Per nummer
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Per vereniging
Per atleet
Per onderdeel
Statistieken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Deelnemers Jongens Junioren B

 
Update: 07 juli 2007 12:26uur
 
 
100 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Dennis Spillekom Lycurgus 10.89
2 Lindell Philip Lycurgus 10.95
3 Stijn Ram AV '34 11.01
4 Martijn Hoogendam Clytoneus 11.15
5 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 11.16
6 Jefrie Buckle Ciko '66 11.32
7 Wouter Brus Ciko '66 11.37
8 Niels Clarijs Achilles 11.45
9 Niek Ter Horst Argo 11.53
10 Martijn Hagoort Ilion 11.54
11 Jeroen Piek AV '55 11.54
12 Francis Barka Climax 11.55
13 Julio Smid Cialfo 11.56
14 Yorick Jansen Atletiek Maastricht 11.58
15 Jip Baltissen Pallas '67 11.59
16 Robin Oenema PEC 1910 11.59
17 Almo Daved AAC 11.6
18 Koen van Erve Attila 11.76
19 Kees van Lankvelt GAC Gemert 11.76
20 Lars van Dee Phoenix 11.8
21 Yoeri Stieglis Phanos 11.80
22 Ivo Jehee AV Gouda 11.83
23 Pim Smith GAC Hilversum 11.84
24 Mike Rumping DEM 11.84
25 Bas Winkels AV '55 11.89
26 Tom Haver Pallas '67 11.91
27 Hesdey Flanders Hylas 12.03
28 Revelinho Eind Jahn II 12.07
29 Wouter Koerselman Altis 12.08
30 Mark Schriek Energie 12.18
31 Rogier Kramer Typhoon 12.18
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Elyssio Ramos PAC 11.52
  Andro Bosselaar Rotterdam Atletiek 11.61
  Tom Brouwer PSV 11.62
  Jules de Kort Marvel 11.63
  Wesley Lodders PAC 11.84
  Peter Versantvoort AV Wijchen 11.85
  Jonathan Gan NEA Volharding 11.95
  Rafaël van der Steen Phoenix 11.99
  Sijmen de Bruijn Altis 12.20
 

110 meter horden Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Brian Vriend Lycurgus 14.68
2 Jefrie Buckle Ciko '66 14.69
3 Revelinho Eind Jahn II 15.00
4 Robin Oenema PEC 1910 15.10
5 Victor Besters Spado 15.16
6 Jord Buiting KAV Holland 15.20
7 Robin Coops Hellas 15.21
8 Jonathan Gan NEA Volharding 15.55
9 Bas Winkels AV '55 15.80
10 Jeffrey de Brouwer RK HAV 15.9
11 Timo de Water Ilion 15.93
12 Justin Cok AV '47 15.96
13 Harry Bontje GAC Hilversum 15.97
14 Patrick Geluk Passaat 16.09
15 Steven Nuytinck AV '56 16.20
16 Anders van Riesen Argo 16.34
17 Alan Diddens AV Gouda 16.41
18 Rens Vervoort Marvel 16.56
19 Joshua Van Riessen Climax 16.56
20 Alexander Kamermans Olympus '70 16.58
21 Peter Kuin Trias 16.68
22 Jerry van der Hoeven Almere '81 16.93
23 Rens van Dijk Altis 16.94
24 Leroy Hage Ilion 17.13
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Tom Schoonen KAV Holland 17.47
2 Sander Goldewijk Noordkop 17.67
 

1500 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Vito Verbeek Hellas 3:59.48
2 Jurjen Polderman Clytoneus 4:04.48
3 Leon Koch Almere '81 4:06.16
4 Wesley Pauel Almere '81 4:06.46
5 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 4:07.89
6 Robin Teunissen Venray Regio 4:09.00
7 Wouter Dilling Seven Hills Running Team 4:10.39
8 Mark Nouws Loopteam Ed Sligchers 4:10.87
9 Mart Sijtsema AV '55 4:12.82
10 Olaf Mesman PAC 4:12.84
11 Sten van den Thillart DAK 4:13.13
12 Jeroen Reintjes Atletico '73 4:13.73
13 Melvin Hazeleger Spirit Lelystad 4:15.14
14 Ruud Boom Daventria 4:15.74
15 David Vonk Zuidwal 4:17.14
16 Martin Luneborg De Sperwers 4:18.00
17 Seb Wiggemans Daventria 4:18.02
18 Florentijn Proost Zuidwal 4:18.21
19 Ward van de Wiel Sprint 4:18.35
20 Nick van Tol GAC Hilversum 4:19.26
21 Frank Futselaar Ciko '66 4:19.63
22 Thomas Luttikhold AVA '70 4:21.27
23 Jesse van de Ven Spado 4:21.41
24 Jordi Baars AV Aalsmeer 4:21.72
25 Cosmo van Berkel AV Gouda 4:23.42
26 Maikel van der Steen Lopersgroep Deurne 4:23.60
27 Edward Appelman Trias 4:25.00
28 Arjen Venema Climax 4:26.13
29 Joost Schalk AAC '61 4:26.38
30 Jelle Verwiel Hellas 4:28.73
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Maurice van Vugt Spark 4:29.81
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Quinten Hennekam Parthenon 3:59.96
  Nils Daas Atverni 4:06.06
  Robert Tangerman Spado 4:09.90
  Edwin Boone Isala '96 4:16.69
  Rutger van Oosterwijck Loopteam Ed Sligchers 4:26.39
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Youri Hille Atverni 4:30.18
  Emiel Rutgers AAC '61 4:30.80
  Jordi de Winkel PAC 4:32.70
  Harm Brons Argo 4:34.04
  Tiemen Gordijn Leiden Atletiek 4:34.38
  Emiel Admiraal Trias 4:35.00
  Lieuwe Brouwer Altis 4:37.53
  Daniel van der Veen Lycurgus 4:59.05
 

200 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Dennis Spillekom Lycurgus 21.70
2 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 22.39
3 Martijn Hoogendam Clytoneus 22.42
4 Stijn Ram AV '34 22.57
5 Riet Addis SAV 23.06
6 Wouter Brus Ciko '66 23.08
7 Julio Smid Cialfo 23.11
8 Jip Baltissen Pallas '67 23.22
9 Niek Ter Horst Argo 23.49
10 Marc Scheepers HAC 23.57
11 Francis Barka Climax 23.70
12 Peter Versantvoort AV Wijchen 23.72
13 Wesley Lodders PAC 23.96
14 Yorick Jansen Atletiek Maastricht 23.97
15 Rogier Kramer Typhoon 24.00
16 Paul Carrière Hellas 24.08
17 Hesdey Flanders Hylas 24.13
18 Kees van Lankvelt GAC Gemert 24.18
19 Marc Leder Almere '81 24.25
20 Martijn Hagoort Ilion 24.28
21 Wouter Koerselman Altis 24.39
22 Peter Kuin Trias 24.44
23 Koen van Erve Attila 24.64
24 Pim Smith GAC Hilversum 24.78
25 Elgin Herfst PAC 24.79
26 Ivo Jehee AV Gouda 24.81
27 Joren Oosterlaken Sparta 25.87
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Jules de Kort Marvel 23.58
  Patrick van der Gaag Almere '81 23.98
  Sijmen de Bruijn Altis 24.21
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Seth Baah SV Continental Sport 23.80
  Geert Tuinstra SISU 26.46
 

2000 meter steeple chase Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Mark Hendriks Olympus '70 4:36.57
2 Rik Heijnen AV Helden 6:20.1
3 Dion Kramer Hylas 6:30.98
4 Elmar Ruiter Lionitas 6:46.56
5 Tom Stultiëns PSV 6:53.10
6 Oussama El Kharraz Alami Phanos 6:54.50
7 Camiel Kruiswijk BAV 6:56.66
8 Björn Vennema AAC 7:08.34
9 Stijn Hoogwout Voorschoten '97 7:12.88
10 Alexander Kamermans Olympus '70 7:53.37
11 Edwin Boone Isala '96 8:01.00
12 Matthijs Beerepoot Climax 11:27.19
13 Alex van Zijl Hellas 12:38.70
 

3000 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Vito Verbeek Hellas 8:43.09
2 Wesley Pauel Almere '81 8:45.91
3 Quinten Hennekam Parthenon 8:52.63
4 Jeroen Reintjes Atletico '73 8:59.73
5 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 9:01.25
6 Sten van den Thillart DAK 9:04.09
7 Wouter Dilling Seven Hills Running Team 9:04.33
8 Robin Teunissen Venray Regio 9:04.84
9 Olaf Mesman PAC 9:13.16
10 Timothy Vergauwen Loopteam Ed Sligchers 9:17.98
11 Rik Heijnen AV Helden 9:28.7
12 Nick van Tol GAC Hilversum 9:30.64
13 Frank Futselaar Ciko '66 9:30.66
14 Niels Jacobs HAC 9:33.2
15 Melvin Franken Loopteam Ed Sligchers 9:33.96
16 Joeri Spoor PSV 9:40.4
17 Adriaan Fransen AAC '61 9:47.34
18 Jeroen Habers De Spartaan 9:48.75
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Mark Nouws Loopteam Ed Sligchers 9:26.13
  Tom Stultiëns PSV 9:32.5
  Rik van Venrooij De Keien 9:40.94
  Rob Stavenuiter SAV 9:51.59
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Tiemen Gordijn Leiden Atletiek 00.00
  Emiel Admiraal Trias 10:02.06
  Marcel van Harlingen Lycurgus 10:05.32
  Leon Duineveld Trias 10:24.73
  Geert Tuinstra SISU 11:14.13
 

400 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jarno Boutkam Hellas 49.70
2 Thomas Schuwer Scopias 50.29
3 Remko Donga Ilion 50.52
4 Bjorn Blauwhof NEA Volharding 50.90
5 Patrick van der Gaag Almere '81 51.46
6 Joshua Geerlings PAC 51.58
7 Revelinho Eind Jahn II 51.79
8 Jan Van Prooije Climax 52.07
9 Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 52.13
10 Ayoub Aoulad Abdellah AAC 52.13
11 Justin Cok AV '47 52.19
12 Alex Zwolle AV '56 52.38
13 Paul Carrière Hellas 52.40
14 Wesley Lodders PAC 52.65
15 Alain Gossens Achilles-Top 53.33
16 Wouter Koerselman Altis 53.37
17 Rafaël van der Steen Phoenix 53.50
18 Jasper van der Winden Haarlemmermeer 53.63
19 Rob van den Berg Groningen Atletiek 53.79
20 Elmar v.d. Bruggen Startbaan 53.80
21 Niels van Hoorn AAC '61 53.85
22 Jorian Damen Ciko '66 53.92
23 Edward Appelman Trias 53.97
24 Mark Schriek Energie 54.08
25 Orson Bakker Spark 54.15
26 Didier Nibbering Isala '96 54.16
27 Javier Agard Rotterdam Atletiek 54.26
28 Gijs Kemper OSS-VOLO 54.34
29 Dirk Pronk Hellas 54.58
30 Joris Petterson Atletico '73 54.70
31 Frank Wouda AV Haaksbergen 55.45
32 Joren Oosterlaken Sparta 55.56
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Bob van Pelt Attila 55.89
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Bas Visserman Oss '78 50.45
  Stoney Kloosterman Ilion 52.62
  Sijmen de Bruijn Altis 55.79
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Brian Bos Lycurgus 57.46
  Peter van Aken GAC Hilversum 2:08.89
 

400 meter horden Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jesper Arts Lopersgroep Deurne 42.04
2 Jarno Boutkam Hellas 54.59
3 Revelinho Eind Jahn II 56.27
4 Justin Cok AV '47 57.76
5 Reinier Bliek AV Gouda 58.35
6 Steven Nuytinck AV '56 58.59
7 Remko Donga Ilion 59.05
8 Jasper Kranendonk Typhoon 1:00.80
9 Erik-Jan van Gelderen VAV 1:00.93
10 Wouter Schuwer Scopias 1:01.62
11 Stijn Hoogwout Voorschoten '97 1:01.65
12 Björn Vennema AAC 1:02.16
13 Neal Karremans Sparta 1:02.66
14 Peter Kuin Trias 1:02.79
15 Tomas Donse Haarlemmermeer 1:03.21
16 Rens van Dijk Altis 1:03.80
17 Tom Metzemaekers AV Aalsmeer 1:03.90
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Jerry van der Hoeven Almere '81 1:06.86
 

800 meter Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Bilal Anrar OSS-VOLO 1:53.30
2 Thom Heijnen Unitas 1:54.89
3 Jurjen Polderman Clytoneus 1:55.75
4 Arjan Bloem AAC '61 1:57.74
5 Jeroen van Calker PEC 1910 1:58.55
6 Ruud Boom Daventria 1:59.19
7 Riet Addis SAV 1:59.69
8 Riccardo Sprong Clytoneus 2:00.47
9 Alex Zwolle AV '56 2:00.72
10 Rutger van Oosterwijck Loopteam Ed Sligchers 2:00.97
11 Jorian Damen Ciko '66 2:01.14
12 Jeroen Rodenburg Altis 2:01.80
13 Wouter v.d. Graaf Atverni 2:02.08
14 Niels Horstink Cialfo 2:02.63
15 Melvin Hazeleger Spirit Lelystad 2:02.65
16 Joost Leuven De Spartaan 2:02.66
17 Edwin Boone Isala '96 2:02.72
18 David Vonk Zuidwal 2:02.9
19 Florentijn Proost Zuidwal 2:03.01
20 Ward van de Wiel Sprint 2:03.12
21 Bastiaan Dekker GAC Hilversum 2:03.29
22 Camiel Kruiswijk BAV 2:03.57
23 Joris Petterson Atletico '73 2:03.64
24 Niels van Hoorn AAC '61 2:03.69
25 Jelle Verwiel Hellas 2:03.84
26 Youri Hille Atverni 2:04.18
27 Cosmo van Berkel AV Gouda 2:04.28
28 Martijn Kamps KAV Holland 2:04.32
29 Stefan van Hooydonk Loopteam Ed Sligchers 2:04.52
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Robert Tangerman Spado 1:56.15
  Jeffrey van der Park DOKEV 1:59.06
  Seb Wiggemans Daventria 2:01.97
  Jesper Arts Lopersgroep Deurne 2:02.40
  Bjorn Blauwhof NEA Volharding 2:03.76
  Dirk Pronk Hellas 2:04.47
  Jurjen Kamphuis Climax 2:04.70
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Lars Paardekooper AV '56 2:04.83
  Stoney Kloosterman Ilion 2:04.83
  Stijn Hoogwout Voorschoten '97 2:04.95
  Didier Nibbering Isala '96 2:05.03
  Ronald Bon Startbaan 2:05.13
  Maxim Moinat Haarlemmermeer 2:05.52
  Sten Schaper Argo 2:05.57
  Viktor Beelen AV '56 2:06.38
  Edward Appelman Trias 2:06.51
  Dean Salwegter Hercules 2:07.46
  Arne Lubbers AV Rijssen 2:07.69
  Karel Nanninga Spirit Oud Beijerland 2:07.81
  Arjen Venema Climax 2:08.75
  Peter van Aken GAC Hilversum 2:08.89
  Gertin Roke ACO Van Elderen 2:09.55
  Elias Oukair Trias 2:09.88
  Mark Hendriks Olympus '70 2:10.00
  Javier Agard Rotterdam Atletiek 2:10.34
  Brian Bos Lycurgus 2:11.01
  Leon Duineveld Trias 2:12.51
  Emiel Admiraal Trias 2:12.73
  Alex van Zijl Hellas 2:12.77
  Daniel van der Veen Lycurgus 2:14.36
  Stephan Eekman Spirit Oud Beijerland 2:15.1
 

