 Shimada Bajon Atverni 12.44
6 Natalie Bruggert Hanzesport 12.45
7 Nikki Timmers PSV 12.47
8 Ilse van Beek Atverni 12.63
9 Denise Jol Sparta 12.64
10 Lianne van der Lugt Olympus '70 12.79
11 Annelies Fortuin PEC 1910 12.82
12 Claudia van Offeren VAV 12.87
13 Nicole Kroonenburg SAV 12.93
14 Gitta van der Leun Passaat 13.06
15 Nicole Berghouwer SAV 13.35
16 Jill Polman Climax 13.52
17 Linda Bakker AV Gouda 13.57
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Myrte Goor AAC '61 12.32
  Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 12.33
  Astrid Verhage Hera 12.73
 

100 meter horden Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Nicole Kroonenburg SAV 14.22
2 Susanne Dekkers AV '34 14.37
3 Babs Egbers AV '34 14.62
4 Annemiek Strijker AAC '61 14.98
5 Corinne van den Berg AV Castricum 15.15
6 Margriet van Kammen Impala 15.17
7 Jeske van Ham GVAC 15.18
8 Nikki Rodenburg Hera 15.60
9 Sabine Jansen Spirit Oud Beijerland 16.77
10 Vanessa Lutonto AAC 17.01
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 14.33
  Myrte Goor AAC '61 14.99
  Tjitske Rijntjes Ciko '66 15.50
 

1500 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Manon Kruiver NOVA 4:24.79
2 Lotte Jacobs HAC 4:33.63
3 Judy Middelburg Olympus '70 4:39.34
4 Aniek Aper RK HAV 4:44.08
5 Jane Boddy Leiden Atletiek 4:46.46
6 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 4:47.62
7 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 4:48.44
8 Brechtje Kraan Seven Hills Running Team 4:49.88
9 Kelly Schouten TAS '82 4:51.67
10 Sharon de Knegt Seven Hills Running Team 4:53.36
11 Esther Arts HAC 4:55.89
12 Franne Jelske Anema Groningen Atletiek 4:59.00
13 Jacelyn Gruppen AAC '61 5:02.79
14 Maaike Zuiderwijk Lycurgus 5:03.87
15 Lotte Spraakman Groningen Atletiek 5:05.66
16 Larissa Scholten AV Haarlem 5:16.60
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Kimba ten Kampe Daventria 5:01.38
  Nieneke van den Akker Leiden Atletiek 5:07.69
  Marijke Gouw Zuidwal 5:13.13
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Maddie Duhon Olympus '70 4:37.49
  Anniek Hylkema Atverni 4:57.81
 

200 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Kadene Pirigaye Phanos 24.90
2 Annelies Fortuin PEC 1910 25.19
3 Shimada Bajon Atverni 25.32
4 Bakker Lieke Passaat 25.37
5 Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 25.43
6 Ilse van Beek Atverni 25.80
7 Denise Jol Sparta 25.84
8 Astrid Verhage Hera 25.98
9 Nandy Kitslaar Prins Hendrik 26.35
10 Nelleke Bosch ACO Van Elderen 26.36
11 Meike Kerkkamp Ciko '66 26.89
12 Nikki Rodenburg Hera 27.29
13 Linda Bakker AV Gouda 27.32
14 Gitta van der Leun Passaat 27.47
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 25.16
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 25.53
  Nicole Berghouwer SAV 27.08
 

3000 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Sonja Bemelmans Nijmegen Atletiek 4:59.11
2 Lotte Jacobs HAC 9:57.22
3 Jessica Oosterloo AAC '61 10:04.43
4 Esther Arts HAC 10:27.36
5 Sharon de Knegt Seven Hills Running Team 10:28.33
6 Kimba ten Kampe Daventria 10:43.72
7 Robi van Leersum Rotterdam Atletiek 10:54.85
8 Maaike Zuiderwijk Lycurgus 11:08.69
9 Franne Jelske Anema Groningen Atletiek 11:22.96
10 Bethlehem Teklemedhin KAV Holland 11:23.75
11 Jacelyn Gruppen AAC '61 11:23.79
12 Merel Franken Loopteam Ed Sligchers 18:37.37
13 Lisa te Molder Atletico '73 19:22.0
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Anniek Hylkema Atverni 10:57.00
 

3000 meter steeple chase Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Lotte Jacobs HAC 9:57.22
2 Anniek Hylkema Atverni 11:58.79
3 Nikki Godschalk THOR 12:09.42
4 Maryse de Boer Sparta 13:32.00
5 Myrella Vlenterie NSAV 't Haasje 14:38.55
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Esther Arts HAC 10:27.36
 

400 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Machteld Mulder Hollandia 55.33
2 Kaira Boddy KAV Holland 55.48
3 Amanda Spiljard Attila 56.42
4 Vanessa Nakangu Namwanga Groot-Brittannië 56.86
5 Romy Kraaijeveld Phanos 57.07
6 Nelleke Bosch ACO Van Elderen 58.45
7 Karin Vintges Attila 58.96
8 Lieke Bakker Passaat 59.18
9 Meike Kerkkamp Ciko '66 59.59
10 Nandy Kitslaar Prins Hendrik 1:00.6
11 Lieke Hillenga AAC '61 1:01.16
12 Negrita Vlijter Atverni 1:02.20
13 Marjolein van Geest AV Wijchen 1:02.24
14 Jane Bonte Ilion 1:03.72
15 Sharoney Zechiel Rotterdam Atletiek 1:04.60
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Nicole Jetten Seven Hills Running Team 58.16
  Gitta van der Leun Passaat 1:03.76
 

400 meter horden Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Susanne Dekkers AV '34 1:00.74
2 Gejanne Lussenburg Isala '96 1:05.08
3 Sophie Burgers Seven Hills Running Team 1:06.91
4 Grace van den Berg Almere '81 1:08.66
5 Marjolein van Geest AV Wijchen 1:09.04
6 Myrella Vlenterie NSAV 't Haasje 1:16.82
7 Aileen van Gemert OSS-VOLO 1:19.44
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Kautar El Abbadi AAC 1:08.66
 

800 meter Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Nicole van Amstel Atletiek Maastricht 2:11.86
2 Marieke van der Wal Groningen Atletiek 2:13.92
3 Sifra Griesenbrock Achilles-Top 2:14.50
4 Nicole Jetten Seven Hills Running Team 2:14.54
5 Elina van der Linde Almere '81 2:18.03
6 Gaitrie Lalta PAC 2:18.78
7 Hilde Pape SISU 2:22.99
8 Talisa van der Fluit Hera 2:23.24
9 Lotte Spraakman Groningen Atletiek 2:24.56
10 Hanne Rehr Unitas 2:26.98
11 Anneke Swinkels HAC 2:29.6
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Machteld Mulder Hollandia 2:06.66
  Rachel Boddy Leiden Atletiek 2:09.91
  Maddie Duhon Olympus '70 2:11.00
  Manon Kruiver NOVA 2:11.02
  Esther Vermue Rotterdam Atletiek 2:14.93
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 2:18.15
  Mirjam Pannekoek Sparta 2:24.54
 

Discuswerpen Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 54,01
2 Evelien Dekkers Achilles 47,85
3 Ester Claassen Attila 44,59
4 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 41,68
5 Annick Klein Isala '96 31,85
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Kirsten Klop Unitas 38,62
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Liesbeth Koen Spirit Oud Beijerland 26,45
 

Hinkstapspringen Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Astrid Verhage Hera 11,44
2 Angela de Winter Leiden Atletiek 11,29
3 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 11,12
4 Tamara Middelburg Olympus '70 10,76
5 Joyce Klijn Zuidwal 10,67
6 Vanessa Lutonto AAC 10,24
7 Tessa Bos AAC 10,21
8 Moniek Stijvers GAC Hilversum 10,10
9 Eline Visser Zuidwal 9,97
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Sanne Korteland Passaat 11,35
 

Hoogspringen Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Babs Egbers AV '34 1,73
2 Joyce Huisman Phanos 1,72
3 Nikki May Woudstra Start '78 1,72
4 Margriet van Kammen Impala 1,72
5 Anouk Kragtwijk De Spartaan 1,70
6 Corinne van den Berg AV Castricum 1,67
7 Sabine Jansen Spirit Oud Beijerland 1,65
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Tjitske Rijntjes Ciko '66 1,63
 

Kogelslingeren Meisjes Junioren A
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Laura van Nes Rotterdam Atletiek 36,67
  Rachelle Smit AAC 27,25
  Liesbeth Koen Spirit Oud Beijerland 23,56
 

Kogelstoten Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 17,66
2 Bianca Reuver Hera 14,52
3 Jannicke IJdens Groningen Atletiek 13,77
4 Nicole Berghouwer SAV 10,94
5 Helga van Koppenhagen Zuidwal 10,87
6 Annick Klein Isala '96 10,74
7 Mara Bloo BAV 10,71
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 10,39
 

Polsstokhoogspringen Meisjes Junioren A
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Jenny Baar GAC Hilversum 3,22
  José Schoenmaker Lycurgus 3,00
 

Speerwerpen Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Nikki Rodenburg Hera 42,91
2 Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 41,33
3 Helga van Koppenhagen Zuidwal 36,53
4 Laura van Nes Rotterdam Atletiek 34,08
5 Kim Kolthof Nijmegen Atletiek 33,74
6 Nicole Berghouwer SAV 32,06
7 Liesbeth Koen Spirit Oud Beijerland 31,82
8 Marleen Ram GAC Hilversum 31,40
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Evelien Dekkers Achilles 52,84
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 42,10
  Annick Klein Isala '96 31,35
 

Verspringen Meisjes Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Babs Egbers AV '34 5,81
2 Lianne van der Lugt Olympus '70 5,69
3 Annelies Fortuin PEC 1910 5,66
4 Gejanne Lussenburg Isala '96 5,51
5 Jaleasa Comenentia AAC 5,44
6 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 5,27
7 Annika Tolsma AV '55 5,25
8 Nicole Berghouwer SAV 5,14
9 Grace van den Berg Almere '81 5,13
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Myrte Goor AAC '61 5,61
  Kirsten Klop Unitas 5,53
  Sanne Korteland Passaat 5,41
  Suzanne De Sevren Jaquet Isala '96 5,39
  Madelon Dekker AV '56 5,32
 

 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht