Per nummer
Jongens A
Meisjes A
Jongens B
Meisjes B
Per vereniging
Per atleet
Per onderdeel
Statistieken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Herenweg 3a Maarssen 0346-562590 info@boomkwekerijlhpost.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videobeelden van alle onderdelen vanaf nu!  
De NK Junioren 2007 zijn geweest!  
Op naar Groningen 2008!  
 
 
Deelnemers Jongens Junioren A

 
Update: 07 juli 2007 12:26uur
 
 
100 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10.60
2 Gregor van Betuw Ciko '66 10.82
3 Michael Anpong PSV 10.90
4 Adrian Rijken NEA Volharding 10.92
5 Eugène Susanna GVAC 10.94
6 Paul Robers Hanzesport 11.12
7 Joren Tromp Hera 11.15
8 Terrence Pinas Rotterdam Atletiek 11.24
9 Luciano Comenentia AAC 11.26
10 Frits Frederiks AV Edam 11.30
11 Joeri Magielse Spado 11.36
12 Pim Jehee AV Gouda 11.38
13 Kaj Emanuel Fit 11.40
14 Marco Oplanic Lycurgus 11.40
15 Roben Popkema AV Gouda 11.43
16 Wim van Doorn Pallas '67 11.46
17 Frank van Berkum Phanos 11.51
18 Jorit v.d. Wiel AV Gouda 11.53
19 Tim Verbeek AAC '61 11.54
20 Sean Lindaya Hylas 11.58
21 Aarnout Melis Haag Atletiek 11.59
22 Frank Everaarts Passaat 11.68
23 Martijn Lankhorst AV '34 11.73
24 Colin van Loon Ilion 11.81
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Bert Bruins Impala 11.89
2 Darren Kolf NEA Volharding 12.10
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Christiaan Mastop Sparta 12.42
 

110 meter horden Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Niels Bakker AV Gouda 09.80
2 Erik Leeflang Zuidwal 14.22
3 Reinier Bouma AV '55 14.33
4 Stefan Nieuwland Climax 14.73
5 Pim Jehee AV Gouda 15.10
6 Remco Wennink PEC 1910 15.22
7 Paul Groen GAC Hilversum 15.31
8 Tjendo Samuel Phanos 15.32
9 Tim Verbeek AAC '61 15.74
10 Tim Jansen Zuidwal 15.77
11 Stefan van Lieshout Achilles-Top 15.81
12 Jan Groot Hollandia 15.91
13 Niko Zuidema Olympus '70 15.94
14 Paul van der Gragt Hylas 16.04
15 Lars Boon Noordkop 16.44
16 Marco de Keijzer Rotterdam Atletiek 16.52
17 Merlijn Wittenberg Achilles 16.76
18 Marc Barnhoorn Trias 16.87
 

1500 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jesse van Burg Ilion 3:54.41
2 Jorit van Malsen Hellas 3:56.65
3 Sven van der Vliet Almere '81 4:00.69
4 Menno Beck Avantri 4:01.25
5 Tom van Oorschot Seven Hills Running Team 4:02.80
6 Thomas Poesiat Haag Atletiek 4:03.72
7 Nout Jansen Pallas '67 4:06.73
8 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 4:07.02
9 Maarten van Zeggeren Parthenon 4:07.67
10 Steijn Pelle THOR 4:08.94
11 Jeroen Verboom Triathlon 4:09.2
12 Koen Buytendijk Hollandia 4:09.28
13 Niels Verwer AV Castricum 4:09.46
14 Elmar Kal KAV Holland 4:10.66
15 Valentijn Janse AAC 4:14.60
16 Maarten Gouda Trias 4:14.88
17 Tim van der Houwen Olympus '70 4:15.31
18 Jelmer Bosma Almere '81 4:17.08
19 Edwin van Gurp Sprint 4:18.96
20 Rob Tijdink Caesar 4:20.92
21 Thomas Engelbrecht Suomi 4:21.94
22 Wilko Zuidema Olympus '70 4:24.36
23 Arnold Vreeker Trias 4:30.03
24 Quinten Zwaga Trias 4:32.43
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Rik Verweij Haarlemmermeer 4:39.08
 

200 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 21.50
2 Michael Anpong PSV 21.72
3 Joren Tromp Hera 21.92
4 Eugène Susanna GVAC 21.99
5 Gregor van Betuw Ciko '66 22.03
6 Adrian Rijken NEA Volharding 22.13
7 Paul Robers Hanzesport 22.65
8 Tim Jansen Zuidwal 22.81
9 Kaj Emanuel Fit 22.85
10 Wim van Doorn Pallas '67 22.91
11 Joeri Magielse Spado 22.99
12 Frank van Berkum Phanos 23.06
13 Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 23.09
14 Roben Popkema AV Gouda 23.15
15 Bobby van Dalen Energie 23.17
16 Terrence Pinas Rotterdam Atletiek 23.28
17 Sean Lindaya Hylas 23.45
18 Frank Everaarts Passaat 23.58
19 Niek Bron Noordkop 23.68
20 Jan Berends Luten HAC '63 23.69
21 Martijn Lankhorst AV '34 23.89
22 Niels de Vries AAC 24.0
23 Bert Bruins Impala 24.52
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Kevin Weltak PAC 22.94
  Ruud Hoeben Hylas 24.39
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Hein Heemskerk De Spartaan 25.39
 

3000 meter steeple chase Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Rick Hartogs DAK 4:21.0
2 Mike Eelkema Sparta 4:24.2
3 Ferdi Dokman Sparta 4:49.0
4 Mike Eelkema Sparta 10:23.3
5 Edwin van Gurp Sprint 10:55.21
6 Wouter Spaans Haarlemmermeer 11:18.08
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Piet de Reuver AAC 7:00.30
  Roy Hoornweg Passaat 9:25.83
 

400 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Niels van Dijk Clytoneus 47.99
2 Stefan Schouten Athlos 48.96
3 Jesse Caron Rotterdam Atletiek 49.07
4 Oscar van Wagtendonk Hera 49.74
5 Rob van Genderen Caesar 49.84
6 Vincent Wolters De Sperwers 50.31
7 Paul Boon Hollandia 50.56
8 Jorit v.d. Wiel AV Gouda 50.75
9 Ralph Uenk Climax 51.29
10 Daan Lips Suomi 51.35
11 Nana Addea SV Continental Sport 51.37
12 Niek Bron Noordkop 52.07
13 Mike Krak PSV 52.13
14 Chris van Lierop AVV 52.22
15 Ruben Kok Atletico '73 52.36
16 Roel Hubers Passaat 52.51
17 Jerwin Pouwelse Ilion 52.61
18 Nico Rusticus Horror 52.80
19 Ibrahim El Karchouhi PAC 52.98
20 Thijs Reiling Pijnenburg 53.43
21 Pim ter Horst Argo 53.46
22 Bert Groeneveld Energie 53.63
23 Maarten Nabbe OSS-VOLO 53.66
24 Klaas v.d. Graaf Atverni 53.87
25 Kevin Damstra Athlon Loopgroep Heerenveen 54.47
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Luc Goossen Sprint 49.93
  Nick Jonk AV Edam 52.38
  Ruud Hoeben Hylas 54.24
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Christiaan Mastop Sparta 57.35
 

400 meter horden Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Pim Jehee AV Gouda 56.29
2 Luuc Overeem GAC Hilversum 57.18
3 Norbert Hoven AAC 58.09
4 Remco Wennink PEC 1910 58.38
5 Jorit v.d. Wiel AV Gouda 58.69
6 Koen Streekstra Phanos 58.95
7 Timon Pieck NSAV 't Haasje 58.97
8 Niko Zuidema Olympus '70 59.10
9 Chris van Lierop AVV 59.48
10 Jasper Bras AV Aalsmeer 1:00.45
11 Jeroen Janssen Passaat 1:02.33
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Marius Kranendonk AAC 51.40
 

5000 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jorit van Malsen Hellas 14:41.52
2 Joost van den Ende Seven Hills Running Team 15:12.53
3 Thomas Poesiat Haag Atletiek 15:25.00
4 Roy Hoornweg Passaat 15:27.16
5 Wilbert van Vliet Seven Hills Running Team 15:28.45
6 Menno Beck Avantri 15:36.63
7 Niels de Jong Tilburg Road Runners 15:37.00
8 Brian Bulgac Almere '81 15:37.42
9 Milco Driessen Almere '81 15:39.67
10 Jarno van Miltenburg Hellas 15:46.48
11 Alwin Groen NOVA 15:51.82
12 Jelle Kemper OSS-VOLO 15:55.97
13 Samuel Nadaj Ciko '66 16:09.0
14 Koen Vossers Argo 16:13.4
15 Bouke Kooreman Hellas 16:23.00
16 Marten Korfage Hera 16:23.92
17 Maarten Jumelet Leiden Atletiek 16:25.20
18 Michael Ligthart Almere '81 16:28.9
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Rick Hartogs DAK 15:45.06
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Niels Verwer AV Castricum 16:31.63
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Frank Egberink Argo 16:52.00
 

800 meter Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Ronald Droppert AV '40 1:51.16
2 Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 1:54.03
3 Nout Jansen Pallas '67 1:55.58
4 Henk Bakker Groningen Atletiek 1:55.66
5 Jeroen Verboom Triathlon 1:55.91
6 Paul Boon Hollandia 1:56.29
7 Joost Hummelink Nijmegen Atletiek 1:56.59
8 Wilfred van Holst De Gemzen 1:56.59
9 Roel v.d. Wouw HAC 1:57.22
10 Pascal Visser Haarlemmermeer 1:57.68
11 Stijn Peeters Sprint 1:57.73
12 Tim van Wechem Phanos 1:57.80
13 Alex van de Graaf Daventria 1:57.90
14 Jelmer Bosma Almere '81 1:58.43
15 Koen Buytendijk Hollandia 1:58.46
16 Ralph Uenk Climax 1:59.02
17 Thijs Frijling OSS-VOLO 1:59.13
18 Ruben Kok Atletico '73 2:00.00
19 Maarten Gouda Trias 2:00.03
20 Tim van der Houwen Olympus '70 2:02.54
21 Bas van Oorschot Seven Hills Running Team 2:02.74
22 Simon Nijland AV Haarlem 2:03.06
23 Wilko Zuidema Olympus '70 2:03.35
24 Sander Schulenburg AV Rijssen 2:03.42
 
Reserves
Reserve Naam Vereniging Prestatie
1 Wouter Spaans Haarlemmermeer 2:03.56
2 Marcel Vos AAC '61 2:03.57
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Jesse van Burg Ilion 1:53.16
  Guus Reyngoud Hellas 1:59.73
  Nico Rusticus Horror 2:03.56
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Klaas v.d. Graaf Atverni 2:04.67
  Bart Wamelink AV Castricum 2:05.08
  Ruben Poppelaars OSS-VOLO 2:05.1
  Bert Groeneveld Energie 2:07.29
  Yassir Htitach Sparta 2:08.3
  Arnold Vreeker Trias 2:09.03
  Kevin Damstra Athlon Loopgroep Heerenveen 2:10.23
  Quinten Zwaga Trias 2:10.71
 

Discuswerpen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Boudewijn Luijten Start '78 53,02
2 Patrick Cronie Passaat 48,06
3 Peter Tichelaar Isala '96 47,78
4 Cas Willems Caesar 44,69
5 Paul Olofsen SAV 43,34
6 Bror van der Zijde Ilion 42,43
7 Rick Vet GAC Hilversum 39,66
8 Niels Bakker AV Gouda 39,38
9 Jasper van t Hoff Ilion 36,51
10 Martijn Langen AAC '61 35,93
11 Jesse Hemerik Leiden Atletiek 34,61
12 Jesse Heppener AAC 34,00
13 Enrico van der List Attila 33,84
14 Ruud van Noort De Spartaan 31,60
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Joeri Magielse Spado 39,58
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Rick van Buuren Sparta 27,40
 

Hinkstapspringen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Bryan Bastiaanse Fortuna 13,86
2 Stefan van Lieshout Achilles-Top 13,83
3 Patrick Cronie Passaat 13,77
4 Norbert Hoven AAC 13,60
5 Erwin Slokker Zuidwal 13,56
6 Tjendo Samuel Phanos 13,50
7 Loek Bellord Hylas 13,28
8 Tijmen Meijer NEA Volharding 13,12
9 Darren Kolf NEA Volharding 12,96
10 Jip Kuiper Lopersgroep Deurne 12,81
11 Niels Ran AV Haarlem 12,79
12 Erik Wullems Ciko '66 12,78
13 Ewout Revers Zuidwal 12,72
14 Rik Schakenbos Hylas 12,56
15 Sander Schutjes AVV 12,51
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Lars Boon Noordkop 11,81
 

Hoogspringen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Jasper de Lange AAV '36 2,00
2 Martijn van Calker PEC 1910 1,98
3 Cas Willems Caesar 1,95
4 Adriaan Vugts Attila 1,95
5 Joost Niekus Flevo Delta 1,95
6 Jan Berends Luten HAC '63 1,92
7 Sander Schutjes AVV 1,92
8 Marco de Keijzer Rotterdam Atletiek 1,90
9 Tim Bunschoten Suomi 1,85
10 Loek Bellord Hylas 1,85
11 Marc Barnhoorn Trias 1,80
 

Kogelslingeren Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Marius Onos SAV 53,43
2 Rick Vet GAC Hilversum 48,05
3 Yuri Benders HAC 47,27
4 Joost van Gemeren AV '47 42,79
5 Enrico van der List Attila 35,54
6 Dave Clemens De Spartaan 35,16
7 Jesse Heppener AAC 32,83
8 Gijs Lookman Ilion 26,82
 

Kogelstoten Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Boudewijn Luijten Start '78 17,51
2 Patrick Cronie Passaat 17,13
3 Stefan van Lieshout Achilles-Top 15,95
4 Peter Tichelaar Isala '96 15,25
5 Bror van der Zijde Ilion 14,56
6 Paul Venner Unitas 14,33
7 Cas Willems Caesar 14,26
8 Paul Olofsen SAV 14,22
9 Yuri Benders HAC 13,06
10 Mark Jonker Isala '96 12,99
11 Said Kadri VAV 12,66
12 Vincent Jessen Attila 12,50
13 Enrico van der List Attila 12,27
14 Niels Bakker AV Gouda 11,98
15 Dave Clemens De Spartaan 11,50
16 Ruud van Noort De Spartaan 11,40
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Joeri Magielse Spado 13,78
  Rick Vet GAC Hilversum 12,93
 

Polsstokhoogspringen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Gilbert Wijntjens Caesar 4,90
2 Joël de Water Ilion 4,65
3 Sjoerd Dolsma Lycurgus 4,30
4 Sander de Borst Parthenon 4,20
5 Marco Oplanic Lycurgus 4,00
6 Pim Jehee AV Gouda 4,00
7 Leandor Jonkers Sprint 3,86
8 Jason Steverink Argo 3,66
9 Jeroen Janssen Passaat 3,60
10 Stefan van Prooijen Hercules 3,60
 

Speerwerpen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 59,28
2 Jesse Schreurs Attila 56,77
3 Mark Jonker Isala '96 56,50
4 Stefan van Lieshout Achilles-Top 53,35
5 Laurens Schampers Groene Ster 53,00
6 Daan Cluistra Triathlon 52,57
7 Peter Tichelaar Isala '96 51,58
8 Colin van Loon Ilion 48,74
9 Jip Kuiper Lopersgroep Deurne 48,46
10 Marco de Keijzer Rotterdam Atletiek 45,66
11 Tim Rombout AV Haarlem 44,46
12 Tom Bosma Achilles 44,36
13 Jesse Heppener AAC 42,46
14 Jeroen Janssen Passaat 42,39
15 Ruud van Noort De Spartaan 42,15
 

Verspringen Jongens Junioren A
 
Deelnemers
Plaatsing Naam Vereniging Prestatie
1 Tijmen Meijer NEA Volharding 7,14
2 Jasper de Lange AAV '36 6,66
3 Cas Willems Caesar 6,64
4 Frank Dekker Hollandia 6,64
5 Marco Oplanic Lycurgus 6,62
6 Luciano Comenentia AAC 6,61
7 Stefan van Lieshout Achilles-Top 6,52
8 Bas Broekhuis AV '34 6,51
9 Lars Groot Trias 6,43
10 Adriaan Vugts Attila 6,39
11 Aarnout Melis Haag Atletiek 6,35
12 Marnic Arts Lopersgroep Deurne 6,32
13 Tim Verbeek AAC '61 6,21
14 Nick Sijbring Groningen Atletiek 6,05
 
Afmeldingen
  Naam Vereniging Prestatie
  Marius Kranendonk AAC 7,20
  Kevin Weltak PAC 6,31
  Sander Schutjes AVV 6,21
 
Afgewezen atleten
  Naam Vereniging Prestatie
  Jeroen te Stroete SAV 5,77
 

 
© 2007 Stichting Atletiek Utrecht