Discuswerpen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Roland van Zuilen AV Gouda 50,50
2 Ivo Furda PEC 1910 45,71
3 Patrick Overkamp Hercules 42,11
4 Thierry Kruithof KAV Holland 42,07
5 Stefan Hummelink AV Haaksbergen 40,16
6 Bas Vos PEC 1910 40,09
7 Glenn Dutrieux Spado 39,58
8 Thomas Zaw Groningen Atletiek 39,27
9 Nicolai Versloot Phanos 39,14
10 Joey Blangé Spirit Oud Beijerland 37,42
11 Maxime Wang NEA Volharding 36,72
12 Kay Olofsen SAV 36,23
13 Erik Zonneveld Hellas 35,92
14 Maurice van Vugt Spark 35,38
15 Jonathan Deloo De Spartaan 34,56
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Nick Smit AAC 34,53
2 Maarten Cornelissen AAC 34,44
3 Robert Jan Vos Weert 45,96
4 Michael Bak NEA Volharding 40,70
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Maikel Vos Typhoon 34,06
  Anner Kroon Lycurgus 32,55
  Jeffrey Quartel Spirit Oud Beijerland 32,36
  Hille Groendijk Pallas '67 29,54
  Jeroen Boon Argo 28,17
 

Hinkstapspringen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Pascal van Balen Hellas 13,86
2 Roland van Zuilen AV Gouda 13,77
3 Mike Rumping DEM 13,32
4 Robin Coops Hellas 13,30
5 Bas Lok Lycurgus 12,73
6 Floris Heil AV '34 12,53
7 Clement Lobela Sparta 12,51
8 Jeffrey de Brouwer RK HAV 12,43
9 Joram Knigge AV '23 12,33
10 Martijn Hagoort Ilion 12,16
11 Bart Latour Almere '81 11,62
12 Alan Diddens AV Gouda 11,10
13 Peter Kuin Trias 11,03
14 Tobias de Jong Leiden Atletiek 10,83
 

Hoogspringen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Roy van Meel Ilion 2,04
2 Roland van Zuilen AV Gouda 2,00
3 Randy van Geenen Spirit Lelystad 1,90
4 Timo de Water Ilion 1,87
5 Harald-peter Bust Jahn II 1,86
6 Mathijs van Gageldonk Atledo 1,85
7 Mitchell Vereijken Generaal Michaelis 1,85
8 Koen Amse DEM 1,85
9 Navarone van Driesten Athlos 1,85
10 Hans Verheijde AV '40 1,85
11 Martijn Hagoort Ilion 1,82
12 Daniël Bremmer PSV 1,80
13 Ruben Scholing PEC 1910 1,80
14 Pieter Braun Sprint 1,80
15 Anders van Riesen Argo 1,80
16 Bart de Vocht HAC 1,80
17 Joram Knigge AV '23 1,80
18 Sjoerd Dekker Noordkop 1,80
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Rens van Dijk Altis 1,70
  Sander Goldewijk Noordkop 1,65
  Tom Schoonen KAV Holland 1,60
 

Kogelslingeren Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Ruben Zwiers AV '34 49,87
2 Bart van Nes Rotterdam Atletiek 46,90
3 Maarten Cornelissen AAC 43,07
4 Nick Smit AAC 30,59
5 Hille Groendijk Pallas '67 28,99
 

Kogelstoten Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Bas Vos PEC 1910 15,07
2 Thierry Kruithof KAV Holland 14,75
3 Roy Spijkerman Daventria 14,52
4 Kay Olofsen SAV 14,34
5 Ivo Furda PEC 1910 14,25
6 Olaf van der Geest De Keien 14,05
7 Glenn Dutrieux Spado 13,78
8 Erik Zonneveld Hellas 13,53
9 Patrick Overkamp Hercules 13,05
10 Harald-peter Bust Jahn II 12,96
11 Stefan Hummelink AV Haaksbergen 12,92
12 Sjoerd Willig Zuidwal 12,59
13 Rens Vervoort Marvel 12,20
14 Bas Kok Argo 12,11
15 Joey Blangé Spirit Oud Beijerland 11,73
16 Sander Janssen Passaat 11,65
17 Hille Groendijk Pallas '67 10,80
18 Anner Kroon Lycurgus 10,09
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Robert Jan Vos Weert 16,56
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Jeroen Boon Argo 9,50
 

Polsstokhoogspringen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Patrick Geluk Passaat 4,50
2 Timo de Water Ilion 4,21
3 Ricardo Geluk Ilion 4,20
4 Victor Besters Spado 3,86
5 Patrick van der Steen Parthenon 3,80
6 Rowan Smal NEA Volharding 3,71
7 Stephan Tijssen Startbaan 3,60
8 Rutger Koppelaar Parthenon 3,40
9 Raoul Wanrooy Sprint 3,32
10 Ewald Koekkoek GAC Hilversum 3,30
11 Raymond Oonincx Sprint 3,20
12 Bryan Hage Ilion 3,20
13 Kevin van der Eijk Startbaan 3,20
14 Sander Janssen Passaat 3,10
15 Joram Knigge AV '23 3,10
16 Matthijs Beerepoot Climax 3,00
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Mathijs Rots PEC 1910 3,40
  Sipke Groos Impala 3,00
 

Speerwerpen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Mart ten Berge De Sperwers 60,75
2 Tim ten Berge De Sperwers 56,33
3 Bart van Nes Rotterdam Atletiek 54,39
4 Stephan Tijssen Startbaan 52,48
5 Kay Olofsen SAV 52,33
6 Robin Hengeveld Ciko '66 52,27
7 Gert-Jan Procee Altis 50,03
8 Alex van den Boom AV '47 49,08
9 Raoul Wanrooy Sprint 48,88
10 Nick Smit AAC 48,44
11 Neal Karremans Sparta 47,83
12 Dominique Andriessen Pijnenburg 47,11
13 Stefan Hummelink AV Haaksbergen 46,67
14 Jeroen Heijster PAC 45,69
15 Tobias Kamphuis Nijmegen Atletiek 45,25
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Bas Kok Argo 44,82
2 Dirk Pronk Hellas 44,31
3 Dennis Loogman Suomi 43,20
4 Frank Rikhof Marathon Pim Mulier 47,89
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Randy van Geenen Spirit Lelystad 46,40
  Anner Kroon Lycurgus 41,70
  Jorick Quax Noordkop 41,67
  Matthijs Beerepoot Climax 41,10
  Sander Janssen Passaat 36,74
 

Verspringen Jongens Junioren B
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Brian Vriend Lycurgus 6,91
2 Robin Coops Hellas 6,71
3 Yoeri Stieglis Phanos 6,62
4 Clement Lobela Sparta 6,60
5 Tom Buys Zaanland 6,55
6 Elgin Herfst PAC 6,44
7 Pascal van Balen Hellas 6,41
8 Jeffrey de Brouwer RK HAV 6,29
9 Darryl Passial AV '34 6,25
10 Thomas Hartman Clytoneus 6,24
11 Timo de Water Ilion 6,20
12 Bart Latour Almere '81 6,18
13 Erik Zonneveld Hellas 6,13
14 Harald-peter Bust Jahn II 6,12
15 Wik Breure Pijnenburg 6,02
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Mark Schriek Energie 5,92
2 Pieter Braun Sprint 5,87
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Orson Bakker Spark 5,98
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Bas Lok Lycurgus 5,81
  Bas Dingen Groningen Atletiek 5,77
  Tobias de Jong Leiden Atletiek 5,22
 

 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht